Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Něco pro pobavení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 12:10 pm    Předmět: Citovat

Budem už jemný ,pan Kejval zrejme myslí pana Novotného ,no pekné. Jardo Kejval napsal :Aspoń jsem se dozvěděl kde je konec Jardovi Petřinovi. A popravdě ani se mu nedivím že je v BRODCI. Co by tady hledal, našel se mezi lidmi které to co umí a říká zajímá a nesedí si na úších........ Laughing Laughing Laughing Ono je lepšie si zohnať info sám ako počúvať Petrinu ,som zvedavý koľko deciek si teraz myslí že lieska sem bola dovezená z ameriky v 18.storočí . Ono ako písal Mýša myliť sa je ľudské ,avšak pán P. považuje nedostatok vedomostí u iných za trolizmus a u seba za novší zákon od nového ,nech si je kde je ,ja mu dám pokoj .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 11:27 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
je moc hezké, že se v tomto tématu tedy "Něco pro pobavení" probírají podobné věci. Nicméně chci se Vás všech zeptat, když tak hezky o lidech z Lukostřelce.cz mluvíte. Znáte ty lidi? Mluvili jste někdy s nimi? Prosím neházejte do pytle lidi z Lukostřelce.cz a lidi, kteří se objevují na tomto fóru. Tento web byl vytvořen lidmi z Lukostřelce.cz pro nadšence, lukostřelce aby se zde mohli sdružovat, pomáhat si, radit si. A vy, tedy registrovaní členové fóra, nikoli členové sdružení Lukostřelec.cz, jste z něj vytvořili, to co teď je. Velmi mne mrzí, že ti co stáli u zrodu, měli tento báječný nápad, aby se teď spíše za svůj počin styděli, neboť Vaše příspěvky jsou tou ostudou, vy na sebe zde nadáváte, používáte sprostá slova a píšete prosím o prominutí o hovadinách a tento web, který měl sloužit a pomáhat zaplevelujete nesmysly. Zamyslete se na sebou a vraťte tomuto webu jeho poslání a cíl.
Děkuji Vám.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 10:48 am    Předmět: Brodec Citovat

Zajimavá diskuse. Aspoń jsem se dozvěděl kde je konec Jardovi Petřinovi. A popravdě ani se mu nedivím že je v BRODCI. Co by tady hledal, našel se mezi lidmi které to co umí a říká zajímá a nesedí si na úších.
Ještě by mne zajímalo kde skončil Kácha a jiní mu podobní kteří by měli být díky svým zkušenostem v první řadě moderátory a zasahovat do dění.

Se zájmem jsem si pročetl v Brodci jednotlivé sekce a přiznám že v oblasti historické střelby je úroveň na vysoké úrovni tady to je pouze slabý odvar. Ale to je vizitka lidi co tam jsou.

Líbil se mi příspěvek Dunihlava ze 14.2. kde popisuje co napsal Hawk. Ono zase to vše co Hawk napsal o lidech z Lukostřelce není daleko od pravdy tak nevím proč se čertit. Bohužel je to tak

Známému (čech) který dlouhé roky žije v US a věnuje se desítky let lukostřelbě a má o ní velmi dobrý všeobecný přehled jsem před rokem posílal odkaz na Lukostřelec.cz. Občas se na něj dívá a pročítá jednotlivé diskuse. Je pravdou, že jeho reakce na ten obsah je pro něj spíše jako čtení zábavného časopisu. A tak mi píše, že když se chce opravdu pobavit jde si počíst na Lukostřelce ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

Aby sa H. dovzdelal Rod -

Corylus L. / Lieska /
Má piestikové kvety v malom púčikovom klase, kde v čase kvitnutia za šupinami vynikajú len červené blizny, pretože semenníky sa vyvýjajú neskôr, plod oriešok obalený zväčšenými listeňmi.


Druh -

Corylus avellana / Lieska obyčajná /
Ker, samčie kvety v jahňadách, kvitne pred vypučaním listov, samičie kvety po 1-4 v púčikoch, plod oriešok v obale pančuške o málo dlhšom ako plod.

Corylus maxima / Lieska najväčšia /
Obal plodu je 2x dlhší ako plod.

Corylus colurna / Lieska turecká /
Strom, obal orieška dlhý, roztrapkaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:59 am    Předmět: Citovat

Máš úplnú pravdu ,ja sa proste neviem ubrániť ked zbadám na nete Jaro,hawkwind ,aby som po ňom niečo nemrskol . Však ak to nájde admin tak to zmaže . Inak si s radosťou si aj prečítam čo napíše ,jeho najnovší výplod na tom fore je že lieska (corylus avellana)wych hazel pochádza z ameriky .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:27 am    Předmět: Citovat

Čau chlapi, jsem v tomto sporu zcela nezaujatý. Výměna názorů je občas třeba, někdy asi i trochu ostřejší, ale jak napsal vladik, není třeba se nazývat dementy, sviněmi apod.. To samo pak něco napoví o autorovi a taky je o tom něco v pravidlech fóra. Taky se mi nelíbí zbytečná arogance a vulgární hanění cizí práce i když nedokonalé. K přátelské atmosféře, kterou bychom tady rádi vytvořili patří spíše laskavá kritika, rada a povzbuzení. Díky.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 1:01 am    Předmět: Citovat

Reakcia na email z brodec tema eon : Radim ,bolo to cez SSprávu ,ono všetko to cez súkromné správy začalo ,pan hawkwind totiž chcel aby som odstránil jeden príspevok aby potom mohol zlikvidovať Gawaina čo by potencionálneho konkurenta Laughing .následne som podľa neho táral blbosti ked som napísal že bršlen je dobré drevo ,chcel som vysvetlenie-nereagoval, no tak som ho poslal do piče ,neskôr on mna ...... to píšem aj pre debila čo tú sviňu považuje za Gotta a mňa za jeho fandu Laughing . Pre ňu : Jardo myslel som že sa trasieš od radosti .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

OOOOkhay Wink

Druhý názor je jen tvůj a popravdě řečeno nemám potřebu na něj reagovat.

---------

Takže. Jelikož jsme si ujasnili, jak naše fóra fungují a co je jejich cílem, byl bych rád, kdyby se tenhle povyk opět uklidnil. A přestala se házet špína z jednoho na druhé fórum.

Mazat u sebe příspěvky na adresu tohoto fóra nebudu, ale zajistím, aby se už nemnožily.

Mějte se všichni. Zdar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vladik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 14.10. 2008
Příspěvky: 230
Bydliště: Michalovce, SR

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

pan Radim, ano mash pravdu, formalne a technicke zvladnudie vasho fora je nedolezite a v tomto pripade irelevantne....beriem spat....
pripomienku c. 2 nechavam....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, proč když už tě z toho vynechám a omluvím se, tak to vytahuješ, co??
Trochu jsem střelil vedle.

Amatérsky a narychlo: amatérsky ano, narychlo ne -veškeré kategorie vznikaly postupem času, tak jak uživatelé potřebovali. Když jsem navrhoval změnu grafického skinu, uživatelé stejně chtěli zůstat u Sub Silver 2

Platforma lukostrelec.cz je sice odrůda phpBB, ale je zastaralá. Já jí mám pravidelně updatovanou. Co dál?
-Že neznám všechny příkazy v PHPMyadmin a nedokážu vyfrknout PHP jazyk z hlavy apod.? Ano máš pravdu. A k čemu to potřebuju?
ASP naco?

Možná ti to tak přijde, že "nezvládám správu a individualizaci fóra".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vladik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 14.10. 2008
Příspěvky: 230
Bydliště: Michalovce, SR

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:17 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Eon / Dunihlav / Herman G / vladik ...zřejmě všichni stejní, nemýlím-li se...


xexe, takze ja som Dunihlav.... Laughing


ak si to mr. Radim mysli...budiz....

osobne mam len dve pripomienky:

1. forum brodec.org mi pripada amatersky a narychlo zbuchane forum...
funguje na tej istej platforme ako lukostrelec, ale formalne je uplne
inde...pijde mi to tak, ze administratorom chybaju zakladne znalosti
PHP ci ASP, ktore su na spravu a idividualizaciu fora potrebne...ale to
nie je obsahovo dolezite

2. akykolvek clovek, ak je akokolvek zdatny vo svojojom obore,
nema pravo nazvat kohokolvek dementom ci inak hanlivo...osobne
mam prave opacnu skusenost....

tot vsjo... Very Happy
prave opacnu skusenost, ze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drakobijec
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 381
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

Když chci tady něco najít musím se prohrabat tunou sraček.

Na brodci to nemusím.
_________________
DRAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím, tak Eon byl zatím jediný surfař, který ode mě dostal permanentní BAN. A to sakra oprávněně.
Brodec zůstane veřejným. Rozhodně se nemám za co stydět.
Uzavřená skupina, sekta... Myslíš těch 150 aktivních uživatelů a dalších, co dobrovolně přicházejí aby se přiučili od znalejších?

Jedná se o jiný přístup. Vy tenhle server vedete jako volnou diskusi, my zase jako školu s drsnými kantory.

Víc se nehodlám o tom bavit, protože se jistojistě v zásadních věcech neshodneme. Culprita jsem se zbavil, a to je hlavní. Víc zde řešit nemusím.
----------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Jelikož tady mám podobná práva jako pan Petřina na Brodci, tak se k tomu ještě vyjádřím.
. Eonovi sem byl opravdu znemožněn přístup a to dokonce pod dvěma nicky, ale od té doby se uklidnil a dodržuje pravidla, takže není důvod proti němu dále zasahovat.
Pokud nechcete, aby byl Brodec opakovaně atakován podobnými surfaři ,asi by bylo dobré neprezentovat ho jako veřejně přístupné fórum, ale soukromý chat vaší uzavřené skupiny.
Takhle se totiž objevuje ve vyhledávačích každému, kdo hledá něco o lukostřelbě. Takže pak jde o nedorozumění. Pozorný čtenář si přečte podivná pravidla kterým jde porozumět až po podrobném prostudování příspěvků. Nemá to charakter diskusního prostoru, ale úzce orientované sekty, kde přispívají jenom dva lidé a ostatní servilně pochlebují.
Z pravidel jsem pochopil, že jiný postup ani není přípustný. Ale je to váš portál a vy si určujete pravidla.


Zde se zabýváme výhradně lukostřelbou. Spektrum čtenářů i přispěvatelů je poměrně pestré. Jsou zde sportovní lukostřelci, hobysté, tradiční lukostřelci i lidé se zájmem o historii. Postoj provozovatelů je propagace tradiční lukostřelby , ale to nutně neznamená, že ti druzí jsou méněcení.
Tradiční lukostřelba nemusí nutně znamenat kostýmní , nebo divadelní lukostřelbu, ani historickou rekonstrukci.
Doufám že to tak opravdu funguje, ale jsme si tu rovni. Pokud máš co říci řekni to a když se nebudeš chovat jako primitivní hulvát, nikdo tě nebude pronásledovat.
Občas se to obrací proti nám a portál se stává nepřehledným. Tu a tam někdo plácá nesmysly, ale i to je normální a lidské.
Svého času sem přispíval i pan Petřina jehož vědomosti o dlouhém luku jsou ohromující a zřejmě je i dobrý řemeslník , ale nějak nabyl dojmu že to mu dává právo vyjadřovat se naprosto k čemukoliv a za použití slovníku pro který se jen velmi těžko hledá pochopení.
Málokomu se kdy povedlo vyvolat u mne tolik negativních emocí a můj osobní názor je ten, že škody které napáchal jsou mnohem větší než přínos.
Jeho vyjadřování se o Lukostřelci beru velmi osobně a jakkoli dobře umí škrábat větev, doufám, že se s ním už nikdy nebudu muset zabývat
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

Pardon, "vladik" asi ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 4:18 pm    Předmět: Citovat

Čtvrté trojčíslí patří většinou jednotlivcům. Ikdyž výjimky jsou a může se jednat o LAN/WAN připojenou k netu. Ale vztahuje se to většinou na pár počítačů v rámci jednoho až dvou bytů. Banování se snad dá řešit i pomocí MAC adresy, která vyloučí ostatní počítače.

Chová se tu slušně, protože tu není Hawkwind, či Pája1111. Jinak slušný člověk to rozhodně není. Už v prvním příspěvku Eona na Brodci byl náznak flamování a druhý to hned potvrdil. Trollení promazáno. Další bordel se objevil hned v názorech na výrobu Hawkwinda...
Přesně jak jsem od něj očekával.
Víte, nervy mám jen jedny. Ban byl spravedlivý.

Eon / Dunihlav / Herman G / vladik ...zřejmě všichni stejní, nemýlím-li se...

No nic. Zatím se mějte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

Nic proti to IP patří SLOVANET-ADSL takže jeho zablokováním zablokuji i ty kteří náhodou přistupuji přes stejnou bránu do netu, a navíc neřešíš problém že se přihlásí odjinud třeba z netové kavárny. Že je Dunihlav Eon to vím ale chová se tu už slušně tak to neřeším.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 3:02 pm    Předmět: Citovat

Len papouškujem po tvojom generálovy ,veľmi príjemné a suverénne však ? Zaujímavé že so to nikto nepýta tvojho veliteľa .Inak škoda že som šiel včera chlastať ,myslím že by bolo poučné sledovať brodecké reakcie. Maj sa Radim .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 2:22 pm    Předmět: Citovat

Copak? Došel ti Neurol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

Pozri mám vás za tak trochu za debilov práve vdaka tej vašej psej hierarchii ,a zrejme som labilný lebo ma hrozne teší vás nasierať . Napriek tomu som celkom určite neporušil pravidlá vašeho fora : Tak si tam láskavo daj ! ZAKAZ ROBIT COKOLVEK BEZ HAWKWIDOWHO SCHVALENIA ,BYT SARKASTICKY , ZVEREJNOVAT COKOLVEK CO BY MU POSKODILO KSEFT , BYT VEDLA NEHO MUDRY ,PISAT CO BY SA MU NEPACILO A lúčim sa po hawkwindovsky ,get you fuck out of here .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:55 pm    Předmět: Citovat

V podstatě je úplně jedno, že si teď tropíš šprýmy i ze mě. Jsi opravdu labilní jedinec, co? O pár příspěvků níže jsi se přiznal, že Eon byl tvůj nick. Byla tu určitá administrátorova snaha tě zabanovat, ale jak vidím ...marná.
http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=775&highlight=eon


Sekl jsem se v tom, že jsi nepřišel jenom vyvolávat hádky? Hahahaha! Pokud vím, tak jsi navštívil pouze sekci "Historická střelba" a "Výrobci luků, kuší, obléhacích strojů" -v podstatě jediná místa, kde má Hawkwind nějakou působnost.


Ale kuš... jsi mi teď ukradený. Dal jsem ti BAN na uživatelské jméno, mail i IP adresu zatím na 4 fórech. Hodlám to rozeslat, kde se dá. Vzhledem k tomu, že se přihlašuješ přes statickou IP od ADSL, není problém si tě dohledat, když by ses o něco trollovitého pokoušel.

Eon
falkwood@azet.sk
IP: 85.135.131.150

Mysa: ano, uznáváme ho. Proč ne? Je snad nutné abych ho v lukostřelbě a lukařství bral jako sobě rovného, když toho ví a umí 1000x víc než já a než kdokoliv jiný? Nějaká hierarchie snad musí být, ne? On zase respektuje moje rozhodnutí a počiny, které vykonávám v rámci řízení debatního fóra.

Příklad z mé pozice:
snad si nemyslíte, že by měl mít obyčejný uživatel na Brodci stejná práva jako já (admin)? Proč by mělo být na nováčka v historickém šermu pohlíženo stejným okem jako na mě, člověka který udělal něco přínosného pro re-enactment 15. století v Čechách? Nepotřebuji vlezdoprdelky, jen bych nepřekousl, že by mě někdo neprávem řadil k těm, co mají mizivou úroveň znalostí v dané oblasti.

Respekt pánové, nic víc. A hrubost vyjadřování do toho netahejte.

Např. tento mechanik má dobré zkušenosti s opravami a má trochu pestřejší slovníček -je podle vás špatným člověkem?
http://www.youtube.com/watch?v=hze0a2puVu4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 10:09 am    Předmět: Citovat

Citace:
Myslíš si snad, že jsem nepochopil tvůj záměr, proč jsi se registroval na fórum? Myslíš, že jsem nesledoval které diskuse jsi procházel?
A máš ma Shocked , som odhalený Laughing .
Citace:
Šlo ti jen o flame a trollení, nic víc.
Tu si sa sekol .
Citace:
Osobně by mě zajímalo, kolik máš uživatelských účtů na tomto serveru ...
Jeden, a jeden na paleoplanet ako Igor V .
Citace:
ale tak jako tak s tím prdlajs zmůžu
Zrejme ano .
Citace:
Asi před půlrokem jsem psal místnímu adminovi, ať mi dá tvojí IP, mail apod. Bohužel neodepsal.
Nič si stoho nerob ,vidíš ja si s tebou rád potrkám .
Citace:
Pánové, je mi líto, že si vás Eon obtáčí kolem prstu pliváním a kopáním na účet ostřejšího člověka
čéče Shocked a v čom spočíva tá ostrosť ,som ani nevedel že som ostrý ....teda som ostrý nie ked H je ostrejší nie? Crying or Very sad
Citace:
Hawkwind je suverén, nebojí se použít sprostých slov když je potřeba (a ono jich je v dnešní době potřeba snad furt), občas bývá nasraný i na své známé, ale má proto ... kurva... důvod.
Aha, takže takto si ty predstavuješ suveréna... Crying or Very sad .. Laughing .... Crying or Very sad ... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 1:22 am    Předmět: Citovat

Milý Eone, zanedlouho budeš zabanován snad všude. Chmchmchmchm Laughing
Jen houšť!

Myslíš si snad, že jsem nepochopil tvůj záměr, proč jsi se registroval na fórum? Myslíš, že jsem nesledoval které diskuse jsi procházel?

Šlo ti jen o flame a trollení, nic víc. Osobně by mě zajímalo, kolik máš uživatelských účtů na tomto serveru ...ale tak jako tak s tím prdlajs zmůžu. Asi před půlrokem jsem psal místnímu adminovi, ať mi dá tvojí IP, mail apod. Bohužel neodepsal. Nebo se odpověď vytratila někde ve spam-filtru.

..............
Pánové, je mi líto, že si vás Eon obtáčí kolem prstu pliváním a kopáním na účet ostřejšího člověka. Hawkwind je suverén, nebojí se použít sprostých slov když je potřeba (a ono jich je v dnešní době potřeba snad furt), občas bývá nasraný i na své známé, ale má proto ... kurva... důvod.

S pozdravem,
Radim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 10:32 pm    Předmět: Citovat

Dunihlav napsal:
Dnes som sa dozvedel o existencii jedného fora ,brodec, či ako . Toto stojí za to Laughing . Hawkwind napsal na margo ludí s lukostrelca : my co máme alespon´půl mozku
J.[/i] Laughing Laughing Laughing

To napsal opravdu moc pěkně Laughing Je to ta polovina co bývá používána, nebo ta druhá??
Tak mu to přejte. Je tam na svém, mají ho tam rádi a obdivují ho. A tak by to mělo být vždycky
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:43 pm    Předmět: Citovat

Je to chudák ,on to má v tej hlave prekombinované . Prihlásil som sa tam aj hned ako eon ,dal normálnu otázku bez vulgarismu a hned ma smazal . Neporušil som žiadne pravidlo , je to proste samoľúbi diktátor, despota Crying or Very sad . Napoleon na Guame či kde .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vladik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 14.10. 2008
Příspěvky: 230
Bydliště: Michalovce, SR

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 5:51 pm    Předmět: Citovat

Very Happy

hawkwind
Registrován: 09 pro 2006, 18:25
Příspěvky: 165

Napsal: 29 zář 2008, 18:55

3. Návod na pletení tětiv je např na fóru lukostrelec.cz, kde je to jinak samej dement, ale návod tam je. Je to návod který napsal člověk, kterého jsem to naučil, nicméně, tento se nedá použít na pletení tětivy z konopí a ztužované klihem, to ti můžu ukázat, ale jenom osobně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vladik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 14.10. 2008
Příspěvky: 230
Bydliště: Michalovce, SR

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 5:42 pm    Předmět: Citovat

xexe...niekto si masiruje ego.. booty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 3:24 pm    Předmět: Citovat

Dnes som sa dozvedel o existencii jedného fora ,brodec, či ako . Toto stojí za to Laughing . Hawkwind napsal na margo ludí s lukostrelca : Ono to je tak, že ty lidi co tak onanujou nad těma rohovejma lukama nedělaj absolutně rozdíl mezi typem (kterých je spousta) a mezi tím jestli jde o luk sportovní, nebo vojenský. Často používají výkony střelené speciálním sportovním náčiním jako doklad superiority těchhle luků.
Adam Karpowitz dělal nějaké testy s tureckýma, ale turecké a korejské (které vychází z tureckých) jsou právě ty dva typy které jsou mechanicky nejúčinnější.
Ty mongolský nebo madarský a sino-manchu luky vůbech jsou líné flundry stavěné na střílení těžkých šípů a mají podobný výkon (nebo horší) než dřevěné.
Jinak ale nejsou hard data, takže honičům nezbývá než honit a my co máme alespon´půl mozku rozumíme tomu jakej je rozdíl mezi flight lukem a lukem na válčení.
Následne po nejakých trkoch : Smazal jsem to já. Mr. Mergen je podle mě jeden trotl z lukostřelce, který zatím udělal jeden nebo dva hnusné flatáky a měl tu drzost se tam srát do mě, až do bodu, kdy jsem odtamtud odešel. Nicméně, normální člověk by se do mě nesral na mém vlastním trávníku - když je nahoře napsáno "moderátor - hawkwind".
Ergo at´vyfakuje tam odkud přišel.

J.
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
suvorel
Nováček
Nováček


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 7:39 pm    Předmět: Citovat

Podpořte střelce za ČR
http://www.herna.biz/hry-online/sportovni/1328-hit-the-jackpot-2/hrej/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 10:06 pm    Předmět: Citovat

no a nebo černý barák Wink
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Další
Strana 15 z 23

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.