Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Umělé a jiné terčovnice
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Terčovnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 3:12 am    Předmět: Citovat

Pekne dobry napad ! Pokud drevene sipy nejdou lehce vytahovat z tercu a to i ze 3D tercu namaz je obycejnym mydlem . Pred vystrelem a ne po kazde je treba konec sipu namazat a ja si sebou nosim kus mydla v toulci pro tyto ucely.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
INMU
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 143
Bydliště: Plzeň / Kladno

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 12:59 am    Předmět: Citovat

Snad se mi nebudete smát, když předvedu svůj 3D výtvor. Je to sestaveno z obalů od palet s cihlami a padesáti metrů lepicí pásky. Ještě mám v plánu nějakou barevnou úpravu povrchu, aby vypadal trochu opravdověji.
Šípy z 40 lb celodřeva se do něj zabodávají tak 5-10 cm, někdy ani tolik ne a zůstanou jen viset za hrot. Ven jdou docela těžko, přeci jen jsou ty folie dost zmačkané, aby to drželo tvar.

Pokud někdo pozná, co to má být za zvíře, tak budu se svým sochařským pokusem spokojenej Very Happy

http://inmu.rajce.idnes.cz/cunik/
_________________
Je to boj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 5:52 pm    Předmět: Citovat

Já po různých pokusech teď používám jako terčovnici starý jekor (koberec) převěšený přes vodorovné bidlo. Ty dvě vrstvy vzdálené od sebe těch 5 -10 cm bohatě stačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 8:18 pm    Předmět: Citovat

proto tam mam ten koberec, sip se neodrazi a zustane zapichnuty. Navic nestrilim z takove blizkosti do stejnoho mista, ale strilim max 6 sipu kazdy jinam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 7:24 pm    Předmět: Citovat

ja som si v zaclonovom vreci rozstiepil karbonovy sip... nezabodol sa, ostal visiet a dalsi v poradi ho nastiepil:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 3:47 pm    Předmět: Citovat

levna tercovnice co s ni strilim v kancelari.
pytel na barmbory z obi sada 5 ks za 100kc, koupil jsem odpadni zbytky ze zaclon umelý ne prirodni, tak 10kg se tam vejde a cena byla s dopravou asi 100-200kc, to se da nahradit smrstovací folii v obi 100m za myslim 100kc, jsou potreba 2 role, role se rozmotaji a zmuchlaji, to se nacpe do pytle, na predni a zadní a na spodek pytle sem urezal koberce aby to stalo a predni a zadni strana byla trochu rovna. Jeste mam jednu a to velkou krabici zase nacpanou bud tema zaclonama nebo tou smrstovackou. Ve predu a vzadu zase ten koberec, krabice je asi 40cm hluboka. Sip z 5m kdyz strilim porad do stejnyho místa, 42liber lukem a tenkým ACE se zabodne tak 20cm, pak se zabodava hloubeji, ale u tech zaclon zatrepu s krabicí a je to zase jak nove. jako terce pouzivam nalepovací stredy z 40cm fita terce 10-8hodnoty , kdesi jsem koupil 100 ks za 4€, to je supr. Strilim do toho od cervna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Teepee
Nováček
Nováček


Registrace: 24.6. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 3:07 pm    Předmět: Citovat

toto je podla mna najlepsia tercovnica co som videl
http://www.domino-target.com/advantages.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 10:58 pm    Předmět: Citovat

podle toho co mi nasel google je to v podstate totez jako hobra: Ekopanel stramit je kompaktní výrobek na bázi přírodních vláken a stébelnin. Deska o šířce 1,2 m a tloušťce 6 cm je dlouhá od 1,2 do 3,2 metrů podle požadavků projektu nebo stavebníka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 12:24 am    Předmět: Citovat

Během měsíce bude dostupný STRAMIT. Konec Hobry v čechách Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj, porad jsem opovrhoval staromodni tercovnicí z hobry, ale kdyz jsem rozstrilel za mesic i material urcený specialne na terecovnice, tak jsme to teda zkusil. A nemuzu si to vynachvalit, strilim do toho jak kladkou 60L, tak reflexem 42L, sirku lamel u vseho pouzivam 30cm, aby to trochu vydrzelo. Aby tercovnice nebyla tak tezka, tak hobru mam jen uprostred a okolo lisovany PE, horsi kvality, ale protoze strilim vice mene doprostred tak to zas az tak nevadi. Na predni a zadni stranu davam jeste koberec. Nevýhoda te hobry je, ze se do ni musí strilet rovnobezne s temi lamelami, jinak to hrozi ohnutím sipu, do toho PE je to jedno. Jak to mam prikryty i seshora tim kobercem, tak do te hobry ani moc neprsi takze to zatím nehnije. Strilim tak 50-100 sipu za den a ted ji mam tak 2-3 mesice a ani jsem na ni nesahl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

tak tabuľa vylenu 700x900x100 mm za 1200,-Kč bez DPH /skoro hotové terčovnica/. To neznie zle,, že? Teraz snimi ešte konzultujem, či by neurobili z výplňového materiálu tabuľe, ktoré by boli pootiahnuté vylenovou deskou /kvôli droleniu/ .
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

tak sklamem. tabula 1200x1200x45 58eur a este mi ani neprezradia hustottu. Idem skusat dalej
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:
Pěnovou gumu jsem zkoušel také ale je to hodně drahé a těžké takže pouze pro stabilní terčovnici.

Very Happy Very Happy


tak co maju madarsky kamosi z toho automobiloveho priemyslu /asi palubovky, nechcu prezradit/ bola tiez penova guma a nebola tazka. to co mi maju dodat tiez by nemalo byt tazke. nechajme sa prekvapit. polly.sk predavalo PE drt pojenu do tabul. 1 ks stal 75 SKK cca 2EUR. z jednej tabule sa dala vyrobit 1 tercovnica. nedrvilo sa nam to pretoze sa to pojili teplom a a medzi sme davali este "nieco" co sip viac brzdilo. mame to asi 5 rokov a zatial v pohode. nechcel som kritizovat nikoho vyrobky len ked za 200SKK si vyrobim tercovnicu tak preco mam kupopvat kus PE za 600? mozno sa potom ktomu uchylim, v zavislosti ako dopadne vyjednavanie. polly.sk tu tabulu nepredava, kupovali to od polifoam.hu
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 4:28 pm    Předmět: Citovat

PE na terčovnice se zabývám od roku 1997. Rozdíly jsou diametrální jak skladbou, hustotou materiálu, životností tak zejména cenové.
Nejlevnější materiály jsou recykláty. ty se ale buď drolí nebo trhaji v kusech a po pár stovkách šípů propouští. Musí se to lepit a prokládat tenkým a hustým materiálem aby to drželo. To co pak nemá výměnný střed nebo neumožňuje výrobu středu dodatečně jsou vyhozené peníze.
Mám na zahradě 10 let terčovnici ze dvou PE materiálů. jeden má hustotu 45 kg/m3 a druhý 90 kg. Do dnešního dne do ni střílím. V roce 1998 stála při rozměru 100x100x 14 cm okolo 4500 kč
Pěnovou gumu jsem zkoušel také ale je to hodně drahé a těžké takže pouze pro stabilní terčovnici.
Výrobci velkých lodí používaji do lodí speciální polyethylenové výplně. Známý z Norska to dostává jako sponzorský dar a vyrábějí si z toho na závody terče. vydrží několik let.
Záclony nebo zbytky neoprenu v pytli jsou dobré řešení
Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kaprot
Nováček
Nováček


Registrace: 12.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 1:05 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
Kaprot napsal:
střílím teprve pár týdnů z kladky a zaujalo mě toto:

http://forum.actual.cz/viewtopic.php?f=14&t=7

co si o tom myslíte? Jsou velké rozdíly v PE materiálech?


nooo, vypada to dobre ale mne to pride drahe. teraz komunikujem jednym vyrobcom zo zahranicia, ktory je schopny vyrobit penovu gumu 1200x1200x45. sme na dobrej ceste, cakam na cenovu ponuku a prvy kus na test. inac kecal som s kamosmi z madarska, ktory maju perfektny matros. mam aj kontakt, ale som este nevyzvedal kolko. pisali mi ze lacnejsi nez polyfoam. vraj to je zbabrany matros pouzivany v automobilovom priemysle, velke tabule. pocet je vacsinou obmedzeny, takze ked pojdem do madarska daco skusim priviezt


to by byl pěkný rozměr Smile bylo by to možné k odběru i v (do) ČR ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

Kaprot napsal:
střílím teprve pár týdnů z kladky a zaujalo mě toto:

http://forum.actual.cz/viewtopic.php?f=14&t=7

co si o tom myslíte? Jsou velké rozdíly v PE materiálech?


nooo, vypada to dobre ale mne to pride drahe. teraz komunikujem jednym vyrobcom zo zahranicia, ktory je schopny vyrobit penovu gumu 1200x1200x45. sme na dobrej ceste, cakam na cenovu ponuku a prvy kus na test. inac kecal som s kamosmi z madarska, ktory maju perfektny matros. mam aj kontakt, ale som este nevyzvedal kolko. pisali mi ze lacnejsi nez polyfoam. vraj to je zbabrany matros pouzivany v automobilovom priemysle, velke tabule. pocet je vacsinou obmedzeny, takze ked pojdem do madarska daco skusim priviezt
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaprot
Nováček
Nováček


Registrace: 12.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

střílím teprve pár týdnů z kladky a zaujalo mě toto:

http://forum.actual.cz/viewtopic.php?f=14&t=7

co si o tom myslíte? Jsou velké rozdíly v PE materiálech?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 4:42 am    Předmět: Citovat

Pokud hobru tak jedine kolmo, plosne nefunguje. Hobra se zapeka na sipech jeste vic nez polystyren a mirelon, pokud se sipy nemazou silikonovym olejem.

Aspon teda na korbonech se zapeka , hlavne na novych tercovnicih. Zatim nejsetrnejsi verze je opravdu stare zaclony napechovat do pytle ale takovy zdroj starych zaclon nemam.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hoonza
Nováček
Nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Chrášťany (u Českého Brodu)

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:41 pm    Předmět: Moje terčovnice. Citovat

Zdravím všechny.
Já jsem taky začátečník. Terčovnici jsem si vyrobil z hobry, nekde jsem to vyčet, už nevím kde. Hobru jsem nařezal na 10 centimetrové pruhy a poskládal na sebe. Aby držela pohromadě, občas jsem tam zatloukl dva hřebíky do krajů. Vyskládal jsem jí do čtverce 70 x 70 cm a upnul do prkenného rámu. Dvě svislá prkna jsou delší a tvoří nohy, jedno stejně dlouhé prkénko je vzadu a tvoří podpěru.
Není sice moc skladná, do auta by se vešla jen s obtížema, ale jsem s ní spokojený. Stojí stabilně na zahradě na viditelném místě a láká ke střílení. Šípy málokdy projedou skrz, jen když se trefím mezi rám a hobru. Mám jí měsíc a zatím jsem v něm zlomil jen jeden šíp a to proto, že se zabodl do dřeva. To musím ještě domyslet.
Před tím jsem měl hobru vyskládanou plošně na sobě, ale to není ono, brzy se vydrolí a je z ní bordel jak z toho polystyrenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsme si to prakticky vyzkoušeli, hlavně dřevený šípy se k tomu připečou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:29 pm    Předmět: Citovat

Strašně to ničí šípy. Šíp se k tomu normálně přilepí a nejde ven. A brzo je to napadrť
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 1:34 pm    Předmět: Citovat

Bude to dělat bordel a dlouho to nevydrží. Z polystyrenu jsem měl první terčovnici taky, polystyrenový desky v kartonové krabici aby to nedělalo bordel. Ale celkem brzy začaly šípy prolétávat skrz.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jackal
Nováček
Nováček


Registrace: 16.4. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 12:51 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Vás, jsem začínající lukostřelec samouk a jako každý řeším nějakou terčovnici. Poslední nápad, který se chystám realizovat, je tabule tvrzeného polystirenu, tak se chci zeptat, jestli s tím nemáte někdo zkušenosti, jestli nejsem třeba uplně mimo mísu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 4:26 am    Předmět: Citovat

Silikonovy olej ve spreji, vem krabicku od filmu nebo malou tubu od sumivych vitaminu, ukradni zenske jednu houbicku na nadobi, rozhav nad plynem hrebik o prumeru sipu a udelej na konci(ch) diry.
postrikej houbicku olejem vloz do upravene tuby a zavri.
Pridelej to treba na toukec at to mas poruce. Pred vystrelem strc sip do diry a a vsun a vysun a toto opakuj nekolikrat (znalci vedi) Wink

Opakuj dle potreby.

San Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerrysan
Nováček
Nováček


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky!
Mám terčovnici Booster a když vytahuji šípy s kovaným hrotem, tak mi málem vylezou oči z důlků...
Dá se s tím něco dělat? (nejsem žádnej drobek, celej život sportuju, mám přes 100 kilo a pravačkou utáhnu i koně)
Takže dokončím dotaz- dají se šípy něčím mazat? Nebo si nějak pomoct? Vytahovák mám a Concor na hroty jsem zkoušel... Dík vy zkušenější za rady Very Happy Very Happy Very Happy !
J.
_________________
Žiješ jen jednou... A krátce... Tak se snaž trefit do černého, jak to jen jde! Třeba je to naposledy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

S těmahle deskama jsem manipuloval asi týden, při stavbě nový svobodný evropy...a mám z toho pocit, že bych prvním šípem prostřelil celej balík Smile navíc to je pěknej sajrajt-není to tak zlý jako stará skelná, ale nic moc...
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 11:18 am    Předmět: Citovat

Koneckonců platí, že jediným kriteriem teorie je praxe. Vyzkoušej to, a sděl nám výsledek. Třeba to bude dobré! Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajce
Nováček
Nováček


Registrace: 19.2. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Letohrad, Pardubický kraj, ČR

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

2 JardaM: No co se týče brzdné síly, tak to by záleželo na typu desky. Ty Orsil S patří mezi "tuhé". Trochu je znám, jako projektant je používáme na ploché střechy, nejsou to jen takové ty "vatičky" co se používají na běžnou izolaci Laughing Ale máš pravdu. Největší problém vidím spíš v tvarové paměti těch desek - když šíp do né udělá díru, tak tam zůstane a nezatáhne se Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 6:30 am    Předmět: Citovat

Moc se mi to nezdá. Je to nesoudržné, lámavé, malá brzdící síla. Po pár výstřelech z toho bude hromádka drtin.
Ideální jsou pružné plastové pěny (PE, PUR) tak 50 až 80 kg na kubík. Stačí odřezky a zamotat do streč folie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajce
Nováček
Nováček


Registrace: 19.2. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Letohrad, Pardubický kraj, ČR

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny vynálezce.....taky se chystám udělat si vlastní terčovnici a napadlo mne jestli někdo zkoušel nějaké tepelně izolační desky z minerálních nebo selných vláken? Například desky pro ploché střechy Orsil S Smile
http://www.isover.cz/cz/katalog.aspx?id=011&kap=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Terčovnice Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.