Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zelňačka 2009
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

Jako vždy ,připojuji několik foteček od Janičky .


http://jerryuhlik.rajce.idnes.cz/ZELNACKA_-_2009/
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

Mám ještě jeden příspěvek k sobotnímu závodu. Spíš jen taková úvaha, nad kterou jsem ale ještě neměl čas přemýšlet. Asi to nechám na jiných.
Ve stejný den o kousek jinde proběhl i závod Českého poháru v lukostřelbě 3D. Právě jsem k němu dočetl diskuzi na Chiméře. Chraň bůh, abych se náhodou "nedotkl" nějakého z 3D-čkařů, protože sám jsem tam s lukostřelbou začínal, stále se mezi ně počítám a pár závodů ročně absolvuji. Nemohu ale nesrovnávat.
Na jedné straně pořádající registrovaný klub, který mnoho dlouhých měsíců předem tento závod naplánoval, menší počet závodníků, za dost peněz pár vystřelených šípů, symbolické ceny a nakonec pomalu osočování hádky mezi zúčastněnými na webu.
Na straně druhé je lukostřelecký nadšenec "pan Zelí", který s několika málo svých nejbližších uspořádá krásný a složitý závod o mnoha disciplínách, který před nedávnem vymyslel, na něj pak přijede větší počet lukostřelců, kteří za méně peněz vystřelí mnohonásobně víc šípů, nacpou si břicha a dostanou tolik krásných cen, že každou z nich jeden pomalu ani nepobere.
Díků a chvály po závodě zde pak nepočítaje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 4:59 pm    Předmět: Citovat

Mimochodem někdo na Zelňačce se u Pet.Ar.Kaye sháněl po výsledkách bez ohledu na kategorie. Dal jsem si tu práci (protože mne to taky zajímalo samozřejmě Smile ) a seřadil výsledky v jednotlivých disciplínách i celkově podle celkových Ká bez ohledu na kategorie. Děti jsem vynechal, přece jen je to něco jiného. (a může to taky udělat někdo jiný Laughing ) Výsledek naleznete zde. Je to neoficiální i když jsem vycházel z výsledků a pokud jsem někde udělal chybu beru ji jen a jen na sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kate-ka
Nováček
Nováček


Registrace: 21.9. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 4:34 pm    Předmět: Citovat

Jařenko Zelíčko In Love In Love In Love In Love In Love In Love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Robert
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Kozlov 1064, Velký Újezd 783 55

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 3:03 pm    Předmět: Citovat

Dovolte abych se i já s Bobem připojil k poděkování za krásný závod, perfektní organizaci turnaje, super disciplíny, k tomu perfektní servis (vybavení stanovišť, stravování a další zázemí...), hezká příroda, skvělí lidi a atmosféra - prostě jsme si to nádherně užili. No a to moje umístnění v śamotném závodě - to už byla pro mně opravdová třešnička na pomyslném "dortu" Banana . Pro mně osobně to byl jeden z nejhezčích závodů, které jsem letos absolvoval. Jařenko - Zelí a všechno vaše příbuzenstvo a pomocníci - ještě jednou díky za příjemně strávený den a hezké zážitky wav
Už se těšíme na další akci u Vás.
_________________
"ABE" alias "Bratr plukovník"
Moje motto: "Slepé oko, rozhozená mysl a třesoucí se ruka ať mně dovede k vítězství !!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 2:12 pm    Předmět: Citovat

Griffine- výkon byl ostudný. Terčovku, Královskou a rychlopalbu jsem zvrzal, pletl jsem si počet vystřelených šípů, hryže mne svědomí za připsání si 5 bodů za trefeného ptáčka. Než jsem si všimnul, že mi tětiva mlátí o rukáv, bylo po terčovce.....
Pan Ishi se zlepšuje, ale terčovku dal taky hluboce pod svůj standart.


Velice mile mne překvapil svým výkonem Petarkay, který je vcelku dost handicapovaný střelec, ale je názorným příkladem, že když někoho lukostřelba opravdu zajímá a baví, tak to jde.
Potom Buky, který dokázal z fleku rozluštit část arabských nápisů na mých šípech a navíc mi i obětavě jeden našel v ostružinách. Díky.

Zelí si chválu plně zaslouží, protože na turnaji byla patrná nejen materiálová příprava (viz chválení množství terčovnic), ale i podrobný průzkum terénu a využití jeho možností. Jediný šíp jsem rozflákal při blbnutí po turnaji a jediný jsem ztratil při kombatu, ale ten mi našel obětavý Buky. Jinak se nic nehledalo a lovecká byla vysloveně požitek!!! A kvůli kanystru rumu, co jsem vyhrál pohlíží i Bulva na lukostřelbu příznivěji.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 12:55 pm    Předmět: Citovat

Skoro by mne odradilo, že Itazipovi je líto poslouchat naše oslavné ódy a hluboce ho chápu, leč Itazipo promiň, ale bylo by ode mne neomalené nepoděkovat Zelímu a Jařence, jakož i jejich rozvětvenému příbuzenstvu a dalším skvělým organizátorům a pomahačům.
Takže: moc děkuju, že můj vstup mezi lukostřelce byl tak povedený, v tak suprovém prostředí a mezi tak úžasnými lidmi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 12:54 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:

Zelí, zdá se, že hustou a dobrou Zelňačku jsi zase letos navařil, podle těch fotek a komentářů jim to asi chutnalo... Exclamation


A to tu ještě nikdo nevzpomněl zelňačku co byla k obědu. Ta byla také vynikající. Cool
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 12:10 pm    Předmět: Citovat

Prosím už toho nechte. I tak jsem dost nasranej, že jsem musel do práce.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

Když jsem v sobotu večer spěchal na burčák k Brnu a přitom hodinu bloudil po okreskách a lesních cestách mezi Dačicemi a Třebíčí, chtěl jsem zhusta proklínat tento z pr.... kraj, kde lišky dávají dobrou noc.
Ale díky Zelímu, Jařence a jejich rodinným příslušníkům a kamarádům jsem si uvědomil, že to zas až tak zlé není, protože jejich zásluhou se z těchto končin pomalu stává kraj lukostřelbě zaslíbený a já si budu muset pořídit podrobnější automapu.
A protože ta "Zelňačka" byla tak vydařená, nezbývá než netrpělivě čekat na další chod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 11:13 am    Předmět: Citovat

Legolas se připojuje ke chvále.......3 turnaj od vás a 3 místo a pokaždé parádně vybrané prostory!!!co bude na jaře?? Shocked
Obdivuji všechny lidi co se nějakým dílem na tomto turnaji podílely a zároveň děkuji za krásný den a pěkný zážitek.....
Jediná kaňka je výkon San Dura na kombatu, to mu nedaruju Evil or Very Mad prý neboj, já se netrefím........ Wink
gratuluju zelímu a jařence k výročí a louďákovi s jichočem k jubileu
ještě jednou paráda zelí, jařenka a spol...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dáša
Nováček
Nováček


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 10:15 am    Předmět: Dáša Citovat

Byl to suprově uspořádaný závod na bezva místě,takže moc díky za hezký víkend.Jen se ještě musím naučit střílet a bude to dokonalý Smile Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 9:12 am    Předmět: Citovat

Bylo to super, díky, díky. Atmosféra úžasná, umístění v krajině taky. Dostatek terčovnic na terčovkách a žádné čekání a ten večírek na závěr no paráda i taneček byl. Zelenkovi Jste kouzelníci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 10:45 pm    Předmět: Citovat

Moc pěkné fotky a výsledky, evidentně vydařená akce. Jenom pár věcí, co mě kolem toho napadlo:

- jsem naprosto nadšen tím, že Zelímu pořád drží jeho flatbow, evidentně hodlá posílit kategorii PL a vyhlašování této kategorie i přesto, že je málo účastníků určitě přinese ovoce. Už abych měl zase tenhle luk.. a Seifgard taky...
- vždycky, když čtu ty výsledky, tak žasnu, jak výkony letí nahoru a jak stoupá obratnost v ovládání luku (kyvadla, rychlovka apod.) - u všech. thumbright Prakticky si ten, kdo si chce stoupnout na pomyslnou "bednu", nemůže dovolit vykazit nějakou disciplinu, a to v žádném luku. Hololukaři se už celkem standardně na královké procházejí přes 60m, první trojice v tradičním luku by zamotala hololukařům v první desítce ošklivě pořadím a původnolukaři by při sloučení se kupinou TL taky nepatřily k oblíbencům první desítky... Very Happy
- Pet.ar.kayovi tréninky očividně svědčí a mám pocit, že nenápadně stoupá směrem vzhůru celou sezonu, Buky taky, totéž západočeši Janice a Zdeněk H. v kategorii HL - bom Jerry s Legolasem stoupají výkonově do stratosféry a pěkně se honili...No a mám pocit, že Myša si taky nemohl dovolit moc zaškobrtnout nebo by ho Ishi překročil - mimochodem oba taky úžasný výsledek - viz porovnání s HL... notworthy

Zelí, zdá se, že hustou a dobrou Zelňačku jsi zase letos navařil, podle těch fotek a komentářů jim to asi chutnalo... Exclamation

Jo a ti králíci s hlávkama... albino
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Luna
Nováček
Nováček


Registrace: 20.6. 2006
Příspěvky: 31
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

Další naprosto dokonalý turnaj thumbleft moc a moc jsem si to u vás užila a rozhodně to byl ten nejúžasnější konec sezony Cool nevím jak to děláte, ale počasí máte snad očarované Wink

Moc vám oběma děkuju jste skvělí thumbleft

a ještě jednou velká gratulace k výročí love3
_________________
Luna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 9:45 pm    Předmět: Citovat

Byla to prostě krása. Zvolené místo naprosto neuvěřitelné. Všechny disciplíny bylo možné sestavit dokonce ve více variantách a tak si myslím, že toto je to ideální místo, které Zelí hledal a snad i našel, protože každá Zelňačka i První jarní šíp může být postavena jinak. Krása krajiny v podzimním období byla taková, že člověk měl dojem, že to ani nemůže být skutečné. Kdybych to viděl na obraze nebo na fotografiích, řekl bych to je kýč. Ona to ale byla skutečná krajina... Nádhera.

Jinak hrozně dékuji i za gratulaci a vlastně celé partě lukostřelců za atmosféru. Taky z tohoto místa ještě gratuluji i Loudovi, který oslavil takové výročí o den dříve. Jinak ten nápad s více terči je fakt dobrý, protože to celkem slušně šlo bez výrazných čekání.

Malinko jsem byl nešťastný, že nás tam s tradičném lukem bylo tak málo. To bych fakt nečekal. Doufám, že to nenaznačuje, že vymíráme...
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

Astro napsal:

Pavel Průcha (místo Brůcha), díky moc.


Máš to opravené, omlouvám se špatně jsem ti v tom zmatku u registrace rozuměl.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Astro
Nováček
Nováček


Registrace: 23.8. 2009
Příspěvky: 26
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 7:53 pm    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:
Astro napsal:
až na lehce zkomolené jméno perfektní den Smile


A jak je to jméno správně? Ať to můžu opravit.


Pavel Průcha (místo Brůcha), díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 7:49 pm    Předmět: Citovat

Astro napsal:
až na lehce zkomolené jméno perfektní den Smile


A jak je to jméno správně? Ať to můžu opravit.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Astro
Nováček
Nováček


Registrace: 23.8. 2009
Příspěvky: 26
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

Díky za skvělý zážitek, uvedení do lukostřeleckého života a v neposlední řadě i za trpělivost a samozřejmě odvoz, až na lehce zkomolené jméno perfektní den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

Díky, díky, díky - za závod i pomoc s odvozem. Z pohledu střelců šlo všechno tak hladce. Kvočny byly zjevně profesionálky. Spousta terčovnic. Závod bez prostojů. Pěkná krajina a pívo za lidovku. Holt zřejmě dobrá vorganizace no!
Nechápu jen jak to vyšlo s tím počasím Question scratch : v sobotu po cestě zpět do Prahy od Hradce celou cestu lilo. Pozor na Zelího, asi tam nahoře má vlivné známosti! toothy5
Pár fotek z akce:
http://mbuk.rajce.idnes.cz/2009-10-10_Zelnacka
_________________
Odpor je zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

A kdyby někoho zajímali výsledky, jsou ke stažení tady Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:01 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se ke slovům chvály. Velice příjemný závod, množství terčovnic, super postavené disciplíny, navíc ve velmi pěkné krajině a se slušným zázemím. Opravdu super.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jana
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 5:24 pm    Předmět: Zelňačka Citovat

Milá Jařenko, Zelí, babičko, dědečku a ostatní příbuzenstvo! Very Happy Bylo to (ostatně jako u vás vždy) moc a moc fajn - králíci mezi hlávkami zelí, dálkovky, dostatek terčovnic atd. Big Ups Jo a mezi námi - opravdu originální (a řekla bych, že hodně náročná) oslava výročí svatby Laughing Moc blahopřeju a moc děkuju! Very Happy
_________________
Chovej se k druhému tak, jak chceš, aby se on choval k Tobě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Veronika
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 12:49 pm    Předmět: Citovat

prosim Vás na zelnacce se nam podarilo ztratit zelenou bundicku pro psa nenasel jste ji nekdo ? dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Veronika
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 12:44 pm    Předmět: Citovat

lidi bylo to naprosto úžasnéVery Happy moc moc se nam to libilo, byly to nase prvni zavody a hrozne moc jsme si je uzily.
Zelí Jařenko mooc dekujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

Naprosto úúúžasný závod ,Mýša má pravdu, postavení situací bylo skvěle vymyšlené a každý si tam našel to svoje , množství terčovnic na mířence a na 50metrech moc urychlilo průběh závodu (geniální )

Zelí&Jařenka ---jte skvělí a mám vás moc rád .
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se k Mýšově chvále. Díky Zelí a spol. za příjemně strávený den.
Ishi Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 12:41 am    Předmět: Citovat

http://nasralnahrob.rajce.idnes.cz/zelnacka_rijen_2009/
Byl to tradičně dobře připravený Zelího turnaj. Počasí sice hrozilo, ale vyšlo. Poloteplo, polojasno, fajn lidi, všechno odsejpalo.
Docela mne překvapil velice nízký počet tradičních luků.
Velice jsem ocenil, jak Zelí pracuje s krajinou. Rozestavení dálkových disciplín bylo na hranici geniality a i lovecká stezka velice obratně využívala zvláštností krajiny, hry světla a stínu...paráda.
Vždycky, když trať staví lukostřelec s mozkem, je to požitek Laughing
Díky
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 3:17 pm    Předmět: Citovat

Odjíždíme z Prahy v pátek kolem 16:00. V autě budeme mít dvě místa volná. Pokud má někdo zájem o odvoz na Zelňačku ať se mi ozve na SZ.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.