Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

terénní lukostřelba
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2010 2:08 pm    Předmět: Citovat

Myso, to je jasny, protze treba 60cm terc se na nezname strilí od 15-30m
a na známe je to potom 30-35-40, cili je to o 15-10m dále. a to je poznat. 80cm je taky dal o 10-5m. Pindata jsou o 50% dále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2010 12:59 pm    Předmět: Citovat

neznámé normálně, známé extrémně blbě Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

http://nasralnahrob.rajce.idnes.cz/bystricka_terenni_duben_2010/
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 1:28 pm    Předmět: Citovat

Zober vsechny co maji luk a v sobotu se uvidime. Nezapomente se nahlasit.

Ja pojedu taky v sobotu az nebude konec sveta.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 1:28 pm    Předmět: Citovat

jede s maminkou slavit padesátiny sestry kouzelníka Petra Laughing To je ten jak nechal v Samotářích zmizet Trojana
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 10:00 pm    Předmět: Citovat

Jsem rád, že se Mýšovi Nejdek líbil a doporučuje Bystřici. Já se samozřejmě přidávám a mohu ještě dodat, že určitě bude možná dohoda s pořadatelem a po ukončení sobotního závodu bude možné ještě trať s několika skupinkami tréninkově projít.
Taky si myslím, že nemusí trvat příliš dlouho, aby i divize dlouhý a lovecký(instinktivní) luk se staly běžně zařazovanými a uznávanými v terénní závodech pořádaných ČLS. Tak jak je to jinde ve světě.
Záleží jen na Vás (nás), že.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 3:42 pm    Předmět: Citovat

Imago, bude určitě lepší, když přijedeš na sobotu. Jednak je pak šance tě přemluvit i na neděli a v sobotu můžeme udělat i večírek, že. PK z B to takto rozumně taky vyřešil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 12:09 am    Předmět: Citovat

bývá to tak. Já se chystám v sobotu, Griffin v neděli, ostatní jsou posedlisti
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 8:29 pm    Předmět: Citovat

tak Nejdek byl přenádherný. Horská krajina, sluníčko, teploučko,zurčící bystřinky, príma lidi, přátelská nálada. Zástupce ˇIkvéček opět vyvolal zájem tím, že nemíří a všechno má jinak Laughing
Závod, co není holírna na peníze. Startovné 150CZK, kafe 7CZK, půllitr limonády 5CZK....
Výsledek nijak úchvatný, ale jak tuhle tvrdil Milan H. je to naprosto čistá esence lukostřelby a šípů ažaž a strhující zážitek. Vřele dopručuji. Příští týden je Bystřická terénní a Bohumil Spálenka , tuším, licence nepotřebuje
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 4:56 pm    Předmět: Citovat

Na Votice jsou zároveň Žleby a Íkvéčka disciplinovaně nastupují, ale do Nejdku jedu Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Terenni je opravdu takova ta nejlukostrelcka luostrelba.

Doufam ze uvidim ucast Mysi a dalsich ...

Tesim, Tesim, Tesim jak male dite.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 11:04 am    Předmět: Citovat

TAK! A je to zase tady!
Přišlo jaro a s ním i nová sezóna terénní lukostřelby. A jak to tak vypadá, bude opět bohatší než v předchozím roce. Kromě již léty zaběhlých lokalit a závodů přibyly nové, jako Tachov, Chrást (a překvapení v červnu-možná pak i na MČR), takže bude opravdu z čeho vybírat. Asi je to tím, že obliba terénní lukostřelby stoupá a není se čemu divit, protože tato lukostřelba je zdaleka nejzajímavější.
Protože toto fórum není asi moc pro KL a RL, je tento příspěvek určen hlavně majitelům HL, kterým tímto nabízím příjemnou zastávku na cestě do Radíkova(za Zelím), a to ve Voticích na tradičně prvním závodě sezóny "Votická terénní" 3.4.2010.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 12:25 am    Předmět: Citovat

mh napsal:
. Pokud si vzpomínám, sliboval jsi i ty, Mýšo, závod ve Všeticích. .

To víš , že jo. A tobě o tom řeknem, abys nám vystřeloval do terčů dírky vprostřed
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 11:32 pm    Předmět: Citovat

mh má pravdu, ještě toho dost chybí - chybí v dubnu Bystřice - ta bývá 2 dny, koukal jsem na haly a Bystřice ještě neposlala ani haly. Pravděpodobně ani Vojtěchov, Kostelec a Nejdek ještě nic neposlali.
Chybí i MCR.
Naopak novinkou je podle mne ten květnový Tachov. V Cechách už se v květnu letos nic nestřílelo, jenom na Moravě.

Hmm, já bych to nepřeháněl, mě osobně letošní průběh sezony, kdy jsem až do dubna střílel BB a pak TRLB nebo PB-HB až do září, docela vyhovoval Very Happy Můžu jenom doporučit.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ale chlapci, nevěšte hlavy a nepropadejte panice.
Kalendář samozřejmě není kompletní a jako všechny předchozí roky bude průběžně doplňován. Jen já vím o několika, které tam nejsou.
Pak jistě přibudou závody, které připraví "reptalové" nad strahovskou terénní(třeba Chiméra - je Vás tam dost zkušených teréňáků a se svými bohatými zkušenostmi připravit závod nebude pro vás žádný problém). Pokud si vzpomínám, sliboval jsi i ty, Mýšo, závod ve Všeticích. Brno jistě připraví také závod, Pavel Kučera se na to těší a ty, Imago, ho v tom určitě nenecháš samotného. A když jsme u toho Brna, vyjde-li vše jak má, bude možná dost dobrý závod kousek od vás na sever. Nakonec ho můžeme udělat společně. No a pak je dost dobrých závodů kousek za hranicemi v A a D.
Takže problém vidím spíš v tom, jak to zase všechno stíhat, že.
Hola, hola, terénní nás volá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
volt
Nováček
Nováček


Registrace: 26.10. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
Mně tam chybí Záseka, Vojtěchov, Kostelec - vše co jsem měl aspoň trochu blízko.

Nezbývá ti Radku nic jiného, než přifrčet k nám do Šenova. Zase taková dálka z Brna to není. Vem si příklad z Luďánka. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 6:01 pm    Předmět: Citovat

Zaseka tam neni lbo to tam mela Lapačka soustredení a zavod tam dodatecne pridali do kalendare.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
. Jeden vikend koliduje se Zlebama 3D 3.4. tak to je taky na prd.

To koliduje rok co rok
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

Myso, tak se zase odhlas, treba se to pak zlepsi Smile, ne ted vazne,
problem je ze kluby ktere delají terenní jsou asi 3-4, mozna v prubehu sezony jeste neco pribude, ale asi toho moc nebude. Jeden vikend koliduje se Zlebama 3D 3.4. tak to je taky na prd. No tak je dobre si strelit treba kratkou FITU 30 a 50m, ale to je pro tebe zase trochu nudný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 12:08 pm    Předmět: Citovat

Tý vole. Teď , když jsem vlezl do svazu Sad To je bída
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 9:07 pm    Předmět: Citovat

a kratky zaznam z finale http://www.youtube.com/watch?v=YMLHS0bJ8bc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 11:57 am    Předmět: Citovat

I na cls maji uz fotky z kozlu http://files.lukostreleckysvaz.cz/foto09/t_mcr_kozel/index.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 10:35 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
..z paralympiády v teréní ..


Dobrý... Very Happy ..Achilleus se tuším chystá na Zelňačku, tak mu doporučím aby si vzal na tebe ostřejší šípy clown
Možná tam dohoní i želvu... walk ..rozletí stojící šíp?
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

aha. Tak se omlouvám. Já to našel náhodou EmbarassedÚplně všechno tu nečtu. Je pěkná
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

Na http://www.archery3d.cz/ na stránkách Chiméry jsem objevil ve fotogalerii utajenou Ludánkovu reportáž z paralympiády v teréní Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 2:01 pm    Předmět: Citovat

Hezky si to napsal Mýšo. Jen bych dodal, že na 3. letošním MČR v BB byli zase ty samý ksifty. Letos jsme na bednu nikoho jinýho nepustili Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

Stejně jste bouchači.1. Achilovka,2. borelióza, 3. přetrénovaný Luděk, 4. Griffin bez tréningu.. Já čumim. Teréňák je nejvíc
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 11:10 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
Griffin dostal bramboru, ale bylo to pro vsechny dost velke prekvapeni ze se dostal az do finalove 4, kdyz mel HL pul roku ve skrini Smile.


To bylo překvapení hlavně i pro mne, průběh září jsem měl takový, že jsem prakticky až na Lazluk střílel s PB-HB pěkně dřevěnými šípy a na Lazluk jsem jel s dřevěným TRRB a duralovými šípy, abych si jako zvykal na "sportovnější luk" Rolling Eyes Nepočítal jsem, že se vůbec dostanu do závěrečné 8 natož do 4.

Jinak pro ostatní k tomu víkendu alespoň pár slov, byl to totiž zase bezva zážitek, podobně jako loni. Popíšu svůj průběh závodem a pár poznámek kolem, ale terenní je asi nesdělitelná, chce to zkusit. Dopručuje 10 z 10 lukostřelců Very Happy :
- počasí naprosto bezva, krásné babí léto, soutěž probíhala v zámeckém parku
- BB muži byla letos nejpočetnější skupina na Mistrovství republiky v terenní lukostřelbě 2009 na zámku Kozel s počtem 21 účastníků z 83 Exclamation Všichni BB jsme z toho měli velikou radost. Pro srovnání: kladkáčů bylo jenom 7, reflexáci byli těsně druzí s 20.
- tím pádem jsme stříleli úplně všechno, takže jsme si docela dost zastříleli:
. kvalifikaci na 24 terčů, známých a neznámých, kdy postoupilo 16 střelců do 1. eliminace, postupoval jsem ze 4. místa s 260body, takže eliminaci jsem pak absolvoval ve skupině s Luďkem,mh a Richardem
. 1. eliminaci jsme stihli ještě v sobotu, ta byla na 12 známých terčů, postoupilo 8 lukostřelců. Bylo to hodně našlapané, nejsou ještě výsledky ale pokud si dobře pamatuju , přes 140 měli Richard a Petr Dlesek a my ostatní jsme se namačkali do intervalu mezi 130- až tuším 136 body. Postupoval jsem s "odřenýma ušima" ze 7. místa.
. 2. eliminace na 12 známých se střílela už v neděli první skupina Richard, Petr Dlesek, Luděk, SanDuro, 2. skupina Milan Hladil, Zdeněk Filák, Griffin, Lukáš Gorecki.
. 131 bodů mi stačilo na 4. místo a postup do semifinálových soubojů, kde jsem se měl střetnout s mh o postup do souboje o zlatou.

Ludek napsal:
Finalove souboje to jsou nervy a musi se jednak umet strilet a udrzet chladnou hlavu. Milan zaslouzene vyhrál i se sadrou na noze.


No jo no!
Semifinálové a finálové souboje se stříleli už před publikem, byly moderovány Alešem Hámou.

Semi:Střílely se 4 terče v semifinále: terče 20cm na 15m, terče 40cm na 25m, terče 60cm na tuším 35m a 80cm na 45m. Po prvních 3 terčích jsem nad Milanem vedl o body ale ty Milan na 45m dokázal vygumovat a vyhrát o 2body. Je to kliďas a "zkušenář". notworthy Zaslouženě mě vyklepnul, těší mě, že jsem "nedělal ostudu" a dokázal mu důstojně sekundovat až k poslednímu terči.
Richard se střetnul s Luďkem a vyhrál Richard. Protože jsem v té době střílel s Milanem, nestačil jsem průběh jejich "zápasu" vůbec vnímat.
Finále a bronzovka:Takže pak jsme se utkali s Luďkem o 3. místo, tady už jsem ostudu teda dělal binky , po "pinďatech na 10m vedl Luděk asi o 2 body a mě se na 40cm terče z 20m tak rozklepaly ruce, že jsem pustil šíp pod terčovnici už při zvedání luku. Nato jsem tam lupnul sice "4" ale korunoval jsem to "1" a bylo vymalováno. 60cm terč jsme měli sice stejně ale na 80cm a 50m jsem si dal 2 autíky a ta poslední "4" to holt nespasila, když tam Luděk měl celkem 7bodů.
Fakt teda je, že to zas ale bylo fér, při tom, kolik času jsem letos BB věnoval!!
Zlato byly nervy: Richard s Milanem bojovali až k poslednímu terči a nerozhodli to Woot Pak byl na 50 m rozstřel na 1 šíp a Milan dal "3" a Richard těsnou "2". Takže tak, bylo to hodně, hodně napínavé a souboj nervů.

No, jak píše Luděk... ale chlapi to nastříleli ve finále s větším nadhledem a pevnější rukou. Bylo pro mne velkým překvapením a potěšením, že jsem se do této skupiny vůbec prostřílel!

Poznámky závěrečné:- BB ženy vyhrála pravidelná účastnice turnajů tradiční lukostřelby a Ligy tradiční lukostřelby Blanka K. neboli Tabby thumbright
- družstva BB už tradičně družstvo Startu (mh, Richard, Griffin, SanDuro) před Chimérou (Luděk, Petr Dlesek a Zdeněk Filák, hostující v Chiméře) a Tachovem (dle abecedy-Biermeier, Juran, Krejčí, Ziegler - byli super a dobrá parta!).
Do síně slávy zvěčním až budou výsledky, dnes už jsem toho "nareportoval" snad dost.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

No vyhral Milan, pak byl Richard no a na me zbyl ten bronz. Griffin dostal bramboru, ale bylo to pro vsechny dost velke prekvapeni ze se dostal az do finalove 4, kdyz mel HL pul roku ve skrini Smile. Finalove souboje to jsou nervy a musi se jednak umet strilet a udrzet chladnou hlavu. Milan zaslouzene vyhrál i se sadrou na noze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 11:18 pm    Předmět: Citovat

To je skoda, podle vysledku v kostelci ti ty zname docela sly, a jen ty nezname byly teda horsi, jinak docla slusny cislo. Mohlo nas tam být rekorní pocet BB Smile, tak nekdy v hale nebo na terenní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.