Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

3D Žleby
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

Wink A Žleby stejně jsou nevíc !!! Fakt . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 11:36 am    Předmět: Citovat

Dekuji nechci,

hlidani cizich deti mam za tento kvartal prekroceno na 350 procent, nejen kolem lukostrelby.

Se vykaslu na zivnost a otevru si materskou skolku.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Smile no a máme chuvičku k dětem na Adr - san duro se jeví jako nejoptimálnější adrept... fakturu pošli ....
držím Vám palec na FITU a .." Wink nedělejte tam ostudu.nehádejte se, neperte se a hlavcně nic nerozbijte.... tak hodně štěstí. turbo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 10:40 am    Předmět: Citovat

Ludo, do Votic nejedu, musim za mamcou, pojedu az do bystrice na oba dva zavody.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 10:16 am    Předmět: Citovat

Ale nejsme, ale z Votic hned zavolej výsledky Laughing , abych se psychicky stačil připravit na neděli Twisted Evil a pujdu klidně stebou Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Tak nejakej handicap ziskat musim, kdyz uz neumim strilet.
Kdyz vy jste kluci hrozne precitlivjeli.

Embarassed

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

Sanduro mel ses soustredit na strilení a ne koukat jak strili zbytek skupiny, urcite si jim za zady do toho mluvil. jak te znám, a to je rozhodilo Smile ze nic netrefili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 5:49 am    Předmět: Citovat

Nejde o to aby chodili jenom silne skupiny ale kdyz jdou dva co se trefi vzdy a tri co se netrefi skoro nikdy tak je to divne.
Priste poslu turbovi fakturu za baby sitting. hihi


Laughing San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

turbo napsal:
Wink správně ludánekj pujde příště s nama - a budem tě šimrat za uchem a vyprávět veselý historky.............. Laughing


jo a ja ti pak pošteluju zakládku a kuličku na tetivě Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 6:07 pm    Předmět: Citovat

Wink správně ludánekj pujde příště s nama - a budem tě šimrat za uchem a vyprávět veselý historky.............. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 4:21 pm    Předmět: Citovat

turbo napsal:
Laughing Laughing a je to : na adr bude skupiny milan a kocour a děti, Sanduro a Ludánek a děti, lada kolinko a Netvor a děti- ted mě akorát tak dochází jestli vubec budeme mít tolik dětí k dispozici???

Ale je jsný jak jde gruppa co střílí hodně a dobře tak rozdíly mezi nimy jsou docela minimální a výsledek užasnej. a myslim že by se to hohlo respektovat - jak u nás na závodech tak i jinde.
taky je pravda že lepší střelec ve skupině dokáže nabudit ty slabší k vrcholnému výkonu - nebo jim to taky pěkně otráví... to je těžko říct. Wink turbo


nesouhlasím, aby "nejlepsi" se uzavirali do jedne skupiny, kdyz je to namixovany ti zatím "slabsi" omrknou ty "lepší", a poznají nový lidi. kdyz je to treba mcr nebo EC, tak jo druhý den se jde podle výsledků. A uz toho bylo o Zlebech az dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 2:53 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing a je to : na adr bude skupiny milan a kocour a děti, Sanduro a Ludánek a děti, lada kolinko a Netvor a děti- ted mě akorát tak dochází jestli vubec budeme mít tolik dětí k dispozici???

Ale je jsný jak jde gruppa co střílí hodně a dobře tak rozdíly mezi nimy jsou docela minimální a výsledek užasnej. a myslim že by se to hohlo respektovat - jak u nás na závodech tak i jinde.
taky je pravda že lepší střelec ve skupině dokáže nabudit ty slabší k vrcholnému výkonu - nebo jim to taky pěkně otráví... to je těžko říct. Wink turbo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 2:48 am    Předmět: Citovat

Je pravda ze jsem sel po Milanovi a tim jsem mel vyhodu. Mohl jsem uvazovat co asi nameril , kam strelil a moznost korigovat svoje odhady.
Tim jsem mel vyhodu 4:1. Zbytek skupiny se opravdu netrefoval a opravdu jen v jedinem terci z 28 bylo pet sipu, ve vetsine byli jen dva, muj a Milanuv.

Kdyz jsem v silne skupine s Kocourem, Ludankem, Laiframa, Milanem, je vysledek vzdy lepsi.

Statisticky nejhorsi je kombinace, ja , Milan a deti. Milan se rozciluje a ja se rozciluji jak se rozculuje co zas rozciluje jeho. Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 11:35 pm    Předmět: Citovat

turbo napsal:
Question Question NÁPAD ??,
jak byste viděli kdybychom na Adru postavili pidiokruh pro minis - třeba 7 zvířat a šli by to 4x dokola někde kousek od hlavní trati - ale bezpečně pro jak děti tak i pro vystřelené šípy- šel by s nimi jeden "dospělák rozhodčí" a děti by si závodili mezi sebou od kolíků 5-10 m.

Proč o tom uvažuji - 7.11. muže být v Adru taky 1m sněhu a trat vedoucí skalami muže být pro děti velice neschůdná - dost práce budou mít chlapáci sami se sebou. turbo Question Question Question Question Wink

Hm, to nezní špatně ! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 4:13 pm    Předmět: Citovat

Question Question NÁPAD ??,
jak byste viděli kdybychom na Adru postavili pidiokruh pro minis - třeba 7 zvířat a šli by to 4x dokola někde kousek od hlavní trati - ale bezpečně pro jak děti tak i pro vystřelené šípy- šel by s nimi jeden "dospělák rozhodčí" a děti by si závodili mezi sebou od kolíků 5-10 m.

Proč o tom uvažuji - 7.11. muže být v Adru taky 1m sněhu a trat vedoucí skalami muže být pro děti velice neschůdná - dost práce budou mít chlapáci sami se sebou. turbo Question Question Question Question Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 10:15 am    Předmět: Citovat

Taky jsem začínal se synem(vlastně spíš on se mnou) a vím o čem píšete, nicméně je to hodně subjektivní. V terénních závodech se to řeší spíš tak, že minis mají svoji skupinu nebo skupiny. Jen se někdo ze starších nebo z doprovodu musí obětovat a jít s nimi. Pro děcka to má větší závodnický náboj, jsou spolu, víc se při tom pobaví a nemusí se otravovat s "blbými dospělými". Taky si pak nemohou dovolit sami před sebou fňukat tak, jak před svými rodiči. Pro obě strany vystaráno. Já to tak dřív řešil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 10:01 am    Předmět: Citovat

Napeska napsal:
s dětmi to znám velmi dobře, mám jedno minis a další v juniorech a právě ten mě tedy bourá nervově s tím svým přístupem ke střílení na závodech mě opravdu dost točí .Vím o tom své , safra .Ale zase jsou někteřá skříťata stejný bojovníci jako jejich rodiče a myslím ,že by měli mít minis také svojí metu a nástřel ve výsledcích.Lepší motivace . Rolling Eyes

No v 3D to není nijak specifikovaný, jedine na nepohárových závodech u Pepy Jelínka, ale kdyz se jich sejde cca aspon 5, tak bych taky byl pro, aby měli vlastní bílý kolík a byly ty jejich výsledky trochu porovnatelné bez rozdílu čím střílí. Ted do Zaseky beru Kubu s sebou a v terenní mají děti ty bílý kolíky. Ale i tak to bude to na nej moc daleko, takze bude vzteklej Evil or Very Mad a pro me další supr tréning na pevný nervy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 9:48 am    Předmět: Citovat

Myslím, Imago, že nás "holáčů" bude jistě víc než 10. Takže čekáme i TEBE. (pozvi na výlet i PK)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 8:45 am    Předmět: Citovat

s dětmi to znám velmi dobře, mám jedno minis a další v juniorech a právě ten mě tedy bourá nervově s tím svým přístupem ke střílení na závodech mě opravdu dost točí .Vím o tom své , safra .Ale zase jsou někteřá skříťata stejný bojovníci jako jejich rodiče a myslím ,že by měli mít minis také svojí metu a nástřel ve výsledcích.Lepší motivace . Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 12:12 am    Předmět: Citovat

Jako jo s těma nervama to máš pravdu, že to je potřeba taky ténovat, nestřílím zase tak dlouho, tak to víc prožívám. Řekl bych že na nervy to v 3D není až ta khrozný, horší jsou ty souboje v hale, nebo finále v terénní. Ale stejně je to všechno prd proti tomu, když jdeš na okruh s vlastním dítětem a to se začne po 5 terčích vztekat, že mu to nejde. To je záhul na nervy uklidnit ho a sám taky zůstat v klidu a neroztrhnut ho jak hada Smile , jo to je tréning. Do Votic nemůžu, ale pozávodíme v Zásece Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

To, když jsem psal, že mě "nevyšla" skupina, jsem neměl v úmyslu si stěžovat, už vůbec ne to někomu vyčítat nebo brečet. Jen mě to připadlo k pobavení.
Ale zase z druhé strany:
Patřím mezi lukostřelce, kteří tuto činnost považují i za sport. A když jedu na závod, chci si ho, pokud možno, užít se vším všudy. I s tím adrenalinem, když se v "nabušené" skupině mydlíme o každý bod. Víc než tu skupinu 3-5 lidí na 3D zpravidla nevidím.
Snažit se překonávat jen sám sebe můžu přece třeba každý den sám doma.
Když to ve skupině správně vře a kvasí, může to být jak plus, tak i naopak. Znám to z obou stran. Zpravidla záleží i na pár detailech, které to všechno dokáží otočit během jednoho závodu. A to je asi chyba. Bojovat o každý dobrý šíp a bod v psychickém presu je potřeba taky trénovat. Je nás už dost, kteří se zúčastňují lukostřeleckých závodů jak v 3D tak i v jiných disciplínách( a nejen v ČR), kde jsou střelci hodně vyrovnaní, a tak si myslím, že se mohou dost hodit zkušenosti s udržením nervů a dobré psychiky, když jde o dobrý výsledek, z každého předchozího závodu.
No a Mýšo, taky si myslím, že 3D závody EAA nejsou holt ty správné závody pro "lukostřelecké kulometčíky". Máš jen 28 šípů a jestli je stihneš za 3 hodiny, když to šlape nebo za 3 a půl hodiny, když musíš občas počkat, to už moc nezmění. A jestli je ve skupině třeba 5 lidí, kteří minou nebo 5 jiných, kteří trefí, nic to na čase taky nemění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 9:08 pm    Předmět: Citovat

turbo napsal:
přihláška : mýšo tímto tě doporučuji a ponoukám k rozhodcovskému kurzu at máme na výtečníky pořádnýho sekáče.

Tůdle nůdle Laughing Já jsem schopen lukostřelbě obětovat leccos. I stavět závod. Ale vzdát se jí kvůli soudcování?? To nikdy!! A to vůbec nemluvím o promrhaném víkendu abych získal papír že vím, jak vypadá luk Laughing
To já radši budu přinášet podněty k zamyšlení a střílet a střílet a .....
Nestačila by licence biliárového rozhodčího?? Tu už mám a výhody mi to nepřineslo žádné Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

turbo napsal:
přihláška : mýšo tímto tě doporučuji a ponoukám k rozhodcovskému kurzu at máme na výtečníky pořádnýho sekáče.

no ale toho bavit nebude, lepší je střílet Smile, jinak s tímhle zase souhlas jak se dojde k mete tak se střílí a nežere Twisted Evil . Do hlavy se tlací kdyz tak veci cestou. Protože kdyby vsichni dodrželi ten limit tak je to v pohodě. Stejne tak když jde i doprovod a motá se ve střeleckým poli skupině co jde za nima, protoze si je potrebuje vyfotit. Ještě k te strelbe z cervenyho, je hezky si to zkusit, ale kdyz se netrefi a pak to hledá ..., navíc proti kladce to má uplně jinou dráhu letu. At si to jde s nami zkusit na tu terénní lukostřelbu, to je do 50m na 80cm terc, ted v sobotu do Votic, nebo hned v nedeli do Záseky, termíny a přené info je na webu cls. Není to tak dramatický jako 3d, ale zase se stříí 3 šípy na terč, tak si tam zase vícekrát střelím Smile a terény byvají taky docela zajímavý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

přihláška : mýšo tímto tě doporučuji a ponoukám k rozhodcovskému kurzu at máme na výtečníky pořádnýho sekáče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

To se neobracej. Nebyl medailista Laughing Já už k tomu měl cukání spoustakrát, ale většinou zvítězila touha nemít auty Laughing
Já čekal fronty mnohem horší. Kupodivu to při té návštěvnosti celkem odsýpalo. Ale když se čeká z jiného důvodu než že se někdo připravuje na výstřel, tak to mne docela štve. To není chyba pořadatele , ale naprostá bezohlednost střelce Laughing
Řeknu ti, že být s těmito výtečníky ve skupině, tak si vezmu stopky a budu jim psát outy Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

Confused Confused tak a ted co by rozhodčí se musim v hrobě obracet - to ten josefus si pochopitelně zapsal aut že jo - protože PbHb střílí od modráho koliku. to si Mýšo snad sem ani neměl psát- pravidlaa podmínky jsou pro všechny stejný a musej se dodržovat a jestli si dotyčný myslel že když bude od červený že to je jako horší a že to nevadí - tak to se plete - protože to sakra vadí . příště si třeba kladka pujde stoupnout na modrej protože je pro něj horší střílet bížší nebo jak ???
K těm skupinám - skupiny se rozdělují namátkově rozlosováním - když jsou volné mety vždy necháváme za kladkama tak 3-4 volný mety aby se to nezaseklo. když sou ale všechny obsazený tak to holt nejde.
potom k tomu svačení- nebo dohledávání šípů - jak skupina dojde na metu už ji běží čas - a každej má 1,5 min na výstřel- neexistuje že skupina dojde k mětě a bude tam 5 minut čučet svačit nebo si hon.. atd. a pak si někdo milostivě stoupne na metu.
Wink jinmak osobně mám taky radši když to odsejpá a má ten závod tempo - jak se to vleče tak mě to nebaví - uspává- a pozornost je v pr............ ahoj turbo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

tak by to mělo být Laughing
Já se snažil projít bez autu a když pominu mou blbost, že jsem šel sedícímu vlkovi po komoře, tak první aut byl po 25 minutách čekání u bobra , krafání, svačení a ztrátě koncentrace Laughing Ten mne opravdu mrzel Evil or Very Mad
Ale třeba někteří z nás to stříleli z červené mety a to se mi líbí Cool Josefus šoupl sprchujícíhose medvěda z červené za 8
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 6:18 pm    Předmět: Citovat

No s tím nesouhlasím, ted jak byla na kazdý mete skupina, tak to jinak nešlo. Kde je mín zavodníků, tak to optimalizovat jde. To že to někdo odstřílí rychle ale v 3d není výhoda. Tady záleží na každým šípu. Mě nevadí když jdu v silný nebo slabý skupině, střílím proti sobě, chci porazit toho Ludka z minulýho závodu, aby byl průměr minimálně 8, a bez outu. A neodfláknout žádný výstřel, ale je to těžký, některý terče vypadají lehce a soustředění klesá a pak to stojí zaprd. Ale o tom to je v lukostřelbe, pořád se můžu zlepšovat a zaleží to jen na mě a na úsílí, které jsem ochoten tomu věnovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

Není v pravidlech, že skupiny se mají losovat??? Wink Aby se pak nedělo, že my, IQ60 jdem za skupinou holek s barebow, před nimi je skupina OL, před nimi skupina krumpáčistů a před nimi kladkaři Laughing Metu máme odstřílenou a zapsanou za 3 minuty a když přijdem na další, kladkaři si teprve nalévají čaj a fotí se Laughing My totiž při tempu rána za půl hodiny autujem víc, než je u nás obvyklé Wink
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Wink ač nerad musim s Milanem souhlasit - když máš proti komu střílet tak je to hned lepší a žene to kupředu. ( ale zas vím že jedem náš největší člen ..... Rolling Eyes jak se na něj někdo nalepí tak je v pr..., když jde se slabšíma střelcema tak se předvádí a to jsou pak čísla.)
myslim že pokud to pujde tak bych viděl na Adršpach gruppu Milan, ludánek, kocour, juras, a do pětice vlčák - vyhovovalo by ???
turbo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.