Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kassai vs. Grozer
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

Nevím, v ČR si každý dělá šípy sám Wink samozřejmě koupíš už udělaný dřeváky, skoro u včech prodejců ( Vidím, Peroutka, Kejval, Matyášek...... ), ale já osobně jsem si koupil hotové šípy pouze když jsem začínal, první sadu do začátku ( vzala rychle za své Rolling Eyes ) a od té doby si je dělám sám, protože prostě je to za 1) levnější a hlavně za 2) si pohlídám kvalitu ( komponentů i sestavení ) sám.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

Apropo hned v nedeli mi spadla tercovnice a prelomila 2 sipy:-( Grozerovy sipy se mi moc libi, ale preci jen hned tak cestu do Madarska mit nebudu Very Happy Doporucite mi nejakou adekvatni variantu v CR prosim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 12:32 pm    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:
vason ta tvoje hračka je taky dřevolaminát.....

JJ je mi to jasny, mluvil jsem o ciste laminatech!
Jinak samozrejme proti gustu zadny disputat. 2 pallo007 Gratulace k novemu prirustku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:48 am    Předmět: Citovat

vason ta tvoje hračka je taky dřevolaminát.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 10:45 am    Předmět: tiez sa pochvalim:-) Citovat

vcera som v budapesti (som tu cely tyzden:-) kupil skaredy a leskly laminat L7 (nomadbows)... nemozem za to ze som sa zamiloval na prvy pohlad, snad mi zena odpusti:-) okrem toho majitel obchodu strielal ako maly boh, len tak mimochodom pocas rozhovoru so mnou (nevie anglicky, prekladal nahodny zakaznik) Smile
a oproti cene uvedenej na webe nomadbows.com (250 euro) stal iba 163 v prepocte z forintov...
takze tak, ukamenujte ma:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

Anglicky, Grozerova asistentka mluvi krasnou anglictinou, dala nam vyklad jak sama, tak nasledne prekladala Grozerovi (mimochodem on sam taky neco rozumi a ty dulezity veci je schopen rici!), jsou to veeeeelmi vstricni a prijemni lide, mohli jsme si vsechno obhlednout, osahat, zastrilet na zahrade, proste fakt bomba! Prosli jsme sklad, pak jakousi provizorni "prodejnu" - ta je zobrazena i na webu, nakoukli jsme i do dilny:-)
Jinak jsem koupil presne ten kousek ktery jsem tady jiz vkladal:
http://archery.maupa.org/items/details/903
Je to delany jeste starou technikou, ale je to presne dle meho gusta. Nova technika ma prilis klenuty ramena (i kdyz se s nimi strili fakt dobre). Mnooo jinak 53lib je dost a musim poradne potrenovat, takze jakekoliv prispevky k technice strelby/natahu jsou vitany!!! Smile A pocity???? To byla laska na prvni pohled, uz jak jsem ho videl na webu a jakmile mi ho podal, nebyla uz cesta zpet Very Happy Splnuje veskera ma kriteria jak esteticky, tak funkcne. Pomer vzhled/cena/funkcnost mi vysla na jednicku!
Popravde jsem tam jeste uslintaval nad EXTRA IIIkama ale to uz je jina liga a za jiny peniz. Co se tyce laminatu tak ty jsem ani nezkousel, tam mi stacil pohled a bylo vymalovano (leskly, moderni, novy, tenky, skaredy Smile )
PS: Jiz se tady nekdo zminoval o mogolskych lucich (orig.), tak ten jsem drzel taky a panove to je teda kus klacku!!!!!!! Opravdu jestli nekdo prahne po ABSOLUTNI originalite, pak toto musi byt jednoznacka volba. Je tak "vyrezavaneslepovanetlustoskaredej" az je absolutne NADHERNEJ a dokonalej Very Happy
Mno jinak v porovnani s Kassaiem mi Grozerovy luky prisou takovy pevnejsi, originalnejsi/dobovejsi a u Kassaie to tenke a klenute "madlo" ,nebo jak se tomu rika, mi taky nesedi (ale nemel jsem moznost toho zkusit a videt tolik jako u Grozera)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Tak, doprčic, napiš něco víc o tom luku. Míry, váhy Smile , pocity při střelbě atd.
Kamarádi jsou taky zvědaví, tak se pochlub Wink
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarda
Nováček
Nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 2:57 pm    Předmět: Re: HUn Citovat

Jak se s ním domlouváš? Anglicky, německy madarsky?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:19 am    Předmět: HUn Citovat

Takze Huna, toulec a sipy uz mam doma, vylet do Madarska byl opravdovy zazitek a u Grozera se se kazdy nadsenec musi citit jako v nebi a to nejen prostredim, moznostmi, nebo jeho ohromnou a ruznorodou zasobou vseho co k "nomadum" patri, ale v neposledni rade ochotou a prijemnym vystupovanim vsech, se kterymi tam prijdete do styku. Muzu jen DOPORUCIT!
PS: Dekuji za rady a prispevky VSEM jak tady na foru, tak primo pres PM
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Vim ze jsem vyhrozoval jiz poslednim dotazem, ale co rikate na tenhle novy kousek u Grozera???
http://archery.maupa.org/items/details/903
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Ogen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2007
Příspěvky: 1155

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Pro Ogena: U Mongolů o ničem takovém nevím. Číňané znali luk, který měl na břiše v madle normální pant.
Jak tvoje otázka souvisí s Grozerem, či Kassaiem, kterých se toto vlákno týká, je mi záhadou. Ani jeden z nich takový luk v nabídce nemá a ani nikdy neměl

Veď si sám naznačil, že pôjdeš do Mongolska, tak sa na to môžeš spýtať, mohli by to vedieť! A s tým pántom v Číne - aké to bolo obdobie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 3:25 pm    Předmět: Citovat

Posledni dotaz, nechysta se tedy nekdo na vylet do Madarska jak jiz tady jednou padlo????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
hawkwind
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 18.6. 2006
Příspěvky: 403

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 3:47 pm    Předmět: Citovat

IMHO nejlepší informace co se těchhle luků týče je v Slebyho knížce "Chinese archery". Kde je to dopordobna rozebrané.

J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 3:41 pm    Předmět: Citovat

prosím administrátora, jestli by si neudělal čas a trochu fórum uklidil. Diskuse se stávají nepřehlednými velikým množstvím osobních debat a zbytečným množstvím diskuzních vláken, z nichž některá jsou zcela zbytečná, nebo už neaktuální. Stává se z toho anarchie zcela znehodnocující fórum.
Už tu sám nejsem schopen cokoliv najít Evil or Very Mad

Pro Ogena: U Mongolů o ničem takovém nevím. Číňané znali luk, který měl na břiše v madle normální pant.
Jak tvoje otázka souvisí s Grozerem, či Kassaiem, kterých se toto vlákno týká, je mi záhadou. Ani jeden z nich takový luk v nabídce nemá a ani nikdy neměl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ogen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2007
Příspěvky: 1155

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Keď už ste u tých Mongoloch, ako si vysvetlíte luk za ich najväčšej slavy, ktorý sa vraj dal zložiť, arch. nálezy asi neexistujú?!
Osobne si myslím, že využili nejak princíp konského kolena. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 12:20 am    Předmět: Citovat

A sakris , ale si sa rozpisal. Vyhnali sme jazveca z diery. Vies , ze s tebou aj v tomto suhlasim. Mozno to vyzera divne , ale myslim , ze obe teorie (Hawkova a tvoja ) sa navzajom nevylucuju. Vtychto novodobich je cinsky vplyv , co vsak neznamena, ze to nie je naozaj jeden z najstarsich dizajnov . Very Happy
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 11:40 pm    Předmět: Citovat

http://archery.maupa.org/items/list/12
Trochu bych si dovolil polemizovat. Z toho titulu, že nic jiného mne prakticky nezajímá Laughing Tyhle "počínštěné" luky se vyskytují prakticky po celém kontinentě a to dokonce v nálezech z doby, kdy žádní Mongolové ještě pár set let neměli existovat.
Dnešní Mongolští výrobci se ale skutečně učili lukařině v Číně (v září je důkladně vyzpovídám Laughing ) , nicméně v Číně byla také tradice přerušena a lukaři se to museli učit znovu, stejně jako Grozer. Nejznámější čínský lukař dělá lamináty.
Luky naprosto identického typu se používali a používají po celé Sibiři a jejich výskyt zasahuje až do Afganistánu - dnes se tam ovšem sehnat nedají. Obchodníci v Kábulu tvrdili, že snad v Herátu, ale tam se nikomu nechce, ponivač je tam nebezpečno , navzdory tvrzení Homera Bushe Wink
Afgánský luk, který mi byl dodán coby starožitnost, byl červotočivý klacek zjevně jiného určení, divoce počmáraný barvičkami , přestříkaný nitrolakem a vybavený provázkem Laughing
Sice jsem majitelem krásné práce rozdělující luky s kassanem na několik vývojových typů, ale to sem nemůžu dát, protože autor si to vysloveně nepřeje Crying or Very sad
I v samotné oblasti nazývatelné Mongolskem se v kurganech nacházejí luky zařaditelné jako Hunské, skytské, prototurecké.....které dokonce mohou vypadat značně podobně a občas je těžké je zařadit.
Koneckonců nevím, co by na to řekli archeologové, kdybychom se všichni nechali pohřbít s našimi oblíbenými luky. Moc rád bych si přečetl, jak by v době, kdy už třeba nikdo nenatáhne 60lb našli vedle sebe pohřbeného Hawka a mně a mudrovali by, že máme v pohřební výbavě pravděpodobně rituální luky, které nebyli určené ke střelbě a zřejmě se jedná o hrob tureckého nájezdníka a anglického žoldáka.
Po stepi, která sahá od Koreje do Polska se čile cestovalo dřív, než člověk začal psát. Nevím o žádném předpisovém luku pro to ktré etnikum, ale určitě lukaři dělali to , co byli zvyklí a semtam něco vymysleli líp. Stejně lukostřelci měli oblíbené typy, díky čemuž se zachovaly i vývojově překonané typy - viz trvalé spory mezi mnou a fanatickými longbowisty, kteří odmítají uznat nanicovatost své výbavy Laughing
Být nomádem, měl bych ten nejlepší luk, který bych sehnal, ale pak bych byl také archeologicky blbě identifikovatelný.
Jednou na tohle téma něco naťukám, ale teď se mi ještě nechce.
Takže k věci- ty luky se vyvíjely zhruba tak, že se měnil tvar listu, úhel nasazení vůči madlu, délka , tvar a úhel nasazení kassanu a například u tureckého luku už kassan zaujímá skoro třetinu ramene a to co vypadá jako kassan (jmenuje se to bash) je vlastně jenom jeho konec k nasazení tětivy a zlumení handshocku.
Mongolský luk toho typu , co nabízí Grozer, je vlastně tím nejortodoxnějším tvarem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hawkwind
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 18.6. 2006
Příspěvky: 403

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

Vždyt´říkám, že jsou počínštěné. Ty původní byly jezdecké luky turko tatarského typu, ale je to těžko definovat, protože mongolská horda v době expanze zahrnovala velké množství etnik.

J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

Nie len to Hawk, myslim , ze to co je dnes vydavane za mongolsky luk je asi uz len naturalizovany cinsky dizajn- manchu lukov. Tie stare Dzingischanske boli asi predsa len blizsie skytskym , ci tureckym.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Ani som sa velmi nespotil. Ak sa pozries len dve stanky dozadu - str. 3 tak tam Misa tu adresu ponuka. po otvoreni chod na STOCK a tam na str, 11 je origibal mongolsky luk za 450 eu v pohodovej natahovej sile 50lb a 32 natah. Co chciet viac ? Pritom tam Grozer ponuka aj vlastnu variantu v tradicnych materialoch a - drahsiu. .. Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hawkwind
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 18.6. 2006
Příspěvky: 403

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

Cool

Naposledy upravil hawkwind dne čt červenec 31, 2008 11:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:04 pm    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Mam na mysli mongolske luky , ktore Grozer vozi z mongolska .

Ma to nekde v nabidce??? Mas na ty luky treba link???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 10:35 am    Předmět: Citovat

ved hej, byt slobodny, neriesim laminaty:-)
ked svojej drahej polovicke naznacim ze by som si rad kupil novy luk za cca 150 EUR pozrie na mna s laskou a pochopenim a s neznym usmevom na perach mi tento moj napad schvali... ak jej vsak oznamim, ze ten luk bude stat 450 - 850 EUR jej dovtedy milujuci a chapavy usmev sa zmeni na burlivy smiech a potukavanie si po cele, na ktore som si za tie roky spolocneho, stastneho zivota este stale nezvykol:-) akosi nedokaze pochopit ze na svoje 30minutove sobotne strielanie na zahrade skutocne potrebujem ten kompozit z mongolska alebo madarska:-) nepomaha ani naznacovanie ze ladne krivky napnuteho luku vo mne evokuju vzrusujuce myslienky na jej vlastne, nemenej ladne, krivky:-)))

tak co robit:-) ostava mi jedine ta lacnejsia alternativa:-) a je mi v podstate jedno z coho to je urobene, hlavne ze to dostreli na koniec zahrady:-)

a ja dufam a pevne verim ze to snad nebude posledny luk v mojom zivote...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 12:27 am    Předmět: Citovat

Ja vam neviem chlapci , ale byt na vasom mieste a mat to nadsenie a tuzbu vlastnit to naj"aziatickejsie" z lukov tak nemam o com rozmyslat - navyse za vyslovene male peniaze. Mam na mysli mongolske luky , ktore Grozer vozi z mongolska . Vstetky tie jeho TRh a netrh a podobne veci su fajn , ale stale laminaty ! Nyvyse hunske luky madarov su len fikcia (nehovoriac o skytskych a pod) Archeologickych nalezov je tak malo , ze sa z toho luk naozaj neda zodpovedne zrekonstruovat. Nakoniec to vidno co vyrobca to ina varianta. Tie mongolske su naozajstna klasika - rohy , drevo , slacha , brezova kora. Brezove sipy so supimi brkami , co by ste chceli viac a su v cene Grozerovych laminatov ! Nikdo vam to v europe a okoli za tie peniaze neurobi a je to od mongola vlastnorucne "handmade ". Ja by som teda ani chvylu nevahal. Nechcem mu tym robit reklamu , ale myslim si ze tak ako stupa popularita a zaujem o skladane luky vo svete dlho mu ich v tych cenach mongoli nebudu dodavat, ak vobec... Idea
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

Louda napsal:
Nezaváhal bych ani vteřinu. Dražší polovičky nemívají takto exkluzivní "pochopení" příliš často. Very Happy ( Jsem od přírody nedůvěřivý tvor a zajímalo by mě co Tě to bude stát v sekundární rovině.)


Mnooo na tom samozrejme neco je Very Happy Ale, ja to beru jeste z dalsi stranky, jak jiz i tady psal stastny vlastnik extra trojky, je to vrchol lukarstvi vyzadujici taky asi vrcholne zachazeni a hlavne udrzbu. o ktere ja nic moc nevim Sad Jinymi slovy ac "hunsky luk" je mym letitym snem, preci jen dat 850EUR za luk, ktery svym neumelym zachazenim/udrzbou do roka a dne oddelam je pro mne prilisny luxus:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 8:40 am    Předmět: Citovat

Nezaváhal bych ani vteřinu. Dražší polovičky nemívají takto exkluzivní "pochopení" příliš často. Very Happy ( Jsem od přírody nedůvěřivý tvor a zajímalo by mě co Tě to bude stát v sekundární rovině.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 8:31 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
slušné. U tohoto luku rohovinové aplikace jenom zvyšují cenu a funkčně jsou spíš komplikací. Luk je rychlý a stabilní. Trefit se s tím dá Wink


2Mysa: Jako bych citil v podtextu "tak tohle je predrazena blbost, ale kdyz chces utratit 370EUR tak do toho klidne jdi" Confused

Apropo panove musim se s vami podelit o svuj vcerejsi sok. Ukazoval jsem doma svoji "drahe polovicce" moje favority na cez reagovala slovy:"A proc si nepridas nejaky peniz a nekoupis ten hezkej???" Shocked Tim mela na mysli EXTRA III. Mno tak ted vazne nevim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Rivan
Nováček
Nováček


Registrace: 1.2. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

A jaký máte názor na tento luk od kassaie ?

http://felszerelesek.lovasijaszat.hu/felszerelesek/index.php?module=bows&id=9&lang=2

Uvažuji o jeho koupi v síle asi 90lbs. tedy pokud nějak vyřeším šípy ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

slušné. U tohoto luku rohovinové aplikace jenom zvyšují cenu a funkčně jsou spíš komplikací. Luk je rychlý a stabilní. Trefit se s tím dá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 1:41 pm    Předmět: HUN Citovat

Takze vzhledem k mnoha aspektum (udrzba, cena, vzhled, funkcnost - prijde mi to takova "zlata stredni cesta") do finalniho kola postoupil tento kousek
http://www.hunarchery.com/catalog/product_info.php?cPath=24&products_id=54
Co vy na to???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Strana 12 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.