Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vyroba sipu z bambusovych tycek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:50 pm    Předmět: Citovat

Jochoči , chýbal si ! Viem , ze som ta uz v minulosti sklamal podobne. Ale teraz nase stretnutie vyzeralo realne ...Tak nabuduce.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:34 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Musíš tam dávať viac kovu. Bambus ani kosť mi detektor neberie. Smile


To máš nějaký podivný detektor. Nebere bambus ? Do smeťáku s ním.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

Musíš tam dávať viac kovu. Bambus ani kosť mi detektor neberie. Smile
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 9:39 pm    Předmět: Citovat

Toz - musim sa pochvalit- Vyrobil som 30 sipov . Bez toho , ze by som ich otestoval alebo co len odskusal - lietali fantasticky. Zajtra dodam foto. 4 som si nechal doma - aby aspon cosi bolo... Laughing
Jediny kto to sipom kazil som bol ja a aj napriek tomu som domov doviezol 21 sipov. Na 2 tercovych som si zlomyl hrot v kamenolome a na jednom flitovom kostenny hrotik- vsetky vsak velmi cistoustrelene na konci sipu - takze oprava a funkcnost zarucene .3 som postracal v lese na 3 D a 2 pri flighte. Hladjte nieco , co zmizne v 200 m vzdialenosti v korunach stromov Twisted Evil Napriek ochotnej pomoci Cornusa s minolovkou - nic sme nenasli. Aj Tak to dopadlo myslim vynikajuco.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 11:59 pm    Předmět: Citovat

Makačka ! Plne chápem , čo je za tym roboty! Práve sedim za stolom a lepim a brúsim a rezem a vyrovnavam , aby som nebol uplne v hanbe v Pacove.Prve sipy po 2 rokoch... Cornus aj Elev, mozu potvrdit Laughing bol som bez sipov. Len luky struham. Ak to vsetko neroztrieskam v lese Pacovskom konecne nejake zostanu aj na doma Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 11:58 pm    Předmět: Citovat

Smile ... ešte jeden krát sa vyspím a strelím si tým šípom vpravo dolu, s tým modrým končíkom... Wink ... paráda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 11:34 pm    Předmět: Citovat

co na to povedat ? som vazne zvedavy ... ale zda sa mi ze pokazde ked prides s novou sadu je vzdy lepsia ako ta sada pred tym Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 11:30 pm    Předmět: Nová sada bambusových šípů Citovat

Udělal jsem další sadu šípů z bambusu. Trochu jsem je vyzdobil, avšak nehrál jsem si s nějakou historickou přesností. Tyšky jsou roztříděny podle hmotnosti a SPINE (červené končíky 45 až 50 lb, modré 50 až 55 lb).



Detai zdobení:



Dlouhé jsou 31", hroty jsem použil 65 grain, lakování epoxydovým lakem.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 4:28 pm    Předmět: Citovat

Povodny vyraz zo Slovenska - gramblavy Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

Lee napsal:
Myslím že pokud není člověk vysloveně gramlavý (pro jiné lustřelce než ze sev.Moravy tzn.nešikovný)

Jen bych doplnil, že pocházím z jižní Moravy - Slovácka a tam ani jiné slovo než gramlavý ani neexistuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lee
Nováček
Nováček


Registrace: 9.6. 2009
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 6:54 pm    Předmět: Citovat

elév -dobrá , nebudeš mi nic dlužný ale při roztřelu na nějaké soutěži mě necháš vyhrát Smile -a tak aby to nikdo nepoznal.
pošli mi adresu na SZ ale neslibuji kdy se dostanu na poštu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 6:41 pm    Předmět: Citovat

...čiže by som ti ich asi radšej zaplatil... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Bude to asi tak, za 5 kúpi, za 10 predá... možno to presnejšie triedi, neviem, nepýtal som sa. Ale prvá otázka od Polletiho bola či mám obchod, že má pre mňa návrh. Objavil som to, tak som to len chcel dať v známosť. Videl som, že už je to aj na atarne a chlapík to tam velmi doporučuje...
Lee, ak mi zopár pošleš, budem ti dlžný láskavosť... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lee
Nováček
Nováček


Registrace: 9.6. 2009
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

kupoval jsem 2x přes E-Bay od dvou různých prodejců-oba z číny .Jeden z nich neustále hledá komplice na prodej i v evropě -nemám to nijak ověřené ale pochybuji že by si Ital doma pěstoval bambus /i když to zase prý není takový problém/ takže si myslím že jeho zdroje budou podobné a že dělá jenom redistribuci .K porovnání kvality nejsem schopen se vyjádřit protože to jsou první a jediné bambusové tyčky které zkouším Smile měl jsem ve spinu 65-70 a ještě mám necelých 100 ks v 70-75lb .Tyto se v g pohybovali v rozmezí 24g-35g .čím tenčí tím těžší .Naprostá většina cca70 %byla 30-32g . dá se udělat cca 4-5 sad ve kterýje rozdíl 1-1,5g.materiál je to velmi pekný ,nejsou samozřejmě ideálně rovné ale zdá se jako by jim to ani nevadilo/ i ten na pohled krivější šíp letí kolikrát lépe než rovný/ Co se týče přesnosti s nimi dokážu trefit i na 30m poměrně přesnou 10 ale stejně tak se zoufale minout /ovšem to dokážu i s karbonem Smile /Soustřel nemám o nic lepší ani horší než se dřevem.Mám je většinou zkráceny na 75 cm ,85 gr 3D šroubovací hrot jak do karbonů,5/16plast.končík a z 55lb Kaya luku lítají velmi svižně .Jestě je sice stále doladuji , střídavě se nasírám a zapřísahám se že budu střílet jen s karbony nebo zkusím bikonická dřeva ale myslím že většina problémů a nepřesností není v bambusovém šípu ale v technice vypouštění. Co je taky příjemné -že tyčka vyjde opravdu do nějakých 30kč /při 100ks je poštovné většinou zdarma/ a pokud chce člověk jen funkční šíp bez uměleckého náboje tak mi výroba zabere asi 15min .Jichocz to má určitě promakané ,všechna čest ale na můj vkus až přemakané Smile nic ve zlém. Myslím že pokud není člověk vysloveně gramlavý (pro jiné lustřelce než ze sev.Moravy tzn.nešikovný)tak žádné přípravky na hrot nepotřebuje .uvnitř bambusu je vždy už díra -většinou ve středu a stačí ji vrtakem zvětšit ,šroubovací konec hrotu (většinou 5/16)na brusce cirkulárně symtericky obrousím aby byl tenčí a nemusel jsem dělat velkou díru v bambusu ,na tento hrotový dřík ještě navlíknu kov. podložku velikosti obvodu hrot. konce bambusu a celé to normálně zastrčím a zalepím do bambusu .ničím už to nezpevnuji , neolepuji a jediné bambusy které jsem roztřískal byly o kámen nebo bokem o stromy .Bambus navíc sám o sobě nevyžaduje žádnou velkou povrchovou upravu -já ho jenom přetáhnu autovoskem.
Elév -ze slabosti pro ostatní lukostřelce (zejm.ty které neznám) ti klidně pošlu pár tyček at si to můžes vyzkoušet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 12:06 am    Předmět: Citovat

Elév napsal:
... cena v eurách a za jednu tyčku samozrejme, drahšie, ale vraj mimoriadna kvalita...


Pokuď mám správné informace, tak jenom kupuje a dál prodává stejné tyčky, co jsem koupil za cca. 24,- Kč/ tyčku z té Číny. Ke kvalitě těch kupovaných se může vyjádřit i Lee, protože myslím taky kupoval ze stejného zdroje. Já jsem z nich nadšený. Možná jenom, když budu objednávat další, tak je lepší objednávku spojit pro více lidí a vytřídit je ještě více podle hmotnosti. Ten rozptyl byl od cca. 22 gr. až po 28 gr. u několika tyček. Já to u své várky udělal a vytřídil jsem s malým rozptylem tyčky do 3 skupin (21 až 23 gr., 23 až 25 gr., nad 25 gr. - po zkrácení na délku 31").
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 11:22 pm    Předmět: Citovat

Ceny rovnaných bambusových tyčiek od Polettiho:

12 ks - 2,80

24 ks - 2,60

50 ks - 2,40

100 ks - 2,20

... cena v eurách a za jednu tyčku samozrejme, drahšie, ale vraj mimoriadna kvalita...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 12:31 am    Předmět: Citovat

Jichoči, máš to premakané...

Predajca dobre vyzerajúcich bambusových šaftov z Talianska:

http://www.polettiarchery.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

INMU napsal:
Pak si člověk do vrtačky upne obrobek (čili dřík šípu) roztočí, nasadí na hrot vrtáku a tradá...
Fígl je v tom, že tím, že se točí ten dřík, tak se sám centruje a to jak na střed průřezu, tak na souosost.


Dá se to různě. Problém byl, když byla tyčka křivá, pak se může stát, že ta dírka není v ose toho bambusu a nebude to sousosá dírka. Navíc je bambus celkem křehký a pokud je stěna kolem 1mm (vrták taky nebude přesně souosý a může kmitat), může tyčka popraskat.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
INMU
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 143
Bydliště: Plzeň / Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 10:43 pm    Předmět: Citovat

Ještě je jedna vcelku jednoduchá metoda. Ve strojařině to má i zvláštní název, který si bohužel nepamatuju.

Spočívá v tom, že vrták se pevně upne třeba do svěráku. Nebo se zalepí do dřevěného špalíku a ten se pak chytne svěrkou ke stolu.

Pak si člověk do vrtačky upne obrobek (čili dřík šípu) roztočí, nasadí na hrot vrtáku a tradá...
Fígl je v tom, že tím, že se točí ten dřík, tak se sám centruje a to jak na střed průřezu, tak na souosost.
_________________
Je to boj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 10:31 pm    Předmět: Vrtání dírky pro hrot Citovat

Více lidí se ptalo, jak vrtám dírku pro trn hrotu u bambusových šípů, aby byl hrot souosý. Vymyslel jsem si 2 přípravky, kde zasunu tyčku opracovanou na 7mm a odvrtám dírku do nastavené hloubky. Vnější průměr tyčky u hrotu dobrušuji ručně a když je malinko menší, tak to nevadí. Tyčku olepím samolepící páskou aby šla do té dírky natěsno. Používám 2 typy hrotů - s trnem 4mm a s trnem 5mm a závitem 4mm. Těmi dvěma pŕípravky tedy mohu odvrtat tu dírku pro oba typy hrotů s tím, že nejdříve vrtám dírku 4mm s nastavením vrtáku aby šel jenom do hloubky odpovídající celé zapuštěné délce. Pokud používám ten 3D Combo hrot, tak pak ještě dovrtám tu dírku 5mm. Obě dírky pak ručně zvětším na 4.2mm a 5.2mm (vrták držím v ruce a jemně dírky protáhnu - musí tam být malá vůle aby se tam kolem dostalo lepidlo. Zvolil jsem pro oba typy vrtáků vedení 25mm aby byl vrták dobře veden. Tady jsou ty přípravky:



Je nutné po nalepení hrotu udělat omotávku. Já ji v několikavrstvách ještě potřu epoxydovým lakem aby se zvýšila odolnost v místě omotávky.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hrom
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.8. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 11:18 am    Předmět: Vyroba sipu z bambusovych tycek Citovat

Taky ty šípy leštil přesličkou nebo nějakou podobnou rostlinou.
Byly tam jasně vidět nějaké stvoly svázané dohromady. Zajímavé postupy, nářadí, inspirace. Díky za sdílení, Hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 12:09 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
hadr


... no, zapotil som sa (ako ten bambus), ale už rozumiem... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

hadr
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Všimli ste si? Ani kusok šmirglu ani pilník... najlepšie dielne nepoznajú šmirgl... to leštenie, myslel som že to brúsi pemzou(?).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

odmašťuje- aburanuki
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 4:31 pm    Předmět: Citovat

Starý Japonec leští bambus. Shocked
Very Happy
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dav1dMldc
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.1. 2010
Příspěvky: 580
Bydliště: ladce

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 3:56 pm    Předmět: Citovat

mňa zas ako ich šmirgloval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 3:34 pm    Předmět: Citovat

Mě zaujalo jak ty tyčky dovažuje.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
INMU
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 143
Bydliště: Plzeň / Kladno

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

Na to jsem taky koukal. jen by mě zajímalo, jestli to propichoval úplně skrz nebo ne. Nebylo to tam vidět.
_________________
Je to boj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

Zajimave je to propichovani tim ohratym dratem.

Jeo to obodoba toho naseho vrtani Smile
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Strana 5 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.