Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zima lukostřelců - zimní 3D a H18
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

Jeneš je Bódhisatva Avalokitéšvara a Martina taky. Na ty terény musím být v klubu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

re Griffin:
V terenni lukostrelbe mam jeden zavod jiz za sebou. Urcite ji chci do budoucna strilet. Jen je u me trochu problem ve vybaveni, tezky sipy, slaba ramena a tak mi to na 50m nedoleti tak, abych nemusela memit ukotveni ruky atd atd. Takze az si poridim ramena min. 38liber tak se vesele do terenni pustim. Ten jeden zavod me natolik oslovil, ze jsem urcite pro strilet fita field intenzivneji. Jen si musim koupit ty sipy a ramena a to neni zrovna levna zalezitost, takze to jeste musi chvili pockat. Ale urcite fita field zkusim i tak. Budu se snazit na kratkych vzdalenostecha a na tech delsich hold ztratim body. Smile) Tak dej vedet kdy a kam pojedete a ja se urcite pridam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:14 am    Předmět: re: JK Citovat

ahoj, zatim na kazde hale jsem strilla BB (tedy holy luk). jen si to proste napises na bodovacku, strili se tam normalne na 40 terce pokud si nereknes jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 11:34 pm    Předmět: Citovat

Išičhiáta napsal:
Tak se tesim na dalsi zpravy jak se Vam dari...

Daří se nám dobře! Jenom pro samou předvánoční honičku v práci i doma nestíháme střílet. Crying or Very sad Taky licence máme až od ledna, takže to vypadá až na 29. 12. buď 3D nebo hala a pak už se nám to naštěstí rozeběhne přes Všetice a haly směrem k jaru a terénní lukostřelbě v dubnu, kterou chci rozhodně zkusit! Griffinku jsem zatím na terén nepřesvědčil, Rolling Eyes pracuju na dalších adeptech! Co ty a terénní lukostřelba?

Išičhiáta napsal:
Jen bych poopravila par informaci: mistrovstvi v 2d na tyrsaku - jenes se ze stribrne posunul na bronzovou medaily, ja byla ta, ktere medaily vzali Smile)


I přesto bych se Jeneše zastal, výsledky ke shlédnutí zde http://www.archery3d.cz/ v sekci Rozpisy a výsledky, archiv výsledků 2007.
Ta tvoje "bramborovka" je samozřejmě mrzutá Confused ale není všem dnům konec. Zase jsi "zmastila" 3 velký chlapy a to taky "píše". Wink
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

na tom Tyršáku je tedy bordel. Ještě že jsem neorganizován Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JK
Nováček
Nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 12:17 pm    Předmět: Citovat

Išičhiáta napsal:

Ted v sobotu jedu zkusit stesti do votic do mistni sokolovny. Tak se tesim na dalsi zpravy jak se Vam dari...


Ahoj, ve Voticích se střílí i holý luk? V propozicích to nemají napsané. Nebo střílíš v jiné divizi?
_________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

Jen bych poopravila par informaci: mistrovstvi v 2d na tyrsaku - jenes se ze stribrne posunul na bronzovou medaily, ja byla ta, ktere medaily vzali Smile)

Mam za sebou halovy zavod H18 na tyrsaku. Vysledek byl sice prijatelny, ale mam mnohem vetsi ambice v teto sezone... Smile ale mam co delat, aby se mi to povedlo... Sad Jinak je super, ze se s nekteryma budu vidat i v zime v hale... to me mooc tesi.

Ted v sobotu jedu zkusit stesti do votic do mistni sokolovny. Tak se tesim na dalsi zpravy jak se Vam dari...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Toho pána s akátem taky znám Laughing
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
"1 akátový flatbow "
Nepoznáš náhodou výrobcu tebou spomínaného luku ?
Zaujímalo by ma kto sa tomu venuje.


Laughing Hawkwind. Ptal jsem se majitele (neznám ho, viděl jsem ho poprvé) a pak mi to říkal i Jarda. Ten tis byl nákup od jednoho Němce při bitvě nebo nějakých slavnostech. Majitele znám, dělá skvělé pochvy! Chlapi vyrazili střílet 3D a chodili v partě před námi. Docela se jim dařilo. Všichni měli celodřeva a myslím, že tam byl i jasan. Ale nevím od koho.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

"1 akátový flatbow "
Nepoznáš náhodou výrobcu tebou spomínaného luku ?
Zaujímalo by ma kto sa tomu venuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Jak dokázal být Richard druhý, když tam byl sám? Taky jsem se dočetl na pana Hladila, že byl třetí na mistrovství Evropy ve 3D- na toho pána pozor!!!!


Informace o Milanovi Hladilovi je správná (střelec "par excellence") o Richardovi nikoli. Výsledky zde: http://www.chimerahk.cz/index.php?subject=vysledky_adr_2007

Jinak malý počet účastníků v jiných kategoriích než TRRB není neobvyklý. V TRLB byl tuším "strop" účastníků v letošním roce 7-8. Zjistil jsem studiem výsledků.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 10:16 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
... Prostě na 3D vybavení šípy duralové a jezdecký luk bez okna a jestli mne dají do stejné třídy s olympioniky je mi pumpička. Na zbytek dřevo. Hlavně vás vidět , vy padouchové


Správně! Lukostřelba je jenom jedna - jenom na ní prostě potřebuješ víc luků. A to se mi líbí - luků není nikdy dost.
Jenom bych upřesnil: v kategorii TRRB (tradiční reflexní luk) nebude mnoho luků s karbonem v ramenech. Bude vás pouze několik a jestli ten hwarang má dostřely, které popisuješ, je pekelně rychlý a v zásadě tedy budeš disponovat špičkovým vybavením v této kategorii. Všechny luky v této kategorii mají dřevěný střed, při nátahu se ukazováček musí dotýkat končíku narozdíl od kategorie BB. Pravidla zde: [url] http://www.archery3d.cz/[/url]
Luky s karbonem v ramenech a kovovým středem se objeví jinde - v kategorii BB - holý luk, oproti TRRB je to poměrně malá skupinka. Pokud se k BB přidá zaměřovač - je z toho kategorie HU - hunter. Stroje budou v kategorii CU a CB.
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne so prosinec 08, 2007 10:47 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Znám z "doslechu": Adršpach 3D - 17.11.

Původně to měl být poslední závod 3D v letošním roce, teď se rýsují i další. Pořádal Bows Club Chimera - Hradec Králové. Z účastníků letošní Ligy tradiční lukostřelby se zde objevili:
V kategorii BB: Ajuta, Sigitu, Išičhiáta
V kategorii TRRB: Milan Hladil, Joe, Šobul
V kategorii TRLB: Richard

Úspěchy: Milan H. - 1. místo TRRB, Richard: 2. místo TRLB

Podle výpovědí účastníků - náročný závod -zima, skály apod.

Pokud jsem na někoho zapomněl - opravte mě prosím!

Jak dokázal být Richard druhý, když tam byl sám? Taky jsem se dočetl na pana Hladila, že byl třetí na mistrovství Evropy ve 3D- na toho pána pozor!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

U mě je to vcelku prosté. Jelikož jsem čekatelem na hwarang na plný úvazek,(od konce září ho vyhlížím z okna- ale teď už tu snad konečně bude) začínám střílet ve chvíli, kdy ho dostanu. Ale na halovky mne asi nikdo nedostane, protože to bych musel vstupovat do nějakých oddílů -což má pro mne význam jedině pro případ soutěžení. A to bych raději v sobě zadusal Confused Kouzlo těch 3D je v tom, že ti stačí licence. A 3D stejně budu provozovat jenom po Čechách. Ptal jsem se pana Vidíma, a ten říkal, že na otevření kategorie stačí pět lidí. Ale soudím ,že je to pitomost. To lovení polyetylenu je především procházka po lese a jestli se pak dozvím, že jsem náhodou porazil Hladila s Jenešem a Joem a jejich hitech výbavičkou ,budu akurát zbytečně nafoukaný. Prostě na 3D vybavení šípy duralové a jezdecký luk bez okna a jestli mne dají do stejné třídy s olympioniky je mi pumpička. Na zbytek dřevo. Hlavně vás vidět , vy padouchové
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 1:43 am    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Čím se to střílí? Já teď ke karbonům nemám luk a s anglánem bych tam byl asi za exota, že?


Co se týká H18 - lepší nevědět! Holý luk = standardní terčový sportovní luk bez zaměřovače. ELB na závodech jednoznačná exotika v záplavě kovu a karbonu. Už holý luk je exotika! Když se podíváš na Český lukostřelecký svaz (http://www.czecharchery.cz/) do výsledků loňské sezony, tak tam zase tolik HL není - v hale 21, v terénu 17. Pokud ti prdnul TRRB a budeš pořizovat něco k těm karbonům, tak to zvaž. Ve 3D můžeš střílet TRLB a ten máš. Co si takhle trochu zasportovat?
Na 3D je "anglán" TRLB a až taková exotika to není. Pro tuto kategorii je třeba dřevěný šíp a těch máš dost. V TRLB se jich schází jak do mariáše, takže je třeba to v této kategorii provětrat! Na podzim byl na Kosti 1 pěkný ELB tisák, 1 akátový flatbow a myslím i 1 jasan.
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne so prosinec 08, 2007 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 12:22 am    Předmět: Citovat

Čím se to střílí? Já teď ke karbonům nemám luk a s anglánem bych tam byl asi za exota, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 11:05 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Halou 18 našince nepotěšíš Embarassed Tak blízko my nevidíme. Ale Libichov je lákavý


Jasně - jen pojeď a cestou zpátky jedeš přes Nymburk! Pokud bude jenom trochu slušně - jedem. Přihlásit se je třeba do 25.12. - viz např. http://www.archery3d.cz/ Rozpisy a výsledky nebo rovnou na http://www.lukostrelnice-libichov.cz/

No a kdyby bylo všechno pod sněhem, jel bych na Tyršák. Taky by sis tam mohl přezkoušet hwarang (doufám, že ti už konečně přijde) a hlavně svoji trpělivost a pokoru. Zjistil jsem, že při H18 jsou to pro mne zásadní vlastnosti.
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne so prosinec 08, 2007 10:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Halou 18 našince nepotěšíš Embarassed Tak blízko my nevidíme. Ale Libichov je lákavý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 10:45 pm    Předmět: Citovat

Re Myša: No - okurková. Jak se to vezme: 3D se letos střílí ještě 15. 12. v Sezemicích a 29. 12. Libichov u MB. Obě 3D jsou postaveny mimo Český pohár, takže zřejmě střílí, kdo přijede, respektive se včas přihlásí.
H18 je prakticky každý týden, když budu brát jen Prahu, tak 8.12. Tyršák, 15.12. Střelecký ostrov, 29.12. Střelecký ostrov i Tyršák.

Takže šípy létají nahusto, sice povětšinou karbonové Rolling Eyes ale co se dá dělat!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Zima je obecně dost okurková, ale snad něco vymyslíme. Každopádně během roku je ve středních Čechách několik 3D závodečků a pak ještě s Richardem vymýšlíme takové družstvo 3D majitelů a to si pak můžem dělat setkání podle počasí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Viděl jsem: Zimní mistrovství ČR 2D 24.11.




Také jsem to považoval za vcelku náročný závod. Věnoval jsem se samozřejmě pozorování pánů Jeneše, Hladila a Šustra. Na chvíli jsem pozoroval i Richarda a pana Zelího. Richard se trefil, Zelí se netrefil Sad Považuji také 2Dbažanta za náročný terč . Alespoň mně by excentrické umístění středu dělalo potíže. V podstatě kdybych dal střed, znamenalo by to, že jsem minul směrem doprava. Jeneš v mých očích stoupl tak moc, že sháním jeho fotografii, abych si ji umístil na ikonostas vedle Dalajlámy XIII. Sebrali mu prý medaili a on se tvářil, jakoby nic. To se budu muset pár let učit Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem neodolal a prihlasim se pristi rok na 3d. Na kopecku rikali ze 5.1.2008 zacina soutez. Ale to jsou preci Vsetice, takze ma ucast ve 3D bude jenom doplnkovy sport.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Griffin gratulujem. Priemerný zásah 7,35 Smile
Myslím že môj najlepší výkon bol 540 (kladkový luk ). Holým lukom som to radšej ešte neskúšal.


Díky moc, kdybych to dal ale "jasaňákem", bylo by to veselejší. Laughing Taky Myša, Lucínek, Richard, PeZ a další , by hned měli větší radost! Musím se to přes zimu nějak naučit - přátelé/nepřátelé z TL rovněž nespí. Někteří pilují techniku, někteří investují do vybavení a někteří dělají oboje. Už aby bylo jaro!

Kladkáč: Rolling Eyes Cornusi, Cornusi - takový krásný luky děláš a střílíš takovou "obludou" Jinak 540 je ale super. thumbup
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 9:00 am    Předmět: Citovat

Griffin gratulujem. Priemerný zásah 7,35 Smile
Myslím že môj najlepší výkon bol 540 (kladkový luk ). Holým lukom som to radšej ešte neskúšal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 1:07 am    Předmět: Citovat

Účastnil jsem se: H18 - Chrástecké šípy II. kolo - 2.12.

Halová sezona se rozběhla naplno, ukončil jsem mezisezonní pauzu a vyrazil na halovku. S Griffinkou jsme s našimi klasickými TRRB luky působili mírně řečeno exoticky v záplavě lukostřelecké techniky. Nicméně jsme to nějak odstříleli. Díky tomu, že v katogorii Holý luk jsme byli v mužích pouze 3 a v kategorii ženy pouze jedna účastnice, umístili jsme se všichni slušně Very Happy . Všichni účastníci kategorie holý luk jsou zároveň účastníky Ligy. Takže úspěchy pak vypadají takto:

Holý luk muži:
1. Milan Hladil
2. Jeneš
3. Griffin (zároveň ovšem i poslední Crying or Very sad )
Holý luk ženy:
1. Griffinka (zároveň ovšem i poslední Crying or Very sad )


No, pro nás s Griffinkou to byl premiérový závod H18. Takže oba lehce v šoku: semafory, klaksony, řízení střelby, vybavení a výsledky ostatních střelců apod. Griffinka navíc nový TRRB - potřetí v ruce!
Musím ale konstatovat, že na učení discipliny a kázně při výstřelu jedinečné! Nástřelem 441 bodů jsem si vytvořil osobní rekord v holém luku. Ten bych si vytvořil stejně, i kdybych nastřílel 150 - protože to byla moje první H18 Laughing . Milan Hladil měl 521!!!
Jeneš si odstřílel v první skupině už ráno, takže v naší druhé - odpolední skupině - na nás "dohlížel" zkušený Milan + musím ale poděkovat i ostatním "spolustřelcům", kteří nás závodem provedli. Vzhůru do dalších halovek v holém luku!

Jen pro úplnost: H18 se střílí na 18 m, terč FITA 40cm. 20 x 3 šípy. Po prvních 10 sadách je cca 15 min. pauza.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 12:37 am    Předmět: Citovat

Viděl jsem: Zimní mistrovství ČR 2D 24.11.

Pod tímto názvem se konal na Tyršově vrchu v Praze - lukostřelecká střelnice Jasa Archery závod, který je sice veden ve 3D ale střílelo se na terče 2D. Střílelo se způsobem H18 ale na terče 2D zvířat. To znamená 20x3 šípy. Terčem u TRRB byl bažant, terčem u TRLB zajíc. Terče zbývajících kategorií si nepamatuji. Z účastníků letošní Ligy tradiční lukostřelby a turnajů se zde objevili:
V kategorii BB: Jeneš, Išičhiáta
V kategorii TRRB: Milan Hladil, Joe, Šobul, Agnes, Školník?, Jerry?
V kategorii TRLB: Richard, Medveď, Zeli
V kategorii divák: Griffin a Myša.

Úspěchy: Jeneš - 2. místo BB (1. mu uteklo o 6bodů), Milan Hladil - 2. místo TRRB (1. místo uteklo o 1bod!!)

Komentář: Protože mě letošní sezona "přilepila" k tradičnímu luku, závěr sezony 3D mě zachytil bez střelecké licence na letošní rok. Navíc jsem byl uprostřed mezisezonní pauzy, kterou jsem si naordinoval na celý listopad. Proto role diváka.
Závod se mi zdál poměrně náročný. Komora u terče bažanta je excentricky umístěna tak, že se těžko trefuje a zajíc se mi zdál příliš vyhublý! Shocked Nebylo to vůbec jednoduché. Velká gratulace oběma "stříbrným"!!! Thumbs Up

Pokud jsem na někoho zapomněl - opravte mě!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 11:56 pm    Předmět: Citovat

Znám z "doslechu": Adršpach 3D - 17.11.

Původně to měl být poslední závod 3D v letošním roce, teď se rýsují i další. Pořádal Bows Club Chimera - Hradec Králové. Z účastníků letošní Ligy tradiční lukostřelby se zde objevili:
V kategorii BB: Ajuta, Sigitu, Išičhiáta
V kategorii TRRB: Milan Hladil, Joe, Šobul
V kategorii TRLB: Richard

Úspěchy: Milan H. - 1. místo TRRB, Richard: 2. místo TRLB

Podle výpovědí účastníků - náročný závod -zima, skály apod.

Pokud jsem na někoho zapomněl - opravte mě prosím!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 11:23 pm    Předmět: Zima lukostřelců - zimní 3D a H18 Citovat

Protože moje oblíbená rubrika Turnaje nějak zeje prázdnotou i přesto, že se vesele střílí, pokusím se ji zaplnit nějakými zprávičkami, které nám snad zkrátí čekání na další turnaj tradiční lukostřelby ve Všeticích. Doufám, že se i ostatní připojí s akcemi, na kterých jsem nebyl nebo o nich neslyšel. Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.