Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Plyšákiáda a O cenu Javornice

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 4:39 pm    Předmět: Citovat

Ma nekdo po ruce popis cesty a GPS toho mlyna ?
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Jasne filmy jsou cim dal drsnejsi, lidi otrlejsi. Sam chci, aby z meho syna nebylo hovado, ale kdyz pozoruju jak se okolo chovají ostatní tak si ríkam, zda ho nevychovávám spatne pro zivot. V tom pripade je strelba do cehokoliv OK. Posledni muj prispevek k tomuto tematu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Mysa tohle patri do tlacharny!!! Aneb,muzes opustit dzungli ,ale dzungle te nikdy neopusti a nekdo mi rikal muzes opustit totalitu ,ale totalita te nikdy nikdy neopusti ,mam strach aby mne nekdo nevymazal mnohokrate mi to slibovali soudruzi ,totalita padla pred 20 lety soudruzi!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Neříkám, že já. Já měl rád jenom sebe a chodil jsem spát s prakem. Ale byly takové děti. Vy jste se školou nechodili na povinný biograf Lenin v říji, Hořící sníh, Bojovali za vlast, Syn pluku?? - tam fašisti pálili partyzána autogenem a pak ho věšeli. Vzpomínám si , jak u toho prvňáčci plakali a my jsme se jim smáli.
Dnešní doba je milosrdnější. Jelikož se vraždí a souloží prakticky ve všech filmech, děti jsou asi otrlejší
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

Myso co to placas, ty ses jeste mladsi jak ja a v te dobe si nepamatuju ze bych mel rad stalina, lenina, rybí tuk a c-cka mi byly taky ukradený. Nerikej mi ze si chodil spat s leninem, to bych si o tobe nikdy nepomyslel. Ale ze bych rostrilel svýho pres 40 let starýho medveda, to radsi toho Lenina ..., tak jim ho posli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
Musim souhlasit s Igorem, mi se to taky nejak nezda strilet do plysaku, kdyby to byly nejaky hnusny gumový hracky, tak nereknu, ale strilet do neceho co mely deti radi a mit z toho legraci mi prijde trochu morbidní.

Když jsem byl dítě, měly děti rády J.V.Stalina, V.I.Lenina, rybí tuk, céčka, ..........
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 7:49 pm    Předmět: balonky Citovat

occasion7
Střelba do balónkú by mohla být alternativa.
Buky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

Musim souhlasit s Igorem, mi se to taky nejak nezda strilet do plysaku, kdyby to byly nejaky hnusny gumový hracky, tak nereknu, ale strilet do neceho co mely deti radi a mit z toho legraci mi prijde trochu morbidní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
IGOR
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:02 am    Předmět: Citovat

Dobře si pamatuji, jak na "pohádkovém lese" ve Všeticích musela maminka zakrývat uplakanému prckovi oči, aby neviděl, jak se střílí na Rákosníčka a včelku Máju. Jen o něco starší děcka pak na jedné akci pro veřejnost soutěžila, komu se podaří trefit Máje do oka nebo Rákosníčka na komoru a měla z toho velkou legraci Wink

Věřím , že se akce podaří.jen mám dojem že pro někoho může být za jistou hranicí,s následky trvalejšími než odražené šípy...
Díky za pochopení a reakci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:30 am    Předmět: Citovat

Řekl bych, že je to o věku zúčastněných. Dobře si pamatuji, jak na "pohádkovém lese" ve Všeticích musela maminka zakrývat uplakanému prckovi oči, aby neviděl, jak se střílí na Rákosníčka a včelku Máju. Jen o něco starší děcka pak na jedné akci pro veřejnost soutěžila, komu se podaří trefit Máje do oka nebo Rákosníčka na komoru a měla z toho velkou legraci Wink
Spíš bych se obával toho, že se z těch slabších luků bude všechno odrážet, on takový plyšák je potvora trvanlivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

IGOR napsal:
Nějak se nemohu zbavit dojmu na téma
"Přihlásila jsem tě na turnájek, krásně si zastřílíš a vezmeme toho tveho medvídka , co jsi s ním spával a krásně si ho zapíchneš šípem,to bude úžasné..." at hledám jak hledám, vaselost nevidím.

Přemýšlela jsem nad tvým dojmem. A v tvém pojetí, mi těch dětí bylo líto. Crying or Very sad Takhle by to opravdu nemělo být Exclamation
Můj dojem byl následující. „Ve sklepě se nám válejí nějací staří, poškození plyšáci. Na místo toho je vyhodit do popelce, by se dali ještě naposledy použít.“ Smile
Dětem se námět akce líbí a plyšáků se sešlo velké množství. Doufám, že nikdo nebude cítit srdeční újmu. Confused
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 9:50 pm    Předmět: Citovat

IGOR napsal:
Jo jsem strnulý-v propozicích SEBU začínají střílet kategorii dospělích od 13 let.Turnaj je prezentován jako dětský-10-13let...?

Kategorie dětí není od 10 do 13 let Exclamation Spodní hranice není omezena vůbec! (Některé děti u mě střílí už od 5 let.) A horní hranici omezuje libráž luku. Někteří dnešní chlapci ve věku 13 let dokážou natahovat i silnější luky a to by vůči menším dětem nebylo fér. Proto soutěže omezujeme i libráží. Naopak 14cti letá dívka, která tahá 15cti liberní luk může střílet za děti. Tyto definice platí pro Plyšákiádu, u Javornice je tomu trochu jinak.
Zdá se mi, že jsi propozice špatně pochopil.

Je mi líto, že tě akce plyšákiáda nezaujala, ale každý máme právo na svůj názor. Bylo to myšleno jinak, než popisuješ. Crying or Very sad
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
IGOR
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

Jo jsem strnulý-v propozicích SEBU začínají střílet kategorii dospělích od 13 let.Turnaj je prezentován jako dětský-10-13let...? Nějak se nemohu zbavit dojmu na téma
"Přihlásila jsem tě na turnájek, krásně si zastřílíš a vezmeme toho tveho medvídka , co jsi s ním spával a krásně si ho zapíchneš šípem,to bude úžasné..." at hledám jak hledám, vaselost nevidím.

Jinak mám rád sranda akce-Zelího trpaslík pod vyvráceným kořenem v Lutove byl skvělý...Proto se jezdí na Lukohrátky,Náádamy,Chcadské...Tak to zas tak vážně snad neberu a blahořečím všechny mučedníky kteří se ujmou nevděčného olbřímího úkolu turnaj uspořádat...SEBU nevijímaje...Díky

ps:jchocz-k bambusovým šípům jsem se od posledně nedostal...snad to napravím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 1:27 am    Předmět: Citovat

IGOR napsal:
Dnes Plyšákijáda, zítra Cikánijáda...Nebo se postřílejme navzájem!Alespoň pejska nebo kočičku, máme se přece rádi...Sponzor turnaje :Kafilérka s.r.o.
Té akci pro děti asi uplně nerozumím.


Člověče nesmíš bý takový strnulý, vždyť jde o srandu a navíc, proč by nemohlo být více akcí, kde se poperou s luky právě děcka. Naopak, veselých akcí s nějakým neotřelým nápadem není moc a toto je dobrý nápad i jak vychovat více dalších menších nebo větších lukostřelců. Podívej se např. na info od Hoblíka, kde v Polsku dělali takovou srandu akci a jak se tam lidi bavili. Toto spíše vypadá žes to nepochopil... nebo to sám snad všechno kolem lukostřelby bereš smrtelně vážně ?
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
IGOR
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 11:08 pm    Předmět: Citovat

Dnes Plyšákijáda, zítra Cikánijáda...Nebo se postřílejme navzájem!Alespoň pejska nebo kočičku, máme se přece rádi...Sponzor turnaje :Kafilérka s.r.o.
Té akci pro děti asi uplně nerozumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Ti Lucínku Very Happy
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 5:53 pm    Předmět: Plyšákiáda a O cenu Javornice Citovat

S.E.B.U. Vás zve na dvě lukostřelecké soutěže v září tohoto roku. Více informací včetně odkazu na propozice najdete v kalendáři akcí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.