Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Samick SKB alternativy
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 5:51 pm    Předmět: Citovat

Budú to nejaké anglické inče.
Ďakujem všetkým a ospravedlňujem sa, že som sa netrafil do správnej témy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Ak je to kratky reflex tak 8,5-9,5 bh,

San


Co to máš za jednotky? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 3:22 pm    Předmět: Citovat

Ak je to kratky reflex tak 8,5-9,5 bh, pak vem spagat a odmer to.
Radsi kousek delsi jestli to neni natahovaci material, nakroutit se to da vzdy.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 2:14 pm    Předmět: Citovat

Jo dík, ja som nevedel tú hodnotu b.h.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 2:03 pm    Předmět: Citovat

Stadartní reflexní luk 66" by měl mít b.h. 21 - 22 cm. Tak si na nej udělej pomocmou tětivu jen tak z nějakého pevnějšího provazu, aby to mělo tuhle hodnotu, a pak si to odměříš - né? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 1:38 pm    Předmět: Citovat

To teda neviem, nemá žiadne označenie. Nejaký korejský šunt. Tvári sa ako klasický olympijský reflexák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Cornus a co je to za luk ?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:46 am    Předmět: Citovat

Aká dlhá má byť tetiva na 66´' luk a aký b.h.
Potrebujem vyrobiť známemu tetivu.
Ďakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 5:18 pm    Předmět: Citovat

Používám ještě jednodušší způsob. Spodní rameno luku opřu zespodu o chodidlo nebo podrážku (ne okovanou!), pravou rukou táhnu za madlo a levou tlačím horní rameno a současně nahazuji smyčku tětivy. Je to úplná hračka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2009 9:15 pm    Předmět: Citovat

jeste jsem videl jeden setrný zpusob , kde se dolní rameno neopíra o holen ci nart, ale na kotnik si das smycku a do ni spodní rameno, zabrani to torzi toho spodniho ramene. To mi prijde jako nejlehci pomucka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

Vidíš Petr ti to postnul názorně. Co tam ale chybí je to že po napnutí ani jeden nekontroluje linii ramen kterou při napínání tětivy vykřivyl. To platí u všech recurve, horsebow a je to zásadní chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 5:28 pm    Předmět: Citovat

A ještě jsem našel toto
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

Napínání tětivy pomocí napínaku
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 12:20 am    Předmět: Citovat

Být hypotetickým prodejcem tohoto luku tak bych se v první řadě optal jak jste na ten luk napínal tětivu. Pokud bez napínáku tětivy tak bych vám sdělil že Samick není žádný zázrak ale že takový luk při dobrém zacházení snese více. Podle fota to dle mého názoru prasklo v kritickém místě všech luků a pak se to rozjelo. Napsal bych v úvozovkách že tento luk byl načat tím že ho majitel lámal při nasazování tětivy a vzhledem k tomu že to je kopie modelu BEAR tak Fred věděl že to musí mět vyztužení což soudruzi v Číně vypustily. Takže pokud vám prodejce zaslal v rámci reklamace nový luk kupte nebo udělejte si napínák a předejdete dalším nepříjemnostem. Dobře napnout luk je trocha umění, citu a grifu. Když některé vidím napínat tětivu na luk a jakým způsobem si ho ničí díky své hlouposti. Za další každé napnutí tětivy u recurve luků neznamená konec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moudras
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

díky za foto, vypadá to hrozně a asi nechci nikdy zažít ten moment..krve by se ve mě nedořezal...ale je mi jasný, že se může stát...věřím, že mi můj prodejce také vyjde vstříc, mám s ním jen dobré zkušenosti..stejně cítím, že mi mých 35lb bude stačit tak na rok +- a pak jsem chtěl obměnit za lehce víc i lepším materiálem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sobik
Nováček
Nováček


Registrace: 3.5. 2009
Příspěvky: 13
Bydliště: Lanškroun

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

fedosteve napsal:
ahoj, možná jsi chtěl přiložit obrázek, ale nefunguje..můžeš prosím znovu?Docela by mě zajímalo, co se stalo..10000 není moc, mám pocit, že to musím nastřílet za chvíli, když střílím 3x týdně min. hodinu...


Bohužel mě u mého SHB dříve potkala podobná situace. Sad Než k tomu však došlo, nemohl jsem si tento luk vynachválit jak dobře se mi s ním střílelo. Dost zamrzí, když se pak něco takového stane, a tak Ti přeju, ať se Ti to vyhne.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sobik
Nováček
Nováček


Registrace: 3.5. 2009
Příspěvky: 13
Bydliště: Lanškroun

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:25 pm    Předmět: Citovat

Na konci odkazu k tomu obrázku schází pouze lomítko. Některý moderátor to určo opraví... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moudras
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 4:58 pm    Předmět: Citovat

fedosteve napsal:
Ja som mal donedávna tiež Samick SHB Fieldbow (40 lb) a toto sa mi s ním stalo po cca 10 000 výstreloch. Brace height som mal nastavený na strednú hodnotu a náťah mám 28 palcov
[img]http://img197.imageshack.us/i/snmek004h.jpg/[/img]


ahoj, možná jsi chtěl přiložit obrázek, ale nefunguje..můžeš prosím znovu?Docela by mě zajímalo, co se stalo..10000 není moc, mám pocit, že to musím nastřílet za chvíli, když střílím 3x týdně min. hodinu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

ja si luky jen kupuju, zadneho se pak nechci zbavit a na toho samicka jako svuj prvni luk mam hezké vzpomínky, spoustu závodů jsem s ním vyhral Smile. (i kdyz je to shit, ale tehdy se mi strasne líbil, protoze jsem nemel porovnání s jinými luky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

To se ti nedivim, ja mam samick SHT, to je v podstate totez akorat rozkladací, co se tyka zpracovaní tak ten první co sem si koupil asi 2 roky zpatky byl z koreje a zdal se mi lip zpracovaný, pak sem koupil klukovi letos slabsí a jeden jsem vracel protze na madle byly jakesi vzduchove boule, ramena taky nejsou nic moc, zdaji se mi v torzi strasne mekka, ty 2 roky stare jsou znatelne tozne tuzzsi, kdo neveri muzu ukazat. ten poslední je uz made in China a tím padem je to shit, ale pro kluka to bude stacit, navic jsem to koupil pred zdrazením a s klubovou slevou tak to cenove celkem slo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moudras
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 1:32 pm    Předmět: Samick Citovat

Jsem zděšenej!!Pořídil jsem Samick Fieldbow SHB s tím, že je to slušný luk, který není nejlevnější, tudíž to není shit, navíc od výrobce, který to už nějaký čas dělá atudíž kvalitativně na slušné úrovni..Při pohledu na něj velice čisté zparcování..Arniho práce je velice pěkná, na jeho stránkách jsem také často pobíval je otázkou času, než pořídím i luk od něj, nicméně mám teď opravdu pocit, že mě někdo podvedl a já si pořídil totální shit!!Je to tak?Nebo je to jen zášť zaslepenců. kteří mají odpor z různých důvodů k asijské produkci, která ať chcem, nebo ne zaplavuje trh svými "levnými"produkty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 3:59 am    Předmět: Citovat

Pokud nekdo chce mit srovnatelne reference tak at se obrati na Blackyho Schwarze ,ten behem mnoha let testoval plno luku. Testovani starych luku neni mozne ,nebot bear co byl vyraben v Michiganu do roku 1976 mel jinou formu ,nez ty co byly vyrabeny na Floride do r. 2000, navic kazdy luk stary30-40 let ztraci na svem puvodnim tahu 2-4 libry ,luky stare 50 let jsou na pokraji rozpadu i kdyz se mohou najit takove co byly malo strileny a ty jsou v lepsim stavu .Dnesni epoxyd je daleko lepsi ,nez ten pred 50 lety a stejne lukari na nej davaji zaruku pouze 20 let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 10:02 pm    Předmět: Citovat

tak to je celkem nemožná věc. I kdyby byl alwarez genius musel by každý luk osobně střílet. daji se snad porovant parametry to by se muselo ale sbírat spousta časopisů ve kterých tyto reference jsou. luky Martin a fred Bear se drží starých profilů nad kterymi se neda nic zkazit. ale není to co kdysi dělal fred bear a jehož steré luky které jsou ceněny ale u niž už hrozí to že se rozpadnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Joe_Pike
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 1:46 pm    Předmět: Citovat

Díky moc... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

Joe_Pike napsal:
A jeětě poslední dotaz... Je možné si na strákách vybrat provedení luku (javor, ořech, wenge, zebrano) Má to cenu?! Respektive je to jen vzhledová záležitost nebo to má i vliv na vlastnosti luku?!


Malé rozdíly asi budou ale pro většinu lidí je to spíše pocitová záležitost, že mají něco výjimečné, takže já bych si s tím hlavu moc nelámal. Určitě ale hraje roli i ta estetická stránka, prostě některé druhy dřeva vypadají líp.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Joe_Pike
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

A jeětě poslední dotaz... Je možné si na strákách vybrat provedení luku (javor, ořech, wenge, zebrano) Má to cenu?! Respektive je to jen vzhledová záležitost nebo to má i vliv na vlastnosti luku?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

Joe_Pike napsal:
Po pročtení fóra jsem na razil na luk Jestřáb od pana Matyáška... Co myslíte?! Do začátku... jako alternativa k tomu SKB by to asi nebyl špatnej luk ne?!


Ano, je to akceptovatelná možnost. Znám lidi, co tento luk používají na různé předélávky a dělají na jeho základě i různé "repliky" historických luků (mongol, tatar, turek atd.). Taky cenu má přijatelnou. Spíše se v tom již moc nešťourej a pokud chceš střílet, tak něco kup abys jej využil ještě tuto sezonu.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Joe_Pike
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 9:51 am    Předmět: Citovat

Po pročtení fóra jsem na razil na luk Jestřáb od pana Matyáška... Co myslíte?! Do začátku... jako alternativa k tomu SKB by to asi nebyl špatnej luk ne?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Mno, jiste je mozne udelat luk s idelani natahovou krivkou. Bude to neco jako vuz formule 1, bude krute drahy a vydrzi dva zavody Laughing

Natahova krivka, ucinost luku a tak jsou vzdy uricte kompromisy s dalsima uzitnejma vlastnostma.

Stejne jako u auta zalezi na vice vecech, treba komforu uzivani nebo vydrze.

Natahova krivka Tate II rika ,ze je robusnejsi, ale to muze byt i k uzitku.

Muj Tate je presny, prijemne se natahuje a jednoduse se z nej dava /sundava tetiva. Je to take idealni jezdecky luk pro moji vysku 184cm.

Pokud by byla natahova krivka na konci plynulejsi s mensim tuhnutim, prima, co mne to ale muze stat ? Luk bude mit vetsi tendency se kroutit, uz pri napinani, pri vysrtelu a bude na nem videt skrut i pri delsim napnuti.
Dekuji, to skutecne nepotrebuji.

Vyrobci aut maji sve katalogy a take showroomy, kde je mozne se projet.

Jak Jarda , tak Arni, vam umozni si luk u nich vyzkouset a udelat si nazor v praxi.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Po prekopani lukostrelce jsem narazil na clanek od Kejvala, jak meril natahovou krivku luku Tate ll ,tak jsem si nahledal vyrobce a zjistil o co jde , pokud luk ma spatnou natahovou krivku ,proste luk nekupovat a nechat lukare vypracovat lepsi natahovou krivku ,coz obycejne neni velky problem,musi trochu pozmenit formu ve ktere klizi zaklizky.


Nevím, nátahová křivka, tuhnutí luku při nátahu atd. To vše je pěkné ale tady je potřeba podívat se, kdo že to bude střílet a jak to myslí vážně. Vrtání se v parametrech ještě nikomu nepomohlo zvládnout luk nechť je sebelepší. Mám shodou okolností dva známé, kteří stovky hodin procházejí parametry luků, zkoumají diskuse na webu a dohadují se, co koupit ale ještě žádný luk nekoupili - skutek utekl a lidi, co zvolili i "social edition" variantu luku jakýchkoli parametrů jsou o pořádný kus cesty před nimi. Ta varianta, co napsal Alwarez s odzkoušením na akcích je dobrá. Pokud Joe_Pike již nevystřílel desetitisíce, či statisíce šípů a není vysloveně zkušený střelec, je téměř jedno, co zvolí. Pokud chce skutečně střílet a ne jenom debatovat bez konce, tak je potřeba něco pořídit a střílet... Pokud jej ale více naplňuje debatování bez střílení, nechť debatuje. Neodsuzuji to.

O parametrech si myslím své. Pokud luk chytí do ruky člověk, který spíše začíná, tak dá na pocity více než na parametry, pokud tedy chce skutečně střílet a ne jenom koupit luk "nejlepších" tabulkových parametrů. Prostě první dotek (jak se mu drží v ruce), jak se mu líbí tvar, jak je zdobený, jaký má pocit z nátahu, atd. Mimochodem, ta poznámka o tom, že je potřeba koupit luk nejlepší, že se líp prodá je dost daleko od pravdy, protože při té konkurenci na trhu klesají ceny strašlivě rychle a pokud to není nějaký luk od super známého výrobce, tak je někdy lepší než luk neprodat ale nechat si jej jako další nebo jej i darovat skutečnému zájemci, pokud majitel již nechce střílet.

Ano, samozřejmě existují lidé, co si řeknou, že koupí nejlepší možný luk např. za 10 nebo 20 tis.Kč a používají při výběru zcela jiná kritéria.

Moje rada - pořídit cokoli a střílet !
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.