Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

1.Jarní šíp Jindřichův Hradec 5.4.2008
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Jařenka z toho mít depresi nemá, v podstatě o nic nejde.
Věřím, že nikdo ze zúčastněných z toho také depresí netrpí - takže Jařenko opravdu si s tím hlavu nelámej , soutěž byla perfektní a chybička se může vloudit vždycky thumbleft
Ostatně vím přesně, jak Ti je, cítili jsme se podobně, když se nám loni po Lukohrátkách začali hlásit lidé, kterým se nepočítal žolík nebo d.karta. Nakonec jsme nad tím mávli rukou - ono to ve finále stejně celkem nikomu nevadilo, protože si každý zastřílel a vyblbnul se.

Ostatně neodpustím si malé rýpnutí - oni si za to můžou pánové tak trošičku sami. Pokud se mají udělat skupinky po 8 lidech a nakonec Ágnes má ve skupince 4 a jich jde tlupa 12 a musí se na jejich výsledkovku hodinu čekat, tak pak už nikdo ty hodnoty proti papírům nekontroloval, protože se spěchalo na kombaty a vyhlášení. Všechny ostatní skupiny Bambulka ještě v počítači proti papírům kontrolovala. Wink

V lize ty výsledky samozřejmě opravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Za všechna děkování děkujeme, jsme rádi, že se Vám tu líbilo.
Při děkovacím proslovu v sobotu jsem ještě nevěděl, že mi v neděli pomůže Lišák se svým velkým automobilem svážet terčovnice, takže tímto mu děkuji dodatečně.

Potom ještě jsem zapomněl omluvit to, že lesík, kde byly některé disciplíny, místama připomínal smetiště. Jenže jinde to nešlo, protože lepší střeleckej terén tu v rozumnej vzdálenosti není. Část lidstva jsou prostě hovada a dovedou tohle z lesa udělat.

P.S.: S tím Patrikem mi to bylo divný už v sobotu večer, říkal jsem si , že to budeme muset zkontrolovat. A v neděli, když jsem viděl foto jeho terčovky, už jsem si byl skoro jistej, že se někde stala chyba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se konečně dostal k počítači. Když jsem přišel z práce, našel jsem doma Mařenku opravdu v depresi, kvůli zmaštěnejm výsledkům. Chyby jsou celkem tři a vznikly tak, že Malý Zelí provedlo při zapisování tři slabší údery do klávesnice,( takže se třeba místo 13 zapsalo 1), za což všem poškozeným posílá omluvu.
Ve dvou případech se jedná o ligové disciplíny, prosím tedy Lucínka nebo Bambulku aby provedli opravu.
Aleš Kocum-Lišák má v terčovce místo 36 bodů 57 (34+23,zapsáno bylo 34+2) umístění v celkovém pořadí se nemění.
Olda Fröhlich-Iwaz má v terčovce místo 31 bodů 55 , v celkovém pořadí TL se posouvá na 4.místo před pet.ar.kay
Patrik Král-Ajuta má v postavě na 40m místo 1 bodu 13, to je o 60 Ká víc a opravdu odsunuje San Dura na brambory.
Mařenka to prohledala důkladně a vše ostatní je v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

Samé pochvalné komentáře na Zelího a Jařenčinu práci, nuž prosím, nemám k tomu co dodat, ale byly i stinné stránky a nejde o nich nenapsát, že.
1. někteří jedinci, které nebudu jmenovat( nakonec po přepočtení bodů se pak ani nedostali na bednu) využili mého přecházením chřipky osláblého těla a ducha a mezi lahve s ovocnými šťávami podstrkovali lahve s alkoholem, přičemž zase jiní, opodál sedící, tohoto následně zneužíce, ihned sváděli téma rozhovoru na nějaké tuleně, o kterých nemám ani páru.
2. jiní pak druhý den vyhrožovali, že pomocí fotomontáží a jiných tomu podobných triků, které současný digitální marasmus umožňuje, vytvoří smyšlené výjevy z lukostřelby, které by mohly poněkud devalvovat mé
lukostřelecké jméno.

P.S.
-sice si nepamatuji o co s těmi tuleni šlo, ale určitě jsem měl pravdu
-nevěřte všem obrázkům, které vám třeba někdo podstrčí, bylo to jinak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Jeneš napsal:
Sad Je to poučení pro příště, nebát se vzdálenosti a vyrazit také.

pojeď na Žleby zbabělý renegáte Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:
SanDuro napsal:


Dneska se zas ozeru.



S tím ožráním počkej do Prahy mam tam ten šestiletej gruziňáček tak když už ožrat tak z fajnového piti Smile

A z té brambory si nic nedělej, je ti prostě souzená.

začátečník Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zase chyběl na jedné skvělé akci Sad Je to poučení pro příště, nebát se vzdálenosti a vyrazit také. Ohlasy i výsledky jsou skvělé a místy i dost překvapivé (Bambulka, Pet Ar Kay, Saník ... SUPER ! ! Very Happy ) , všem zůčastněným srdečně gratuluju a těším se na vás na Lukohrátkách. Banana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:


Dneska se zas ozeru.



S tím ožráním počkej do Prahy mam tam ten šestiletej gruziňáček tak když už ožrat tak z fajnového piti Smile

A z té brambory si nic nedělej, je ti prostě souzená.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:51 pm    Předmět: Citovat

Ajuta: Za chybku se omlouváme, do počítače jsme to cpali s mladším Zelím a asi to ne tak úplně dobře přepsali. Chybičku opravíme a misku nemáš u Jařenky, ale u mě. Jařenka z toho má depku, tak jí prosím všichni napište hezkou SMS, ať si z toho nic nedělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:48 pm    Předmět: Citovat

Takze nejdriv dekuji organizatorum moc za prima akci. Bylo to moc pekne a ja osobne je obdivuji co dokazali udelat v tak malo lidech.
Ja osobne bych se MOC rozmyslel jestli by si na to troufnul.

Kdyz uz jsme u uspechu, nakonec Vogonske druzstvo neskoncilo tak spatne. Nejvetsi osobni uspech vsak zaznamenal Petr Akay kde si udelal osobni rekord hned v nekolika disciplinach, prestrilel Lucinka a skoncil stvrty.

Prom mne osobne z toho vyplyva nasledujici:

Zavital jsem zase do pondelni depresivni reality. Pocasi je naprd, dalnice D1 stala za ... Po ceste jsem tahal lidi ze skarpy, volali trikrat z prace ze je neco rozbite a potrebuji pomoct. A do toho mi jeste Ajuta s Petrem napise ze jsem preci jenom bramborovy .... A pak nema mit clovek deprese a chlastat. Sad

To mi ta vikendova pohadka skoncila pekne rychle. Sad

1. Prodavam luk se sipama.
2. Davam vypoved v praci
3. Stehuji se na Tuvalu. Tam je furt pekne a jediny problem je co delat 3 dny mezi festivalem vetru a festivalem more.

Cenu predam Ajutovi na pristim setkani.
Dneska se zas ozeru.

A jdu si dokoncit ten bambusovy panda luk a udelam si vlastni kategorii a soukromou soutez v lesiku dnes vecer a dostanu vsechny ceny.

San


Naposledy upravil SanDuro dne po duben 07, 2008 3:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:36 pm    Předmět: Citovat

Já taky děkuju za krásnej turnaj i počasí nám vyšlo takže to bylo fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

Myšo se studem Embarassed Embarassed přiznávám , že jsem měl na mysli základní variantu, a ta přijde na bídných 255 EUR. Jinak sis asi nevšiml, ale já trošičku ujíždím na dlouhých lucích. První má 72" , druhý 70" a ten asyřan 55" ( co blbnu Shocked vždyť mě se líbí "krátký" luk Very Happy Very Happy )

Naposledy upravil Louda dne st duben 09, 2008 3:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
a Jařenka mi s velmi dobře zahraným smutkem a ještě lépe maskovanou škodolibostí začala počítat penalizace Laughing

Ops Embarassed ... tady šlo samozřejmě o velikou nadsázku, Jařence to bylo opravdu líto a teď se mi ještě omlouvala, že celou situaci pořádně nezaregistrovala a neměla takový zásah vůbec počítat ... takže - opravdu mne to nemrzí a jestli něco přeci jen ano, tak fakt, že jsem nebyl úplně poslední, protože to by bylo umístění, které jsem si se svým výsledkem zasloužil mnohem více.
I když - vlastně až po Mamutíkovi, tomu ten poslední flek patří po právu Laughing
Jařence se omlouvám za takové křivé obvinění. love4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

Výsledky prosím reklamovat u Zelího a spol angel11 Já jsem v tom tentokrát úplně nevinně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 2:55 pm    Předmět: Citovat

[quote="Louda"]To Myša : Neházej flintu do žita, Vás " jezdců " valem přibývá Smile a mě se začíná podezřele moc líbit Wub "asiřan" od Grozera ( jen co splatím čestné dluhy začnu šetřit tímto směrem )[/quote]
To jsi tedy pracháč Laughing Chce za to 850-900 eur a je to strašně velká kráva-50 palců. A přijde mi, že má strašnou hmotu v siahu.Ale zase by mohl být dost přesný, vzhledem k deflexu v madle. Je mi na něm sympatická vzdálenost tětivy od madla. Chystáme se s jezdci na výlet za mistrem, tak si všechno testnu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

To Myša : Neházej flintu do žita, Vás " jezdců " valem přibývá Smile a mě se začíná podezřele moc líbit Wub "asyřan" od Grozera ( jen co splatím čestné dluhy začnu šetřit tímto směrem )

Naposledy upravil Louda dne st duben 09, 2008 3:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
.........jdu si koupit olympijský luk.......

Hurá. Laughing Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

Bože. Vy jste se zas měli Crying or Very sad Jak je to možné, že kdykoliv někam nemůžu, někdo tahá nástroje a hude. Nějaký pankáč co vypadá jako Zrzek. Lišák s mandolínou...... A proč, když se někdo naučí alespoň trochu střílet, opouští tradiční luk. Za chvíli to tu bude jak u 3 déčkařů, kde mají všichni LB medaili a placatý laminát s reflexem a oknem Laughing Fuj.
Už to vidím, jak na všech turnajích budou jenom sportovci , princové Bajajové a samostatná jednotka Patrik Král. Nic mezi Wink Výhercům blahopřeji a jdu si koupit olympijský luk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kate
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: CB

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Jé tedy se mění dějiny Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 1:33 pm    Předmět: Citovat

ajuta napsal:
A ta druhá chyba byla na vzdálenou postavu,kde jsem nastílel 13 bodů.


Tak jak koukám tím pádem si byl třetí a na SanDura zase zůstala brambora.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 1:32 pm    Předmět: Leon Citovat

Ty lumpe Evil or Very Mad ,ty už nevíš jak se dostat přede mě co Laughing !?!?
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

I my máme díky Kate spoustu fotek ve foťáku,ale raději to přendání nechám na někom povolaném.Taky jsem si prohlédl výsledky a mám tam u sebe dvě nepřesnosti.První je u rychlostřelby-tam jsem stihnul vystřelit o jeden šíp víc,ale nezasáhl.A ta druhá chyba byla na vzdálenou postavu,kde jsem nastílel 13 bodů.Ale vůbec se nezlobím,bo jsem byl opravdu spokojený. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kate
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: CB

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Ach ta rána Rolling Eyes Idea http://katehipik.rajce.idnes.cz/Lukostrelba_5.4.08/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Prima. A kde? Laughing
Máte prosím i někdo další nějaké fotografie? Případně jste schopni je nahrát na FTP Lukostřelce? (návod, jak na to, je tady ve fóru, teď jenom nevím přesně kde ... )


Tady:
http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=504
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 10:46 am    Předmět: Citovat

Prima. A kde? Laughing
Máte prosím i někdo další nějaké fotografie? Případně jste schopni je nahrát na FTP Lukostřelce? (návod, jak na to, je tady ve fóru, teď jenom nevím přesně kde ... )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kate
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: CB

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 10:35 am    Předmět: Fotky.. Citovat

Pár fotek ze sobotního ohně (převážně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

JJ, i jako pouhý pozorovatel, mohu říct, že to bylo super, těším se na příště... Big Ups
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:53 am    Předmět: Citovat

Výsledky turnaje ke stažení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
honzabe
Nováček
Nováček


Registrace: 18.1. 2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:18 am    Předmět: Citovat

Griffin - umím se plně vžít do tvých pocitů. Poprvé v životě jsem střílel loveckou stezku a vím co to je trefit sojku a minout jelena Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:08 am    Předmět: Leon Citovat

Ještě jednou děkuju za super akci Razz ,hrozně mě bere ruka a jsem celej zmačkanej jako futrál vod sekaný Wink .Podle toho vždycky poznám,že se to povedlo... Twisted Evil
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.