Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše luky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 74, 75, 76  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 1:59 pm    Předmět: Citovat

navrssan napsal:
Jinak si myslim , ze bych ty luky asi nemusel delat tak tlusty asi to chce spis svih nez silu, ale jak na to?

S tím dřevem jsou jen problémy. Je pomalé a pořád se láme.
Co tak použít místo dřeva takovou tu pěnu, co je v dražších sportovních ramenech (Hoyt, WinWin aj.) a ze dřeva udělat jen to madlo, tam už se toho tolik nezkazí... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
Ještě by to šlo zkombinovat. Tu hadici jen volně zalít - naplnit vodou (tak 1 litr) a dotlakovat vzduchem z kompresoru (nebo pumpičky Very Happy )

Svého času jsem to řešil tak, že jsem přefikl starou duši do babety, na koncích udělal uzle a napral to do hasičské hadice. Můj kompresor udělá 12 barů, ale to jsem nevyužil
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 1:34 pm    Předmět: Citovat

Zabudol som technicke udaje. Luk je dlhy 140 cm , ma 18 kg na 80 cm natahu, ale samozrejme na dcerkinych 70cm to je asi 15 kg./mala 14 r./ Urobil som ic potom este niekolko - vsetky uz s krutejsou snahou o aziatov. Su po kamaratoch - fotky nie su. Niet co lutovat- dnes som niekde inde Laughing .
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Vyzerá dosť dobre.
Aj posledná fotka, taká dramatická. Mohol si ju odfotiť rovno.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Toto je jden z mojich pokusov z pred asi 8 rokov, ktory som si nechal doma zo sentimentalnych dovodov- strielala nim moja dcera. Bola to doba , ked som nemal vhodny material na prirodny kompozit. Tak som si hojil zahu na drevolaminatoch.











A strielajuca dcerenka.... Kvalita fotiek nevalna-mobil. Kvalita luku tiez nic moc , ale bola to skusenost a splnil svoj ucel.




Laughing

Inak, nematurujte tolko okolo poziarnickej hadice. Obycajne tlakove hadice do kompresorov su v predaji kdekolvek... a ide to aj bez toho. Treba len dokladne vyrezat formu.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 12:19 pm    Předmět: Citovat

Nebo ze stredniho stupne potapecske automatiky ta je nastavena na 10 baru.
To by mela vydrzet i zahradni hadice s tou silonovou mrizkou uvnitr.

Na topeni staci dat vnitrek ze stare zehlicky s predradnym odporem. Pak bych to s vodou radsi nekombinoval, nebo jestli jeste ma doma zarovky. Po tom co nam je EU komousi zakazali

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 12:05 pm    Předmět: Citovat

Ještě by to šlo zkombinovat. Tu hadici jen volně zalít - naplnit vodou (tak 1 litr) a dotlakovat vzduchem z kompresoru (nebo pumpičky Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

No jak se znam skoncilo by to vytopenou garazi. Bydlime na dedine a mame maly tlak vody mam strach , ze by to nestacilo. U pristiho luku zkusim krome jineho .... vrchni cast formy pokryt nijakym pruznym materialem. Tlustym tak 1 cm. Po pritlaceni by se snad mel tlak lepe rozlozit. Poreferuji jak to dopadlo. Ta hadice je idealni ja bych ,ale musel volit vzduch. Ptal jsem se a snad vzduch propousti moc se mi to teda nezda, ale presvedcit se o tom na vlastni kuzi mi prijde prilis nakladne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

navrssan napsal:
Premejslel jsem o tom . Uz jsem ji zacal schanet , ale pak mi nekdo rek , ze hasicska hadice propousti vzduch?

Natlakovat to vzduchem je asi nejjednodušší, ale co tak připojit tu hadici na vodovod?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:59 am    Předmět: Citovat

no skus sa s madlom hrat, nechaj si na to dost casu nikam neponahlaj ... ten uhol musi byt vazne jemny a koniec dlhy toho madla ... ako som uz pisal musis mat pocit ze madlo vyrasta z ramena . mas prilis na hrubo opracovane madlo tym sa ti medzi vrstvy dostane vela lepidla ktore nemusi byt tak ohybne ako drevo, hlavne sa neponahlaj na zaciatok skus slabsi luk na tvojom mieste by som robil 30 az 35 lbs .. pri silnejsom luku sa ti skor ukazu chyby. Co stale a uz dlho (kedze som stale v robote) vyrabam ten hybrid sa mi pri pouziti vrstiev :1,5mm laminat
0,6mm jasen
3mm buk
3mm buk
0,6mm jasen
1,5mm laminat
podarilo dosiahnut 35 lbs po tilerovani co je na zaciatok uplne dostacujuca sila lebo je to prvy pokus na hrubku som nikdy neuberal na sirku som uberal vzdy a zuzoval som postupne na mojom poslednom hotovom luku az do sirky 0,9mm ale kludne by to znieslo este jeden alebo dva mm ubrat ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:42 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=X6UNbC3BIbs&feature=related
zde je ten tvuj luk jak by mel vypadat vsimni si toho stredu.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:39 am    Předmět: Citovat

No bednu nemam na lepidle "epoxidova pryskirice 1200 + tvrdidlo p11 pomer 100/7 hmotnostich dilu" pisou , ze je idealni teplota pro vytvrzeni 23 stupnu a to mam doma. Kamarad co hodne laminuje mi rikal , ze to nechce uspechat vyssi teplotou prej je to pak krehky. Tak nevim? Takze slepim v garazi a soupnu to domu. Na jake delce u konce o kolik ubrat.
Pr. U poslednich 30 cm z 2,5 postupne na 1mm?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:28 am    Předmět: Citovat

Prodluz luk na 155 cm a musis brousenim ke konci zeslabit lamely.
Zmen druh lepidla a mas vubes vyhrivaci bednu........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:16 am    Předmět: Citovat

Koukal jsem jak sem davate fotky a tak jsem si taky vytvoril profil na picasa. Pri foceni detailu jsem si vsimnul, ze se predpoved tulak77 uz plni. V detailu je videt jak laminat u madla praska.... Ach jo tak znova a lepe.

http://picasaweb.google.com/navrssan/PokusOHorsebow#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 9:49 am    Předmět: Citovat

Je to presne jak rikas. U dvou uz se mi to stalo. Vzdy to prasklo(rozpraskly se vrstvy) u madla nebo v madle a to jak predni tak zadni strana. Pristi zkusim udelat jak rikas....

Jinak jsem vcera dodelal konciky a dnes rano byla zkusebni strelba a mereni sily natahu. Sila natahu brutalnich 36 kg.

Delka luku 142 cm
skladba
laminat 0,4mm
jasan 5mm
jasan 2,5mm
madlo
laminat 1,5mm
jasan 2,5mm

sirka u konciku 10mm
sirka u madla 35mm

Dostrel o malinko lepsi nez u ostatnich luku , ale zadna slava slo to tak max. 205m a to jen jeden sip z 5, ostatni klasickych 195m- 200m. "I kdyz pocitove mi pri vystrelu prislo , ze sip leti s daleko vetsi razanci nasel jsem ho opet na jejich oblibenem miste" Musim zuzit ramena u stredu to se neda tahat .Hlavne me teda boli ruka , ktera drzi luk. Tetiva zatim stale snura z zelezarstvi Sad.

Jinak si myslim , ze bych ty luky asi nemusel delat tak tlusty asi to chce spis svih nez silu, ale jak na to?

Velke diky Tulak77
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

http://picasaweb.google.com/j.jancovic/MadloLuku#5411113592451082930 ale ako som povedal nemam skusenost s horsebow ale material je v podstate rovnaky cize drevolaminat ako robievam aj ja ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:38 pm    Předmět: Citovat

jasne mas pravdu dam to na picasa ... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:30 pm    Předmět: Citovat

Nesúkromničte.
Mňa to tiež zaujíma aj keď to nebudem asi nikdy robiť.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

poslem ti foto kde som to videl fotku som upravil aby si presne vedel o com hovorim ale musis si ju priblizit lebo som pouzil nejake strasne male pismo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:42 pm    Předmět: Citovat

este jedna mala vada aj ked ako som uz povedal nevyrobil som ani jeden horsebow ale predsa mozno ti ta rada pomoze .. madlo ma rychly koniec .. madlo aspon teda take ake robim ja sa snazim robit do stratena na konci madla tam kde sa madlo spaja s ramenom musis velmi jemne uberat material aby ti madlo koncilo tenke ako papier pri jednom z mojich prvych lukov to bol zakladny kamen urazu madlo proste skoncilo a zacinalo rameno ale stalo sa to ze rameno sa ohlo a madlo sa neohlo lebo to bol iba v podstate kus dreva vlozeny medzi vrstvy takze sa da povedat ze nespolupracovalo a praskol luk presne tam kde sa mi to zdalo ze je to v poriadku koniec madla musi byt tenky ako papier a ta tenka cast aspon pri mojich lukoch je dlha asi 4cm cize akoby madlo vyrastalo z ramena luku .....bublinky su aj podla mna iba esteticka zalezitost a mozno to ma na svedomi aj lepidlo ale moze sa ti to stat aj pri inych lepidlach podstatne je ze to nieje suchy spoj cize vetsia cast bez lepidla ale bublinky sa daju celkom akceptovat odstranenie sa musi ako si napisal urobit za cerstva pri lepeni rovnomernym tlakom .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

Premejslel jsem o tom . Uz jsem ji zacal schanet , ale pak mi nekdo rek , ze hasicska hadice propousti vzduch?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 12:37 pm    Předmět: Citovat

Bublinky pod laminatem je pouze esteticka vada ,ktere se muzeme lehce vyhnout neprusvitnym cernym laminatem ,jinak si musime poridit formu co ma hasicskou hadici ,ktera rozprostre tlak uniformne po cele delce a sirce zaklizku .......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 11:14 am    Předmět: Citovat

Ještě jedna prosba včera jsem to tedy říznul a obrousil. No a mám problém s bublinama pod laminátem. Předpokládám, že je to formou, která zřejmě nepřitlačí celou plochu stejnou silou .... Možná na jednu stranu formy nalepit nijakou pružnou hmotu miralon nebo někde sehnat nijakou gumu? Tulak77 posílám fotky doufám ,že moc neotravuju....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 4:56 pm    Předmět: Citovat

Dekuji za povzbuzeni . Počtu na foru co a jak a zkusim si ji umotat. Ten luk ve forme jeste neni hotovy pocitam tam s delkou 140 cm a sirku ramen v konci mam predkreslenou 1cm. Jestli se k tomu dostanu tak ho jeste dnes riznu. Jen co jiz vim ted, je kazde rameno jinak zahle "forma je OK" , podle me je problem v postupu utahovani sverek..... Dalsi zkouska .... tech asi jeste bude vic ....

Opravdu diky za podporu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

pozrel som na to ... tvar ma proste taky aky by mal byt je to taky horsbow takze je to mierne mimo mojho zamerania .. zda sa mi vsak ze ramena su trosku moc siroke a teda myslim ze aj pri konci ramien hlavne tam kde davas tetivu dalsia vec mal by si to naozaj skusit s normalnou tetivou aj to bude podla mna vyrazny problem ak teda chces testovat naozajstny dostrel luku lebo ma to vplyv na vypustenie sipu inak velmi pekna robota ak je to tvoj zaciatok ja som mal zaciatky omnoho katastrofalnejsie .. mne v podstate prvy luk ani ziaden dostrel nespravil kedze pri prvom normalnom natahu prasklo lepenie v madle a bolo dostrielane
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 4:20 pm    Předmět: Citovat

Nevim jak sem ty fotky dat . Posilam emailem. Jinak koukal jsem na tve luky a opravdu krasavci . Musim se jeste hodne ucit.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

teda hlavne si mozes najst moje fotky lukov vo vlakne kompozitne luky pri tej skladbe inak a ak beriem v uvahu este zeby bol na luku reflex je to realne dosiahnut 28kg ale preco tak maly dostrel ... to je naozaj zvlastne Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 3:30 pm    Předmět: Citovat

no uz som nasiel tvoj prispevok co sa tyka hrubky lamiel tak prepac ale moja chyba ... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

to cim si to lepil sa da pouzit ale ak chces presne na to tak od pana Kejvala alebo skus inu stranku kde sa daju zohnat lepidla na vyrobu lukov ... lepidlo od pana Kejvala ja pouzivam a nemozem sa stazovat ... kludne si prebehni toto vlakno a su tam luky vyrabane pomocou toho lepidla ... inak ak sa smiem opytat ake hrubky laminatu a ake hrubky jasenovych lamiel si pouzil ?? lebo 28kg je teda podla mna veru silny luk a ja s mojim 30lbs priamy longbow som dal 144m .. cize neviem niekde je urcite chyba ale lepidlo by som nevinil ...idealne ak das foto nech vidime ako mas formovane reflexy ramien a aky ma profil ramien atd atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
navrssan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

K tomu lepidlu někde tady na foru právě pan Kejval psal, že to sice není úplně ono ,ale luky s tím drží..... Tak nevím . Uvidím co budou dělat ty ostatní je pravda , že ty poslední jsem nelepil v teple. Možná to nezreagovalo jak mělo nebo se mi zblaznila vaha a ja netrefil poměry...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 74, 75, 76  Další
Strana 28 z 76

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.