Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vyroba sipu z bambusovych tycek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 4:02 pm    Předmět: Citovat

je to dalsi kusok hrubsieho bambusu . Je to modernizacia kvoli modernym hrotom s matkou.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

Mýšo,můžeš něco bližšího o šípu ze dvou dřev? A co je to na tom šípu před hrotem na obrázku co dal Elév by mně taky zajímalo. TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:49 pm    Předmět: Citovat

každý šíp po blbém nárazu praská. Karbon i bambus.
Bohudíky karbony jsou pro tradiční luky zakázané, takže se snažíme pochopit mechaniku dřevěného šípu.
Jichočovy bambusáky lítají velmi pěkně.
Na Žlebech mi půjčoval své bambusáky Lee a ačkoli byly pro mne nevhodné, celkem bez prblémů jsem dal (se svolením soudce Laifra) na cca 4Om jedenáctku první ránou.
Snažíme se , pokud možno eliminovat balistiku a lukostřelecký paradox .
Zkouším neustále vychytat dokonalý tvar a rozměr šípu a zatím jediné, co funguje naprosto bezchybně je šíp ze dvou dřev. Je to ovšem markantně pracnější než bambus a při nárazu na šutr to praská také. Navíc má takový šíp děsivou průbojnost a pokud mrzne, na 3D se připéká k některým terčům. Mazání nepomáhá.

Bambus má při malém průměru a relativně nízké hmotnosti značnou tuhost a pokud má hrot dostatečně dlouhý trn s plynulým náběhem, vydrží opravdu hodně. Navíc začal být dostupný v poměrně přesných rozměrech
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

Reaguji tady na Jasovu připomínku v Luky od Kejvala o životnosti carbonových šípů.
Myslím, že bambus vydrží hodně, ale zatím nevím o nikom, kdo by s ním nějak slušně bodoval ve 3D v kategorii longbow. U pbhb nevím. Možná myša? Nevím. Taky je to dost pracná varianta.

Carbony kromě Beman Flash nepraskají jak pančochy.
Když je dobře zalepený hrot, aby se nezasunul dovnitř, tak není problém.
Od tý doby co lepím inserty epoxydem a konec trubky před končíkem omotám tenkou dyneema nití, tak šípy jenom ztrácím.
Za dlouhou dobu jsem přerazil asi 4 carbony buď střelením do štěrbiny ve skále nebo do škvíry v hromadě dřeva nebo šlápnutím při hledání v trávě.

Ale jinak je bambus pěknej materiál!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:03 pm    Předmět: Citovat

Toto ma velmi zaujíma. Táto bledá vecička v ktorej je zasunutý hrot. Čo je to za materiál?

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 4:48 pm    Předmět: Citovat

na vaječnou temperu by to chytit mohlo, ale bambus je mastný Laughing Já malbu přetírám polyuretanovým lakem na parkety finské výroby. Ale většinou maluji jenom mezi peřím, protože je to pak menší plocha a rychleji to přibývá.
Lepím vteřinovým gelem
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 4:26 pm    Předmět: Citovat

Ešte jedna vec ma zaujíma. Keď šíp malujete pod pierkami, tie maluvky predpokladam tiež prelakujete, no a čím potom lepíte pierka? Kožný klih na tom laku (alebo farbe) asi moc držať nebude?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 3:23 pm    Předmět: Citovat

Višňa. Na jeseň som ju vyťal. Ale niekde nájdem.
Ten hobby lak poznám. Mám toho plechovku, zďaleka sa jej vyhýbam... aspoň to teraz k niečomu bude .
Vďaka za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 2:16 pm    Předmět: Citovat

višňová kůra. Já hroty omotávám šlachou lepenou kožním klihem, nebo vlhkovzdorným vinylacetátovým lepidlem Rakoll. Pak to přetřu disperzním lakem bez nějakého bližšího označení. Mají to u nás v drogerii a je na tom napsáno "hobby" Laughing Nejeví známky opotřebení, maximálně se o terče vyleští. Kamarád s tím střílí pravidelně do písku a taky se diví, co to vydrží.
Na podzim jsem posílal tucet do Argentiny a zatím chlapík přišel o jeden šíp, který šoupnul do lesa a nenašel
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Do čerta, ten moj dokonalý sústrel... to je peklo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

... nie, dobrý sustrel sa ma určite netýka. Prave som jeden skusil olepiť brezovou korou a potom dobre prelakujem ako radíš. Ďakujem za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 1:15 pm    Předmět: Citovat

Elév napsal:
Jichoči, čím prelepiť šlachy, ktoré spevňujú šíp pri hrote a končíku? Po pár výstreloch sa mi to vždy začne rozstrapkávať. Alebo treba tu omotávku zapustiť do tyčky?


Zatím nejlepší postup, co jsem odzkoušel, je tu omotávku popatlat ve 2 až 3 vrstvách epoxydovým lakem. Ten je sám o sobě celkem odolný. U některých šípů udělám ještě po barvení a další vrstvy polyuretanovým lakem. I tak se ale omotávka může porušit a nezabráníš roztřepení. Zkoušel jsem i to zapuštění ale je to zbytečně pracné a většinou tím důvodem roztřepení je prostý fakt, že ti omotávku poruší další šíp, který tam šoupneš. Z tohoto důvodu je dobrý soustřel spíše problém...
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Jichoči, čím prelepiť šlachy, ktoré spevňujú šíp pri hrote a končíku? Po pár výstreloch sa mi to vždy začne rozstrapkávať. Alebo treba tu omotávku zapustiť do tyčky?
Objavil som funkčné, lacné hroty, nakúpil som také tie udelátka čo sa dávajú do skríň pod police, zabrúsil a vyšli presne na 70gr za 2 koruny kus aj s mosadznou podložkou.



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Ak by mal niekto v pláne v najbližšom čase kupovať tie rovnané triedené bambusové tyčky, tak sa pridám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 6:43 pm    Předmět: Citovat

jchocz napsal:
TS Spelec napsal:
Ahoj Jichoči, tohle vypadá jako příprava na menší středověkou válku.


Ale ty brepto... Střílím i se syny a tak to musí být připraveno pořádněáků

atd.

To já jen tak z legrace. Ale i tak je to hromada. TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 9:05 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
Ahoj Jichoči, tohle vypadá jako příprava na menší středověkou válku.


Ale ty brepto... Střílím i se syny a tak to musí být připraveno pořádně. Přijeď na Beaver City 10.4. do Strážku u Nového Města na Moravě (máš to celkem dostupné):

http://wcc.westerners.cz/

http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1437

Tam je organizován Zlatý šíp (velice pohodová soutěž) a můžeme tam probrat postupy výroby bambusáků atd.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jichoči, tohle vypadá jako příprava na menší středověkou válku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 6:12 pm    Předmět: Příprava na sezonu Citovat

Tady je "bambusová" příprava na sezonu (bambusové šípy z kupovaných a dobroušených tyček 29 a 30", 4 kategorie podle váhy - 18 až 21 gramů, 21 až 23 gramů, 23 až 25 gramů, 25 až 27 gramů odlišené barevně na končíku, vybroušený končík přímo na tyčce s vlepeným kolíkem).



Udělal jsem jich zatím myslím 45. Další čekají na dokončení....
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 9:46 am    Předmět: Citovat

Chápu cos chtěl asi říct .Míň práce a výsledek stejný,tedy -funkčně. Půjdeme-li ale do důsledků ,tak otloukání kamenných hrotů malování šípů a výroba bakam končíků-( taky je budeš dělat) nemá na funkci vliv. ALE .! Myslím,že ani mně ani Tebe a spousta ostatních se neobejde bez toho zkoušení, malování a( vrtání se v tom). A proč, to taky víme. Protože nemusíme ale chceme. Víš o čem mluvím-důkazem toho jsou všechny ty pěkné kousky ,Myšovy,Tvoje ,Zelího atp. Tak je to dobře a asi i správně.A je u toho kolikrát i sranda. A někdy i ne,ale proto toho nenechám protože mně do toho nikdo nenutí. P:S: není už ta debata na tlachárnu ? TS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 10:33 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
Osobně mám zkušenost co se může stát když to v tom neovázaném -neolepeném spoji ulítne protože to tenká stěna bambusu a lepidlo neudrží. To je pak ten šíp až moc "funkční ". TS.


To si špatně pochopil. Stačí ta omotávka, ta je dostatečná a funkční. Je jasné, že bambus má v tomto i nevýhodu a to je křehkost stěny. Ty omotávky jsou nutné i u hrotu i u končíku. Spíše zvaž, zda má smysl dělat ty vlepované končíky. Ono stačí skutečně broušením nebo ořezáním pod malým uhlem tyčku upravit a dobrousit končík a omotat. I to je tradiční a i takové šípy korejci normálně dělali. A toto je nejjednodušší a funkční cesta. Já ty první šípy taky dělal s končíkem vlepeným ale pak jsem musel dobrušovat kvůli soososti atd. Na mnoha šípech jsem si odzkoušel, že ta jednoduchá cesta je fakt jenom ořezání a vybroušení. Maximálně ještě tu dírku malinko prohloubím a vlepím dřevěný kolík a dobrousím drážku. Ta omotávka je tam ale stejná.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 10:12 pm    Předmět: Citovat

Podle mně není pitomost pojistit vlepený končík do těla bambusu a je-li to olepení adekvátní ovázce která se dělá v místě spoje nebo proti rozštěpu,tak je to funkční. Spíš je pitomost to neudělat.Osobně mám zkušenost co se může stát když to v tom neovázaném -neolepeném spoji ulítne protože to tenká stěna bambusu a lepidlo neudrží. To je pak ten šíp až moc "funkční ". TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
Na videu výroby korejských bambusových šípů lepí konec před končíkem nějakým papírem. Předpokládám,že je to místo omotávky ,ale co je to? Je to ten rýžový papír a když ,tak kde se dá sehnat a čím to lepí. Víte někdo? TS.


Hlavně neopakuj každou pitomost, kterou někde najdeš. Existuje více záznamů videa, kde nic takové nepoužívají. Dělej použitelné šípy a to stačí. Objevilo se tady více vědátorů, kteří zkoumali, řezali bambus aby viděli co dělá při ohybu a tak. Za celý ten čas ale neudělalli sadu použitelných šípů. Mimochodem i těch mistrů šípařů je více a zkoušejí různé vylepšování ale přínos některých "vylepšení" asi není moc velký. Podle mne je lepší opakovaně dělat použitelné šípy, co nejjednoduší cestou.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 4:54 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
Mysa napsal:
celofán je papírenský výrobek a tradiční materiál. V Indii se dával pod peří
Myšo,ať netápu,je to na zpevnění,na parádu nebo je to ještě jinak? TS.

Já to viděl jenom pod peřím a jenom na bambusových šípech, takže se domnívám, že je to jednak na parádu (lepší viditelnost šípu....) a jednak aby peří lépe drželo. V případě Korejců může jít i o označení váhové kategorie šípu. Ale to je můj názor, nikde jsem to nečetl ani mi to neřekl zahraniční odborník, který to četl u jiného zahraničního odborníka, který si to vymyslel Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 4:51 pm    Předmět: Citovat

Celofán je rozpustená celulóza, ale v Európe známy od roku 1900.
Poznali ho Aziati skôr?
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

Aha Shocked zasa som mudrejsi Very Happy .
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 3:38 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
celofán je papírenský výrobek a tradiční materiál. V Indii se dával pod peří
Myšo,ať netápu,je to na zpevnění,na parádu nebo je to ještě jinak? TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

http://www.koreanarchery.org/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=80 Jasi,tady to je-bod 23. TS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 3:21 pm    Předmět: Citovat

Šípař, s rodinnou tradicí od 16.stol., se kterým jsem měl možnost se setkat, používal na končík sedmileté větvičky keřového jetele a na krytí šlachové omotávky kůru z mladých výhonků broskvoně. Údajně proti vlhkosti a oděru.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 2:23 pm    Předmět: Citovat

celofán je papírenský výrobek a tradiční materiál. V Indii se dával pod peří
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

Celofan asi nie. Ked lepis prirodnym glejom, vsetko co pouzivas by malo byt prirodne. Inak spojenie s glejom nebude idealne.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 1:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to našel Jasi. Je to celofán a asi to bude na zpevnění končíku v místě vlepení,protože než ho pečlivě namotá tak na ten šíp rávě pod ten papír nanese lepidlo a prstama zatočí a uhladí. Před hrotem dělá to samé. TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
Strana 7 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.