Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Něco pro pobavení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poutnik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 187
Bydliště: Všude a nikde, jinak prozatim Kladno

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

A tady neco pro pobaveni z jineho soudku .c)

http://www.youtube.com/watch?v=NbT_JqnBtNY
_________________
HŇ, HŇ, HŇ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Poutnik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 187
Bydliště: Všude a nikde, jinak prozatim Kladno

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 9:57 am    Předmět: Citovat

No jo, ale je nafukovaci, takze by asi jako dobry terc neslouzila :c)

jinak jsem snad nasel nejaka videa pro pobaveni. Kdo vzpomina na kocicku a neco takoveho doma, tak vi o cem to je :c)
http://www.youtube.com/watch?v=s13dLaTIHSg
http://www.youtube.com/watch?v=4rb8aOzy9t4&feature=channel

a jeste jeden pejsek
http://www.youtube.com/watch?v=NQCwHluBqFc&feature=channel
_________________
HŇ, HŇ, HŇ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Poutnik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 187
Bydliště: Všude a nikde, jinak prozatim Kladno

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 12:28 am    Předmět: Citovat

Nechci se nikoho dotknout, ale tady se mate bavit :c) tedy aby vas neco pobavilo, cili peknve vtipy, videa a nebo obrazky...

Skoda ze ted nemam nejake po ruce, abych zmenil tema puvodnim smerem...
_________________
HŇ, HŇ, HŇ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlk
Nováček
Nováček


Registrace: 8.1. 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Ti Myšo, že jsi se pro argumentaci rozhodl použít právě toho odkazu, jež jsi použil, kde jsem se, ač téměř nejsem aktivním lukostřelcem, zastal fóra lukostrelec.cz a sklidil za to další Hawkovu vlnu kritiky na adresu lukostrelce. Nebránil jsem se již potom nadále, jelikož bych byl pravděpodobně zasypán hromadou "argumentů" šermířů, kteří se, mám ten dojem, na některých fórech rozhodli nekriticky v otázkách střelby přijímat to, co řekne Hawkwind (brodec, livinghistory), což mi přijde velká škoda, ač jsem rozhodně spíše šermíř, takže by mi to zas nemuselo tolik vadit. Bohužel navzdory tomu, že někdo jiný může mít pravdu, nejsou jeho názory na mnoha fórech akceptovány, protože nepatří k mainstreamovému proudu. Dokonce se stává, že jsou lidé zkritizováni pouze za to, když se na něco zeptají, viz. ceskyserm. Je to velká škoda a jistě by bylo hezké, abychom se začali na různých fórech chovat poněkud rozuměji a tolerantněji nebo naopak tvrději k těm, jež narušují pravidla všeobecné slušnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eli
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2006
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 12:32 am    Předmět: Citovat

Sakra sakra...nějak nám to tu houstne Shocked

Takže snad zas NĚCO PRO POBAVENÍ!

Jde takhle indián po prérii, a najednou-co nevidí?! BIZON.
Rozhlídne se ještě jednou, a opravdu ho nevidí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě každý má svou pravdu, to už tak mezi lidmi je, a je to tak koneckonců v pořádku.
Mělo by ale platit: Žít a nechat žít!

Howgh, domluvil jsem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

No Dunihlav až ti vyjde tak jako mně odborny članek o tvém luku ve světově nejprodávanějším lukostřeleckém časopise, kdy tvúj luk otestuje přední odborník na luky, který testuje pro přední celosvětové výrobce, tak se potom z toho tvého ořezávání klacku vrať rád si tě poslechnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

Pája1111: Psal jsem o tom, čeho se chytl Jarda, jestli se Tě to nějak dotklo, pak se omlouvám, nemělo to mít spojitost.

J.Kejval: Milan Hladil zde stále je, Jeneš jen nemá čas přispívat, Láďa Kácha na žádná fóra nepřispívá z principu, Joe střílí a nekecá o tom. San opravdu články píše a je jen mým momentálním fatálním nedostatkem času, že jsem to, co mi leží v poště, už dávno nedoplnil fotkami a nevystavil. Jediný, kdo odtud zmizel, je J.Petřina. Ano, také mne nebaví donekonečna odpovídat na ty samé dotazy, protože lidi neumí (nebo spíše jsou líní) použít funkci "Hledat". Ale to mne neopravňuje k tomu být vulgární - není to omluvitelné a už vůbec ne pochopitelné.
Nad tím, jestli je zde "tlak" na asijské luky, anglány nebo třeba kladkáče - to je dáno složením účastníků fóra a jejich postoji. Jako provozovatelé fóra rozhodně nikoho do ničeho netlačíme - nevidím v tom smysl ani záměr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Pán Kejval čo ste napísal je zase jeden grc, tak ako to o tom že ste največší odborník na drevolaminát v CR . Perina sám napísal že nikoho nič učiť nebude lebo ho potom osierajú,predávajú pod cenu a ,,kurvjej mu kšeft " Okrem toho som si nie istý či ho napríklad Pája už neprekonal čo do remeselnej zručnosti, ako som sa díval na brodec . Orezať palicu vedel už pračlovek ,možno aj opica ,to že tu nad tým ,,onananujú "a cítia sa nedocenený a urazený nechápem . Ale ako vás poznám tak to tu bude na zase na 5 strán knižným prejavom .Takže idem konečne robiť niečo užitočné toto je strata času ,ani sa sem už radšej nejdem dívať , to iba naserie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 11:05 am    Předmět: Citovat

Jardo celá problematika toho všeho není v konkurenci. Jaká konkurence by v ČR mohla v této fázi vzniknout??? V ČR je tak maximálně do 3,5 tisíce lidí co střílí lukem a to už si myslím je velmi nadnesené číslo. V německu je kolem 5 milionu registrovaných lukostřelců to už je konkurenční síla jednotlivých skupin.

Problematika je v tom, že lidi co o té věci měli představu, znalosti a zkušenosti se z tohoto fora vypařili viz. Jarda Petřina, Kácha a´t už psal nebo né, Jeneše jsem tady taky dlouho neviděl. Jirka Šustr. Opěvovaný první vítěz a českým lukostřeleckým svazem pověřen rozvojem holých luků Milan Hladil tu už také není. Jeho roli převzal žák San který měl také velké ideály a snaží se pomáhat a to tuším se měli objevit i jeho články.
Ono teď všichni Jardu Petřinu znají pouze z diskusí ve kterých když někomu po třetí opakuješ to samé a on není schopen zabedněností to pochopit a sedí si na uších tak ho nakonec pošleš…pak se už pouze vidí ta sprostá slova.

Ono v počátcích když vznikl tento portál to bylo celé postavené na té historické lukostřelbě a to zejména na dlouhých anglických lucích. (stačí si všimnout jak se tady kdysi probírali kostýmy a další hlouposti jako střelby za hradby atd.) jak někteří uchcávali nad anglickými luky protože to bylo něco jiného než ty jejich ohradníky zabalerné v kůži které znali z bitev atd.. Proto se tady i objevil Petřina který viděl snahu lidí v této oblasti něco udělat a chtěl pomoci to někam dokopat. Dělal kurzy výroby atd. Jo a luk od Petřiny to bylo echt. No nakonec ho ti někteří trotlové slavnostně vyštípali. To byl konec odborných poznatků - což i jeden účastník fora podotkl že když už tady není Petřina tak se tady nic nedozví. (občas hodil do placu Jeneš ale ten už tu také dlouho nic nenapsal) A ono to tak ve skutečnosti nakonec je. Podívej se na tom Brodci jaké tam mají přispěvatelé luky - vaše luky. Velmi dobrá úroveň a je vidět že se učí. Ať už si o nich kdo chce myslí že to jsou Petřinovi vlezdoprdelky ale je vidět že opravdu umí.

Protože pak tady najednou chybělo zásadní téma tak se tady najednou objevila skupinka lidí kteří začali meditovat nad asijskými luky protože o nich něco věděli. Ježiši to bylo slávy když se všichni třepali na korejské luky co někdo doveze. Pak jaké měli zklamání že to nejsou luky z rohoviny atd. To byl málem najednou vypraven celý autobus nadržených lukostřelců do Maďarska na tyto luky.
No a teď se to celé motá dokola. Je tady malá skupinka co dělá celodřeva ale to jsou dokola ta samá jména a od pár lidí se už nic nového nedozvíš. Ti co se tomu věnují hlouběji odešli. Teď to tady fakticky přešlapuje a každý nový zájemce o lukostřelbu má dilema jaký si vybrat asijský luk protože ten tlak v podtextu je. Jedeš na soutěž a ostatní na tebe pořvávají no jo on střílí z lukem co má okno což se rovná – jseš něco jiného ( osobní zkušenost přítele).

A ono to co opsal Dunihlav jak Petřina odpovídá na dotaz ohledně asijských luků pak ve své skutečnosti tady je.

Takže závěrem je to, že historická lukostřelba si jde svým vlastním směrem mimo toto dění. A pokud by to šlo tak to dají za vinu Petřinovi. Nerozhodní nemají zatím na výběr tak jsou tady a mají možnost buď si dělat celodřeva nebo střílet asijské luky.

Ale prosím to vše je přirozený vývoj a to je snad dobře, ale není třeba zatracovat lidi za to, že se neumí při srážce z blebcem udržet na uzdě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pája1111
Grafoman
Grafoman


Registrace: 24.1. 2007
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

Lucínek:O promazání mých příspěvků jsme se spolu osobně bavili na WB, myslel jsem, že jsme si to vzájemně vysvětlili a že není třeba to znovu otevírat...
Jinak na tomto fóru mi vadil akorát jeden člověk a jeho přístup.Tebe jsem žádal o nějaké vyjádření, jak zamezit tomu, aby řádil jako černá ruka.
Jen díky jemu jsem přestal na toto fórum přispívat a dokonce jsem udělal i ten dětinský krok, že jsem smazal své příspěvky.
Myslím, že s ostatními jsem vždycky vycházel v rámci slušnosti a nebyly problémy.
Nejsem Jardův advokát, nelezu mu do zadku a nejsem členem jeho "fanklubu". Kamarádím s ním, to je všechno.
Nikde toto fórum neočerňuji atd... Tak buďte tak laskavi, když už máte potřebu vyjadřovat se k Jardovi a jeho stylu psaní, netahejte mě do toho.
_________________
Když máš obě ruce levé, staň se levákem, budeš ve výhodě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 10:29 am    Předmět: Citovat

A hlavně mě takové výlevy po Internetu vadí i z chlapského hlediska. A tím myslím obě strany. Sprostě nadávat někomu, kdo si pro mě nemůže sáhnout přes stůl je sráčovina.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Ono je to Jardo na delší exkurzi do minulosti. Hodně ostré diskuse tady proběhly rok a dva dozadu. Když se jeden člověk dostane do takového střetu postupně s několika přispěvateli a vyvrcholí diskusi vykydáním kýblů exkrementů na jejich hlavy, tak asi nebude úplně v pořádku.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

Já pořád nechápu o co se tady tak urputně válčí. Jeden má zkrátka názor A a druhý názor B. Musí jeden v každém případě zvítězit? Vyhraje snad džekpot? Asi sotva. Tak ať má každý ten svůj názor.
Nebo to kde je víc odborníků! Záleží na tom? Je to nějak prémiované? Prostě většině stačí si o věci poklábosit!
Tohle je typický západní přístup: konkurence Jeden musí zvítězit, pokud možno za každou cenu, i přes mrtvoly.
Dávám přednost východnímu pojetí - spolupráce- ať se na vyšší úroveň pozdvihnou všichni!
Nechtěl jsem se do toho plést, ale nedalo mi to. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 2:33 am    Předmět: Citovat

Ty blázne. Tolik organizacií.
Kolik vás Mysů je. Udeláme dajaký zákon proti vám.
exorcista Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 1:00 am    Předmět: Citovat

http://www.ceskyserm.cz/ForumDetail-1432
Jelikož se sem dávají odkazy na jiná fóra, nemohu, než si je pročítat. Na Libušín se sice do války s draky nechystám , ale na fóru Brodec jsem se dočetl toto:
http://forum.brodec.org/viewtopic.php?f=56&t=300&start=15
Pro ty , kdo si to nepamatují- hrubší přísný učitel své příspěvky odstranil, čímž znehodnotil většinu debat, takže už si to přečíst nemůžete- když jsem na podzim tvrdil v podstatě totéž, učitelova reakce byla hysterická. Okamžitě přešel do velmi hrubých útoků, vidím, že od té doby už si něco přečetl, takže zase můžem začít debatovat, tentokrát už v přátelském duchu a bez sprostých slov, protože pravidla tohoto fóra jsou jiná


Ještě bych rád doplnil, že flightový luk musel vydržet více ran, neboť pro záznam výkonu bylo potřeba výkon opakovat a to před několika komisemi- první u střeleckého kamene ,druhá stála bokem podle dráhy výstřelu a třetí zaznamenávala samotný dostřel.
V Okmeidanech (speciální střelecké učiliště) se uchovávaly flightové luky které byly schopné střelby i po více než 120 letech (pramen Türk Okčulügü).

Toto všechno vím proto, že o turecké , arabské a ostatních blízkovýchodních lukostřelbách existuje značné množství literatury. Ne miniatur a iluminací, ale střeleckých příruček, přesných popisů a postupů od cca 11.stol. Navíc si je možné luky i šípy prohlédnout.

Že se čtenář nezeptal tady přisuzuji tomu, že informace tady pro něj nejsou věrohodné. To je pro nás ALARMUJÍCÍ.
Možná je to tím, že neuvádíme, kde všude je pisatel členem a co všechno dokázal a vyrobil, což je asi jinde potřeba.
Tedy: luků jsem moc nevyrobil- dělal jsem je spíše ze zájmu o nějaký konkrétní problém a přiznávám, že mi to moc nejde. Kompozity jsem pokazil prakticky všechny, nebo nestřílely jak si představuji a teď v tom nějaký čas nebudu pokračovat. Takže lukař nejsem.
Kolik liber natáhnu nevím , nestalo se mi, že bych něco nenatáhl. Některé moje luky měly 150 liber a problémy mi nečinily.
Lukostřelbou se zabývám cca 37 let , tedy déle než kolik je hrubšímu učiteli let, z toho asi 10 opravdu hodně.
Právo střílet mám všude, kam se přihlásím a mají tam kategorii PB - HB, nebo TRRB.
Kolik mám medailí nevím, ale v podstatě tolik, kolika jsem se zůčastnil závodů, takže asi i o lukostřelbě něco málo vím- přinejmenším totéž, co ostatní.
S kým vším se znám je vcelku jedno, protože to mou cenu nijak zvlášť nezvedne.
jsem členem 3D EAA, Bohemia pipe clubu, Kanoistického svazu, ARC 3D, Sokola Mýto, České Billiardové federace, KOVZ, Kamberských rytířů, Podivné společnosti Václava Marhoula a Saunařského spolku Řehoře Samsy.
Na Atarnu jsem členem taky, ale nejsem tam žádným výrazným přínosem. Laughing Nešermuji a netančím
Takových lidí je tu víc. Stejně hodnotných, nebo hodnotnějších. Lidí, kteří se hluboce zabývají lukostřelbou 8 a více let. Ne všichni sem přispívají ale na fóru jsou přihlášeni, čtou ho a komunikujeme spolu. U jednoho vím, že má odpor k projevování se ve veřejně přístupném prostoru.
Uznávám, že to tu má klesající informační hodnotu, ale jako komunikační prostředek fórum stále funguje.

Kam se poděl Indián (Láďa Kácha) nevím, ale jelikož tu měl za celou existenci portálu jeden příspěvek, (historické šípy) nemyslím, že by se z toho dalo usuzovat na nějakou averzi.
Většinou se tu osobně známe, pravidelně se stýkáme a takováhle věc by asi vešla v obecnou povědomost- při našem posledním rozhovoru byl velmi přátelský a žádnou zatrpklost neprojevoval.

Jinak co se týče hodnocení úrovně fóra z pozice spratka- tam to mám podobně jako Hawkwind. Nejsme si rovni a se soudy a vulgaritou počkej, až dosáhnež alespoň věku voliče.

Hawka jsem si vždy vážil jako řemeslníka a hloubku jeho vědomostí o Anglickém luku jsem vždy respektoval. Jenom jsem nechápal, jak jsem si neúctu vysloužil já--- Embarassed Vše co vím jsem se dozvěděl podobným způsobem ,jako on- jenom to dělám déle. To blábolení ve Všeticích , které zmiňuje na šermu, si nevybavuji. Hovořili jsme spolu velice krátce, dostal jsem přednášku o kovařině - což je moje profese- ty informace byly ohromující, takže jsem chvíli koukal do země a pak šel pryč. O lukostřelbě jsme myslím nemluvili.
Kde se ta zatrpklost a potřeba na nás neustále někde útočit bere nechápu. Nic jsme mu nikdo neudělali a nikomu neškodíme. Mám pocit že se prostě chceme věnovat lukostřelbě a pomáhat i druhým, pokud se rozhodnou stejně.


Lucínku- já si naopak myslím, že tlachárna je na takovéhle diskuse jako dělaná a jsem rád, že se to neděje třeba v sekci luky Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Dobrý večer všem zúčastněným.

Jardu Petřinu jsem zde na fóru vítal jako studnici informací o anglické lukostřelbě a dlouhých lucích. Způsob jeho vyjadřování, výrazy zcela neslučitelné s pravidly fóra, zjevná konfliktnost tohoto člověka s kýmkoli ... to vše mne vede k tomu, že mi zde na fóru opravdu nechybí. Ostatně devastace fóra záměrným mazáním svých příspěvků, které zřejmě odkoukal od svého žáka Páji, bylo také velmi výmluvné ...

Je zajímavé, že s většinou těch lidí, jako je Pája a dokonce i ten Jarda, se v reálném životě mohu celkem normálně bavit. Zde na fóru se ale Jarda a následně i členové jeho fanclubu chovají velmi nepřijatelně.

Drakobijec: Možná je nutné prohrabat se tunou lecčeho. Každý se nějak vyvíjí a mnoho lidí má potřebu se ke všemu vyjádřit. Adminů je málo, času pročítat všechny diskuse není tolik - ale pokud se někdo snaží, informace se zde najít dají. Pokud není někdo líný je hledat a raději se rovnou nezeptá. Navíc je zde možnost podělit se o své znalosti s ostatními formou článků nebo jakékoli jiné publikační či osvětové činnosti. Odmazávání svých příspěvků, napadání ostatních nebo vulgární výrazy ale úroveň fóra jistě nepozvednou.

Radim: Na email jsem já osobně odpovídal, takže možná ten spamový koš nebo nevím. Jako nedoručené se to nevrátilo. Každopádně poslání tohoto fóra vyjádřil již ve svém příspěvku Mýša a já nemám, co k tomu dodat. Ani by mne nenapadlo plivat na jakýkoli jiný server s podobným zaměřením, tím méně na Brodecké, pokud se tak někde děje na adresu Lukostřelce, je to jejich problém - já to řešit nemíním.

J.Kejval: No prima, jsem rád, že server tak dobře pobaví. Je pěkné vidět, že každý si zde najde to své. Někdo to má jako zdroj informací, někdo aby se pobavil, někdo proto, aby měl kde si honit své ego.

Další debatu na toto téma považuji za zbytečnou a myslím, že "něco pro pobavení" by mohlo mít zase nějakou rozumnou náplň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

Já bych ty "hovadiny" tady nechal. Dělaj ti renomé, eone.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

Ja že troll, je http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

Tak dík. To flámování by nebylo špatné! A to trolování jsem myslel, že je od těch norských trollů, případně německých trotlů! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

A ja že Vaňosek chce flámovať Laughing ,niečo ako homo-párty . Každopádne by sa tieto hovadiny mali zmazať .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

flamovat - z výrazu flame ware v podstatě jde o to že dvě strany v internetové diskuzi trvají na svých protichůdných názorech a k jejich prosazení začnou používat nefér argumenty, cílem je potom odlišný názor protivníka zničit nikoliv pochopit kde je pravda.

trolit - trvat na svém chybném a hloupém názoru a prosazovat ho bez ohledu na to že byl argumenty vyvrácen
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 5:21 pm    Předmět: Citovat

Chlapi, pořád to sleduju a furt tomu nerozumím. Poradťe zaostalému. Co je to flamovat a trolit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

Ale dosť bolo srandy Laughing ,sľúbil som že budem dobrý thebirdman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 5:05 pm    Předmět: Citovat

Viem si to predstaviť Laughing ,nakonci sa hawkwind predkloní a ty mu strčíš hlavu do zadku .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radim Vaňousek
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brodce

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že na ceskyserm.cz se dá teď flamovat dobře.

Eone, dokonce tam máš i svůj thread. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 1:29 pm    Předmět: Citovat

Tak ještě jednou, prosím všechny, kteří mají co k problematice lukostřelba říct, ať tak činí, ale osobní napadání či jiné další ataky sem nepatří. Pokud si nemůžete pomoci, použijte e-mail či SZ nebo se raději jděte provětrat.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Igor V
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.7. 2008
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 1:24 pm    Předmět: Citovat

http://translate.google.sk/translate?hl=cs&sl=en&u=http://www.hort.uconn.edu/Plants/h/hamvir/hamvir1.html&ei=70qZScLIKNiS_gaBl9SDCg&sa=X&oi=translate&resnum=3&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dwitch%2Bhazel%26start%3D10%26hl%3Dcs%26rls%3Dig%26sa%3DN http://www.google.sk/search?rls=ig&hl=cs&q=hazelnut&aq=0&oq=hazel američnia volajú tie luky hazelnut bows dosť často Shocked . Kľudne si to nájdi na paleo ,iste nie som sám čo zle pochopil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pája1111
Grafoman
Grafoman


Registrace: 24.1. 2007
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 12:53 pm    Předmět: Citovat

Eone, nemluví tam o lísce, ale o ořechu viržinském, to že jsi to blbě pochopil, je tvůj problém. Nemusíš mít strach, že budou nějaké děti špatně informovány.
_________________
Když máš obě ruce levé, staň se levákem, budeš ve výhodě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

Bambulko vím že je to občas těžké a sám si o přečtení pár příspěvků říkám jestli mi to stojí za to. Nicméně si myslím že toto fórům má cenu. Jsem rád, že je tu platforma kde je možné požádat o radu, nabídnout nějakou akci nebo si i jen tak poplkat s přáteli či domluvit si společný trénink. Sem tam tu najdu nějakou informaci, řekl bych že tak úplně bezcenný není přehled akcí a informace o pořádaných akcích. Je možné tu i pár dle mého i cennych informací najít.

A že jsem považován za trolla z lukostřelce? To k tomu patří a je to odměna za to že se snažím něco málo dělat. Wink Další alternativa je vyfláknout se na to, s přáteli komunikovat pouze maily a nemít prostor kde se dá sem tam na něco zeptat a taky se občas něco nového dovědět.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Další
Strana 14 z 23

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.