Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zimní Všetice. 5.1.2OO8
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 12:41 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:


Vypadá to super a na pěkně napínavou a zajímavou sezonu. Banana


A to teprv pockej az se zacatecnici nauceji trochu strilet !

Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 11:45 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Výsledky ze Všetic.


Parádní výsledky!! Porovnejte si např. terčovky z loňských Všetic (dělené 2) a letos. Jednoznačný posun v HL i TL. Ještěže jsem si loni něco nastřílel, letos to vypadá na pěkně těsnou bitku Very Happy . Taky se mi zdá, že terčovka 2x10 (nebo 4x5) bude přínos, protože "sedí" sportovním střelcům a vytvoří to pěkně zdravou konkurenci (minimálně v HL) a zamíchá zajímavě výsledky. Taky se mi líbí rostoucí počet zájemců o TL a evidentně se řada hololukařů rozhodla do TL taky něco říct - SPRÁVNĚ!! - je potřeba "rozčeřit vodu".
Jeneš vplul letos do TL s "rozvinutými plachtami" a Mýša taky, Lucínek vystřídal oba luky a docela slušně thumbright! Vypadá to super a na pěkně napínavou a zajímavou sezonu. Banana
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

Výsledky ze Všetic.
Přepočet na Ká je prováděn tak, že výsledek vítěze dané disciplíny je 1000Ká a výsledky ostatních jsou přepočteny podle toho, jakou část vítězova výsledku nastříleli. Několik disciplín (babička, puta, mýšovka) má poloviční hodnocení, tedy max 500 Ká.

Za zpoždění se omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Malá Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Malá Louda neumí číst......
_________________
Prostě a jednoduše Malá Louda od Loudy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Malá Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

to Eleniel: Loudu sem se snažila ukecat celej večer Very Happy ale pak mi bylo řečeno že na tak odvážné figury je už starší model Laughing a jestli ho nechci nést do pensionu na zádech tak to mám vzdát...bohužel...
_________________
Prostě a jednoduše Malá Louda od Loudy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

Mamutik: Itazipa tančil nádherné figury. Bylo mi ctí s ním tančit In Love
Ovšem takový Lucínek, zeli, Louda a Leon nezůstávali pozadu Cool
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

A kdy budou nake vysledky ? Vypocetni stredisko nam onemocnelo ?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

jéje, jak to čtu, tak už se příště v posteli nezapomenu.

Brečím,

fakt Itazipa tančil s figurínami ze Star dance? A škoda že jsem si taky necinknul (myslím rukou, jako Gator).

Stupid Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Gator napsal:
Trefili jste někdo ten unikátní turecký terč, se zvonečky?

Z naší skupiny San Duro dvěma šípy a já taky dvěma, pak prej ještě Patrik, ale nevím kolikrát.Možná ještě někdo, nevím.


Hm, no tak dobře, že jsem se vůbec ptal Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 12:08 am    Předmět: Citovat

Taky jsem si cinknul angel11 Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

to jsem se jenom tak vytahoval, abych vás namíchl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím tak Mýša trefil osmi šípy
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

Gator napsal:
Trefili jste někdo ten unikátní turecký terč, se zvonečky?

Z naší skupiny San Duro dvěma šípy a já taky dvěma, pak prej ještě Patrik, ale nevím kolikrát.Možná ještě někdo, nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Malá Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

Zdravím vás všechny....
nejprve hlubokou úklonu organizátorům....
jakožto "hypochondr" si nebudu tentokrát stěžovat na nic kolem zdraví Laughing , ale postěžuju si na Loudu - nechtěl se mnou jít sáňkovat Crying or Very sad , místo toho se uložil do prkené polohy na postel a nevzbudil by ho v té chvíli snad ani výstřel...
ráda jsem vás všecky poznala jste moc příjemná parta lidí mějte se zatim hezky a příště zas někdy (pokud mě Louda teda vezme sebou angel7 )
_________________
Prostě a jednoduše Malá Louda od Loudy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

Išičhiáta napsal:
...ale tesi me, ze jsem prestrilela takove strelce jako je lucinek a griffin. Smile ....


Mne to taky těší a upřímně ti to přeju....grrrr ...vrrr ..chrrr...On Fire angry4 bandhead violent1
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Lucínek: Je mi už druhej den zle, bolí hlava, v krku, zánět v uchu a jiné projevy chřipkovitého onemocnění,....
San: Vitej v klubu, ucho me boli taky a vcera jsem na leve slysel jak hlasy ze studny. San


Já vám dám chřipka Rolling Eyes .... vymlouvači... pít neumíte!!! Mamutíku - máš další námět na text....

Jinak teda ale výsledky jste mě nepotěšili, doufám, že já vás nepotěším příště. Jeneš nastřílel v tradičním luku v terčovce to, co já v holém, Lucínkovi se podařilo získat holý luk, kterým mě brutálně "zmastil", Myšovi střílí hwarang evidentně dobře a Patrik se mi utrhnul o 100 bodů a o Išičhiátě ani nemluvím... A nejstrašnější psychologický úder mi zasadil Milan Hladil. Jeho střelbu terčovky jsem neměl vidět!!! Wacko Odcházím se učit střílet z luku!!

Jinak ale vážně: všechny zdraví Griffini, bylo to super a těšíme se na Lukohrátky!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Nevím jak kdo, ale já se na Všetice těšil víc než na Ježíška. A to jsem ještě nevěděl, že mám od Komtura slíbený solidně zajetý Zetor, který mi objednal Pája a Griffin se u Jéžiška přimlouval.

Chci poděkovat Mýšovi a Komturovi, za to co připravili,vymysleli, a hlavně za to na co se nevy...., i když mohli a x% lidí by to udělalo. Takže jsem si mohl odstřílet perfektní rowing i když jsem si ještě ráno nedokázal představit tak to Kamberští vymyslí. A ejhle, trojnožky a viselé koule, ty hodiny práce si ani nechci představit. Dál. Trefili jste někdo ten unikátní turecký terč, se zvonečky? Já si teda samozřejmě několikrát cinknul (ale bohužel jen když jsem šel kolem hledat šípy). Na odpoledne v hale už vzpomínám dost nerad, s čímž organizátoři nemají nic společného, a nemůžu to bohužel svést na nikoho, než na sebe a své střelecké schopnosti. Ale nápad s osvobozováním Jiříka ze spárů dalších houpajících se oběšenců mě aspoň pobavil.

Takže co se to vlastně stalo? Co se tak rádo samozřejmě užívá (protože si člověk snadno na dobré věci v životě zvyká, v pyšném přesvědčení, že na dobré je v životě nárok)?

Někdo zapojil invenci, obětoval drahně energie, v životě se činil tak, že má kamarády, kteří mu půjčí na den statek (kde jenom pronájem haly by stál horentní částku) a s láskou k lukostřelbě a lidem kteří se jí chtějí věnovat, vyvzdoroval na čase a tendenci života aktivity kazit, uprostřed doby, kdy já osobně jsem si ani nesnil, že si zastřílím, turnaj, který byl podle mne skvělý.

Velice organizátorům tímto děkuji.

s úctou Gator


Naposledy upravil Gator dne pá leden 25, 2008 9:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 3:47 pm    Předmět: Citovat

Akce to byla dobra, nejakych nedopatreni jsem si ani nevsimla, za zimu nemuzete - to se jaksi neda ovlinit, me osobne moc zima nebyla..... tudiz to hodnotim hodne pozitivne... rada jsem vas videla, zastrilela si a uspokojilo me me druhe misto - byla to zrejme nahoda, ale tesi me, ze jsem prestrilela takove strelce jako je lucinek a griffin. Smile a sobotni vecer stal taky za to....

zacnu trenovat dlouhe vzdalenosti a dozenu i ajutu. Smile zacni se bat..... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

Kebule napsal:
Ještě jednou se moc omlouvam, je mi to lito, že jsem nemohla přijet...jsem hlupák, když slibuju něco co nevím... Sad ...omlouvala jsem se na posledni chvilku, a proto se omlouvam hlavně těm, kteří kvuli mně nemohli přijet...


Tak levne ti to neprojde Kebule, trenuj tanecky ...
Ja tam byl i hodne nemocnej

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

Ještě jednou se moc omlouvam, je mi to lito, že jsem nemohla přijet...jsem hlupák, když slibuju něco co nevím... Sad ...omlouvala jsem se na posledni chvilku, a proto se omlouvam hlavně těm, kteří kvuli mně nemohli přijet...
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Gator rules.

A ja trvam na protestu vuci sebe sama si.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

SE máte. Já musel jít ještě sáňkovat, ale večer nám ČEZ vypnul proud a pak už jsem spal a spal. 12 hodin jsem spal Shocked Děkuji všem účastníkům za to že přišli, jací jsou a tak vůbec a znovu se omlouvám za určité zmatky, nízkou teplotu venku. Bylo tam přeci jen moc lidí na udržení původní koncepce a navíc ti, kvůli kterým se koncepce měnila ani většinou nepřijeli , ani se neomluvili těm, kteří kvůli nim přijet nemohli.
Zvláštní díky Jenešovi za terče a lepidlo, Lucínkovi s Bambulkou za vyhodnocení výsledků(opět jsem to chtěl dělat propiskou Laughing )(pořád si nemohu zvyknout na to, že nám někdo pomáhá) a sdružení za zapůjčení několika sítí.
Díky Gatorovi, že nám vykorespondoval vynikající luky, lítal měsíc po bankách, psal maily a urgence, absolvoval se mnou martirium na celnici a zaplatil za nás za všechny 19% DPH. Jeneš mi unikl jen o fous.

Z chyb jsem si vzal poučení, proberu je s Komturem a slibuji, že už se opakovat nebudou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 2:26 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:

P.S.: Na mem protestu na moji osobu trvam


A já ti za sebe říkám že je to jedno, jestli mám 2 body ze 7 nebo 2 body z 8 šípů Smile, pro celkové výsledky to nemá význam, teď si nepamatuji kdo byl ten druhý co střílel zároveň se mnou.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

Eleniel napsal:
Saník: Vy jste to ale vůbec nepochopili. Já jsem tam šla jakožto černá ovce, neboli špion, abych jim to tam kazila Twisted Evil No a byl Leon lepší než Indián? Myslím, že byl Laughing


Jo ty mladi komunisti taky tvrdili ze tam vstupuji aby rozkladali zevnitr. Smile

San

P.S.: Na mem protestu na moji osobu trvam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 2:02 pm    Předmět: Citovat

Saník: Vy jste to ale vůbec nepochopili. Já jsem tam šla jakožto černá ovce, neboli špion, abych jim to tam kazila Twisted Evil No a byl Leon lepší než Indián? Myslím, že byl Laughing
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 1:30 pm    Předmět: Turnaj Citovat

No ten rowing byl na mne nemocneho trochu dlouhy, ale jinak supr akce, priste bych zkratil discipliny, ono ten rowing je v lete asi lepsi.

Tak jsem narychlo jenom v HL nastrilel 45 m ustupovku v hale a mazal domu. Nemoc je svina ....

Kdybych nebyl nemocny tak bych si to uzil vice. Kdyz ono v goratexove bunde se strilet neda a bez ni je zima jak v pytli. I kdyz jsem mel jagrovo spodni pradlo.

Elen ma cerny puntik ze strilela s indianama. Ja sam na sebe podavam oficialni protest. Byli mi vnuceny stopky a ja klukum odmeril jenom 40 sekund na rychlostrelbe, pry se meri 45, tak bych prosil skorigovat vysledky dvou silnych muzu a pridat jim po jednom sipu na rychlostrelbe.

Jinak vysledky budou ?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 12:24 pm    Předmět: Leon Citovat

Bylo to super!!! Ale jsem totálně utahanej... Twisted Evil
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Je mi už druhej den zle, bolí hlava, v krku, zánět v uchu a jiné projevy chřipkovitého onemocnění,


Vitej v klubu, ucho me boli taky a vcera jsem na leve slysel jak hlasy ze studny.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

Díky Všem za skvělou akci, už se těšíme s Malou Loudovou na další.

Lucínek : Náhodou to Kydliman tancoval s figurami ( okopírovanými z filmu "Horečka sobotní noci" tuším ) které se používaly s tou hudbou která se pouštěla Very Happy Very Happy Very Happy ( jsem už starší model a kdysi v dávnověku mě to učili v tanečních a nikdy to nebyla moc moje parketa)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.