Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

preco lukostrelba? :D

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

Jo Kydliman cetl jenom tu POUSTI a jeho vzorem byl

Hadzi Halef Omar Ben Hadzi Abul Abbas Ibn Hadzi David al Go Saraha .

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 9:11 pm    Předmět: Citovat

Mayovku jsem přečetl jen jednu a stačilo. Kupodivu v dětství mě indiáni vůbec nelákali.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Kua zaujímavé tie vaše príbehy,asi už prídem na lukohrátky .Ja som sa na na indiánov nikdy nehral Laughing ,ale dostali ma tie knihy Synovia veľkej medvedice a podobne, ved viete ,,bledé tváre zobrali zem ,treba im podrezať hrdlá " Twisted Evil . A strašne sa mi páčia indiánske a krátke luky(tie najlepšie) ,stačí sa na ne pozereť a svet je krajší .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

Jasně, ty měl kámoš, byly taky super: na koncích umělé bambulky a masky vypadaly jako plastový cedník na nudle.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 11:01 am    Předmět: Citovat

jj měl jsem obojí a k tomu ještě sadu laminátovejch fleretů s maskama. Miloval jsem je do té doby než mě jedním z nich táta seřezal.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 10:48 am    Předmět: Citovat

Můj první luk byl z jedné lamely bambusu, tětiva silnější silon, zdobený nějakými vypálenými ornamenty. Rodiče mi ho jako dítěti koupili ve sportu někdy v druhé polovině 70. let. Nepamatujete si na to někdo? Používal jsem to v kombinaci se šavlí, která už by dneska jako hračka do prodeje asi neprošla. Měla nenabroušenou železnou čepel s vylisovaným žlábkem a plechovou pochvu, zabavili mě jí, když jsem při hře na vojáky někomu prosekl kůži na hlavě. Bylo to první úžasné válečnické vybavení.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

Hmm tak já tedy také přispěji se svou troškou do mlýna, můj příběh je ale od zde podobných si poněkud jiný, v mládí jsem si díky sportu na indiány moc nehrál, respektive to více méně končilo literaturou ( Dva Divoši a "tradiční Mayovky" ), zbraně mě nikdy nijak zvlášť nezajímaly a přetlak mladistvé energie jsem řešil hokejem, fotbalem a bigbítem. Někdy na podzim roku 2006 jsem byl na návštěvě u švagra a ten zrovna shodou okolností dostal od nějakého svého kamaráda jako prezent šílený africký "luk" s nějakýho kšeftu z cetkama a k tomu 3 šípy, tak jsme zkoušeli jen tak na zahradě střílet, asi na 8m na matraci a tak každým 3 čípem jsme jí i trefili Laughing , nutno ovšem podotknout, že ten luk byl naprostý děs což jsme ovšem tenkrát bez znalostí vůbec netušili. No, večer doma jsem se jal prohledávat internet a narazil na toto fórum, zde jsem se dozvěděl že se bude konat turnaj zimní Všetice a tak jsem na něj vyrazil jen tak na čumendu, no a když jsem tam viděl pobíhat ty magory ve srandovních oděvech ( zvlášť jedno individuum s mongolskou čapkou a do všeho remcající náturou ) tak bylo vymalováno, navíc jsem zjistil, že jistý Dr.Krumpolec bydlí kousek ode mne a tak je možno ho počastovat svou návštěvou a vyzvědět nějaké lukostřelecké tajnosti, no prostě a jednoduše jsem si hlavně zamiloval lidi, nějaký to střílení je jen taková příjemná třešnička na dortu Wink a beztak to zatím moc neumím.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 8:39 am    Předmět: history Citovat

Jak koukam, tak bych se tu ve vetsine pribehu nasel Very Happy a to hned nekolikrat. INDIANI - jako uplne malej jsem si delal luk z raminka a gumy z trenyrek, strilel jsem spejle s "dratovym omotanim - hrotem" stredem pres vystoubovany hacek. Pozdeji jsem dostal od nasich laminat se kterym jsem travil u prarodicu na zahrade cele vikendy (deda sice nikdy nic moc nevypestoval, ale jednou se mu urodily naaadherne hlavky salatu, ktere jako hlavy nepratel za vikend vsechny vzaly za sve Very Happy ) Nasledovala "pubertalni pauza" jako u vetsiny a nasledne studovani historie, ktere se mi stalo obrovskym konickem. Tam se muj zajem vykrystalizoval nejdrive na longbowmany a nasledne na NOMADY (zejmena Hunove a Mongolove) coz me drzi stale (jeste nekde jsou ulozeny i ty indiani, joj takovy Tekumseh, to je pribeh, jedny z nejlepsich knih co jsem cetl) Wink poridil jsem luky, mnoooo a jak rika muj kamos:"Uslysel jsem pisen luku" a to pak je clovek ztracenej. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

Ja jsem celkem douho delal sambo (Ruska obdoba juda) a pak bojove tai-ti, bohuzel ve 40 letech se zacalo hlasit stare zraneni kolena. Lukostrelba ma mnoho podobneho s principy co jsem se naucil na tai-ti, takze je to vlastne pokracovani na me ceste k umeni ovladnuti zivotni energie jenz Cinane rikaji Chi.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sovain
Nováček
Nováček


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se k lukostřelbě dostal vlastně už jako malý, protože již od malička hrozně bavil střebověk. Už jako malý jsem si společně s bratry hrál na bitvy a tak, pak mi rodiče pořídili luk, nic moc, ale já si s ním vyhrál do sytosti. Pak jsem bohužel msel nastoupit do školy a tam jsem s lukem nemohl, všichni se mi za to smáli a tak jsem toho nechal. Pak jsem nastoupil do puberty a lukostřelba mě zase začala brát, protože jsem chvíli dělal železo. Pak se to ovšem zkomplikovalo a já jsem musel přestat, ale lukostřelbě jsem zůstal velmi věrný. Jsem sice amatér, ale říkám si že ta střelba ujde, ale popravdě to není nic moc, musím to ještě velmi pilovat, ale teď se to nedá, protože můj starý luk odešel do věčných lovišť. Takže se teď více věnuji teorii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 4:14 pm    Předmět: Citovat

Moje okouzlení lukem a šípem je stejné podstaty jako okouzlení tyčemi, dýkami, meči, kopími, puškami a pistolemi. Z nějakého důvodu mám rád zbraně a zacházení s nimi i když nemám potěšení ani z lovu ani z jakéhokoliv násilí (které ale pokládám za užitečný mezní prostředek). Mám to v sobě už od dětství jako jakýsi archetyp. Tisíce let platilo, že chlap musí být co nejlepší bojovník a ta krátká doba, po kterou se někomu možná zdá, že to už neplatí, na tom nic nezměnila. Je v tom kus osobní svobody. Cvičení s historickými zbraněmi je pojítko s minulostí, možná silnější než jakákoliv jiná činnost. Lukostřelba má v sobě i všechny sebezdokonalovací aspekty „bojového sportu“, je to i výborná zábava a u mě je vysoko zvlášť díky těm bezvadným turnajům a lidem.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavel Fajt
Nováček
Nováček


Registrace: 4.1. 2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 3:59 pm    Předmět: Citovat

Proč luk a šípy?
Asi tak jako všichni kluci jsme s bráchou hráli na indiány a s rostoucím věkem rostla i "úroveň" výzbroje... Pamatuju si že jednou jsem trefil bráchu za ucho lukem z kulatého laminátu a šípem s hřebíkem samozřejmě důkladně zalepeným pryskyřicí. Ten obrázek jak mu z kosti za uchem trčí šíp byl varující...
Pak byla nějakou dobu asi pubertální pomlka a pak kuše barnett. Před cca 3 roky jsem na jednom hradě zkusil luk a tak nějak mi to vrtalo hlavou až jsem si u Vidíma koupil Rolana a šípy. No a od té doby mě to drží, snad taky proto, že trefuju sporadicky a tím pádem je pořád co vylepšovat.
A co mě na tom nejvíc baví? Asi ta chvilka napětí než pustím tětivu a následný okamžik očekávání, jestli trefím tam kam jsem chtěl.
Tož a tak.PF
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 3:08 pm    Předmět: Citovat

No muj dobry kamos mi jednou nakukal do hlavy ze by sme mohli lukostrilet ze to vypada jako dobra zabava. On se na to vykaslal a ja si zajel koupit Samicka do Jasa. Metodou pokusu a omylu jsem se naucil jaksi strilet.

Pak jsem mesic samostrilel a pak potkal tuhle bandu podobnej magoru jak ja. Ted uz strilim luk neco pres rok i zacal jsem i zavodne za Start Praha.
Zel bohu uroven lukostrelby je v Ceske republice opravdu na mizerne urovni a tak se mi podari nekdy neco vyhrat.

Ted jsem predelal styl uz snad posledni krat. Obe oci otevrene, kotvim ukazovakem v pravem koutku. Fita luk stringwalkuju a ostatni strilim instiktivne do 30 metru, nad 30 metru mirim pres sip obe oci otevrene.

Jak jsem zjistl moje chyby strileni jsou asi tak petinasobne proti chybam mireni a tak mireni uz neresim. Koukam na to co chci trefit a u stringwlakingu se vidim periferne pohupovat sip tesne pod cilem.

Jak jsem zjistil tak nejhorsi co je, je premirit vystrel. Vede to akorat pomalu k zlutaku a je to cesta do pekel. Posledni dobou jsem prisel na chut longbowu akorat mi je ten muj 40 liberak jakysi lehky. Tak az mi Kyzl udela novy 50 liberni, postoupym svoji 40 dalsim generacim.

Nacetl jsem tuny knizek snazim se brat a okukavat co se da, absolvoval jsem treti tridu trenera lukostrelby a jsem pasivne i aktivne cinny asi na 10 lukostreleckych forech po svete.

Od 1.2 jsem samovykoristovatel a budu mit cas trenovat sebe a ty co budou chtit ...

Proste me to sezralo ...

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:14 am    Předmět: Citovat

Ta moje jednodušší verze je: Začal jsem střílet z luku, protože jsem tušil, že se jednou potkám s Myšou.
Ta složitější začala tím, že jsem po vojně, v druhé polovině osmdesátých let, vyměnil pouhé vandrování za pokusy o oživlou historii na téma indiáni velkých plání. A sioux bez luku, to není ono. Pamatuji si svou první ránu z luku v dospělosti. Bylo to do stromu tři metry od terče a stejně tak vysoko.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta


Naposledy upravil Itazipa dne út leden 06, 2009 6:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:03 am    Předmět: Citovat

U některých otázek se rozkecám Laughing
A to jsem ještě vynechal otázku, proč dělám turnaje pro tu bandu nevděčníků Laughing
každopádně se můžete těšit na lunapark turnajů v tradiční lukostřelbě, který pro vás s Liborem chystáme na tuto sezónu Wink
Asi by stačilo odpovědět: Lukostřelbu dělám proto, že máloco mne baví tak moc a jsem fanatikem.
Turnaje dělám proto, že je to jediný způsob, jak naplnit své představy o turnaji a navíc zapařit s přáteli
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 11:20 pm    Předmět: Citovat

To je výborné Laughing
Vše má nasvědomí můj otec, MUDr Ivan Sodja Drsc Laughing
Kam až moje paměť sahá, jezdili jsme stanovat do Zvíkovského Podhradí, kde měl otcův kamarád Stanislav Smrt pozemek, rovnou pod hradem. Pánové Smrt, taťka a Čuňas mne učili tak od 4 let různým dovednostem. Rozdělávat oheň, zacházet s nožem a sekerou, vrhat lasem, chytat ryby, stavět stan, střílet z luku a praku, vařit na táboráku, zpívat sprosté písničky......myslel jsem, že je to normální, a že to umí každý. Laughing
Byl jsem indián.
Luky jsem si záhy dělal- značně primitivní- a vesměs krátké. Z nějakého důvodu mne naučili zakládat zprava a šíp držet polodětským způsobem- končík mezi palcem a ukazovákem a tětivu jsem natahoval prostředníčkem. Když mi bylo 6, naši koupili chatu na soutoku Lužnice a Vltavy- kvůli mně, ale shodou okolností tak, aby to měl táta blízko na ryby.
Když jsem nemíchal maltu, toulal jsem se s lukem po okolí. Žádné děti tam široko, daleko nebyly, s vyjímkou dvou holek, které znaly dvě hry- na princeznu a na rodinu. Luk a prak byly mou jedinou zábavou. Akorát jsem jednou dostal do držky, když jsem začal nosit zvěřinu Laughing
V roce 1975 odjel otec nadlouho do Indie, kde pracoval s prof. Ježkem ve Varánasí a očkoval indiány proti neštovicím. Takže jsem tam příležitostně bydlel taky. Většinou na prázdniny, protože ruská škola mne nebavila.
Nedokázal jsem sdílet nadšení prof. Ježka z velikého množství infekčních chorob a pekelně jsem se nudil. V tom vedru se nedalo dělat skoro nic, jenom chlemtat Colu. Zábavu mi měl obstarávat majordomus, ale protože mezi námi ležela jazyková bariéra, jenom mne vozil na nákupy, přičemž se snažil za pomoci křiku a klaksonu procpat rozměrný vůz uličkami středověkého města(chodit pěšky se neslušelo) , což často vyžadovalo rozebrat stánky obchodníků.
Takto jsme zakoupili větší množství bambusových šípů - dlouhé se 4 pery a hrotem ve tvaru plechového kornoutku.
Okamžitě jsem zplanýroval hotelovou zahradu a z bambusu si udělal luk.
Majordomus ožil.
Přitáhl dalšího příbuzného (už u táty pracoval zahradník, kuchař, služba na šaty a boty, řidič, uklízeč -všechno přízeň) který dodal krátký luk, co nešel natáhnout a donesl si i vlastní . Dnes vím , že to bylo asi takové nátahové síly, jako používá Saníček Laughing Pozoruhodné bylo, že celkem brzy jsem to dokázal bez problémů natáhnout- je to záležitost grifu a ne síly- ale trefování se nevyučovalo. Taky mi udělal ústupek, že jsem mohl držet luk jinak, protože madlo na mne bylo tlusté a jako on jsem luk prostě neudržel.
V Čechách jsem měl luk na chatě, ale do chaty pršelo a tenhle luk se mi prostě rozpadl na kusy. Pak jsem měl hikorový polosportovní a pak už jsem si je dělal. Ale dlouhé už mne nikdy nezačaly bavit, s vyjímkou krátkého koketování s kjůdem.
Část dospívání jsem uhrál tak, že jsem do lukostřelby zapojil i kamarády, takže nebylo, kdo by se mi smál, ale jak jsme začali koukat po holkách, bylo to v čudu.
Když se dvoříte dívce a snažíte se vypadat jako něco mezi Švarcnegrem a Lenonem, není možné, aby na vás nepřejícníci pokřikovali Vinetů, či Robin Hůd. To je pak všechno pokažené.
Odešel jsem do ilegality a lukostřílel na půdě, eventuelně ukryt v divočině, kde na mne není vidět a nikdo mne nezná.
S pubertálním studem jsem se už vyrovnal.
Jsem vděčný za vás ostatní, kterým nevadí, že vypadáme směšně a kde se ztratím.
Jenom mne s odstupem času mrzí, že jsem nikdy neprodělal základní kurz instinktivní lukostřelby, nikdo mne nenaučil mířit po šípu a už od začátku jsem přilnul ke krátkým lukům, ačkoliv v Toxophilovi od Ashama o nich není ani slovo, takže buď neexistují, nebo jsou úplně naprd
Wink
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

Já se náhodou při rodinném výletu se sestrou a jejími dětmi dostal v roce 2005 jako divák na závody v instinktivní lukostřelbě o zlatý šíp pastýře Gilla na Rejvízu. Taky tam byla možnost pro diváky vystřelit si pět šípů za dvacet korun. Zaujalo mne to a začal jsem shánět informace. Příští rok už jsem se zúčastnil jako soutěžící.

Škoda, že tyto závody už dva roky nebyly.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vladik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 14.10. 2008
Příspěvky: 230
Bydliště: Michalovce, SR

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 6:27 pm    Předmět: preco lukostrelba? :D Citovat

predpokladam, ze mnohi z nas su svojim zaujmom o lukostrelbu, v ociach svojho okolia brani troska ako exoti, minimalne ako excentrici..xexe Very Happy
Urcite to bude preto, ze s lukmi a sipmi sa nasinec nestretne len tak, cesky bratia su na tom myslim si lepsie, tradicia je tam dlhsia.... Cool
Zaujimalo by ma teda ako ste sa k lukostrelbe dostali vy, aky bol vas
prvotny impulz? Kto ci co vas k tomu pritiahlo?
ja osobne som s lukami zacal narabat ako dieta, otec mi ix vyrabal z jasena...potom to prerusila puberta,pre adolescenta sa luky stali trapnou detskou hrackou...dievcata na to neleteli...xexe
novym impulzom bolo pre mna jedno rodeo, pred 4mi rokmi, kde jeden poliak mal terc a nejaky jednoduchy kompozit a ponukal strelbu 3 sipy za 20sk....
mangelka ma vyhecovala nech to skusim, a pretoze som mal v sebe nejake to pivo, tak som to skusil.....
no a nakoniec, ten poliak inkasoval viac ako 500sk, moji znami mali zabavu a ja noveho chrobaka v hlave...
o par tyzdnov mi otec spravil na moje naliehanie prvy longbow, neskorej prisiel Samick Polaris a dalsie longbowy....a teraz mi Arni robi prvy jazdecky luk....
xexe, som zvedavy aka bude moja lukostrelecke geneza neskorej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.