Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

22.9.2007 - Lazluk
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Já se do Ronova bohužel nedostanu, a krom toho jsem měl na mysli něco v elektronické podobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

Já nějaké foto mám, dovezu fotky do Ronova.
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Mimochodem, budou k vidění nějaké fotky? Fotilo tam dost lidí, pokud si vzpomínám. Krom, samozřejmě, Hrunových obrázků bych rád viděl nějaké indiány v plné indiánské polní. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

V útulku byl ve svých šesti letech po třetí a to je na psa, který nezná, co je to být za plotem nebo uvázaný docela slušný. Jezdí se mnou téměř od narození úplně všude a je se mnou celé dny i v práci. Nemůžu ho nevzít. Už vymýšlím nějaké zařízení přes GPS, které ho bude monitorovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:40 pm    Předmět: Citovat

Pochopitelně Komtura. Mne by nenapadlo ho sebou tahat a nechat ho volně pobíhat po CHKO Blanský les Rolling Eyes Je to povaha družná a v útulku pobývá celkem často Laughing Že ho dosud nesejmul žádný myslivec mi přijde téměř jako zázrak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

Re Myša: Stačí cama camera v pueblo! Rolling Eyes Čí je teda Vendelín?
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Griffini jsou srágorky, které potřebují nocleh v hotelu, a ten v Lazci není Laughing Taky se stydím, ale se zásahy do neděle mám závažný principielní problém. A taky bych se nemusel dostat domů vůbec. Přinejmenším dokud se nevrátí pes Vendelín Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

Kridlo napsal:
Díky všem co knám přijeli na Lázluk byli jste skvělí Křídlo ,Zrzek ,Šína ,Lišák


I vy. Díky moc za vydařenou akci. Kůži z prasete jsme slavnostně položili na podlahu a zabral si ji kocour. Ajutovu výtku si beru k srdci a má pravdu. Se spoustou lidí co tam bylo se sice vídáme teď každý týden na turnajích ale příště se pokusíme si přeuspořádat věci tak, abychom mohli u vás zůstat i večer po turnaji. Díky a bylo to pro nás už podruhé skvělý. Jste dobrý, rudokožci.
Bledá tvář.

PS: Išičhiátu příležitostně navlíkněte do indiánských šatů a vyfoťte, na tý fotce, co tady na serveru používá jí to vůbec nesluší.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kridlo
Nováček
Nováček


Registrace: 24.9. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Rožmitál na Šumavě

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

Díky všem co knám přijeli na Lázluk byli jste skvělí Křídlo ,Zrzek ,Šína ,Lišák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 3:52 pm    Předmět: Leon Citovat

To vis, opili lidi toho napovidaji .... Very Happy
Sazka plati, akorat nevim esli dorazim ted na Ronov.
Skosila me naka choroba, chrchlam lezim a potim se.

Ta cesta dom byla fakt narocna, hihi , gratuluji jeste jednou.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 3:36 pm    Předmět: LEON Citovat

Ahoj lidičkové!!! Very Happy Konečně jsem se dostal k týhle ďábelský bedýnce.Včera jsem se dokodrcal dom až ve 20.00,ale rozhodně to cestování stálo zato.Putovní luk doputoval až na své nové místečko .Já kolem něho chodím a naparuju se jako krocan. Cool Všem děkuju za perfektní náladu.Jsem rád že se ukázalo,že ta naše lukostřelecká generace,odchovaná Indiánem Káchou a odkojená Kocourem v pytli(Franta Teringel muže vyprávět) ještě zdaleka nepatří do starýho železa.Budu se snažit to potvrdit... A ještě jedna věc-ten"začátečník" San nám asi bude brzo pěkně zatápět.Gratuluju Sane.Však taky ve vlaku padla o Všeticích sázka.Žejo Saníku!!! Twisted Evil
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

to Sigitu: Výborně, pes je trochu čuně, válí se kde padne a navlhlej smrdí, ale než půjde na první fušku, tak ho vykoupu a odbleším. To ubytování bylo za férovku, ale dali jsme sponzorský dar jako výraz vděčnosti. Kdyby útulky neexistovaly, končili by podobní tuláci u rasa. Vendelín se připojil k nějakému houbaři, který šel z Kleti a došel s ním do Krumlova na nádraží, kde byl zatčen městskou policií a arestován. Jinak by se zase vrátil. 24 hodin v útulku nesl dost těžce, málem se zbláznil radostí ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sigitu
Nováček
Nováček


Registrace: 2.7. 2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Horní Žďár, okres Trutnov

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 12:47 pm    Předmět: Citovat

Mamutíku pošli tu adresu. Akorád, že ty fotky se slonem jsou horší. Tak urputile ses hnal za slonem, že se nedalo dostat na ktatší vzdálenost. On byl i ten slon dost zuřivej.
Prostě ten blesk to už nezvládl na tu vzdálenost v tom šeru. Confused Snad Kocourek něco taky má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

reddie napsal:
Ahoj,

Ospravedlňujem sa malému Griffinovi za ten incident v kombate, ale fakt som nevedel očo ide a kto sa trafil či odkiaľ mu vypadol šíp. Pokúsim sa mu to nejak odškodniť Wink


O čo ide nevěděl skoro nikdo a při bližším výslechu ani Malej Griffin.
Na vysvětlenou ostatním: Prostě od někud - buď nohy figury nebo od koberce za ní, odskočil Malýmu šíp. Ti co stáli vlevo od figury tvrdili, že od nohy, ti co stáli vpravo (jako např. já) to neviděli nebo nebyli schopni určit odkud to bylo -já taky ne a Malej Griffin taky ne. Všichni to pak odhadovali i jenom podle zvuku a protože je malej, tak všichni mají tendenci mu přilepšit. Takže jsme na místě rozhodli jedinou možnou spravedlivou věc a to je rozstřel, tak se to přece dělá normálně vždycky!!
Takže jsi v kombatu naprosto férově vyhrál bez nejmenších pochyb. Nemáš se za co omlouvat. Tak to je Thumbs Up .
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

Děkujeme indiánům za skvělý víkend. Bylo to super. Naše soukromé poděkování patří Zrzkovi za propůjčení garsonky.
Jolanka+Bastíček+Bambulka+Lucínek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

...mám radost,že bylo tolik spokojených lidí.Škoda,že někteří popadli ceny a zmizli Wink ,protože sobotní večer byl úplně nádherný.Jinak můj propad byl způsoben hlavně velmi pozdním nálezem vodky v potoce-pak už to konečně šlo.Přesto Leon střílel tak dokonale,že si první místo plně zasloužil. Kéž jste štastní lidičky,kéž je vám dobře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

týmto ďakujem aj ja organizátorom súťaže za skvelý deň a všetkým zúčastneným. Ospravedlňujem sa malému Griffinovi za ten incident v kombate, ale fakt som nevedel očo ide a kto sa trafil či odkiaľ mu vypadol šíp. Pokúsim sa mu to nejak odškodniť Wink
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sigitu
Nováček
Nováček


Registrace: 2.7. 2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Horní Žďár, okres Trutnov

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

RE: Komtur
Můžu nabídnout brigádu pro pejska - zamlouvám si ho jako ohřívadlo do postele. Když jsme už věděli, že vše dobře dopadlo - smáli jsme se tomu. Pániček si láme záda ve stanu, mrzne a pejsek se jde za nemalé peníze ubytovat. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:16 am    Předmět: Citovat

Paráda, díky moc. Já jen, abych to Leonovi správně dopsala na stránky Razz
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

ANO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:12 am    Předmět: Citovat

Išičhiáta: Takže můj předpoklad je správný a jsou to jednotlivá umístění v disciplínách. Embarassed
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:07 am    Předmět: Citovat

vysvetleni: u ustupovky byl casovy limit, ale zaznamenaval se cas, za jak dlouho to lukostrelec zvladnul - pokud tedy byli dva strelci na stejnem poradi rozhodoval cas.
a u rukojmich se cas taky meril...

jinak 41,5 je tam proto, ze se pocital prumer u strelcu, kteri se umistili na stejnem miste. Je to takto podle nas spravedlivejsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:00 am    Předmět: Citovat

Mohl by mi, prosím, někdo vysvětlit tu tabulku výsledků? Jestli jsem to správně pochopila, tak jsou to pořadí v disciplínách? (Jen mě tam mate, že je tam např. 41,5). Děkuju Embarassed Rolling Eyes
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 8:58 am    Předmět: Re: pochvala Citovat

Indiánci, bylo to naprosto skvělý! Organizace zvládnutá, neustále dobrá nálada, krásné počasí, výborné jídlo, zajímavé indiánské rituály a písně...A nakonec úžasné vítězství Mamutíka Smile Co víc si přát?

Putovní luk byl úspěšně dovežen do Prahy. Co se s ním dělo dál, než dorazil do Ronova, mi zatím není známo Razz
Ale musím říct, že Leon měl hroznou radost, a to se mu nejprve nechtělo jet. Však jsme to s ním ve vlaku patřičně oslavili Twisted Evil

Palivec napsal:

Jak se zdá, pro tento typ střílení jednoznačně vede tzv. holý luk s duralovými (nebo z čeho to je) šípy...

Jen bych ráda podotkla, že Leon má dřevěné šípy Laughing

Děkuju všem, co jste tam byli, že mi bylo tak krásně, i když jsem se 3x praštila do určité partie těla a bylo mi chvilku velmi krušno....A zase neproběhl prsoměr Very Happy

Pokud mi bude dáno, příští rok jedu zase. Přece si nemůžu nechat ujít tu chvíli, až Leon pojede na koni Razz Very Happy

Všechny vás moc rádi uvidíme v Ronově na oslavách Smile

PS: Doufám, že kotník Šíny už je v pořádku Rolling Eyes
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.


Naposledy upravil Eleniel dne po září 24, 2007 9:04 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 8:24 am    Předmět: Citovat

Josh napsal:

Co mi jedině vrtá hlavou při pohledu na výsledky je, proč u ústupovky a rukojmí nejsou dělená místa. Tolik kombinací výsledků přece nemohlo nastat. Že by se u těchto disciplín zaznamenával i čas jako u lazecké trojkombinace? V propozicích to tuším nebylo, ale tím by to bylo vysvětlené.

U rukojmího se čas měřil docela jistě. U ústupovky se měřil kvůli čas.limitu, ale třeba se podle něj i řadilo ... nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 12:16 am    Předmět: Citovat

Připojuji se k chvále směrem k organizátorům a už teď se těším na další ročník.
Potěšilo mě, že můj oblíbený nepřítel Mamutík skončil o hodný kus za mnou, vlastní výsledky už mě těší mnohem méně. i když jsem si polepšil do ligy v královské ústupovce.
Co mi jedině vrtá hlavou při pohledu na výsledky je, proč u ústupovky a rukojmí nejsou dělená místa. Tolik kombinací výsledků přece nemohlo nastat. Že by se u těchto disciplín zaznamenával i čas jako u lazecké trojkombinace? V propozicích to tuším nebylo, ale tím by to bylo vysvětlené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 11:51 pm    Předmět: Citovat

Ty brdo, priznam se ze mym natajnejsim snem bylo dostat se do prvni desitky ale toto ... Uff!

Nespletli jste se s tim pocitanim ?

Ja mam radost jak malej kluk.

Embarassed No na zacatecnika to neni spatne.

San

Gratuluji vsem bylo to moc prima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 11:35 pm    Předmět: Citovat

To je povzbuzující informace, takže předposlední?

(Aspoň jsem nemusel jako Leon (který vyhrál první místo) bavit tu tlupu indiánů až do rána - podrobnosti v článku v průběhu září - října).

Ale je to jedno. Orlí pero jsem od Lišáka získal - a to je víc, než jakékoliv první místo. I přesto, že zásahů nebylo 8, ale jenom 5. Dostal jsem ho, slona.

A kdo si myslí, že to bylo jednoduché, ať zkusí běhat s lyžema v kandahár vázání po louce za slonem a ještě střílet z luku Smile

Takže ještě jednou děkuji (spolu s Kačenkou) za skvělý víkend.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 11:25 pm    Předmět: Citovat

Výsledky jsou již ke stažení.

Jinak děkuji, byla to velmi příjemně strávená sobota.

Technická převaha HL nad TL je zřejmá, příliš mnoho techniky sice uškodilo Hanzovi na rychlostřelbě nebo na sudu, ale TL přeci jen zaostávají. Škoda, že ve výsledcích není patrné, kdo čím vlastně střílel.

Liga teprve bude, přidám ji spolu s výsledky z Ilburku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 11:06 pm    Předmět: Citovat

Hau, za vsechny lazecky indiany dekuji jeste jednou vsem, kteri byli na Lazluku.

jinak vysledky jsem pred 10s poslala Lucinkovi. Teste se, par prekvapeni tam je... Treba to, ze Mamutik neni posledni. Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.