Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky od Arniho
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 10:56 pm    Předmět: Citovat

Jejda... Lidi jediné co vás v některých názorech omlouvá je pouze vaše nezkušenost....Hrome...ty jsi někdy držel v ruce luk co nemá handschock????? Napiš mi který to byl!!

Protože se nepovažuješ za odborníka jak jsi sám podotkl tak ti vysvětlím aspoň pár věcí které se ti budou jistě hodit při psaní recenzí... a doufám recenze a zkušenosti z lukem Jekkyl

Odpověz si sám ....Jak může někdo porovnávat dva luky Recurve a hybridní LB které mají rozdílný profil??? Viz to slavné porovnávání luků které navrhoval Hanuš????

Za další když strčím do ruky střelci luk který bude podpjatý a nechám jej z něj vystřelit a pak mu dám do ruky luk který bude mít BH ok tak to budou dva velice rozdílné pocity nad kterými se bude moci klábosit dlouhé roky Smile protože ten dotyčný si to není schopen ani uvědomit...protože to nezná


Já jsem ve svých příspěvcích nikde nepsal že by podle mé zkušenosti snad luk od Hanuše měl handschock!!! Tuto úvahu si Hanuš nepřímo napsal sám jelikož diskuse se točila okolo toho zda je hybridní LB stabilnější než recurve luk. Já jsem napsal že hybridní luky jsou choulostivé na výstřel a že potřebují těžší šípy pro svoji stabilitu jelikož to jsou luky určené hlavně pro lov!! Že recurve luky budou vždy klidnější do výstřelu. Hybridní luk ale zase dovede střelci velice dobře signalizovat co dělá špatně a nutí ho dělat výstřel pořádně.atd atd
Toho se chytl v diskusi Hanuš a napsal tak amaterský nesmysl ... že co to je za blbost že hybridní luky jsou naprosto stabilnější než recurve luky!!! podotkl že ano Hybrid luky potřebují těžší šípy jelikož když je šíp lehčí tak luk trpí tím jak vydává zvuk Very Happy no prostě blbost na X tou. já jsem podotkl že luk kyž vydává zvuk tak tedy vibruje... a vibruje z toho důvodu že statické a dynamické BH je špatně nastavené a z tohoto důvodu bude mít luk handschock!!! Tím to celé skončilo jelikož Hanuš nebyl schopen odpovědět na dotaz jak testoval luk pro ustavení BH. Protože se mi doposud nezdá to předpětí u hybridního luku v délce 64" na 7 - 8 palcích !!!
Pak v diskusi Alwarez podotkl že Hybridní luk který ve své délce 60" je určen jen pro 25" délky nátahu nemůže být hybridní luk!!! A já s tímto názorem souhlasím.. protože když Hanuš vylezl z prvním longbow (Jekkyl) tak ani nevěděl že nevyrobil longbow ale hybridní longbow protože hned tady reagovali někteří jak idiot Kejval do všeho ryje a vůbec tomu nerozumí když jsem napsal že to není LB.. .. to hned i San reagoval jak se udělají srovnávací testy a kdesi cosi.....tak jsem jim nakreslil kde mistr tesař ujel když tedy chtěl vyrobit longbow a po pár diskusích kterých se účastnil i sám výrobce se za necelý měsích objevilo to že to není longbow ale Hybridní Longbow Jekkyl.. tím začala celá ta sláva Smile....no ale samozřejmě se stalo to že na luku se od toho prvního modelu (udělalo podle těch mých připomínek které ukazovali že to není LB) úpravy a ty reflexi kterými se hybridní luk tak vyznačuje se vytratili. A vyrobce napíše že bylo dosaženo toho že tětiva neleží na ramenech..to je asi vtip...u LB luku..takže asi tak nějak

Jinak ty recurve luky co vyrábím tak jimi borci stříí velice slušné výsledky když se s nimi umistují na prvních místech .. viz pan Myšíak, a slečna Kollarová. Takže to je nejen podle mne velice podařený profil luku ale dokazují to i výsledky střelců v mezinárodním měřítku. A není to tím že by ten luk byl zázračně rychlý ale tím že ten luk je stabilní. K tomu složí testovací stroj kde je luk upnut a střílí se z něj mechanicky a sleduje se co to dělá za rozptyl...
Na to samozřejmě ve světě přišli dávno že honba za lukem co dosahuje extremních rychlostí je absolutně nanic jelikož je to vždy na úkor stability výstřelu. Což potvrdil i sám Byron Ferguson který se snažil vymyslet luk který by byl pro tradiční lukostřelbu úplně maximálně rychlý..což byl nějaký profil hybridního luku... a zjistil pouze to že ta rychlost je pouze na úkor stability toho luku a samozřejmě od toho upustil. To je ale mimo téma


prosím všechny aby i přes styl kterým jsem to napsal to nebrali jako něco osobního. Hanuš vyrábí co do vzhledu velmi hezké luky ...a většině jde hlavně o vzhled.... ale jako každý začátečník se má ještě hodně co učit. Já jsem se to naučil až za 6 let výroby při několika tisících luků a ještě i ted se některé detaily učím abych dosáhl takové úrovně jako Stegmeyer který dělá luky 25 let

Vyrábím hybridní luk 56" délky a je pro nátah 29"!!!! Te´d už jen čekám až mi vyjde recenze na tento luk v US časopisech což je otázka minimálně půl roku pak tady můžeme vést diskusi o hybridních lucích
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 10:08 am    Předmět: Citovat

Parametry Jekylla se tu uz probíraly a udavaly mnohokrat, tak nevysirej. Kdybys nebyl línej, tak by si si to nasel a svuj přihlouplý příspěvek nic neříkající si nemusel vůbec psát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 3:38 am    Předmět: Citovat

Tak toto neberu jako fakt pouze jako pocity nekoho . Kde ze jsou cisla? Jakou rychlosti Jekyll strilel zkrz chronograf ? Jak byl dlouhy ? Vime kolik mel tahu ,ale nic vice a navic nektere luky jsou umyslne vyrabene pouze pro loveckou lukostrelbu a ta vyzaduje sip 10 grains/libru natahu ,ale testovani se dela klasicky na 9grains / libru natahu a pri teto vaze se projevi handshock......a jeste kdyz pouzivame spoustec od kladkace tim dostaneme mensi treni a tim vyssi rychlost o 5 stop/vter ,nez strelbou rukavici..... Kejval udava ze jeho hybrid dlouhy 56 palcu strili rychlosti sipem 9 grains/libru natahu 190 stop/vterinu strileno rukavici a kdyby pouzil kladkoveho vypoustece jeho skutecna rychlost by byla 195 stop/vterinu .Jenze diky sve kratkosti je doporucovano strilet sipy 10 grains/libru a pak se ztraci hand shock ,ale jak jsem se zminoval-- luk je tak umyslne vyrobeny, aby mel nejakou" killing power"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hrom
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.8. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:57 pm    Předmět: Luky od Arniho. Citovat

Předevčírem jsem si koupil od Arniho hybridní luk Jekyll 41 lb. Testoval jsem jej na místě mj. i šípem 22,75 g (351 gr) který je tedy váhově mírně pod hranicí 9 gr/lb. Jsem velmi spokojen. Seriozní jednání, luk je přesně podle mých požadavků. Dále jsem mohl porovnat i silnější Arniho luky typu Jekyll a mohu potvrdit, že jsem při střelbě nepocítil nic, co by se dalo nazvat hand shockem. Nakonec došlo i na porovnání luku od Jardy Kejvala, který kdysi Arni nabízel ke srovnání se svým výrobkem(viz diskuze recurve vs. longbow). Podle mého názoru byl jasně lepší luk Jekyll. Kromě klidnějšího výstřelu byl Jekyll i o poznání rychlejší než recurve od Kejvala, kterým jsem střílel. Možná, že luk Jardy Kejvala, kterým jsem střílel, již není to nejlepší co v současnosti vyrábí, takže další seriozní srovnání by dopadlo jinak. Také se nepovažuji za nějakého odborníka. Rozhodně však hybridní luk Jekyll netrpí hand shockem ani když se střílí šípem pod 9 gr/lb.
Na závěr chci ještě říci, že můj luk byl vyroben a zaplacen delší dobu před popsaným testováním, takže jsem nebyl nijak obchodně motivován a také Arni mě nikterak nepožádal abych napsal tento
příspěvek. Kdo nevěří ať tam běží. Hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem ve sněhu zahájil letošní trénink (jsem spokojený) a vzpomněl jsem si na to pohlazení po tváři (B. Horáčková) v Sanově seminárce.
Zjistil jsem, Sane, že to vůbec nejde, pohladit se můžu tak nanejvýše po krku, protože kotvím nízko.
Myslím si, že ani ta Barbora se po tváři nepohladí, když střílí OL a kotví přibližně tak nějak jako já. Co ty na to? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 3:45 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
SanDuro napsal:
No, pleties si pricinu s nasledkom.

Precitaj si toto :

http://www.scribd.com/doc/26431326/Lukost%C5%99elecka-forma7

San

Pěkná práce, Sane, gratuluji! Chtěl jsem si to stáhnout pro pečlivější prostudování, ale je to zaheslované - škoda.


JardoM není to zaheslované. Jednoduše se zaregistuj na té stránce a pak to jde. Můžeš v textu nebo PDF.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 7:47 am    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
No, pleties si pricinu s nasledkom.

Precitaj si toto :

http://www.scribd.com/doc/26431326/Lukost%C5%99elecka-forma7

San

Pěkná práce, Sane, gratuluji! Chtěl jsem si to stáhnout pro pečlivější prostudování, ale je to zaheslované - škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 12:31 am    Předmět: Citovat

Mne nevadi o com sa bavite. Sam casto odskakujem od temy , ale Arniho luky ma zaujimaju a ked mi pride odkaz , tak sem vzdy skocim ... A v poslednom case zbytocne Very Happy
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 10:45 pm    Předmět: Citovat

Tak to budeme volat styl, Smile

Jas , akonahle si vzpomeniem ako sa rozdeluju prispevky tak to urobim.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 9:56 pm    Předmět: Citovat

Este stale je to tu o lukoch od Arniho?
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 9:18 pm    Předmět: Citovat

Smile

inak fajn brozurka, len by to chcelo fotky alebo aspon nakresy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 8:52 pm    Předmět: Citovat

tak v tom pripade mi to pride ako slovo KRASA pre kazdeho plati nieco ine Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

ale ved presne to som napisal, ze dolezite su urcite zakladne veci ako napr. ruky ale nenazyval by som to stylom (ako pise San ze objektivny styl existuje), styl je cela komplexna sada niecoho, to co popisujes moze byt forma (aj ked tomu slovu tiez nerozumiem celkom) alebo nejaky "zaklad" ktory treba zvladnut a potom sa oddelis a vyberies si styl...
mne nevadi to co na mne kritizujete, s tym som zmiereny:-)))
bol by som idiot keby som akurat SEM dal video s tym, aky som ja tazky frajer lebo viem vystrelit z luku:-))) jasne ze vsetko beriem, ide mi len o to slovo STYL:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 8:02 pm    Předmět: Citovat

pallo007: skor sa ti snazil napisat ze chyby ktore robis su pre vsetky druhy lukostrelby rovnake , ci uz ide o tradicnu alebo sportovu lukostrelbu . Proste su veci ktore platia pre lukostrelbu ako celok . je jedno ci strielas reflexom alebo longbow atd atd chyby mozes robit rovnake a ich odstranenie je tak isto rovnake . podla ucebnice iste aj podla ucebnice sa to da . Proste dolezity je celok a nie iba ruky teda dolezita je aj mysel teda psychika tak isto aj postoj a rovnako dolezite je takmer vsetko ak sa mylim tak ma opravte .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

trebars v sposobe mierenia a postoja, polohy luku ale forma a zaklady su tie iste. To nie je podla ucebnice, to je obycajna fyzika zakladnej skoly. Smile

precital si si to ?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

teraz celkom nerozumiem? take filozoficke debaty mi nerobia dobre:-)
aky je teda rozdiel medzi sportovou a tradicnou lukostrelbou?
urcite to nebude len v tom, ze si kupim luk s oznacenim tradicny a k tomu drevene sipy a peknu kozenu rukavicu... ale mam pocit akoby si vravel, ze ono je jedno aky mas luk a sipy, aj tak to vzdy musis robit podla ucebnice...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 7:36 pm    Předmět: Citovat

No, pleties si pricinu s nasledkom.

Precitaj si toto :

http://www.scribd.com/doc/26431326/Lukost%C5%99elecka-forma7

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 7:22 pm    Předmět: Citovat

ja by som to ani nenazyval stylom, skor urcitym postavenim ruk, ktore treba dodrzat ci ide o tradicnu alebo sportovu strelbu... aj ked tie nohy nepokladam za az take dolezite, resp. niekomu skor sadne postavenie viac uzatvorene, inemu otvorenejsi postoj... dolezite su ruky, prava volna a akuratne vysoko no a lava tiez tak nejak akurat:-)))


teoria mi uz celkom ide:-))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

No prave to jenom dokazuje ze objektivni styl existuje a je jedno jestli clovek strili tradicni nebo sportovni luk.

Fyzika je svina. akce reakce plati. Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 1:55 pm    Předmět: Citovat

Pallo, jsem v přesně stejné situaci jako ty. Trénovali mě přes mé video Jarda Kejval a San. Po druhém videu mě už i chválili. Takže do toho, držím ti palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 9:27 pm    Předmět: Citovat

Este jedna rada. Ked chces vediet svoj prirodzeny postoj a mas dost miesta kde si nenicis sipy a mozes bezpecne strielat vyskusaj toto:

Postav sa s lukom , zavri oci, napocitaj do desat a vystrel sip zo zavretymi ocami. Opakuj trikrat.

Potom sa pozri kam tie sipy leteli, pokial su u seba je to dobre. Ak su na vlavo alebo vpravo od toho kde si si myslel ze maju byt tak sa potoc k nim a opakuj to cele. To je totiz tvoj prirodzeny postoj.

Ak su od seba daleko mas zly postoj aj techniku.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

no ked mne sa ta predcasna vzdy nejak vyhybala tak som si to nevedel dost dobre predstavit:-)))

ale inak mudro hovoris, ked mas trenera da sa ist podla neho v zaciatkoch a potom poruceno bohu:-) dnes som skusal postoj, laket, lavu ruku, v nedelu mozno nieco zasa nahram na skritizovanie:-)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 5:13 pm    Předmět: Citovat

Stretneme sa isto. Mozno ta predcasna ejakulacia urazila ale ja som sa dlho snazil najst spravne pomenovanie pre tento druh vystrelu a imago to trafil presne na hlavicku.

Ja som sa venoval tiez spuste veci amatersky aj profesionalne a vzdy to malo nieco spolocne. Ako si to napisal, chcel som to robit dobre.

Existuje cesta pomala a to ze si to robis po svojom a kasles na to co ti kto hovori.

Dalsia cesta je slepo nasledovat majstra a robit co povie, ale zial bohu jeho cesta nie je tvojou cestou ani fyzicky ani psychicky.

Tretia cesta (ako sa vzdy vsetci nad nou uskrnaju) je nasledovat svojho majstra. Dokedy ? Dokedy sa zlepsujes. Ked nastane stagnacia tak musis zapojit kriticke myslenie a zacat pochybovat. A najst si svoju vlastnu cestu.

Ja som si v svojom zivote vystacil s tromi zakladnymi vecami:

1.Nauc sa zaklady
2. Pouzi kriticke myslenie
3. Pouzi sedliacky rozum

A funguje to a nielen v lukostrelbe ... Vsade.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 4:12 pm    Předmět: Citovat

Sane, ja som sa uz venoval tolkym veciam amatersky a bez trenera ze dokazem prezit kazdu kritiku az na tu predcasnu ejakulaciu, to sa ma dotklo:-)
ale napr. zonglovat ma tiez nikto neucil a vystupoval som parkrat v TV alebo pred 6000 divakmi a bol som celkom slusny, takze ma len tak hocico nerozhadze...
lukostrelba ma bavi a jasne ze to chcem robit dobre, ked sa zastavis a povies co a ako bude fajn, ked to nevyjde, no nic, budem sa snazit sam:-)))

postoj nevidim ako problem, to sa naucim ale tomu vyvesenemu zapastiu vobec nerozumiem (resp. rozumiem ale neviem ako to urobit:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 3:57 pm    Předmět: Citovat

Ja to niekam prehodim do ineho vlakna, ale este raz, to ze si zverejnil video je chvalyhodny pocin. To ze dokazes prijmut nazory inych este lepsi, nevidi sa to tak casto.

ano problem je ze nemas trenera, a ked sa nieco naucis blbo, oducit sa to trva trikrat tolko.

Ja ta trochu porovnam a potom ta strcim niekomu do ruky, trebars, Michal je dobry trener.

Rozdiel medzi strielanim z tradicneho a sportoveho luku je len jeden, bud strielas zle alebo dobre.... a to zle a dobre nie je lukom.

Mozno ma pravdu aj JK ze je to postojom, uvidime cez vikend ...
Ja osobne povazujem postoj za najdolezitejsi ...

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 10:53 am    Předmět: Citovat

Ale kluci (Imago, Alwarez a jiní)... Tady je to diskuse o lucích od Arniho, takže věci od tématu pište někam jinam.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 12:43 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=cSmct8zWdkc&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 11:42 pm    Předmět: Citovat

To sa mi zda ta mongolka v tvojom logu lepsia Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 11:15 pm    Předmět: Citovat

no vidis Peto, to je ozaj rozumna rada:-))
ale neberte to video moc vazne, na konci zimy, ked strielam tyzdenne tak 30 sipov a nedavam si pozor na postoj a neposilujem to ozaj vyzera spatne ale koncom leta a na podzim sa to vyrazne zlepsi (tak 5-10%Smile))

idem opierat uku o zarubnu dveri a trenovat postoj:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 10:54 pm    Předmět: Citovat

O čom to píšeš imago? To vôbec nepoznám.
Pali, ten luk nemáš až tak silný. Skôr ako vymeniť luk by som niečo urobil s kondíciou.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Další
Strana 15 z 25

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.