Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zimní Všetice. 5.1.2OO8
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

Zatím stav tradiční 13, holý 12 kusů. Sebe nepočítám, neboť nevím, jestli budu mít čím střílet Laughing A Komtura taky ne, protože ten se radši dívá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Tak já teda hlásím sebe (tradiční) a Ravena (holý).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Myšo,

ještě jeden zájemce se hlásí !!! Třeba urvu aspoň cenu útěchy. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

Ještě plno není, ale holátka jsou v převaze Laughing Asi půjdu dělat cenu pro Patrika Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 11:49 am    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Ale reflex od Peroutky jsem zrovna dneska zlomil, ...


Moc střílíš! Nesmíš ty luky přetěžovat, nechat je pěkně odpočinout . Tobě je asi souzeno mít jenom jeden luk. Twisted Evil
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 10:46 am    Předmět: Citovat

Tak koukám Řepská říše bude kompletní, přihlásil jsem se už včera večer Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

Hlasim se hlasim !

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

Tak tedy rychle si tam napiš i ty Patysony a jestli máš už plno,tak mi stejně přijedeme aspoň na čumendu. ...a rychle ať už je 5.1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:19 am    Předmět: Citovat

Tak Sagittarius je taky přihlášen + moje maličkost Smile
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 11:00 pm    Předmět: Citovat

My už také poslali přihlášky na 2 Lucínky, Bambulka má luk od Jeneše a zahajuje útok na přední pozice v tradičním luku Wink A já budu mít luk už tuhle sobotu Banana

Ale reflex od Peroutky jsem zrovna dneska zlomil, právě jsem se chystal vystřelit poslední dnešní šíp, když se ukázalo, že to byl poslední šíp z tohohle luku vůbec. A to už jsem ho ani nevystřelil. No už měl své za sebou, odstřílel toho dost ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 10:55 pm    Předmět: Citovat

Re Myša: Právě jsem ti poslal přihlášku za 3 Griffiny. Příští týden zahájím přípravu na zimní sezonu. Wink
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 6:50 pm    Předmět: zimní Všetice. 5.1.2OO8 Citovat

Svátek má Dalimil. A je to tu- již tradiční zimní halovka abychom nezapoměli, jak vypadáme. Pořádají Kamberští rytíři, tedy Komtur a Já. Program: večírek, střelba, večírek.
Oproti loňsku doznáme určítých změn. 1.ubytování- Marie Getz zdražila-přesnou sumu zjistí Komtur. Na druhou stranu pro nenáročné, či chudé statky je možnost spát zdarma na podlaze nového penzionu vytápěného na 15°C-nutná karimatka, spacák a polštářek
2. Otvíráma dvě kategorie, tedy holý a tradiční luk aby si mohli střelit i různí šejdíři typu Ajutovy partičky, či Joa.
3. Z těchto důvodů je počet účastníků omezen na 30 lidí(v hale nemůžeme otevřít příliš mnoho pracovišť.) Po naplnění stavu najedem na systém náhradníků.
4. Pokusím se prosadit, aby byl potlačen dravý sportovní duch, narušující přátelské vztahy. Tedy aby byl vyhlášen pouze vítěz a ostatní budou seznámeni s tím, že nevyhráli. Odměnou mu bude obecný obdiv, drobný alkoholický nápoj, čokoládová medaile, nebo tak něco.
5. Cvičné terčovnice nebudou. Před turnajem umožníme krátký trénink, po něm kdo chce trénovat, ať jde ven. Když se nedostaví, dokud je postavená disciplína, tak ji prostě neodstřílí.


Pokud to počasí a stav terénu umožní, uděláme i nějaké venkovní disciplíny . Např. střelba z lyží, či sání, dálková střelba na miniaturní terč nebo něco podobného.
Jinak nosným programem bude střelba v nevytápěné hale. Kdyby byla velká kosa, budou mít soutěžící čísla, která budou popořadě vyvěšována na střeleckém stanovišti, takže bude možnost pozorovat průběh turnaje z tepla hospody.
Součástí startovného bude i jídlo typu guláš, držkovka a tak podobně. Na oba vegetariány pamatováno nebude. Tedy zajišťujeme sobotní oběd, případně večeři.
Startovné stanovíme, až uděláme rozpočet a hlava komendy se vrátí z lázní
Po celou dobu je k dispozici hospoda s plným sortimentem nápojů(nevaří) a hygienické zázemí. Přesné propozice zatím nebudou. Jednak jsme dosud neměli schůzi o průběhu ligy a jednak bychom se vystavovali možnosti buzerace, co jsme zas nedodrželi. Případné dotazy obratem zodpovíme, pokud budou rozumné.

Vaši Komtur a Mýša
Přihlášky na msodja@seznam.cz, včetně objednávek ubytování. Prosíme jen seriózně, abychom nedopadli jak Méďa na Bívru, co mu tam nepřijeli lidi, aby nezmokli. Počasí a sluneční svit se nás netýká
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.