Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Termíny akcí v roce 2009 - kolize

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 9:19 am    Předmět: Odpovědi k tématu... Citovat

Jsem rád, že tolik lidí zareagovalo. Nechtěl jsem vzbuzovat vášně a snad to pochopil každý kdo toto téma četl nebo přispěl. Je jasné, že kdyby bylo např. více jednodenek, tak by těch kolizí bylo ještě více. Samozřejmě taky vnímám snahu o předcházení kolizím a oceňuji to. Mimochodem, taky jsem se díval na stránky BC a sám jsem uznal, že tam ještě něco vměstnat aby to nekolidovalo, je složité...

V tomto je potřeba říci, že všechno to pozitivní při snaze předcházet problémům je i záslohou této stránky a doufám, že ta snaha o předcházení kolizím zůstane (velebím moderátory a zakladetele této stránky !).

Vlastně "doufám", že do budoucna těch kolizí bude více a to právě zásluhou většího počtu jednodenek. Jednodenky mohou přiblížit tuto naši úchylku i dalším lidem a hlavně mohou být organizovány na více místech a tedy i blíže k zájemcům. Jak je ostatně vidět, tak minulý rok pořádané jednodenky byly na tak vysoké úrovni, že by to sneslo srovnání i s "velkými" soutěžemi (Zelí, Lucínek - ti to umí). I tak je samozřejmě vždy dobré dělat to tak, že se kolizím spíše vyhýbáme.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Spící Medvěd
Nováček
Nováček


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Spící Medvěd říkat, až přijít správný čas, propozice být dány na vědomost Wink
_________________
Dia dhaoibh !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
suvorel
Nováček
Nováček


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Tě Spící medvěde, budeš sem na fórum dávat propozice na jarní šíp, nebo to bude obdoba loňského podzimního klání? Jinak podobně jak Imago - 2 termíny mě mile překvapily. Doufám, že mi do toho termínu nic nepřijde a budu se moct zúčastnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Spící Medvěd
Nováček
Nováček


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Samozdřejmě, že to děláme schválně Wink Přeci nedopustím, aby přijeli nějací dobří lukostříleči a vyfoukli mi cenu, když jsem si konečně už taky pořídil luk Twisted Evil
Ale jak už uvedli někteří předemnou, najít termín , který by vyhovoval všem je zhola nemožné a specielně září je tak našvihanej měsíc, že jsme prostě nechali datum, které máme už od nultého ročníku, neb nic jiného prostě nezbývá.A myslím, že můžu zodpovědně říct, termín zářijové lukostřelby na BC zůstane stejný co bude město stát a nás to bude bavit.
_________________
Dia dhaoibh !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Morgweil
Nováček
Nováček


Registrace: 8.10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

njn pracoval jsem jen s informacemi které jsem měl Smile
_________________
Duch co má jasný cíl je nezadržitelná síla, naopak duch bez cíle jakkoli silný je jen stínem toho čím by mohl být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Ano, teď jsou správně. Mě to BC v kolizi s MČR teda zase tolik netěší, ale ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
suvorel
Nováček
Nováček


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

Teď už jsou uvedené termíny v "kalendáři akcí" správně? Já jen jestli to platí tak mě s BC potěšili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Jde o mojí chybu, které jsem si všiml až po tomto upozornění. Do kalendáře jsem dal BC ve špatném termínu. Už jsem to opravil a omlouvám se za mystifikaci. angel7 Původně to tam opravdu bylo jako kolize se SEBU akcí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 10:18 am    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:


Morgweil: Je řeč o trochu jiné akci, než na kterou reaguješ ty, ale budiž ti odpuštěno Wink


No ono, to je trošku celé zmatené. Jichoč píše termín 6-7.6 a 5.Mistrovství ČR pořádané SEBU, proto Morgweil reagoval tak jak reagoval. Tento turnaj ale se Zlatým šípem nekoliduje.

Ve skutečnosti se jedná o termín 6.-7.9. a Mistrovství pořádané ATL a Zlatý šíp Beaver City, což jde opravdu za námi.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 9:04 am    Předmět: Citovat

Ne vždy je to možné. V sousedním Maďarsku je v jednom termínu klidně 10 akcí a na ostatní se naprosto nebere ohled. Ale tam jsou taky tisíce lidí s lukem ke kostýmu.
Co si vzpomínám, tak s loňským termínem mistrovství se několikrát šoupalo sem a tam, jak postupně přicházely požadavky na změnu a poslední výtka byla, že to koliduje s teréňákem. Sice jsem úplně nechápal, proč se má Mistrovství v Tradiční lukostřelbě přizpůsobovat závodům FITA, které s tradiční lukostřelbou nemají vůbec nic společného a skoro nikdo od nás se tam nechystá, ale stalo se . Beaver bohužel posunout nejde, protože tam mají nějakou akci každý týden a zabukovávají si to dlouho dopředu.
Ještě, že Méďa není chorobně urážlivý , jako já. Mně se to stát, tak s lukostřeleckými akcemi končím Laughing
Musím říci, že zdejší snaha vyhnout se kolizím je naprosto unikátní a jinde nevídaná. Všude jinde to funguje jenom v rámci jedné organizace a ostatní jsou jim lhostejní- taky si spočítej, kolik je to víkendů do roka. Duben, květen, červen, září. V ostatních měsících něco pořádat venku je značně riskantní.
Předloni se dokonce objevil u jednoho závodu požadavek, aby nic nebylo měsíc dopředu, ani dozadu Laughing Tomu už opravdu nejde při nejlepší vůli vyhovět
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 8:34 am    Předmět: Citovat

Ano, o kolizi víme. Termín ZŠ BC mi Méďa posílal v době, kdy jsme sice už znali termín MČR, ale ještě jsme jej nedali na stránky. To, že se objevil na stránkách později bylo dáno tím, že jsem se snažil domluvit se, zda se nedá termín BC posunout. Bohužel nedá - kdo byl někdy na Beaver City tak ví, že jde o krásné westernové městečko, které ovšem žije svým životem a svými termíny, takže každý víkend je tam v podstatě něco jiného a tak i letos tohle bohužel vyšlo v kolizi s námi. Mrzí mne to a moc rád bych na BC jel. Ještě se snažíme zrevidovat termíny našich akcí, aby k takovým dlouho dopředu známým kolizím nedocházelo. Ale pokud se nepodaří, nedá se nic dělat. Nejde každopádně o schválnost ani naší, ani Méďovu.

Morgweil: Je řeč o trochu jiné akci, než na kterou reaguješ ty, ale budiž ti odpuštěno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 3:47 am    Předmět: Citovat

Řekl bych že největším problémem je najít volný termín na Beaver City. Určitě to není záměr. Aby to nebylo jednoduché v daném termínu je ještě 3D v Hodoníně. Z množstvím pořádaných akcí asi k těmto kolizím bude docházet častěji. Není prostě možné zavděčit se všem. Je pak na střelci, které akci dá přednost.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Morgweil
Nováček
Nováček


Registrace: 8.10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 2:09 am    Předmět: Citovat

jsi nováčkem a budiž ti prominuto, ale většina ostřílených už ví že sebu mistrovství je kolizní akce už sama o sobě, takže se nelze divit že koliduje i s jinou akcí navrhuju vybrat tu o které máš lepší reference
_________________
Duch co má jasný cíl je nezadržitelná síla, naopak duch bez cíle jakkoli silný je jen stínem toho čím by mohl být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 11:04 pm    Předmět: Termíny akcí v roce 2009 - kolize Citovat

Jsem celkově nováčkem lukostřelcem i když tak trochu pokročilého věku. Sleduji termíny akcí na rok 2009 a někdy nevím, zda to chápu správně.

Některé termíny jsou vlastně naplánovány ještě z minulého roku a myslím, že je to dobře, protože se dá předejít kolizi termínů různých soutěží a akcí vůbec. Proto zcela nechápu plánovače některých akcí, kde je zvolen stejný termín. Myslím si, že mnozí lidé (lukostřelci) by např. rádi obsolvovali střílení na 5. Mistrovství ČR ale taky na Zlatém šípu. Obě tyto akce jsou naplánovány na stejný termín... 6.-7.6.2009. Protože jedna ta akce byla zveřejněna podstatně dříve než ta druhá, tak jde buď o neobratnost nebo o záměr.

Pokud jde o neobratnost, tak by snad bylo dobré se domluvit (pořadatelé obou akcí) na posunu termínu jednoho zápolení. Bohužel minulý rok myslím byla rovněž taková shoda až to budí dojem, že jde o naschvál.

Doufám, že je to jenom můj dojem a že zdravý rozum v tomto zvítězí. Myslím, že nemá smysl se přetahovat, kdo získá větší počet účastníků a komu se ta akce lépe povede. Každý se vlastně snaží a dělá to s láskou a nadšením a ne pro peníze, tak proč více nepoužívat mozek...

Jichoč
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.