Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lukohrátky 2008
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Silverwolf
Nováček
Nováček


Registrace: 12.5. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

aj ja sa pridávam ku dlhému zoznamu ľudí, ktorí sa chcú poďakovať organizátorom za toto skvelé podujatie... bavili sme sa, bolo príjemne, počasie vyšlo, čo dodať? Hádam len to, že o rok sa všetci tešíme...

Pripájam sa aj ja s mojou mini galériou obrázkov z tejto úžasnej akcie...

Silverwolf z VINEDI a Vell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 8:26 am    Předmět: Citovat

Skláním velikou poklonu , všem lidem a organizátorům ,za famózní soutěž, moc jsem se bál ,že když nás tam bude tolik ,tak na každou disciplinu budem muse čekat (nebylo tomu tak )moc jsme si to užili a poznali spoustu skvělích lidí , .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kukn
Nováček
Nováček


Registrace: 18.3. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

Tři slova: Skvělý, skvělý, skvělý. Big Ups
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dasal
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Bratislava - Dúbravka

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

Tiež sa pripájam k veľkému Ďakujem, súťaž bola skvelá i noví ľudia, ktorých som spoznala, už teraz sa teším na budúci rok Banana
Ohňovka i tance boli super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 3:35 pm    Předmět: Leon Citovat

Saníku ta lahvinka na tebe bude čekat v Rovově Cool . A já slavnostně přísahám že už se nebudu vsázet,dokud se nenaučím střílet Confused . Takže možná nikdy Wink ...
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastovka
Nováček
Nováček


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 121
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 10:41 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
jestli přijedou i Maďaři jsou z nás mrtvoly


no co jsem na to tak koukala , řekla bych spíš :
jestli přijednou maďarky, tak je s náma ámen Very Happy

ještě že na těch fotkách nebyli žádný tanečníci blob1 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gawain
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 580
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 8:09 am    Předmět: Citovat

Co by som mohol dodat ja a cela nasa banda co tan bola, no uzasne to bolo. headbang
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě i já se připojuji k zástupům nadšených lukostřelců.Atmosféra,organizace,disciplíny (kde furt berete ty nápady?),všichni lidičky,no prostě to bylo tak supééér,až mně to dojalo k slzám!!! Very Happy Embarassed Takže všem vyvítekomu moc a moc dekuji. wav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

erze napsal:
Tvoja výstraha je už asi passé, lebo v túto dobu 4324 registrovaných užívatelov portálu slobodných lukostrelcov (szip.hu) "čumí" na obrázky z Lukohrátok, a ako ich poznám najviac ich zaujali fotky tanečnic... takže na budúci rok to bude asi súťaž len s pozvánkou...


Ajaj ... ajaj. Rolling Eyes Ale možná je to dobře, aspoň se budeme muset začít učit pořádně střílet. Wink
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Tak to nás čekají problémy. Snad je to pro ně daleko Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 7:39 pm    Předmět: Citovat

Koukám na fotky od erzeho k nim na úžasný portálek. Sice nerozumím ani slovu takže si nic nepřečtu jestli je tam nějaká diskuse týkající se Lukohrátek, ale fotky už je vidělo 250 lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Eleniel napsal:
Hlásím 6 klíšťat Laughing Very Happy


Jo, jo, letos je dobrý rok ... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

Hlásím 6 klíšťat Laughing Very Happy
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 4:56 pm    Předmět: Citovat

s kartami jsem to také podělal. Divokou jsem nepoužil vůbec z důvodu dravé soutěživosti a žulík jsem prdnul ne zcela vhodně. Laughing Soutěž mne velmi bavila a na nic si nestěžuji. Snad jen Drobčekovo chrápání. Konkurenci jsem hrubě podcenil a v plném rozsahu mi to došlo až ke konci soutěže, když jsem viděl střílet pana Krupu z Polska na 50 m..... Depresivní. Navykl jsem si vnímat jako protivníky pouze Griffina s Jenešem (Lucínek byl BB) a ejhle. Vyšouply mne i děti. O Mamutíkově odstřelu koleček ani nemluvě. Rodinu Radvániů příště nezvat a žádné překlady do polštiny!!! Evil or Very Mad
Moc pěkný turnaj a opět vysoká laťka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

Leone,

dluzis flasku. Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 3:29 pm    Předmět: Leon Citovat

Lidičky bylo to super Wink !!! Mockrát díky za ten kopec srandy Twisted Evil . Snad mě to konečně donutí trénovat. Confused
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Dekujeme , dekujeme, bylo to prima.

Vysledky po uzehu nic moc a ale mh mi na tercovce na 20 metru unikl jen o bod. Smile

Bavil jsem se kralovsky i kdyz jsem sobotu dostrilel uz jenom zbylou vuli.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

Legolas z Lesní říše přidává další dík organizátorům za perfektně zvládnutý turnaj a za sqělý zážitek.......bylo to špicově zvládnuté, fšichni tam byli betélní Wink
Zdraví Legolas a Barsiné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 8:49 am    Předmět: Citovat

Nekonečný obdiv a díky všem pořadatelům a organizátorům za úžasný zážitek a dík i Všem známým i neznámým "nepřátelům", že jsme si mohli tak krásně zastřílet a zasoutěžit. Už se těším na další setkání "našeho druhu".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
erze
Nováček
Nováček


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 12:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj Všem!
Srdečnú vďaku posieľam všetkým známym a priateľom.
Ďakujeme organizátorom za perfektnú organizáciu súťaže, a naozaj priateľskú atmosféru počas celej súťaže.
Osobitne ďakujem, tým ktorý v piatok v súťaži družstiev tolerovali komunikačné nedostatky detí... vďaka, vďaka!

Fotky najdete na obvyklom mieste:
http://www.szip.hu/modules.php?set_albumName=album617&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_album.php

Re: Griffin
Griffin napsal:
Erze, proboha, hlavně nikomu v Maďardsku neříkej, že je v Čechách nějaká tradiční lukostřelba.... Very Happy

Ahoj Griffine! Tvoja výstraha je už asi passé, lebo v túto dobu 4324 registrovaných užívatelov portálu slobodných lukostrelcov (szip.hu) "čumí" na obrázky z Lukohrátok, a ako ich poznám najviac ich zaujali fotky tanečnic... takže na budúci rok to bude asi súťaž len s pozvánkou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 12:06 am    Předmět: Citovat

Ahojda kamarádi a kamarádky, takže za mě taky díky všem. Ač celkem náročný přesto super víkend, "staří kamarádi" i nové tváře mě nezklamali a opět se mi potvrdilo, že naše "minikomunita" za ten čas ať už věnovaný samotné lukostřelbě tak hlavně věcem okolo stojí. Mám z nás všech ohromnou radost. Díky, díky a ještě jednou díky.
Co se týče osobních výsledků tak pokud by se podle svých slov měl Honza ( Jeneš ) stydět v rohu, tak já se můžu jít rovnou oběsit Rolling Eyes halt se potvrdilo, že pokud se člověk zároveň věnuje organizaci i střílení tak nezvládne nikdy obojí na své maximum a jedno z toho "ošulí" ať už vědomně či podvědomně, no ale aby to neznělo jako fňukání, já si nestěžuji, rozhodně pro mě mají větší váhu nová osobní setkání a nová přátelství, setkání se "starými známími" a vše to krásné ostatní než trhání osobních rekordů. Wink
Dále chci také pár lidičkám poděkovat cíleně, takže:
- první dík letí k mým spolubydlícím v chatičce za bezproblémové soužití.
- druhý "svému" týmu při páteční soutěži družstev, byly jste úžasní.
- třetí Myšovi za nejlepší pozdněodpolední sobotní kávu.
- čtvrtý spolurozhodčím na "mé" disciplíně kolečka, jak to zvládly.
- pátý Lucínkovi a Bambulce za ........ vše. Wink

A vám všem ostaním Arrow In Love
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 11:33 pm    Předmět: Citovat

Díky všem pořadatelům (hlavně Lucínkovi, Bambulce, Itazipovi a ..a ..a.. všem ostatním Very Happy ) i spolustřelcům za skvěle strávený prodloužený víkend. Atmosféra byla velmi přátelská a organizace fungovala podle mého názoru velmi solidně. Rád jsem poznal nové tváře (zhusta částečně známé ze zdejšího fóra) včetně našich zahraničních kolegů - ať už ze Slovenska, Maďarska nebo Polska.
Griffin - neměl jsem rozhodně pocit, že bych někoho "vyklepával" - spíš mi přišlo, že bych se měl v části disciplín jít stydět do rohu. Embarassed
Každopádně jsme teď měli možnost zjistit, že obzory tradiční lukostřelby nekončí ani Krkonošemi ani Tatrami a máme se pořád hodně co učit. thumbright

DÍKY !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 11:32 pm    Předmět: Citovat

Taky děkuji bylo to super přestože jsem se stavil jen krátce a značně indisponován.
Ale přestřílet Mamutíka se mi podařilo Smile

Jinak pro Honzu, externího rozhodčího (ten co pouštěl kolečka) to bylo první setkání s lukostřelbou a jak mi jeho máma dnes hlásila tak si hned ráno začal hledat na netu informace k lukostřelbě Smile
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 11:02 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem,
děkuji za příjemnou atmosféru soutěže doufám, že se vám Lukohrátky 2008 líbily. Poděkování všem, kteří se soutěží pomáhali nebo se na ní jakkoli jinak podíleli.

A konečně to, na co už všichni čekáte - výsledkové listiny soutěže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Vám všem, kteří jste s námi strávili úžasný prodloužený víkend. Děkujeme Vám, že jste přijeli, stříleli, bavili se a radost, kterou jsme Vám chtěli organizací této soutěže dát, pak předávali nám zase zpět. Doufáme, že jste si to užili a budete na soutěž vzpomínat jako na akci, kterou jste si opravdu užili. Budeme se na Vás těšit zase někdy příště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem "rajčátkám" (viz příspěvek od Elen) - tak už jsme taky doma a máme čas na internet. Telegraficky první dojmy:

- jsem rovněž rajčátko
- bylo to dlouhé a nejdelší byl pro nás pátek, kdy jsme měli noční. V sobotu a v neděli už jsem si připadal aklimatizován na teplotu i únavu.
- družstva - pěkné, uvolněné, pestré, nelituju dne dovolené, Ariadnina nit - bomba!, proč zrovna my jsme museli mít Indiána na "Kdo z koho"...
- jednotlivci - jsem idiot, který si zapomněl nejdřív dát žolíka na rychlovku a pak ho musel dát na králíky (protože už nebylo skoro na co), divokou kartu jsem pak zapomněl dát úplně............ no comment!!!
- zdravím slovenské "spolustřelce", byl jsem hrdý, že vodím jako patron tak perfektně homogenně oblečenou skupinu, jste fajn parta, přijeďte zas. A že vy si ten roving nakonec stejně oblíbíte?
- jídlo perfektní, žádné čekání a "šlapalo to"
- že mě vyklepne Jeneš, s tím jsem v zásadě na Lukohrátky odjížděl smířen. Ale že nás všechny tak brutálně převálcujou polští kolegové, to jsem ještě nevydýchal. Teď kvečeru už se kloním k myšlence, že je to dobře, abychom nezpychli ale stejně ...stejně...sakra!!! Bude to chtít luk do ruky a střílet a střílet ... sakra.. sakra...
- můj "famozní" výkon na standardní ústopovce se stane mojí noční můrou...
- na to, že tam bylo přes 100 lidí jsem nikde nijak dramaticky nečekal, právo rozhodčího předbíhat jsem ani neuplatňoval, přišlo mi, že jsem celkem vpohodě stíhal, taky určitě díky "externím" rozhodčím, které jsem z velké části mohl nechat na rychlostřelbě samotné.
- nástupy na skupinovky (lovecká a roving) jsem měl včas - nikdo se přede mnou neopozdil nebo jsem klikař, taky jsem měl disciplinovanou skupinu, kterou jsem nemusel nikde shánět a všichni se bezvadně včas sešli - díky
- Závěrem: pěkné;pestré; musím se naučit střílet; mezinárodní účast je super; Itazipa, Lucínek a Bambulka jsou mimozemšťani; jestli přijedou i Maďaři jsou z nás mrtvoly; musím se naučit střílet; už aby byly Všetice; Erze, proboha, hlavně nikomu v Maďarsku neříkej, že je v Čechách nějaká tradiční lukostřelba.... Very Happy
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne po květen 12, 2008 1:00 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

Právě jsme přivezl rodinu z Jižních Čech a celou cestu jsem jim vyprávěl jak skvělý víkend jsem zažil. Moc děkuju těm, kdož to celé vymysleli, postavili, zorganizovali.Spolustřelcům gratuluju k výkonům a dík za to, že v jejich skvělé společnosti se daří setřást mnohá trápení.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.


Naposledy upravil Gator dne po květen 12, 2008 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 9:42 pm    Předmět: Citovat

Robin z Locksley už pověsil na Rajče další fotky z Lukohrátek.
Kochejte se na adrese http://locksley.rajce.idnes.cz/ .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 7:30 pm    Předmět: Citovat

Taky děkuju za parádní víkend. Sice jsem v pátek nestřílela, neb jsem musela být v práci, ale i tak jsem unavená. Myslím si, že to byl záběr nejen pro lukostřelce, ale taky pro organizátory. Jídla v hospodě byla výborně vybrána a moc nám chutnala. Počasí nám taky krásně vyšlo a skoro všichni teď vypadáme jako rajčátka Laughing Very Happy
Večerní společnost byla taky úžasná....Těším se na další setkání a snad s některými na Doubravském bažanotvi Wink
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

notworthy uctivá poklona organizátorům letošních Lukohrátek, myslím, že si zasloužíte pořádný odpočinek sleepy2 , parádní disciplíny, velmi kvalitní mezinárodní účast, jako bonus večerní vystoupení půvabných břišních tanečnic a fireshow On Fire , počasí na jedničku glasses7 ... příjemná atmoška ať už u terčovnic či v hospůdce. "Díky" !!!

PS...omlouvám se svým spolutáborníkům za včerejší chrápání Embarassed , doufám, že to nemělo negativní vliv na vaše parádní výkony při kombatu !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.