Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lazluk 2009
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Školník
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Žloukovice

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Co dodat? Snad jen poděkovat. Díky, díky, díky VŠEM.
Zdraví školník a Kačka.

Pár foteček z fantastického víkendu na: http://milaru.rajce.net/Lazluk_2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kate-ka
Nováček
Nováček


Registrace: 21.9. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 12:04 pm    Předmět: Citovat

Děkujeme Všem zúčastněným a přijetým v takovém krásné nespočítatelném počtu. Jsme moc rádi, že se Vám líbilo. Příště to uděláme jako týdenní akci, co vy na to? Přec indiáni mají plnou prdel času.

Chtěla bych jako kvočna poděkovati svojí skupině, byli jste Úžasní a Skvělí a Dokonalí a hlavně Shovívaví k mému prvnímu kvočnovství (osobně se považuji za kuřici.) Po Vašem odjezdu se mi po Vás stýskalo. Crying or Very sad
Děkuji Jani Blush


Prosím někdo mi psal SZ a jelikož mi nešlo se přihlásiti a musel jsem si založiti nový nick, prosím o její opětovné zaslání.

Kate
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 10:06 am    Předmět: Citovat

Legolas zdraví,
děkuji lazeckým indiánům za nádherný zážitek.dojel sem v jednu v noci silně unaven, ale svítili mně oči nadšením......perfektní organizace, naprosto pohodová nálada, špicový disciplíny, který si člověk musí užívat......při takovém turnaji si pak střelec musí připadat jak v lukostřeleckém ráji........v průvodu sice málem byl nesen pavel hřebík na tyči(díky jeho proporcím od toho indiáni upustili Very Happy ), ale jinak tak přátelský lidi jako sou zde sem neviděl...
Díky jim všem za po roce opět hluboký zážitek........srdečně gratuluji jerrymu k vítězství, v součastné době je jen těžko k poražení Crying or Very sad
Legolas děkuje a zdraví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 11:00 pm    Předmět: Citovat

Byl to krásný zážitek. Jako obyčejně parta skvělých lidí, které vždy rád uvidím - indiány i všechny další.

Můj výsledek v soutěži přesně odpovídal večírku v pátek, kdy jsem zalehl o 3.00 a již v 5.30 jsem vstával..., jenomže jsem nemohl odolat tomu hraní na kytaru a spívání téměř do svítání. Bylo to sice s minimem alkoholu ale asi mi přestává v takových situacích při tak krátkém spánku fungovat člověk. Nicméně vše ostatní tento neúspěch zastínilo.

Díky, díky a příště !
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 10:59 pm    Předmět: Citovat

Jerry napsal:
... škoda že jsem vyhrál ,...


Nech si ty vtipy na koledu... Very Happy Blahopřeju, byl to úžasný nástřel a výkon - super!! Díky takovým nástřelům se my ostatní snažíme pořád zlepšovat. thumbleft

Kridlo napsal:
... na Lazluku 2010.,...


Paráda, na to už se zase těšíme. A díky za ten ročník 2009! Zase to byla moc příjemná akce a hlavně setkání s ostatními.
Ty bodíky tady zase nejsou až tak rozhodující, protože všichni vnímáme rozdílnodt luků a šípů,.. ale stejně... tajil se mi dech, když jsem viděl některé famozní výkony kolegů ve skupině a slyšel i o těch dalších .... Krása! Úžasně se nástřely posunují dopředu a to je dobře! Moc dobře pro lukostřelbu ...
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Opouštíme vůz a dáváme se na pochod tmou. Za bezměsíční noci hvězdy shlížejí dolů na zem a oči šelem pozorují potácející se skupinku. Boty nasáklé noční rosou studí a těžknou. Rodina bílých osadníků ztracena uprostřed divoké země. Přichází indián a vede nás k ohni. Satisfied

Ať slunce nepřestane vycházet nad lazeckou prérií! Díky!

Buky s rodinou

http://mbuk.rajce.idnes.cz/2009-09-19_Lazluk_2009/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kridlo
Nováček
Nováček


Registrace: 24.9. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Rožmitál na Šumavě

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 10:03 pm    Předmět: Re: Lazluk Citovat

Jana napsal:
No páááni!!! Já jsem sice slyšela, že to loni byla na Lazluku paráda, ale že zažiju tak úžasný víkend, to mě fakt nenapadlo - neuvěřitelná pohoda, organizačně to klapalo na 1x, super originální disciplíny, Kate byla kvočna k pohledání ... Big Ups a navíc jeden fantastický životní zážitek (pro ty, co nebyli ...) - díky mé "šikovnosti" jsem, už za tmy, zapadla s autem (a hlavně mými dvěma koťaty) cca 300 m od cíle do bahna. Autičku se nechtělo tam ani zpátky, tak jsme se v něm začali ukládat ke spánku. A teď jen z Jerryho vyprávění - bez jediného slova prosby, jenom když se u ohně zmínil o tom, co se stalo, bylo během okamžiku připraveno přes 10 párů rukou k noční záchranné akci!!!!! Hrozně moc moc moc děkuju - za vytažení, za ohromnou ochotu pomoct a za zkušenost, že v týhle partě se to, o čem si člověk někdy možná troufne na chvíli zasnít, stalo skutečností Smile


Ahoj Jani, radi jsme ti pomohli.Tak teď už cestu znáš tak mužeš přijet na užasnej víkend kdikoli. Každopádně tě radi uvidíme na Lazluku 2010. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 9:40 pm    Předmět: Citovat

Indiáni jsou machři,jsou machři,jsou machři , co ktomu dodat , škoda že jsem vyhrál , máte můj obdiv a úctu, Smile
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 9:35 pm    Předmět: Citovat

Musím se připojit ke gratulacím. SKvělé, hezké, úžasné, dokonalé a tak dále. No, další poznámky v článku, co se chystám napsat.
PS: pro zlé jazyky uvádím, že to bude ještě letos - tím je zbavuji povinností vkládat plané příspěvky na téma mé autorské spolehlivosti Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

Já vím Laughing Vyřazení bojovky z celkového hodnocení způsobilo, že se Griffin se sporťákem ocitl přede mnou a já ho teď nemůžu ponižovat Evil or Very Mad
Zde několik nekvalitních fotek
http://nasralnahrob.rajce.idnes.cz/Lazluk_2009/
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kridlo
Nováček
Nováček


Registrace: 24.9. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Rožmitál na Šumavě

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
bylo to skvělé, bylo mi dobře, synek je spokojen. Blahopřeji Jerrymu a apeluji na jeho smysl pro odpovědnost a doufám, že příští ročník bude střílet trofejním posvátným lukem Laughing


Ahoj Myso, dík moc za chválu. Jo a byl jsi moc rychlej při odjezdu, stejně jako přesnej na bojovce. Běžel sem za tebou s mávajícím diplomem nad hlavou skoro až do Červeňáku. Lazeský píčotlač Tě vyhodnotil jako nejlepšího. Diplom ti dá Zelí. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

bylo to skvělé, bylo mi dobře, synek je spokojen. Blahopřeji Jerrymu a apeluji na jeho smysl pro odpovědnost a doufám, že příští ročník bude střílet trofejním posvátným lukem Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:18 pm    Předmět: Lazluk Citovat

No páááni!!! Já jsem sice slyšela, že to loni byla na Lazluku paráda, ale že zažiju tak úžasný víkend, to mě fakt nenapadlo - neuvěřitelná pohoda, organizačně to klapalo na 1x, super originální disciplíny, Kate byla kvočna k pohledání ... Big Ups a navíc jeden fantastický životní zážitek (pro ty, co nebyli ...) - díky mé "šikovnosti" jsem, už za tmy, zapadla s autem (a hlavně mými dvěma koťaty) cca 300 m od cíle do bahna. Autičku se nechtělo tam ani zpátky, tak jsme se v něm začali ukládat ke spánku. A teď jen z Jerryho vyprávění - bez jediného slova prosby, jenom když se u ohně zmínil o tom, co se stalo, bylo během okamžiku připraveno přes 10 párů rukou k noční záchranné akci!!!!! Hrozně moc moc moc děkuju - za vytažení, za ohromnou ochotu pomoct a za zkušenost, že v týhle partě se to, o čem si člověk někdy možná troufne na chvíli zasnít, stalo skutečností Smile
_________________
Chovej se k druhému tak, jak chceš, aby se on choval k Tobě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 6:11 pm    Předmět: Citovat

Pražské větve IQ60 se po poradě dohodli,že na příští Lazec zapůjčí 3D terče .Chceme a můžeme pomoci ! Lovu zdar ! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 2:34 pm    Předmět: Citovat

foto skupiny Lisaka stiahnete tu http://ulozto.sk/2523941/lazluk2009.rar + nejake tie blesknutia inyh skupin. Keby to chcelo heslo tak to bude asi manila , zabudol som co som dal Embarassed . zmensil som ich aby to nebolo xGB ale ak chcete dam to tam i v org. velkosti.

Dakujem org, za skvelu zabavu a pohodovy den. Klobuk dole

PS nie som profi fotograf Wink
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 6:46 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
Ahojte,

mám 3 voľné miesta v aute + ja. Vyrážam v sobotu ráno o 5.00. Za cestu nič nechcem

čuz nemám ta tebe nový telefoun dovolal jsem se někomu jinému, ozvi sa mi, thx
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:48 pm    Předmět: Citovat

Vyrazim zitra kolem deseti z prahy, mam tri mista ...

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojte,

mám 3 voľné miesta v aute + ja. Vyrážam v sobotu ráno o 5.00. Za cestu nič nechcem
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

Na Lazec odjíždím už dnes odpoledne, takže kdokoliv cokoliv budete potřebovat, volejte na 775 682 687, na net už se nedostanu.
Mějte se krásně a těšíme se na vás In Love
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

Georgos_z_Kappadokie napsal:
No pro mě červenec byl snad nejhorší měsíc za poslední 4 roky cose týče práce, takže se i omlouvám za neúčast na turnajích, ale když člověk musí pracovat i o víkendu a má noční můry o práci, tak je něco špatně Sad

takže se mi to už uvolňuje trochu a v zaří bych se mohl zase zapojit... jinak klidně budu náhradník na Lazluk, pokud už nejsou obsazená místa pro náhradníky Smile v tom případě bych mohl být náhradník náhradníka Laughing

Geórgós (čti Gorgós) Wink


Psala jsem ti soukromou zprávu, ale stále není odeslána. Psala jsem, že můžeš jet Cool
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 11:02 am    Předmět: Citovat

Tak jo, děkuji všem za info Wink

Saník vždy pohotový Laughing Very Happy
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastovka
Nováček
Nováček


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 121
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

V práci padl chřipkový bacil, tedy taky někomu přepouštím místo, užijte si to .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 8:47 am    Předmět: Citovat

Jeeeeeeeeeee dekuji.

Jedu na LAZLUK ! Hura.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 8:09 pm    Předmět: Citovat

Eleniel napsal:
Ok, děkuji za zprávu...pošlu dál "vyvolénemu"

Tak odhlašujeme další borce Petr Josefus nemůže .Takže přepouštíme dalšímu místo !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Ok, děkuji za zprávu...pošlu dál "vyvolénemu" Wink
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 8:50 am    Předmět: Citovat

Eleniel napsal:
Tak poslední volné 1 místo Cool
Pak už zřejmě jen náhradníky...A zase platí, kdo dřív napíše, ten má větší pravděpodobnost, že se tam dostane.

Frčím na dovolenou, tak se tu mějte hezky a já se vám po 18.8. ozvu, jak to vypadá Wink
Páček shledáček
Tak smutná zpráva ,ale pro někoho radostná Jurij zíma se odlašuje ze soutěže .V tu dobu bude v zahraničí .Takže je volné místo pro náhradníka .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kate
Nováček
Nováček


Registrace: 2.9. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 3:41 pm    Předmět: kterak do rezervace Citovat

Hau Kola,

organizační poznámka Smile
cesta povozem do Lazecké rezervace nebude snadná. Proto prosíme a žádáme, aby se většina účastníků snažila dostati do rezervace skrze Červený Dvůr tzn. z CK směr Lipno - před Kájovem směr Chvalšiny – po pravu Červený Dvůr a dál bude značení a ani tato cesta není nikterak snadná. Vozové stání uskutečníme na louce Šedýho vlka (naše pastvina)
Také prosíme některé vozy (asi tak 10) nechť růstanou v obci Lazec, pro ulehčení pastvině, cesta odtud trvá necelých 10 min chůze s výhledem na kravičky Smile

Již se na Váš těšíme a tančíme za příznivé počasí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 11:02 am    Předmět: Citovat

Zdravím vás přátelé Smile
Úspěšně jsem se vrátila z dovolené a teď je na dovolené Lišák Laughing

Každopádně náhradníky mám zapsané a kdyby se uvolnilo místo, dám vědět konkrétním lidem.
Během dneška odpovím všem, kteří mi po uzavření přihlášek psali Wink
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Georgos_z_Kappadokie
Nováček
Nováček


Registrace: 19.1. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

No pro mě červenec byl snad nejhorší měsíc za poslední 4 roky cose týče práce, takže se i omlouvám za neúčast na turnajích, ale když člověk musí pracovat i o víkendu a má noční můry o práci, tak je něco špatně Sad

takže se mi to už uvolňuje trochu a v zaří bych se mohl zase zapojit... jinak klidně budu náhradník na Lazluk, pokud už nejsou obsazená místa pro náhradníky Smile v tom případě bych mohl být náhradník náhradníka Laughing

Geórgós (čti Gorgós) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ondra B.
Nováček
Nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

vyhlasit a uzavrit behem tri dnu je fajn, jenom me mrzi, ze ty tri dny probehly kdyz jsem na dovoleny a predtim mesic kontroluju kazdej den, jestli se tu neco o lazluku objevilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.