Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Holé Vrchy - Český pohár 3D

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 8:25 pm    Předmět: Citovat

Jo, jasně, už to chápu Exclamation Jediné řešení je ten můj posuvný "pultík" Idea Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
Trochu se dívám zpátky. Proč je "krabička specielně problém všech BB?


Pokusím se to vysvětlit ale samozřejmě nevím jestli to bude přesně to, co měl na mysli SAnDuro:

a) Jde zřejmě o srovnání s kategorií OL nebo také jinak řečeno divizí reflexní luk a nemusí to být jenom problém BB ale samozřejmě i ostatních (TRRB, TRLB apod.), kdy lukostřelec kotví jinde než pod bradou.

b) Při kotvení TABky pod bradu ruce nic jakoby nepřekáží. To je typické pro terčovou lukostřelbu a reflexní luk, kdy se vzdálenost nastaví na zaměřovači a v zásadě je jedno, kde se vizuelně nachází šíp, protože ten střelec nepotřebuje k míření.

c)Při střelbě bez zaměřovače a zamíření pomocí šípu má střelec tendenci dostat šíp co nejvýše, aby se přes jeho hrot podíval na terč anebo aby zavnímal rozteč mezi terčem a hrotem šípu. Tzn. kotví se na blízké vzdálenosti co nejvýš.
Při kotvení někde na obličeji (např pod lícní kostí), máme tendenci dostat tětivu co nejblíže oku a nosu. Překážejí nám ohnuté prsty a palec, proto se objevuje tendence, "dokroutit" to tam zápěstím a tím pádem pak zápěstí netvoří přímku s předloktím a na tětivě nevisí.

UF ...snad jsem to popsal srozumitelně
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 2:39 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Jo , nevyvesene zapesti, probleb nas vsech BB.

Trochu se dívám zpátky. Proč je "krabička specielně problém všech BB?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 10:44 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
Pěkný závod co ríkáte? A na webu uz jsou i hned kompletní výsledky. Na to že to bylo dost blízko sem cekal, ale vetsi nastrely Smile


Já jsem splnil plán na 133% Very Happy Na to, že jsem teda začínal svoji premiéru v PB-HB (ale bohužel teda s HB, původně jsem plánoval PB, ale ten byl ještě "v servisu") ve stylu: aut, 5, aut, 5, aut, 5...jsem se jetě z toho nějak vylízal. Musel jsem se zase bohužel potupně fotit s Mýšou, který mě brutálně zmastil, ale svoji plánovanou 100 jsem si překonal.

Jinak ale máš samozřejmě pravdu, těžký to podle mě nebylo.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 9:09 pm    Předmět: Citovat

Pěkný závod co ríkáte? A na webu uz jsou i hned kompletní výsledky. Na to že to bylo dost blízko sem cekal, ale vetsi nastrely Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 3:19 pm    Předmět: Citovat

Tak na poslední chvíli po termínu jsem se taky ještě přihlásil. Aspoň tam bude někdo i na poslední místo. Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 11:23 pm    Předmět: Citovat

Re SanDuro: Aha, tak to jo. Já jsem se teď stejně o víkendu rozhodnul, že dám ještě BB "k ledu" , takže bych stejně nedošel.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 10:58 pm    Předmět: Citovat

Griffine to byl zavod pro decka, aby meli odstrilenou terenni.
Ja si dal klasicky pod 300 , a byla to takova tercova netrenni na rovine, i kdyz s se silne havajskymm podtextem, holt ne vsichni jsou trampove a umei zapalovat grill.

By jsem tam ja, Blanka a mh jako redite zavodu. Spis pro pobaveni ja nemel carky ani namereno.

Obe kola nezname.....

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Dneska jsem na tereni exceloval na dalkach, to mi litalo jak malina. Na prtatech jsem to projel, i kdyz obycejne to byva opacne. San


Kde byl tereňák - ve středu? Na Startu? No jo, něco být mělo. Kdo tam byl z BB a co jste nastříleli?
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 10:41 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
V sobotu se budu Griffine fotit já s tebou. To ti spraví náladu. Fuj. To se na to netěším


Já myslím že ne, zatím jsem za těch pár dní ten luk ještě nezvlád, takže můžeš klidně spát, nejvíc mi ulítaj výšky a to je na 3D inzultující. Crying or Very sad
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 7:34 pm    Předmět: Citovat

Jo , nevyvesene zapesti, probleb nas vsech BB.

Dneska jsem na tereni exceloval na dalkach, to mi litalo jak malina.

Na prtatech jsem to projel, i kdyz obycejne to byva opacne.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 5:59 pm    Předmět: Citovat

V sobotu se budu Griffine fotit já s tebou. To ti spraví náladu. Fuj. To se na to netěším
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 5:28 pm    Předmět: Citovat

Re SanDuro: lámu si hlavu s tou krabičkou z pravé ruky - tj. nevyvěšené zápěstí??

Jinak já nejsem depresivní z toho jak střílím ale z toho, že nemůžu stihnout všechny turnaje a závody Very Happy a to nejlépa alespoň třema lukama najednou, protože všechny mě baví. Wink
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 5:05 pm    Předmět: Citovat

1. z prave dlane zas delam krabicku
2. prikladam taky hlavu k luku
3. tim padem taham luk rukama a ne zadama
4. levou lopatku nejsem schopen potlacit dozadu a dolu aby se mi sjeli dohromady.

Takze pet liber dolu a cistit a cistit.

A to jen pro zacatek.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

no neco na tom je Sane, ted sem si vsiml, ze trochu sklaním hlavu dopredu, nastesti sem si toho vcas vsimnul, zacal jsem se strilet do nosu, stouchat sipem do brýlí a podstrelovat terce, rano sem napravil sklon hlavy a strili to zas jak ma Smile, blbý je, ze jak zacnes delat neco postupne jinak nez drive, muzes si toho vsimnout pozde, chce to proste trenera který ti kontroluje natah, postaveni trupu, nohou, hlavy atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

A co jste zaqs depresivni, normalni ucici krivka , klasicke Sko, jak v lukostrelbe tak ve vsem jinem.

Proste to nejdriv jde ztuha, pak jede vykonost strme nahoru a pak se potuluje s mirne stoupajici tendenci pres delsi casove obdobi.

Protoze je toto obdobi casove roztazeno tak se vykonnost vlni v sinusoidach a vypada to ze je to horsi.

To je nejlepsi obdobi se zatnout, nehledat chybu ve vybaveni, ostatnich ale uvedomit si cim telo a mozek prochazi.

Idelalni je vyuzit toto obdobi na pilovani techniky a chozeni na zavody jen tak pro zabavu.

Strilet bez terce a pak si rozhodit kelimky na zahradu a bavit se.

Hlavne furt nepredelavat luky , sipy a atd ale predelavat pomalu nenasilne to, kde chyba opravdu je. Vetsinou byva za tetivou ve vzdalenosti sipu od luku presne mezi nosem a temenem hlavy.

Proste tech poslednich 20 procent zabere vzdy 80 procent casu.

Hlavu vzhuru!
San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

Je pak bude dávat Griffinka do polívky, ty vavříny, bobkovej list je drahej. Wink

Mám z toho září trochu zamotanou hlavu, pořád to nějak nemůžu vymyslet, aby mi to sedlo na ty luky ...jo jo. To je přesně, jak ty to píšeš v diskusi k "terenní lukostřelbě", jenomže mě to nehraje ne kvůli času ale kvůli lukům. Ale už to skoro mám. ..obětoval jsem teda prozatím jenom Šenov teď v neděli Crying or Very sad , a vůbec s BB to se mnou vypadá špatně a jestli pojedu na Kozel, tak už asi nebudu potřebovat ubytovat ze soboty na neděli Laughing ale co se dá dělat... není to jenom o výsledcích.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

No jsem si predstavoval tu scenu jak servavas ty vavriny nad hlavami , tak me to dost rozesmalo z me posledni dobou depresivní nálady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 2:45 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
To byl samozrejme jen for Grifine Smile,


Jsem to pochopil ...jenom jsem chtěl uklidnit možné soupeře Very Happy Tvrdě trénuju, abych jim na poslední chvíli serval vavříny, které už jim krouží nad hlavou. Twisted Evil
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

eště ne
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

To byl samozrejme jen for Grifine Smile, doufam ze me nechas strelit z toho pokroucenýho luku, a mozna ze uz tam budou nekteri mit nove pokroucene luky? Tak jestli jo tak se nezapomente pochlubit, pac ja to nepoznam, ale rad se podivam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 1:12 am    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
Grifin zrejme utoci na první místa v poháru 3D ve vsech kategoriích, ..


Ale ale, no tak,...počítat umíš a víš, že mi to nevyjde ani v jednom, ani na body ani na počet závodů, navíc letos střílím s BB se skoro stejnými výsledky jako s longbow, takže je to více méně jedno Very Happy .

Pravda ale je, že další sobotu máme turnaj v tradičních lucích ve Všeticích, takže bychom asi pak nedokázali tak rychle "přehodit výhybku".
Tak si dáme premiéru s "opěšalými jezdci" (HB), já mám navíc ještě PB "v servisu" a vypadá to špatně, takže musím taky do křivule. Mám ambiciozní plán se dostat hned napoprvé přes 100, takže zahajuji trénink s rádoby jezdeckým lukem bez koně... help
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

Grifin zrejme utoci na první místa v poháru 3D ve vsech kategoriích, na dalsi 3d pry jde s kladkou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 8:08 am    Předmět: Holé Vrchy - Český pohár 3D Citovat

Musím říci, že po nahlédnutí do startovní listiny na tento "podnik" mě tak trošku zvlhlo oko, za prvé, že už je na střílení přihlášena i naše Olinka což svědčí o zažehnání ne zcela zanedbatelného zdravotního problému a z toho mám radost až na kost Wink , za druhé počet PB-HB ( to je dost Griffe že vezmeš do ruky ten správný luk Twisted Evil ) to je mazec a to tam ještě chybí např. Zelí, ajuta, Gator, Jarda Polcer nebo i Arni a Jirka Kučera , joj ti kdyby přijeli tak předstihneme v počtu účasníků i BB Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ,nakonec třeba to zlomí i další do příští sezony ( co Lucínku, Itazipo, atd. Wink ), no prostě chci říci, že se "kurvafix " zase těším jako malej kluk.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.