Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zjazd kušostrelcov
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
longi007
Nováček
Nováček


Registrace: 26.12. 2015
Příspěvky: 30
Bydliště: SLovensko - Sereď

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 6:37 pm    Předmět: Citovat

zatial mi napíšte približný termín kedy by sa to malo ktonat. aspoň mesiac. Samozrejme podrobnosti afotky vam dodam do konca týždňa.
_________________
lepšie je s Parkinsonom poldecák rozliať ako s Alzheimerom ho zabudnúť vypiť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 5:44 pm    Předmět: Citovat

Ja by som to s organizovaním nepreháňal..

teraz vieme cenu 10€ osoba noc.. OK takže 20 na dve noci.. hotovo a každý nech prinesie čo chce..

Treba sa zamyslieť.. Minulý rok som pri organizovaní zabezpečil mnoho vecí, mali sme tričká, mali sme nálepky, ceny, trofeje, pečené prasa, fazulovicu ktorá bohužiaľ skysla, mali sme ranajky, moja žena piekla koláče, miro s vlastou a ernestom dali piváče.. a to všetko za 25 € /osobu

nech sa na to pozrieme z akéhokoľvek uhla nie je možné to zriešiť za takúto sumu.. minulý rok nám to prešlo pretože sme vela sponzorovali z vlastného.. Ja prasa - koláče, Miro + Vlasta + Ernest pivo, zohnal som sponzora na ceny.. Tričká som vybavil za hubičku.. a každý účastník doniesol všetko skutočne čo mohol.. myslím že bolo všetkého do sýtosti

Preto som sa s mirom a ernestom zhodli že nemusíme už ísť do žiadnych extrémov.. každý z nás aj tak donesie čo môže a spolu sa podielame na tom aby každý zraz bol niečím výnimočný a z roka na rok lepší..

Teraz poznáme cenu ubytka... Bolo by fajn ak by si sem Longi007 napísal presnú lokalitu.. možno fotky z prostredia a ubytka na ochutnávku ako som to urobil ja minulý rok..

Navrhoval by som preto.. ako každý rok aj tento môžem vytvoriť diplomy..

môžem objednať medaile a pohár - na mieste sa na ne poskladáme.

Ak chceme čapované pivko - miro môže zobrať súdok ak sa mu bude chcieť - taktiež sa poskladáme

Ak Miro Loch prinesie zvieratá - navrhujem mu prispieť aspon sumou 5 € na každého strielajúceho..

Strava každý nech prinesie čo môže resp. stravovanie môže prebehnúť úplne osobitne.. každý čo má rád.. nemusíme variť ani guláš ani fazulovicu nič..

Teraz by sme si mali stanoviť termín a disciplíny v ktorých sa bude súťažiť.. môžeme nechať klasiku.. okruh z niekolkých terčov a dialková strelba.. poprípade ústupovka..


OTVÁRAM DEBATU.. teším sa na príspevky


PS: alebo sa to môže uskutočniť aj na mieste minuloročného zrazu.. všetko je otvorené a záleží to od dohody medzi nami.. je nás málo a s každým sa rád uvidím tak by som bol velmi nerád ak by sa tento rok zraz nekonal!
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 1:50 pm    Předmět: Citovat

no paráda to by hádam šlo Very Happy
ehm.. iba k pripomienke organizovanie zrazu ostáva na toho kto zabezpečuje ubytovanie a miesto pobytu ale nevidím v tom veľký problém s tým ti vieme pomôcť Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
longi007
Nováček
Nováček


Registrace: 26.12. 2015
Příspěvky: 30
Bydliště: SLovensko - Sereď

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 1:45 pm    Předmět: Citovat

Nechcem sa do ničoho miešať, Ale keď je problém organizovať stretnutie kušostrelcov Kvôli miestu, a kvôli určitým základným podmienkam , ako higiena, varenie ,pripadné posedenie v nepriaznivom počasí. Tak možno by som organizátorom vedeľ pomôcť .
Mám miesto ( na samote u lesa) lokalite na Slovensko Česko Rakúských hraniciach. Pre každého dostupné.
Viem zabezpečiť prenájom cepého areálu ktorý je uzavretý, oplotený , dostatočne veliký. Je k dispozicii telocvična ,sauna ,bazén, ihrisko, spoločenská sála , kuchyňka, gril ,vonkajšie posedenie, priestor na strielanie.
Kapacita ubytovacich možností 90 - 120 osôb.
3 Lôžkové izby, vlastné higienické zariadenie na každej izbe. Ako pre vás toto všetko viem zabezpečiť za 10 € na osobu/noc . či nás bude 10 alebo 50 ludi cena sa nemení a celý areal bude len pre nás. Ked máte o to záujem stači keď organizátori ma kontaktujú a rád pomôžem.
Ps: Najbližša civilizácia od arealu je asi 5km.
_________________
lepšie je s Parkinsonom poldecák rozliať ako s Alzheimerom ho zabudnúť vypiť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 1:01 pm    Předmět: Citovat

Kluci tak změna - mrzí mě to ale letos to nevyjde Sad Ptal jsem se na nějaká ubytování - no jedna myslivecká chata se už nepronajímá a druhá o tom nechtěla slyšet - nechápu. Jiné chatky nemají přístup k vodovodu ani k elektřině, což je blbé. Dalo by se tedy sehnat ubytování za trošku větší sumu, než ty chaty na samotě, takových je tu neúrekom pak už je to jen o ceně. Jde ale o jinou věc.

Dlouho jsem to zvažoval, ale nakonec jsem se rozhodl letos sraz u mě neuskutečnit z jednoho důvodu. Jelikož budu mít letos poslední prázdniny v životě, tak jsme se kamarády rozhodli si je pořádně užít, zvláště tedy první polovinu, vykašlat se na práci a vyjet po ČR a do světa - chceme pojezdit hory a plánujeme Norsko.

Takže pokud se někdo rozhodne udělat sraz místo mě a udělá ho v červenci nebo koncem června, tak se bohužel nedostavím Sad

Popravdě to bylo těžké rozhodnutí, ale až budeme s kamarády zaměstnáni na plný úvazek, tak takovýhle výlet už nepůjde udělat vůbec - což jistě chápete.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
longi007
Nováček
Nováček


Registrace: 26.12. 2015
Příspěvky: 30
Bydliště: SLovensko - Sereď

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 11:36 pm    Předmět: Citovat

rád by som sa pridal aj ja keď môžem sa zúčastniť ako nováčik!!!!
_________________
lepšie je s Parkinsonom poldecák rozliať ako s Alzheimerom ho zabudnúť vypiť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 10:35 pm    Předmět: Citovat

miro6446 napsal:
súhlasím s Erkosom a je celkom milá predstava že sa nemusím podieľať na organizácií zrazu ehm.. Very Happy
no je potrebné už rozlúsknuť termín a miesto aby sme si vedeli zabezpečiť voľno alebo dovolenku hm..

a to čím skôr a najlepšie jún, lebo v júli a auguste sa k voľnu asi nedostanem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:31 am    Předmět: Citovat

s tou sprchou máš pravdu a aj chladnička je potrebná ale keď nebude tak nebude asi sme už veľmi pohodlní heh..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 7:37 pm    Předmět: Citovat

Osobně se mi hodně zamlouval loňský termín (začátek července). To většinou bývá hezké počasí - dokonce i u nás. Bohužel nejsem schopný říci, jak dlouho sraz bude. Respektive od pátku do neděle to je samozřejmost, ale prodloužení nejsem schopný v současné chvíli potvrdit. Chci začít makat v nové práci, tak nevím, jací budou mí šéfové a kolik volna mi jako nováčkovi dají.

Momentálně jsem pořád na cestách mezi domovem a Ostravou, takže není moc čas zařizovat. Ale za tři týdny už bude snad klid, tak bych se do toho pustil. Pomalu si dělám nástin nějakých financí. Určitě bych se chtěl vlézt do loňské ceny i s jídlem, pitím atd.

Co se vody a elektřiny na chatě týče - ono to má něco do sebe, když to tam není Wink ale loni jsem byl moc rád, když jsem se mohl před cestou domů po tak parném víkendu osprchovat. Zvláště pak holky by dle mého sprchu ocenily.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 12:09 pm    Předmět: Citovat

súhlasím s Erkosom a je celkom milá predstava že sa nemusím podieľať na organizácií zrazu ehm.. Very Happy
no je potrebné už rozlúsknuť termín a miesto aby sme si vedeli zabezpečiť voľno alebo dovolenku hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 10:24 am    Předmět: Citovat

.
Usporiadať stretnutie na Morave pokladám za dobrý nápad, možno sa odhodlá prísť viac čechov na stretnutie Very Happy
Neviem ako zareagujú východniari, ale verím, že ani pre nich to nebude problém, veď to stretnutie býva raz do roka a neprísť na to malé jubilejné by bol hriech Very Happy
Ja osobne navrhujem stretnutie uskutočniť na mieste s čo možno s najmenšou návštevnosťou a to , že tam nebude elektrika nevidím ako problém, naopak, posilní to romantiku stretnutia. Predpokladám, že časť návštevy bude zas stanovať, takže ani ubytovacia kapacita chaty nemusí byť veľká. Stravu si môže priniesť každý sám, takže ani s tým nemusíš mať starosť. Terče si tiež nosíme sami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 10:58 pm    Předmět: Citovat

Také se připojuju s přáním. Za sebe doplňuju ještě hodně zdraví a vnitřní pohodu Wink

Co se srazu týče, loni do mě někteří střelci valili Laughing , abych tento rok udělal sraz já u nás. Někteří mě od toho pravda trošku odrazovali.

Myslím si, že by to nemuselo být špatné udělat to jednou v ČR. Pokud by to bylo někde v mém okolí, tak by to ke mě měli zhruba stejně daleko jak ze Slovenska, tak i ze západních Čech a jen o kousek blíž by to měli střelci z jižní Moravy.



Nedávno jsem si dělal takový malý průzkum, kde by se dal sraz uskutečnit. Takové ty odloučené chaty, o kterých jsme dřív přemýšlel jsou bohužel bez elektřiny, když tak jen generátor. Což je na celý víkend blbé. V dané lokalitě byly příhodné podmínky i pro dálkovou střelbu, krátká cesta do města na nákupy. Ale zas pokud by chtěl člověk vidět i nějakou tu pěknou přírodu, nebo spíš přírodní útvar, tak by se musel KUS projít.
Další lokalita - ode mě vzdálená do pár kilometrů sice překypuje krásnou přírodou, ale bohužel také turismem (lázně Karlova Studánka a okolí) a tudíž i vyššími cenami za případné ubytování. Ale kvůli vysokému počtu turistů by to asi nebylo moc vhodné místo pro střelby. Pokusím se najít ještě nějaká místa v mé lokalitě (cenově dostupná s příhodným místem pro střelbu a s hezkým přírodním prostředím) a určitě bych sem napsal nějaké návrhy.

Další "problém" by byly 3D terče - ty nemám k dispozici a nějak ani netuším, kde bych je mohl zapůjčit.

Pokud by se to letos konalo nějak v mé blízkosti a já bych byl organizátorem, tak bych určitě uvítal nějakou pomoc - většina z vás ví, jaká je moje současná životní situace a slovíčko soběstačnost je mi ještě stále tak nějak cizí Smile i když bych to už nejradši změnil... Nemám na mysli finanční injekci - to vůbec ne, spíš nějakou organizační výpomoc.
Pokud bych sehnal ubytování za dobrou cenu, tak jídlo a pivo by nebyl problém zajistit. Popřípadě doprava od z vlakáču/autobusáku na místo určení je samozřejmostí.

Vaše názory? Kdo to vidí jinak? Kdo by byl pro ČR, kdo pro SR? Myslím si, že více střelců je ze SR, takže nevím, jestli by všichni vážili cestu přes "hranice".

(jen připomínám, že vše je zatím jen návrh Smile )
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
longi007
Nováček
Nováček


Registrace: 26.12. 2015
Příspěvky: 30
Bydliště: SLovensko - Sereď

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 10:50 pm    Předmět: Citovat

nakoľko som tu noví , tak podobné želám aj ja .
A dúfam po zaobstaraní kuše na najbližšom stretnutí kušostrelcov niektorých z Vás aj osobne spoznám
_________________
lepšie je s Parkinsonom poldecák rozliať ako s Alzheimerom ho zabudnúť vypiť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 11:04 am    Předmět: Citovat

.
.
Všetkým priaznivcom kušo - lukostrelby prajem veľa zdravia, šťastia a úspechov, aby sa Vám tetivy netrhali a ramená nelámali aj v tomto novom roku 2016.


Vstúpili sme do nového roku 2016 a pomaly nám treba uvažovať nad 5. ročníkom stretnutia kušostrelcov.
Máte nejaké návrhy?
.
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 3:23 pm    Předmět: Citovat

Čauko, s tím časem je to všude stejný... Pokud ti chybí už jen 3 týdny, tak to už jsi hrubo za půlkou a zastřílíš si coby dup Wink
Já jsem včera střílel tak po měsíci. Tentokrát už však z nového přírůstku, který mi pomohl obstarat jeden zdejší člen - moc fajn chlapík. Brzo se s novou kuší pochlubím v patřičném vlákně. Ještě je ale brzy na nějaké recenze Wink Vše musí být patřičně vyzkoušeno a otestováno. Každopádně absťák jsem včera zažehnal, takže už mám takový ten vnitřní klid Very Happy
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2015 10:25 pm    Předmět: Citovat

čavte. a ináč, ako sa máte? Smile
u nás všetko ok, len by som potreboval 34 hodinový deň...
nestrieľal som už 7 týždňov a ešte 3 nebudem...
ale služobky mi už pomaly končia, tak hádam bude dobre Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 8:18 am    Předmět: Citovat

tak toto je otázka do bitky Very Happy
už by sa aj patrilo aby sa zraz konal mimo Slovensko heh..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 8:42 pm    Předmět: Citovat

Kucí, se mnou na tomto sraze nepočítejte. Začne zase škola a do toho jiné povinnosti, takže teď nebude čas. Příští rok v létě se ale určitě uvidíme a možná že dokonce na Moravě Wink
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ray_001
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 88
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 8:04 pm    Předmět: Citovat

Ja som volal Mirovi6446, tiež rozmýšľal, že by sme mohli byť na jeho chate. Sorry, Mirko, ak som veľa pezradil
_________________
Jandao Chase Star 225lb, Walther 8-32x56

Dva najdôležitejšie dni vášho života sú: deň, keď ste sa narodili a deň, kedy prídete na to prečo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 7:59 pm    Předmět: Citovat

preverím či je chalupa voľná, predbežne na 18- 20 septembra a verím, že zdravé jadro sa zíde na " neoficiálny " zraz. Zabezpečím len chalupu, proviant si donesie každý sám. V tomto termíne už asi budeme večer sedieť pri ohni za zvukovej kulisy ručiacích jeleňov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ray_001
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 88
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 6:59 pm    Předmět: Citovat

No veď vidím Sad
_________________
Jandao Chase Star 225lb, Walther 8-32x56

Dva najdôležitejšie dni vášho života sú: deň, keď ste sa narodili a deň, kedy prídete na to prečo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 6:44 pm    Předmět: Citovat

Ray_001 , asi nie je záujem Very Happy

pri bicyklovaní som objavil chalupu na samote, na Sihle cca 1000 m n.m. Úžasné miesto pre stretnutie kušostrelcov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 7:33 pm    Předmět: Citovat

ja som za ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ray_001
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 88
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 10:56 am    Předmět: Citovat

Pani a damy? Neurobime este jeden zraz. Akosi sa nudim...... Very Happy
_________________
Jandao Chase Star 225lb, Walther 8-32x56

Dva najdôležitejšie dni vášho života sú: deň, keď ste sa narodili a deň, kedy prídete na to prečo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ray_001
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 88
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ja neviem..... BrckoSk....... budu ešte nejaké? A záverečné foto?
_________________
Jandao Chase Star 225lb, Walther 8-32x56

Dva najdôležitejšie dni vášho života sú: deň, keď ste sa narodili a deň, kedy prídete na to prečo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 7:37 pm    Předmět: Citovat

A tí kušostrelci sú kde čo tam žiadni neboli či čo ? Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ray_001
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 88
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 9:46 am    Předmět: Citovat

Tiez mam zopar fotiek Smile
https://www.dropbox.com/sc/vw1agjdd1ql1rgl/AACAGvfFz0qD7jfNBD1RNFkoa
_________________
Jandao Chase Star 225lb, Walther 8-32x56

Dva najdôležitejšie dni vášho života sú: deň, keď ste sa narodili a deň, kedy prídete na to prečo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 8:16 am    Předmět: Citovat

erkos,nejaka znama "made in detva?" Very Happy .ak pride takomto outfite na buduci zraz v poveternostnych podmienkach ake boli teraz,tak v ramci otorinolaryngologickej bezpecnosti bude spat v tych najodlahlejsich staveniskach.. Laughing
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 11:52 pm    Předmět: Citovat

.
.
že vraj na budúci zraz kušostrelcov príde aj ona ...


image hosting no registration
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2015 6:48 pm    Předmět: Citovat

Budou kluci ještě nějaké fotky?
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Další
Strana 6 z 26

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.