Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Technika střelby z luku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Víte co to znamená "strhnutí výstřelu"?
ANO
83%
 83%  [ 15 ]
NE
11%
 11%  [ 2 ]
Již jsem o tom slyšel, ale nevěnuji tomu pozornost
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 10:24 pm    Předmět: Citovat

Chtělo by to vidět, ale zkus si takovou drobnost: stoupni si zády těsně před dveře(otevřené) a upaž, hřbety rukou se opři o futra/nebo spíš dál(asi nemáš tak široké dveřeSmile...nebo se těma napnutýma rukama opři o cokoliv jiného ) a silou zatlač proti hřbetům rukou(měl by jsi cítit velké napětí těch správných svalů, na které se máš soudtředit a pevně je zatnout při každém výstřelu...důvodů bude asi víc, ale tohle by mohlo trochu pomoci.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 5:45 pm    Předmět: Citovat

Někdy před rokem se mi dělo něco podobného. Na začátku střelby chodily šípy dopravá nahoru a potom postupně doleva dolů. San říkal, že je to běžná chyba, že si člověk podvědomě s únavou zkracuje nátah tak, že jde hlavou (krkem) postupně dopředu.
Už se mi to ale neděje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 3:59 pm    Předmět: Dotaz na vlastní střeleckou chybu Citovat

Poradíte mi někdo, proč se neumím trefit do středu?
Když střílím větší množství šípů (10 a více), dělá mi soustřel úhlopříčku z levého dolního do pravého horního rohu terče.
Jsem pravák, luk držím skoro svisle, mířím přes hrot šípu, střílím v otevřeném postoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 9:38 pm    Předmět: Citovat

Ale ja to nehanim ani nechvalim proste konstatuji fakt, precti si moji treneskou praci

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 9:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj
S tím, že nedotahují a nekotví.
JirkaH.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 3:59 pm    Předmět: Citovat

A se kterou casti meho nazoru souhlasis ? Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 10:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj Sane

Kdyby to o HH a Arnim napsal alvarez, kterej má všechno jen vyčtený tak se nedivím .

Ale ty?

Je to můj názor a do další diskuze se už nebudu zapojovat.

JirkaH.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nancak
Nováček
Nováček


Registrace: 15.9. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 4 Lhotka

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 9:32 pm    Předmět: Citovat

Budu pracovat na prodloužení nátahu.Sic jsem včera přišel o šíp,pořád mi jich zbývá 9.To je dost na to,abych se naučil je dotahovat.Udělal jsem si řemínek k ruce,ale časem od něj upustim.Půjdu spíš tou trnitoucestou.
Jak psal Spelec dýl mě to vydrží.
To ovšem neznamená,že si nenechám poradit.
_________________
cesta je cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Střelecká technika Wiléma Tella. Nekotví prakticky vůbec
http://www.youtube.com/watch?v=ooIz5UEAal4

Laughing

Kotvit v podstatě znamená vystřelit vždy ze stejného místa(délka a výška nátahu)= od pasu nahoru je tělo vždy v naprosto stejné pozici při výstřelu.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 10:57 pm    Předmět: Citovat

To je otazka co je kotveni. Ja pod kotvenim rozumim akorat radikalni spomaleni natahu. Ne zastaveni. Richi to ted dela hodne podobne a slavi s tim uspechy.

Na Howarda Hilla se vykaslete, nedotahoval protoze nevyrabeli dostatecne dlouhe sipy na jeho natah dnes by tak uz nestrilel.
Lukostrelba je umeni opakovani a kdyz delas dle knihy vsechno blbeale delas to furt stejne tak se budes trefovat.

Nemusis studovat Hilla staci se podivat na Arniho, dela secko blbe a trefuje se. Holt pali kazdy den na zahrade. Jak jsem psal mnohokrat existuje optimalni forma, kterou by se mel naucit kazdy zacatecnik a bude to mit lehci, pak se musi naucit tu svou. Ale cesta dlouha a trnita funguje taky, kdyz do toho clovek investuje dostatek casu a energie.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

Střelecká technika Wiléma Tella. Nekotví prakticky vůbec
http://www.youtube.com/watch?v=ooIz5UEAal4
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nancak
Nováček
Nováček


Registrace: 15.9. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 4 Lhotka

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Škoda že Howardu Hillovi nevidim na záda.Mě se zdá,že mám lopatky moc daleko od sebe a z toho plyne krátký nátah.Chtěl bych vědět jestli je to pravda.Prodloužením nátahu by se vyřešily i ty dlouhý šípy.
PS Mám je proto,že jsem si připadal větší.
_________________
cesta je cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 1:09 pm    Předmět: Citovat

http://www.freerepublic.com/focus/f-chat/2454160/posts

Tady je Howard Hill a jeho zpusob strelby ,
hlava mirne naklonena ,luk tez mirne nakloneny a hlavne ta kotva kde ten prostrednicek se vzdy dotyka koutku ust ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 1:07 pm    Předmět: Re: Nedomčené lopatky Citovat

[quote="nancak"]Zkuste prosím někdo ohodnotit moje pokusy o lukostřelbu.Denně 20minut,než ženu děti do školky si takhle blbnu už 2 měsíce.

Tohle všechno co popisuješ přesně odráží to co pořádd řeším i já a pořád to není ono(po 8. měsících) -velmi kratičká doba- a asi to nebude nikdy ono, a asi je to dobře,protože , kdyby to už bylo" ONO" tak se bojím že by mně to pak přestalo bavit. Paradox: to ,že to neumím mně u toho drží nejvíc. P.S. Ty šípy na videu máš nějak moc zbytečně dlouhý. Pročpak? Ahoj. TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nancak
Nováček
Nováček


Registrace: 15.9. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 4 Lhotka

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 11:34 am    Předmět: Citovat

Díky.
Přemýšlel jsem přivázat luk.Když udělám Učko a nedržim ho,jsem z toho nervozní.Minule to odnesl okenní rám.Taky potom luk při výstřelu zvoní jak struna.
_________________
cesta je cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 11:28 am    Předmět: Citovat

No z mého pohledu pokročilého začátečníka a majitele cvičného sportovního luku by to chtělo na přední ruku úvaz a uvolnit sevření a tou zadní rukou jít po vypuštění plynule dále dozadu.
Ale počkej si na profesionály a trenéry - to se dozvíš věci Shocked
(i já jsem zvědavý na jejich posudek)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nancak
Nováček
Nováček


Registrace: 15.9. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 4 Lhotka

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 11:08 am    Předmět: Nedomčené lopatky Citovat

Zkuste prosím někdo ohodnotit moje pokusy o lukostřelbu.Denně 20minut,než ženu děti do školky si takhle blbnu už 2 měsíce.Většinou nemířim,jen se snažím o rovnoměrný rozptyl,abych nerozstřeloval šípy.Pokud chci,dosahuju soustřelu z 9m 20cm.
Snažim se srovnat záda,ramena dolu,přednátah,loket nahoru,kotvit u lícní kosti,s uvolněnou rukou tlačit loket dozadu a lopatky k sobě.
Tělo si zatim dělá co chce.Ani se slabým lukem nedotahuju lopatky k sobě.Mám pracovat dál na prodlužování nátahu a kotvit víc u ucha?
Šípy z běžkového luku(16lb) nemaj spin a proto visí různě v terči.
http://www.youtube.com/watch?v=IDahRsYxjso
_________________
cesta je cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 11:32 am    Předmět: Citovat

Urcite a prave tento zpusob na tohle strileni dobre funguje , zkuste si namirit na cil a potom zavrit oci a pak vypustit sip otevrit oci po vypusteni sipu ,nebo az kdyz slysime ze zasahl cile na 20 metru .... jinak strilet na plamen svicky v tmave mistnosti je urcite dobra legrace ,ja jsem cetl od jednoho cestovatele ze bydlel s divochy nekde v Indonesii a v chatrcich pobihalo v noci plno potkanu a domorodci je za tmy strileli luky a rano posbirali mrtve potkany a sipy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

imago, ja som plne inštinktívny.
Napadlo mi strieľať v úplnej tme na svietiaci bod, nejakú diodu.
Skúšal niekto?
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Ja presne takto strilim ,namirim sipem na cil a potom moje pozornost se soustredi na maly bod na terci a cim je tento bod mensi tim tesneji u sebe budou sipy ,a sip vidim jako rozmazany v periferii meho zraku
a periferie zraku je ,ze si pred sebe dame dva ukazovacky a ty pak roztahujeme ,az je nevidime oba dva a tam kde je stale vidime anihz musime pohybovat okem ,tam je konec naseho periferniho zraku .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 9:30 am    Předmět: Citovat

Ja vim ,ale prichazeji dalsi a dalsi zacatecnici a tak nekdy tyhle stara videa jim pomohou .......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 9:16 am    Předmět: Citovat

Alwarez, už to tu bolo, dobré video.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 6:35 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=h5TcPR2Lz78&feature=related

Technika srelby ,pouzivana k bowhunting jak je uci Rick Welch

tri prsty pod sipem , blizko pod oko a divame se na cil ze zacatku mirime sipem na cil ,neco jako kdyz se divame po hlavni brokovnice ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

JardoM: Ty zadove svaly maji pracovat pri celem natahu, nepohamaji ti jen luk drzet napnuty, prevazne oni ho napinaji. Prave pak muzes uvolnit ruku (rika se, ze ruka je pak jen lezene oprena o luk) a to ti prave umoznuje volne domirovat, jako bys krouzil klackem v ramenim kloubu. Vypousteni je pak zalezitost lokte a zadovych svalu u natahovaci ruky, tim se drzi napeti v zadovych svalech, aby se forma nerozpadla.

Plynulost celeho pohybu to drzi cele porad spravne napnute. I kdyz se zda ze po natahu strelci stoji na miste a neco "jineho delaji", ve skutecnosti pomale snimky uzkazi ze porad stejne (pomalu) tahnou.

Prijed na mistrovstvi nebo tak a San ti to jiste rad na svem BB ukaze, ja chodin s jezdeckym. (Mirim stejne porad prostorove dvema ocima) Laughing

Imago: Zkousel jsem mireni jednim okem a sip k nemu, loket pak ale chce moc nahoru a uz neudelam spravne ten vypousteci krouzek Wink
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Tak dík, díval jsem se na to. Na záda si stejně nevidím. Ještě mám ale takový pocit, jestli se nezaměňuje příčina a následek. Že jako když "zamknu lopatky", nebo něco jiného, že to je ono.
Spíš se mi to ale jeví tak, že když budu mít správnou polohu přední ruky a tou zadní budu pohybovat po správné dráze, tak se ty lopatky v důsledku toho dostanou na správné místo, ať se jim to líbí nebo ne.
Samozřejmě roli budou mít ty zádové svaly, stupeň jejich trénovanosti, ale v daném okamžiku je to jen parametr, konstanta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

imago,

to cos poslal je jina epizoda, ja mluvim o epizode 22 Dynamic posture.

San Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 8:38 am    Předmět: Citovat

Jestli vladnes kapitalistickymi jazyky, tak tady ten chlapik to vyssvetluje uplne genialne :

http://www.youtube.com/watch?v=X49xdu1wGdo&feature=channel_page

Mimochodem doporucuji shlednout id neho vsechny videa.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

JardaM
Citace:
ale zacházíme už do oblasti filozofie


Ne, bohuzel, spise nedobrych prekladu a vet vytrzenych s kontextu.

Imago
Citace:
Naklánění hlavy mi naprosto nefunguje


Mno, ono nejde u BB o naklaneni hlavy, ale spise o povystrceni hlavy na nejvyssi casti krku, tak ze vystrcis bradu. San ma pravdu, ze prilis velky prilkon cele hlavy je spatne (a boli z toho krk).

PS: Ja jsem take levostrany strelec.

JadroM: V tom odkazu na B.E.S.T. jsou i videa o praci zad.

Strucne si to muzes pocitove vyzkouset s 2 lirovejma flasma s mlikem.

Vezmi do kaze ruky jednu flasku, posav se a predklon asi 30stupnu, pak rozpaz a snaz se soutredit na parci zad okolo a pod lopatkama.
Svaly primacknou lopatky k sobe a k zadum. To je pocit co bys mnel mit kdyz mas plne natazeny luk. Zadove svaly okolo lopatek drzi natazeny luk - zamykaji formu


Otevirani je prehana prace zad na ukor vytrceni hrudi vpred (luk te prepere a sverakuje), vysouple rameno je zase problem ze te luk te prepere tak, ze te svira moc nahore.

Vetsina probelmu s technikou je skryty problem moc silneho luku na jeji trening, ale chlapum to trva dele nez si to priznaji Embarassed
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 7:35 am    Předmět: Citovat

Pánové, zjistil jsem, že jsem asi nějaký vadný. Embarassed
Imago píše: Když jsem kdysi přední lopatku zamykal k páteři, zase mě to hodně otevíralo v horní části trupu
Nebo zase San: Pri lopatkovem zamku neni ani problem prava lopatka ale leva protoze e musi sjet proti lopatce prave ...
Někde jinde se zase zamykají zádové svaly...
Je to jako u zámečníka, samé zámky Rolling Eyes
Zkoušel jsem to, ale vůbec nevím, o co jde.
Sval dovedu protáhnout, napnout, znehybnit, ale ne zamknout. Ještě horší je to s těmi lopatkami. Ty jsou připevněné (aspoň si myslím) k ramennímu kloubu, takže můžu rameno a s ním i lopatku zvednout, spustit, nebo s ním nehýbat, ale zamykat ji k páteři nebo k něčemu jinému, to fakt nedokážu Crying or Very sad
Co teď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 10:27 pm    Předmět: Citovat

Prikloneni hlavy je vec osemetna. Pokud zakmnes zada a mas srovnany krk a kotvis na stejnem miste (ja prstenikem v koutku ust, ) mas konzistenci. Dotykani se tetivy kdekoliv je jen pomocny prvek.

Kdyz priklonis hlavu k luku je to nekonzistentni a co vic jak zacnes byt unaveny tak mas tendenci naklanet se cim dal vice a ulehcovat si natah ejhle je to v natah se ti zkrati.

Probiral jsem to s Martinou , i Tomasem (cerstvym mistrem EU 3d) jak ma problem dotahnout klapacku, predtim strilel BB ted ma Olympa.

Takze hlavu nepriklanet, jak clovek uciti ze to dela :

1. Okamzite prestat s treninkem
2. Povoolit ramena nebo vzit slabsi luk

V tomto pripade je pocet vystrelenych sipu kontraproduktivni a skodlivy. Pri lopatkovem zamku neni ani problem prava lopatka ale leva protoze e musi sjet proti lopatce prave ... Aspon ja s tim bojuji. U imaga pochopitelne opacne.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.