Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zima lukostřelců - zimní 3D a H18
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:58 pm    Předmět: Citovat

Novy luk strili nadherne.

Teda nemam sebou zadny meric ale docela mi dnes stacilo pozorovat rozdil
v odborne receno namerne. Predtim jsem s temi samymi sipy a 40 lb, ktery mi Griffin zmeril na 44 strilel tak ze kdyz na 40 metru byl hrot sipu na terci tak to tam nejak doletelo.

Ten novy javor na steroidech to strili tak metr na terc. Takze jsem snizil namernou o trictrte metru a pekne se to trefovalo do terce. A to je to asi fakt jenom 40lb pac se to subjektivne natahuje mnohem lehceji.

A to nemam jeste ani poradne nalepenou zakladku a doladeny luk. Tiler nastavil Vidim ( ten je stelovaci, tiler ne Vidim) . Nastavil jsem brace height na 22 cisel, s neoperenymi si to sedalo do stejne vysky.

Akorat musim nalepit kuzicku na bok k zakladce aby to bylo OK a sesedli si sipy i na stranu.

I kdyz mam nutkani tu zakladku urvat, predelat tiler, nalepit kuzicku na bok a suchej zip na dreveny rest a strilet s naklonenym lukem.

Akorat ten tiler stelovat neumim, nebo si netroufam a kdyz to zanesu Vidimovi tak me zas zdr..ehm zkritizuje ze vymyslim kraviny a mam to pouzivat jak mi rekl.

chjo

Rolling Eyes

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

Drakobijec napsal:
Ha plánuji se ukázat na nějakém turnaji a doufám že se mi to podaří.


Správné rozhodnutí - s lukem je potřeba na turnaj, doma na zahrádce to jednoho za chvíli omrzí!!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:37 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
SanDuro..Pak šel dolů do krámu, tam si koupil nový luk, šel na střelnici a tam to sázel sice mimo střed, ale s rozptylem cca 5 cm. Vyrůstá nám další nestvůra Wink


To je dobře!! thumbleft Tfuj, tfuj, tfuj - ať mu ten luk dobře střílí. Ty ramena vypadaly super! Zdá se, že San se kvalitně chystá na 3D, takže tam bude zase o "parťáka" víc.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:04 pm    Předmět: Citovat

Asi mi nic jiného nezbude Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Myso neplac, tve strileni je absolutne v poradku... Akorat kdyz pujdes s nami strilet 3D tak si od mety na strileni udelas nejakych 50 - 80 kroku smerem od zvizatka a budes king. Twisted Evil

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

no vždyť říkám, že jsi nestvůra Laughing Dokud byly markantní rozdíly ve výbavě, mohl se člověk chlácholit, že je to tím. Nyní odcházím truchlit nad zpackaným životem Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
tak máme za sebou tyršák 2D a s nelze si nevšimnout, že Richard Kocourek podal naprosto nestvůrný výkon a je jen o fous za Milanem Hladilem, který se opět dostavil s hitech sporťákem, řekl, že je to longbow a dřevěnými!!!!!šípy nastřílel fantastických 377. Ze staroparťáků byli ještě přítomni Joe,který skončil druhý v TRRB, Saníček, Šobul, Ivan Bárta a já, kteří jsme měli radši zůstat doma Laughing

Já neříkal, že je to longbow, byť to i byl, to říkal jeho prodejce, od kterého jsem si ho půl hodiny před tím půjčil k vyzkoušení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drakobijec
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 381
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 4:37 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Griffin napsal:
SanDuro podal velmi úctyhodný výkon a jen o jedno místo unikl medaili!.
.

Ponivač je začátečník Laughing Pak šel dolů do krámu, tam si koupil nový luk, šel na střelnici a tam to sázel sice mimo střed, ale s rozptylem cca 5 cm. Vyrůstá nám další nestvůra Wink


Ha plánuji se ukázat na nějakém turnaji a doufám že se mi to podaří.V neděli jsem testoval svoji střeleckou dovednost na kůl a musím říct že to bylo dost slušný trefil jsem kůl docela často a většina šípů co šla mimo byla hoodně blízko kůlu.Jo a mimochodem jednou sem se trefil aji ze 70m ale to byla jedna trefa tak z 50 Embarassed .Ale na 10-20m to bylo slušný.
_________________
DRAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
SanDuro podal velmi úctyhodný výkon a jen o jedno místo unikl medaili!.
.

Ponivač je začátečník Laughing Pak šel dolů do krámu, tam si koupil nový luk, šel na střelnici a tam to sázel sice mimo střed, ale s rozptylem cca 5 cm. Vyrůstá nám další nestvůra Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

Blahopřeju oběma stříbrným medailistům!! hello1 Nicméně i "začátečník" Rolling Eyes SanDuro podal velmi úctyhodný výkon a jen o jedno místo unikl medaili!.
Přijel jsem sice až po závodech (z jiné soutěže) ale vyhlášení jsem stihnul.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

tak máme za sebou tyršák 2D a s nelze si nevšimnout, že Richard Kocourek podal naprosto nestvůrný výkon a je jen o fous za Milanem Hladilem, který se opět dostavil s hitech sporťákem, řekl, že je to longbow a dřevěnými!!!!!šípy nastřílel fantastických 377. Ze staroparťáků byli ještě přítomni Joe,který skončil druhý v TRRB, Saníček, Šobul, Ivan Bárta a já, kteří jsme měli radši zůstat doma Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 11:44 pm    Předmět: Citovat

ano. Rozhodně jsem si nezasloužil koukat se, jak mi šípy poskakují po poli směrem k Liberci a vy si zatím jdete koukat, jak moc doprostřed jste tu komoru trefili netvoři. A Richard mne chlácholil a měl připravený kapesníček, kdyby mi vytryskla kroupa. Ponižující Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
... Zajímavý způsob, jak se naučit střílet novým lukem a novými šípy....


Tato kombinace je trochu "sebemrskačství" ale na druhou stranu, kdo by odolal - mít nový luk, pod stromečkem najít nové šípy a 29.12. je nevyzkoušet - že! Na tu vražednou kombinaci a výměnu šípů z duralů za dřevo uprostřed trati jsi toho tam nasázel podle mě až moc!!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

Byla to vynikající škola pokory. Zmrzlý jak sobí trus ukončil Mýša sezónu 18. z 18 soutěžících, což je jeho osobní rekord Laughing Richardův výkon byl impozantní a být ve skupině s ním a s Griffiny by bylo za jiných okolností značně depresivní Confused Zajímavý způsob, jak se naučit střílet novým lukem a novými šípy. Všem blahopřeji k vynikajícím výkonům. Vysoce hodnotím pohostinost pořadatelů a vstřícnosti soupeřů, kteří mi umožnili opakovat jeden výstřel poté, co mi uvízlo spodní rameno luku v kapse. Počasí nakonec slunečné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Libichov u MB 3D - 29.12. 2007

Opravdu poslední závod 3D v letošním roce pod názvem Poslední výstřel roku 2007. Začínali jsme střílet za teploty kolem -2, končili za teploty kolem 0. Pořádal SK Lukostřelba - Libichov http://www.lukostrelnice-libichov.cz/. Z účastníků letošní Ligy tradiční lukostřelby se zde objevili:

V kategorii TRRB: Joe, Šobul, Myša, Griffin, Griffinka
V kategorii TRLB: Richard

Úspěchy: Richard - 1. místo TRLB

Trať byla postavena jako 2x14, což má taky svůj půvab. Zvířata, která nedáš v prvním kole, můžeš "skolit" ve druhém. Co dodat:
- příjemné zpestření Vánoc
- zajímavost: s Joem a Richardem jsme shodně nastříleli 178bodů, což nám v reflexáku dalo 5. a 6. místo, Richard ve své kategorii jednoznačně zvítězil. Nástřel je to v TRLB perfektní - zatímco my jsme měli s Joem duralové šípy, Richard to "namrskal" dřevěnými, kterými se v TRLB střílí - velká gratulace!!! notworthy
- závod provázela docela zajímavá soutěž o 1.cenu - opravdový zajíc. V té se velice dlouho držel Myša (myslím, že až do semifinále) ale ve finále stanul proti sobě kladkáč a tisový longbow (opravdový ELB) a co se nestalo: longbow to vyhrál!!! Woot Majitel tisáku si odvezl - k vellké radosti všech "pravověrných lučištníků" Tongue - domů zajíce!
Pro úplnost je tedy třeba poznamenat, že soutěž byla sice terčová lukostřelba ale zároveň losovací až do finále. Nevítězil vyšší nástřel (vždy z 1 šípu)ale nástřely (čísla) se vždy slosovaly.

Pokud jsem na někoho zapomněl - opravte mě prosím!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

Išičhiáta napsal:
Jinak je dobře, že sis pořídil BB. Milanovi aspoň vyrostou konkurenti v BB!! Mě se to zatim nedaří, ale snažím se.... Smile A co sis pořídil?


Konkurence Milanovi dost těžko Rolling Eyes, zatím bych v relaci s jeho jménem mohl dělat tak maximálně "caddyho" a nosit mu brašnu s luky a i to by bylo vyznamenání. Embarassed 100 bodů rozdíl je hodně. Jak kdysi poznamenal v jiné souvislosti Myša - "to mě ještě nevidí ani ve zpětném zrcátku".
Luk je Hoyt, střed Nexus + ramena G3. Prý je to osvědčená kombinace. Zatím to ale neumím posoudit.
Co ale vím určitě - že pořádná indiánka a Išičhiáta už vůbec ne, by neměla uvažovat o ohradníku!
Střídání luků je sice nepříjemné ale zábavné! Very Happy
O rozhodnutích ohledně Ligy 2008 a kategoriích luků nevím nic, zatím se ladily jenom ligové discipliny. Kategorie snad beze změny. Možná ve Všeticích bude prostor to prodiskutovat. Pochopitelně v obou kategoriích je velké rozpětí ve vybavení ale loňská sezona zatím neukázala nějaké drtivé "válcování" díky technické převaze.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Co se týká Ligy tradiční lukostřelby - vem si ze mně příklad a pořiď si pořádný tradiční luk. Já se taky nechystám do haly s jasaňákem! Very Happy Všechno chce holt svoje! A obleček už máš!


O tom jsem už taky přemýšlela, ale nějak se mi nechce střídat více typů luků, jinak kotvíš ruku, jinak míříš atd... A zatím mou doménou zůstává lukostřelba sportovní a začalo 3D. Celý léto střílet nečím jiným a pak přejít zase na zimu na BB, to si vykopu hrob (naučit se dobře střílet je pro mě dlouhodobý proces, kdy jeden pohyb stále opakuješ dokola - a já jsem zatím někde na začátku). A k mýmu oblečku by se stejně nejvíce hodil ohlý ohradník a mnou vyrobené dřevěné šípy - a to fakt nevím jestli bych s tím něco trefila... Smile Takze letos (resp. příští rok) zůstanu u toho, co mám i za tu cenu, že se mi nastřílené výsledky nebudou počítat do ligy. I když mě to bude mrzet, protože pokud se terčové střelbě přilepší, mohla bych se o pár příček posunout vpřed. Smile) A tak mě vlastně napadá otázka, jestli už padlo nějaký rozhodnutí v tomto směru, jako kdo jo a kdo ne do ligy.

Jinak je dobře, že sis pořídil BB. Milanovi aspoň vyrostou konkurenti v BB!! Mě se to zatim nedaří, ale snažím se.... Smile A co sis pořídil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 12:37 am    Předmět: Citovat

to by asi byl problém, protože já neznám dost hordařů, kteří by šli simulovat bitvu Wink Sám si nejsem jist, zda bych toho byl schopen i za cenu, že bych byl připuštěn k turnaji. Ale uznávám, že salva je mocný zážitek a kombat bambuláky jsem zažil. Ale to jsou atavizmy. Přijde mi úsměvná představa, jak na louce stojím na jedné straně já, Gator, Komtur, Mamutík, pan Zelenka,Ajuta...na druhé ty, Pez,Lucínek, Pavel Hřebík, Josh...mezi námi přebíhají Soron s Eleazarem a všichni po sobě střílíme bambuláky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 11:59 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
koukám, že je třeba pořádat co nejčastěji turnaje "opravdové lukostřelby". Jinak se nám rozprchnete. Jeneš jde do hal a teréňáků, ty také, Lucínek tančí a mává holí. Richard pátrá ve sportovních lucích. Pez k tomu potřebuje bitvu..... Crying or Very sad


Já si myslím, že to všichni do léta "rozchodíme". Oni nás taky jinak do Královic, na Wothanburg, na Ibulrk apod. jinak nevezmou. Very Happy
Jinak bitva není špatný nápad - znám hodně "přímolukařů", kteří disponují potřebným vybavením a s velkou chutí se postaví asijským hordám!!!!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 11:48 pm    Předmět: Citovat

koukám, že je třeba pořádat co nejčastěji turnaje "opravdové lukostřelby". Jinak se nám rozprchnete. Jeneš jde do hal a teréňáků, ty také, Lucínek tančí a mává holí. Richard pátrá ve sportovních lucích. Pez k tomu potřebuje bitvu..... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 11:43 pm    Předmět: Citovat

Išičhiáta napsal:
Když si myslím, že sis pořídil holý luk (BB = sportovní), tak dělám dobře? Smile


Ty děláš dobře, jestli dělám dobře já, ještě nevím! Nicméně BB mám a letos se ho pokusím trochu zkrotit.

Co se týká Ligy tradiční lukostřelby - vem si ze mně příklad a pořiď si pořádný tradiční luk. Já se taky nechystám do haly s jasaňákem! Very Happy Všechno chce holt svoje! A obleček už máš!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 11:29 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
teď, když si na tebe tuninguji svůj nový dalekonosný luk!!!! Confused Confused tO MI NEDĚLEJ MŮJ OBLÍBENÝ NEPŘÍTELI. Nebo se s ním budu muset přihlásit jako s holým lukem!! Neunikneš


Neboj - to je jen utloukání času mezi turnaji skutečné lukostřelby! Teď jenom musím pořešit Všetice jako HL, protože jinak bych si to dost zkomplikoval ale na letních a podzimních turnajích tradiční lukostřelby popadnu do ruky přímý luk a budu čelit nájezdům korejských hord. boxing
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne st prosinec 19, 2007 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
. Luk už mám, teď procházím fází ladění a seznámení se. Je to těžký (váha), jako blázen!


Když si myslím, že sis pořídil holý luk (BB = sportovní), tak dělám dobře? Smile

Pokud ano, tak tě vítám mezi námi.... teď už by nám mohli otevřít kategorii BB, abychom mohli měřit síli dále v lize. Smile

Jinak doufám, že se uvidíme na Tyršáku v hale.... Na jiné závody v Praze se nechystám, není čas. Ale budu jezdit střílet H18 do Votic a možná i do Bystřice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:46 am    Předmět: Citovat

teď, když si na tebe tuninguji svůj nový dalekonosný luk!!!! Confused Confused tO MI NEDĚLEJ MŮJ OBLÍBENÝ NEPŘÍTELI. Nebo se s ním budu muset přihlásit jako s holým lukem!! Neunikneš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 12:00 am    Předmět: Citovat

Jeneš napsal:
Griffin: Těším se na Tebe v halovce i na terénní a to nejen v Nejdku.


No jo, no jo - budu se snažit ale....! Luk už mám, teď procházím fází ladění a seznámení se. Je to těžký (váha), jako blázen! Bohužel, času teď zrovna málo.
Takže až do Všetic budu pokračovat v TRRB a po Všeticích (včetně) se uvidí! 12.1. je tak pro mne první možná hala - buď Střelák nebo Tyršák. Tj. obojí Praha. Ale čím to budu střílet - to teď fakt ještě nevím, záleží na čase! Navíc mezi 29.12. (3D) a 6.1. musím "přeskládat" TRRB pro Všetice - tj. odtrhnout zakládku, nalepit "koninu" nebo jiné kůže, poladit tětivu + znova se s tím naučit střílet.
Vážně uvažuju o tom, že až do Lukohrátek budu střílet jenom BB (včetně 3D), abych si zjednodušil život!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Griffin: Těším se na Tebe v halovce i na terénní a to nejen v Nejdku.

K těm zmatkům na Tyršáku - asi na 2 minuty jsem byl ověšen zlatou, dokud se nevyjasnilo, že špatně zařadili jednoho našeho kolegu do jiné kategorie. Pak došlo k posunu o jedno místo. Bylo mi hlavně líto Išičhiáty, která přišla o pracně vybojovaný bronz. Moc jí to s medailí slušelo a určitě jí to dost mrzelo. Mě samotného mi líto nebylo, protože jsem střílel dost blbě a zlatou jsem si stejně nezasloužil, i když potěšující ten posun ani pro mě nebyl. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 11:21 pm    Předmět: Citovat

Re Išičhiáta: No vida! Tím myslím jak tvoje ambice na zlato, tak i případnou účast v terénu. hello1

No a termíny jsou jednoduché: Pokud na to rozchodím luk, respektive, pokud se do dubna "sžiju" s lukem na tuhle lukostřelbu, tak jsou v dubnu:

12.a13.4. - Bystřická terenní, což je blízko Prahy
19. 4. - Votice - to nemůžu , to je kolem sv. Jiří a bude asi bitva na Libušíně jako obvykle Very Happy
26.4. - Nejdek - tj. Jenešovi "pod okny"

Zbytek termínů je až do září většinou Ostrava nebo jiné Moravy (i když je nevylučuju, tak asi budou už zase 3D) Až na 27.9., kdy je terenní v Praze.
Takže pokud se to naučím do jara nějak "neostudně" střílet, jedu na tučně označené, pokud by mě to "vtáhlo", vyrazím i jinam.
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne čt prosinec 13, 2007 5:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

hm. Tak to ještě uvážím. Vstupovat kvůli pokusu do 1KLK mi přijde značně neekonomické, i když bych vás rád vídal častěji. Halu mám doma, lukostřelnici všude v okolí a s Komturem směřujem k naprosté samostatnosti, takže v průběhu roku budem moci pořádat v podstatě jakýkoli druh lukostřelby bez břemena podpory klubů a svazů. Přesto bych si to rád zkusil a poměřil se s jezdeckým lukem proti BB Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:46 am    Předmět: Citovat

re Mysa:
Co ja vim, tak musis mit licenci ceskeho lukostreleckeho svazu a tu si levneji poridis, pokud jsi v klubu a asi o 200,- draz (castkou si nejsem jista) kdyz v klubu nejsi. Jinak ta licence stoji (pokud jsi v nejakem klubu) 300,- + 10,- ani nevim za co. Smile Takhle mi to bylo receno, kdyz jsem se na to ptala. Pokud kecam tak me nekdo opravte. tudiz si myslim, ze se ti urcite financne vyplati v zadnem klubu nebyt, protoze tam zase platis nejake klubove poplatky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Išičhiáta
Nováček
Nováček


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: maticka praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
I přesto bych se Jeneše zastal, výsledky ke shlédnutí zde http://www.archery3d.cz/ v sekci Rozpisy a výsledky, archiv výsledků 2007.
Ta tvoje "bramborovka" je samozřejmě mrzutá Confused ale není všem dnům konec. Zase jsi "zmastila" 3 velký chlapy a to taky "píše". Wink


Zastavat se nemusis - strilel dobre, ma stribro. Zminila jsem to jen pro to, ze se psalo o tom, ze mu tu medaily nakonec vzali. 1 minuta slavy me nadchla, nez mi ji vzali a pristi rok mam ambice na zlato. je to krasny pocit mit na krku medaily (i kdyz bronzovou) z 2d mistrovstvi a navic, kdyz jsi na stupnich vitezu jedina zenska mezi chlapama Smile . oproti lonskemu roku mam 100% zlepseni, pokud to takto pujde dal tak mam dobre naslapnuto.... Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.