Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pojem "Bojovník"
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 11:28 pm    Předmět: Citovat

Tady je vidět důležitost jedince v dějinách. Pár takových navíc a Invaze mohla skončit krachem ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

Gator napsal:
Nevím jestli hrdina, nebo "bojovník", ale určitě dobrý voják. Být s ním jednotce, asi bych byl rád kdyby mně někdo takový kryl ústup.


No, nejsem si jistý a budu nesouhlasit. On nebyl až tak moc v nebezpečí, pokud jsem to dobře pochopil. Ti na pláži ho v podstatě nemohli nijak zvlášť ohrozit, prostě je zabíjel, jak je tam vyhazovali z člunů. Zvládl přebíjet, měnit hlavně, ale jinak prostě srážel poppery nastavené v hustém davu. Prostě něco jako ten řezník na jatkách, Toho taky může kráva kopnout, když si nedá pozor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

Pokud to můžu posoudit , tak se trefuju trochu víc než netrefuju Wink . ( Někdy to ale jde jaksi samo ) Jde o to, že podle toho článku to nikdy předtím a vlastně nikdy potom nebyl "dobrý voják" spíš průměrný nebo "voják z donucení" . Nezpochybňuju fakt, že nepříteli s tím vybavením které měl, způsobil až neuvěřitelné ztráty.

Louda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Noční můry nejsou na překážku tomu být dobrý voják, ty může mít pilot, doktor, zaměstnanec horské služby a být dobrý profesionál.
V tom stresu, zvládl přebíjet, sledovat teplotu hlavně a měnit je, střídat zbraně a mířeně střílet. To znamená měl velmi dobře zažité rutinní úkony a dokázal je provádět i pod stressem. Poslechl rozkaz a zdržoval nepřítele. Inu dobrý voják.

Jinak je samozřejmě prima, že máš někdy dobré dny a trefuješ se z luku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Gator: To s "dobrým vojákem" asi nemá nic společného. Měl prostě svůj "velký den" každý ho občas má, a "dařilo" se mu na co sáhl. (I já mám občas den kdy mi to z luku lítá jak podle not.) Potom se možná divil co vlastně za ten den udělal ( nebo spíš provedl ). Podle článku měl nočí můry hodně hodně dlouho.

Louda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

Nevím jestli hrdina, nebo "bojovník", ale určitě dobrý voják. Být s ním jednotce, asi bych byl rád kdyby mně někdo takový kryl ústup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

cornus napsal:
http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=12060&mm=2&xb=2&vd=1
Veľmi ma zaujal tento skutočný vojnový príbeh.
Posúdte či to patrí do témy bojovník.


Spíš něco jako řezník. Zalezlej v bunkru, střílel lidi, co vyhazovali na pláž, kde se neměli kam schovat, ani mu něco udělat... stejný, jako když řeznický učeň na jatkách zabíjí denně stovky telat, taky mu to někdo nařídil. Prostě válka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JK
Nováček
Nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:22 am    Předmět: Citovat

Myslím si, že ani hrdina, ani bojovník, nebo válečník.

Tyto pojmy patří do legend , příběhů, filmů nebo povídaček kterými lidé zkrášlují a zkrášlovali proběhlé události. Ve svém slovníku je máme vyhrazené právě pro události které chceme vyzdvihnout a oslavovat.
Lidé je však potřebují, válka je stará jako lidstvo samo a těmito legendami ( říkejme si tomu každý jak chceme ) provokují a burcují naše atavismy a skryté vlohy pro přípravu na boj a boj. Legendy pobízejí ty malé chlapce, vezmi si ten dřevěný mečík a luk a hraj si jako ten hrdina, a v duchu si myslí: jednou to budeš potřebovat až tě odvedou. A ti malí hošíci si hrají na toho kterého hrdinu a líbí se jim to,( a nejenom chlapci, v současnosti i dospělí potřebují nakrmit vlohy boje či agrese chcete-li. V práci se mi to asi těžko podaří, tak se podvědomí i vědomí uchyluje k „napodobování“, a každý napodobuje jinak: někdo tahá a zase pouští provázek, jiný máchá zplacatělým kusem kovu, leze po skále čím dál výš či stále někam utíká a někdo to transformuje do tance nebo malování. Koho více ovládá podvědomí tak to vyřeší jednou za čas rvačkou v hospodě.)

Toto je však skutečný příběh vojáka, který by měl vyburcovat naše vědomí lidskosti a nikoli podnítit hrdinstvím primitivní potřebu boje ( i když tím jak nad tím přemýšlíme a řešíme to tak to přeci jen asi trochu brnká na ty správné geny).
Neprošel zidealizováním časem (jsou zde stále svědci bitev 2.sv.v., kteří „ví“jak to bylo a co prožívali), neprošel ani nacistickou propagandou ( byl by to skvělý hrdinský příběh pro dodání odvahy před ztečí ). Troufám si tvrdit, že takových příběhů je tolik co kdy vojáků, žoldnéřů… drželo zbraň.
U tohoto příběhu však máme my štěstí, že účastník žil do naší současnosti a může vyprávět tak jak to opravdu bylo.

Myslím si, že pocit, který ho nejvíce ovládal byl strach. Nebyl naštvaný, necítil pomstu ani chuť zabíjet, měl strach, stres, paniku. Vezměte si to, celou noc hučení letadel co zasypávali pobřeží bombami, před úsvitem ostřelování z bitevních lodí, hodiny nejistoty a únavy a nakonec vylodění nepřátelského vojska před bunkry s neúplnou posádkou… jediná jeho šance byla držet je neustálou palbou přibité k zemi, i stáhnutí se by bylo rovno dezerci…
Jak již v některém příspěvku níže zaznělo, v takovéto situaci nás opouští rozum a naše jednání přebírají naučené reflexy, instinkty, prostě dělal to co do něj nadupali při výcviku.
viz níže - „byl to voják , který plnil rozkaz“.
To že je to téměř náš současník víme i jak mu bylo potom, roky depresí, živé sny, otázky viny či neviny?.

A kde je tady přízvisko bojovník…, válečník…, hrdina…? Zůstávají v legendách a příbězích. S těmi se naše pudy a romantické představy chtějí ztotožnit, s tímto „vojákem co prožil válku“ v žádném případě. Tento příběh v nás vyvolává jiné asociace- soucit, pochopení, lidství…

Díky za trpělivost při čtení.


Wink
_________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

maty napsal:
A je teda hrdina? Nebo je bojovník?

Vraždící monstrum, řídící se pudovým "Zabij nebo budeš zabit"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

maty napsal:
Tak to je přesně holá skutečnost. Tenhle příběh zcela jasně vypovídá o tom jak je to s hrdinama a bojovníky.
A je teda hrdina? Nebo je bojovník?


Tak nevím? Bojovník? Válečník? Nebo prostě voják plnící rozkaz? Tuhle diskusi sleduju už dlouho a zdá se mi, že se tu trochu motají pojmy. Podle mého pokud vztahujeme pojem "bojovník" k jedinci řídícímu se filosofií "cesta bojovníka" tj. velmi zjednodušeně kombinace úcty k životu a umění boje bez nesmyslného dokazování vlastní neporazitelnosti, asi by se to dalo přijmout. Jinak se asi jedná spíš o válečníka nebo v horším případě zabijáka.

Louda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maty
Nováček
Nováček


Registrace: 5.8. 2006
Příspěvky: 114
Bydliště: Severní čechy

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

Tak to je přesně holá skutečnost. Tenhle příběh zcela jasně vypovídá o tom jak je to s hrdinama a bojovníky.
A je teda hrdina? Nebo je bojovník?
_________________
Maty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 4:03 pm    Předmět: Citovat

Byl asi pěkně nasranej - velitelé debili co mu nejdřív zničili zdraví a pak ho nechali samotnýho proti armádě, žně na krku, opušťák v nedohlednu a do toho ty šmejdi co běhají zmateně dole v písku - jako by nemohli 3 měsíce počkat, až bude po švestkách.
Docela mu rozumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

něco jako seržant York Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Je to síla. Při čtení mě ale napadlo, že kdyby byl na vítězné straně tak nejspíš bude oslavován jako hrdina, který sám a jediný byl schopný uhájit pláž před invazí agresora.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

Cornus: Tak to je teda síla ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=12060&mm=2&xb=2&vd=1
Veľmi ma zaujal tento skutočný vojnový príbeh.
Posúdte či to patrí do témy bojovník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 11:28 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Skusim jeste jednou, jim jarmush, dead man, v pripade ignorace, pripalim.

San
Orel ztratil nejvíc času, když se učil u vrány
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Skusim jeste jednou, jim jarmush, dead man, v pripade ignorace, pripalim.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nathanael
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 5:08 pm    Předmět: Citovat

Laughing Heh Cesta bojovníka?
Tak to je i na mě moc...jak jeden nezkušený nevím co dává zabrat zkušeným válečníkům...vikingům...a oni ze sebe dělají stále blbce.
KOukám na všelicos, ale tohle mne hodně zklamalo a ztěží jsem to dokoukal a to je co říci. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 11:31 pm    Předmět: Citovat

Tušení mne nezklamalo. Film je děsivá slátanina. Jakási nesmyslná potřeba potoků krve a chlapácké odvahy zcela potřela jakoukoli možnost působit reálným dojmem. Zřejmě je to americký remake níže chváleného norského filmu Stopař. Zasazeno do roku 892 a severní Ameriky. Místo Sanů indiáni, místo Čudes podivné kreatury oblečené do nepraktických fantazy zbrojí a s velmi podivnou výzbrojí. Říkají jim vikingové Laughing Ach bože. Proč si ti američtí režiséři, dřív než začnou točit, nepřečtou nějakou-jakoukoli-knihu? Vždyť o pobytu seveřanů v Americe se něco ví! Kdo to byl, jak se tam dostal, kdy, dokonce i co měli na sobě a jaké měli zbraně. I jak se jmenovali. Rolling Eyes O dějové slabosti ani nemluvě. Prostě další srágora, která má v divákovi vyvolat bohatýrskou bojovnost. Odcházím blinkat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

Palivec napsal:
A zkusil jsi už někdy udeřit vší silou hlavou do kamene nebo se svlíct a skočit mezi kaktusy? Prej to je taky zajímavý Smile

A je to Jmelí Dřevo, ne Svatý Dřevo.

Jinak já jsem si včera pustil Tančí s vlky!

nezkusil Crying or Very sad Nejsem hrdina, ale padouch Embarassed Tento film ze mně svého času taky vytlačil slzu, i když jinak mám city jak buližník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:08 pm    Předmět: Citovat

Hehe hrdina, kouknete se na Dead Man od Jima Jarmuche.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

A zkusil jsi už někdy udeřit vší silou hlavou do kamene nebo se svlíct a skočit mezi kaktusy? Prej to je taky zajímavý Smile

A je to Jmelí Dřevo, ne Svatý Dřevo.

Jinak já jsem si včera pustil Tančí s vlky (teď to vyšlo za levno i pro nás držgrešle) a z dojetím zavzpomínal na lazecké indoše. Ocenil jsem rovněž mnohé scény, třeba ta, jak tam indoš střílel toho pološíleného formana, co vozil zásoby do pevností, ta byla syrově popisná a takhle by to mělo vypadat. Domnívám se dokonce, že k tomu velmi vhodně nebyla žádná dramatická hudba. Takhle asi, milí Legolasové, bude ve skutečnosti umírat někdo, koho někdo jiný zastřelil lukem...

Jo a tohle si neodpustím - jediný opravdový hrdina se vším všudy je k vidění v nejlepším filmu všech dob, v ARMY OF DARKNESS!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si zapůjčil film - Cesta bojovníka. Půjčovatel mne uvítal planoucím zrakem : " TY VOLE, TO JE NAPROSTÁ BOMBA. BUDEŠ ČUBRNĚT. VIKINGOVÉ VOLE" Na obálce je pán v takovém jakoby nepravidelně rozstříhaném a znovu snýtovaném bojleru. Nad hlavou mává čímsi na způsob berdychy, pod kterou vyčuhuje jakýsi beraní růžek, který je zřejmě připevněn k hlavě výše zmíněného. Vypadá spíš jako postava z Mad Maxe. Vyrobeno ve Svatém Dřevu. Jsem upřímě zvědav a budu referovat.
ps. plakát je ke koupi. Vhodno k připevnění nad postel každého hocha, který ještě neví, čím by chtěl být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

No, v původním řeckoantickém slova smyslu je to božský levoboček a potažmo velkoplošný zabiják, odmytizováno asi ten největší motorkář v celé drancpartě;

v současném pojetí nejspíš někdo, kdo přemůže silou vůle přirozené volání pudu sebezáchovy "teď beru nohy na ramena..." a vykoná nějaký altruistický čin. Tedy vynese koťátko z hořící stodoly, pustí babičku sednout, zabije draka, nebo postřílí bandu přemnožených škůdců typu homo sapiens, jejichž záměry kolidují s jeho vlastní tlupou.

Pakliže člověk přemůže silou vůle přirozené volání pudu sebezáchovy "teď beru nohy na ramena..." a vykoná nějaký nealtruistický čin, není to hrdina, ale drzej vychcanej hajzl nebo vlastizrádce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

Nenech se dvakrát pobízet, piš barde:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

neprovokuj Gatore Evil or Very Mad Sice rozumím tvému sběru studijního materiálu, ale ve mně to rozdmýchává emoce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Hrdinou se stává člověk v moment rozhodnutí...Teď
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 9:32 am    Předmět: Citovat

Když jsme tu vyřešili bojovníky, tak by mně zajímalo co si myslíte o pojmu hrdina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Po sanjurovi mam prezdivku, kurosawu mam kompoletniho, stejne jak kim ki duka. Nahraju za maly uplatek = pivo. Petre Akayi trefils hrebik ne na hlavicku ale primo na ten milimetr ctverecni ...

Ano sedm statecnych JE, BYL a BUDE vytecny film, ktery budu klidne svym detem promitat zas a znova dokud ho nepochopi.

Akorat asi na na mne budou HOOOOdne nasrani ze budou mit zatrhle ty japonske radobyanimovane nesmysly ....

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.