Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tradiční jednodenky - Sadská
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 6:47 pm    Předmět: Citovat

já bych řekl, že Miki vyřadil ligu protože: 1.je to turnaj s omezenou účastí, tedy ti co se tam nedostanou jsou znevýhodněni
2. nejde tam postavit královská- střelnice má 55 metrů a teď už 60m překračujeme vcelku běžně
3. Jako většina lepších střelců trochu nemá rád rychlopalbu.
Ten termín není Tyršák, ale překvapení, ale protože vím jaké, jedu asi na překvapení. Bude v Českém Ráji
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 6:14 pm    Předmět: Citovat

Pokud byste meli zajem muzete usporádat zavody na nasi strelnici Chimery, uz je temer hotová az na nejake drobnosti http://chimerahk.cz/index.php?subject=fotky_strelnice, da se tam strilet az tak 120m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

to pet.ar.kay - vím, bohužel musím vycházet z mého volného času a obsazení střelnice, každopádně zkusím ještě něco vyjednat aby to mohlo být o týden dříve, zatím , ale bez záruky

to Abe - pokud bude nějaká liga tak pouze terčovky a královská, disciplíny se stopkami již definitivně ztratili můj zájem, nebudu pořádat něco co né, že mě nebaví, ale ještě hůře mě přímo ...... pod časovým presem špatně zakládám šíp, špatně vypouštím, nedotahuji, nekotvím a všemožně jinak to mrvím, nehledě na to, že jsem si již 2x propíchnul ruku brkem po obráceně založeném šípu, takže NEE

to Napeska - díky

to Pavel - jak jsem psal výše, navíc mě fakt více zajímají ty delší vzdálenosti a tomu odpovídá jen Královská, kterou považuji za perlu mezi ligovými ( nejen ) disciplínami, uvidíme , času dost, hlavně musím teď dodělat ( poopravovat ) terčovnice atd.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 5:50 pm    Předmět: Citovat

Ligových závodů je letos opravdu málo Sad doufám že se ještě nějaké ligové závody budou konat.
Do Sadské přijedu vždy rád, i kdyby to bylo bez ligových disciplín. A doufám že tam dorazím i letos. A kdyby se Miky rozhodl zařadit jednu nebo dvě ligové disciplíny, tak bych to bral jako bonus navíc.
P.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

Kategorie luků - pouze PB-HB
Hezky pěkně to zní velmi zajímavě ,zítra přednesu na schůzy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Robert
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Kozlov 1064, Velký Újezd 783 55

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 4:15 pm    Předmět: Citovat

To si děláš srandu? Bez ligy a bez deště to nebude pravá Sadská!!! Těch závodů které nejsou tak daleko od nás (a střílí se tam liga) je poskromnu a ty chceš ještě ligu vynechat? To není šťastné řešení. Lukohrátky, Sadská a Všetice to byla vždy naše jistota na splnění podmínek ligy a teď nám chceš udělat čáru přes rozpočet. Pokud to uděláš, přestanu tě mít rád ......a povolám tě na náročné cvičení..... Twisted Evil
_________________
"ABE" alias "Bratr plukovník"
Moje motto: "Slepé oko, rozhozená mysl a třesoucí se ruka ať mně dovede k vítězství !!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 4:09 pm    Předmět: Citovat

ale 14.8 jsou na tyršáku 3Dečka Sad
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 3:30 pm    Předmět: Citovat

Letošní Sadská proběhne ( pokud nebude pršet Wink ) v termínu :

14.8

Kategorie luků - pouze PB-HB
Propozice - dodám , zatím mám rozmyšleno, že to velmi pravděpodobně bude celodenní střílení na terče ve vzdálenosti 28 - 50m, bez ligy,jen velmi jednoduché, 2x 120 terč a sady šípů z různých vzdáleností + kombat, možná něco navíc, vyspecifikuji nejpozději do půlky července ( tj. měsíc před by mělo být vše známo ), registrace zatím nespuštěna, její forma bude upřesněna.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 7:30 pm    Předmět: Citovat

sláva, takže jedeme na lazluk
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:26 pm    Předmět: Citovat

ajuta napsal:
Tak po neskutečných diplomatických krocích (zkuste donutit k čemukoliv bandu líných indiánů) mohu zveřejnít termín Lazluku.Lazluk by se měl konat v termínu 19.9.2009.Teď ještě trochu "cukru a biče" a snad se dovíme i k něco k turnaji.Víc toho fakt nevím... Confused


Teď jsem mluvila s oooo velkým Lišákem - termín souhlasí, více info podá Mamutik o víkendu.
A přihlášky posílejte mně: eleniel.laicinor@seznam.cz, lpochylova@csob.cz, předmět Lazluk
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 1:44 pm    Předmět: Citovat

Tak po neskutečných diplomatických krocích (zkuste donutit k čemukoliv bandu líných indiánů) mohu zveřejnít termín Lazluku.Lazluk by se měl konat v termínu 19.9.2009.Teď ještě trochu "cukru a biče" a snad se dovíme i k něco k turnaji.Víc toho fakt nevím... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

jj, neděle je v pohodě, ajuto zjisti mi prosím kdy bude lazluk, pokud nebude 19-20.9 možná bych toho 20 udělal jedno "odpoledne pro přátele", pokud by byl zájem
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 6:18 pm    Předmět: Citovat

ajuta napsal:
Chtěl bych se přimluvit za organizování turnajů i v neděli,


Ano-Ano a ještě jednou ANOOO! hello1 Naprosto podporuju.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 3:31 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
...... kdyby to bylo v nedeli, tak ani nekaplo Laughing

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 2:35 pm    Předmět: Citovat

ajuta napsal:
Proč ale vůbec píši : chtěl bych se přimluvit za organizování turnajů i v neděli,protože soboty mám pracovní a doufám,že ne sám.Neděle...,to už by byl takový výlet s rodinou.Ale pravda,že taky nemusím být všude Very Happy

Ano, ja jsem klidne pro. A kdyby to bylo v nedeli, tak ani nekaplo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 2:22 pm    Předmět: Citovat

Jediné co mne mrzelo,byly 3 - slovy tři - zničené šípy.Jináč jsem si to moc užil.Jestli se nepletu,tak v šesti lidech jsme dostříleli všechny Mikáčema připravené disciplíny.Je vidět,že nejsme žádný myší bříška.Proč ale vůbec píši : chtěl bych se přimluvit za organizování turnajů i v neděli,protože soboty mám pracovní a doufám,že ne sám.Neděle...,to už by byl takový výlet s rodinou.Ale pravda,že taky nemusím být všude Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 2:26 pm    Předmět: Saudská Citovat

Ahoj!
Dík za perník, buchtu a tahání jezevce.
Dole link na několik umáčených a rozmazaných fotek, včetně pohybové studie vítěze pořízené rychlospouští - snímky -088 až -098.
I když to byl malý turnaj, mělo to úroveň - tvrdé podmínky, silná konkurence. Pod střechou nepršelo a šípy se krásně metaly ze strany na stranu.
http://mbuk.rajce.idnes.cz/2009-07-18_Sadska_2009/
Zdar!
Buky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Robert
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Kozlov 1064, Velký Újezd 783 55

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj Miki a Lucko. Děkujeme Vám za perfektně zvládnutý závod wav - Sadská opět nezklamala - těžký, mokrý závod jak okopírovaný z loňska. Po shlédnutí všech výsledků v neděli a po srovnání s loňským rokem jsme celá rodina konstatovala, že na závodě v Sadské v takových těžkých podmínkách, kde většina lukostřelců střílí svůj klasický průměr, tak já a Bobem dosahujeme stále lepších výsledků a vystřílíme si nějaké osobní maximum. Z uvedeného vyplývá, že nám tato kombinace vyhovuje, zvedá se nám naše sebevědomí (co rozhodně potřebujeme už z toho důvodu, že letos jsme vůbec netrénovali a luk jsme drželi v ruce pouze 3x - vždy na závodě). Takže za nás za oba bych rozhodně na průběhu závodu a hlavně na jeho podmínkách - déšť nic neměnil a už se těšíme na další Sadskou - doufám že bude zase pršet !!! Pokud ne, tak Miki - pro nás s Bobem objednej požární cisternu ať nás můžeš při střelbě kropit - jinak asi trefíme prd dontknow. No a Vám všem zúčastněným děkujem za příjemnou atmosféru a obětavost odstřílet závod i za takových hrozných podmínek - to by mně asi trefil cyp bandhead kdy bych se byl po dojezdu do Sadské dovědel že byl závod zrušen. Najezdit asi 460 km a ani si nevystřelit, tak to bych asi těžce nesl. Takže ještě jednou obrovský dík Vám všem a těšíme se na další setkání.

P.s.
Asi příští rok rozšířím kategorii dětí - malá Evča chce střílet taky - takže musím sehnat nějaký dětský luk. Kamarádi poraďte na koho se obrátit, holka bude mít 8 let a zájem by byl o tradiční luk. Díky.
_________________
"ABE" alias "Bratr plukovník"
Moje motto: "Slepé oko, rozhozená mysl a třesoucí se ruka ať mně dovede k vítězství !!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 11:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj tady my oba, děkujeme, děkujeme, ovšem jediná nezpochybnitelná pravda je, že hrdinové jste vy všichni co jste si to opět letos dopřáli ač to bylo opět ve vyjetých či lépe řečeno vypršených kolejích, osobně doufám, že další jednodenka ( ať již bude ještě třeba letos na podzim či až příští rok ) bude slunečná, no na druhou stranu po těch dvou uskutečněných se možná dá říci, že Sadská ( Chcatská Very Happy ) je takový "závod" o železného lukostřelce neb osobně jsem takový peklo nikde nezažil Wink , každopádně tímto skládáme poklonu všem zůčastněným a hlavně Abemu s rodinou kteří jistě mohli v sobotu zmoknout i někde blíž než v 300 km od domova vzdálené Sadské. No a teď recept:

Pu(di)nkové řezy

Těsto

5 vajec
25 dkg cukru
1 dcl oleje
1 dcl teplé vody
2 vanilkové cukry
Rum ( dle chuti )
1 prášek do pečiva
25 dkg polohrubé mouky
kakao ( holandského tipu, ne granko )

Poleva

3 zakysané smetany
6 lžic moučkového cukru
Rum ( dle chuti )

Náplň

2 vanilkové pudinky
0,75 l mléka

Postup

Z bílků ušleháme tuhý sníh, žloudky vyšleháme s cukrem, přidáme horkou vodu a postupně všleháme ostatní suroviny kromě kakaa, nakonec lehce vmícháme sníh z bílků, polovinu těsta nalijeme na vymazaný a vysypaný ( hrubou moukou, strouhankou ) plech, druhou polovinu obarvíme kakaem a v pruzích přilejeme do světlého těsta ( na plechu ), pozor ještě nepečeme, uvaříme pudink ( podle chuti lze přisladit ) a cik/cak nalijeme na těsto, upečeme ( cca 20 min podle trouby, jako vysoký piškot na suchou špějli ), jěště horký potřeme polevou ( smíchané ingredience ) a posypeme skořicí, kdo nemá rád skořici může kakaem a necháme vychladnout ( jinak to vyteče ). Dobrou chuť Very Happy
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JaP
Nováček
Nováček


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Miki je borec a Lucka je fajn, že ho v tom podporuje. Byl to pěkný den mezi tou správnou partou lidí a navíc jeho drahá polovička umí bezva koláč a tak jménem svojí drahé polovičky prosím o slíbený recept.
_________________
Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 4:23 pm    Předmět: Leon Citovat

Klaním se Mikimu klanín !!! To co on přestál , tak to bych nedal. Doufám že nebude marod. Byla to paráda a ten vohnutej klacek začnu používat častějc. Děkuju... a na CHcatskou Wink se budu vracet jako bumerang.
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

Miki měl depku, že nikdo nepřijede ale jak se ukázalo lidem to nevadilo. Naopak si myslím, že se může vytvořit nová tradice - když si někdo bude chtít zablbnout s lukem v dešti, tak nejspolehlivější je zajet na jednodenku k Mikimu...

Ale jinak i přes déšť pohodové střílení a kupa srandy.

Mikimu vytesat pomník !
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 1:37 am    Předmět: Citovat

Díky Mikimu za pěknou organizaci a zajištění Sadské dešťovky. Abych pravdu řekl, pokud bude napřesrok slunečno, tak mi ten déšť bude už snad chybět Wink
Každopádně to byl i tak velmi příjemný zážitek a těšíme se na pokračování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:51 am    Předmět: Citovat

Gratuluju všem co se byť jen zúčastnili!
Z povzdálí a skoro se studem, že nejsem v Sadské, pozoroval jsem dnes nevlídné nebe. Jestli to bude vypadat na déšť i příští rok, tak si to už určitě nenechám ujít.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

MIKI JE HRDINA!!!!!
Velice se omlouváme za předčasný odjezd, ale ve vytrvalém dešti syn prudil.
Blahopřeji Mikimu i Lucince. Občerstvení splenditní, turnaj skvěle připravený. A navíc Miki vyhrál Banana
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Miky to měl dobře zorganizované, za počasí nemůže. Příští ročnik by měl pojmenovat Sadská dešťová.

Výsledky jsou tady. Holý luk byl mimo soutěž, ale výsledky tam jsou.

Po vlastní soutěži ještě skalní odstříleli short sadskou a kombat.

Pořadí v Short sadské bylo následující
1. Ajuta
2. Buky
3. Pet Ar Kay
4. Igor
5. Seifgard

Kombat vyhrál Ajuta.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Miki, držíme palce, ať se to vydaří.


Jenom teda to počasí! Ale...Miki měl všechno bezva nachystáno notworthy , střelnice je úžasná, střílí se vpodstatě pod střechou a jenom pro šípy musíš na déšť. Střílelo se 20m, 25, 30 a 50m ze střeleckých kójí pod střechou a rychlostřelba taky. Jenom na ústupovku se muselo na déšť. "Běžící jezevec" taky ze sucha - jenom teda lehce frustrovaný ale vytrvalý Miki ho musel tahat na dešti.

Já jsem sice zbaběle odjel cca v půl dvanácté, že se vrátím po obědě, až se vyčasí ale počasí mi nedalo šanci. Po návratu stále sice lilo ale kolegové, co to nevzdali ani v dešti se tvářili lehce navlhle ale celkem spokojeně. Někteří si vylepšili ligové výsledky a to je zahřálo. Takže:

- jednička Mikimu za přípravu a hrdinský výkon jako rozhodčího + koneckonců i za výkon v turnaji!!
- jednička Lucce (drahá Mikiho polovička) za úžasné koláče, kafe a další catering + výkon v turnaji!!

sunny sice chybělo ale jinak thumbright
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 12:20 pm    Předmět: Citovat

1.Miki
2.pet.ar.kay
3.Griffin
4.Lucínek a Bastík
5.Bambulka
6.Vlašťovka
7.Buky
8.Pavel Mareš
9.Abe
10.Bob
11.Lucinka ( moje malá )
12.Lucinka ( moje velká Wink )
13.Myša
14.Mikuláš ( další Sodja Rolling Eyes Twisted Evil )
15.jchocz
16.Leon
17.Honza Krumpolec ( Griffínek Cool )
18.Ivan Pavelka
19.IGOR
20.Pavel Hřebík
21.Jarda Polcer + 2
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

Miki, držíme palce, ať se to vydaří. My letos bohužel nemůžeme, ne že bysme se báli deště, ale musíme dát pauzu, poslední dobou toho bylo hodně, musím taky dělat něco jinýho a navíc Mařenka je stále o berlích. A koukej vyhrát!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 1:37 pm    Předmět: Citovat

Počasí bude OK a ne že ne. Jen věřit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.