Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mistrovství ČR v tradiční lukostřelbě 2010
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 10:35 pm    Předmět: Citovat

Teda to čumím, co se tu semlelo. Sice jsem tam bohužel nebyl (příprava Zelňačky je v plným fofru), ale musím se Jichoče zastat. Vždyť von jen napsal co se mu líbilo a nelíbilo a tak by to mělo bejt.
Když po akci přijde halda ohlasů jak to bylo krásný, úžasný a pohodový, tak to samozřejmě pořadatele hřeje u srdce, pochvala je často jediná odměna a hlavně motivace pro příště. Ale já třeba přímo chci po akci od účastníků slyšet kritiku, aby se vědělo, co příště udělat líp nebo jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

no jo tak asi blbost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 9:57 pm    Předmět: Citovat

teraz viem ze to nepatri do tohoto vlakna ale napadlo ma aj vzdy na konci roku spolu s vyhlasenim ligovych vysledkov vyhlasit najlepsieho usporiadatela akcie atd atd .. ci je to blbost ??? Rolling Eyes ak ano tak pardon nebolo to myslene v zlom Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 9:52 pm    Předmět: Citovat

Ty s Petrem si tu chválu určitě zasloužíte. Mě jenom přijde, že se z toho děkování stává klišé.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se teprve teď dostal díky dovolené k internetu a možnosti si přečíst všechny příspěvky a prohlédnout fotky. Jsou skvělé, díky za ně. Dík za veškerou chválu a dík za všechny připomínky. Dík všem, kteří nám pomohli a beru si za své příště včas upozornit na to, že potřebujeme pomoct při stavění a hlavně při bourání, při kterém bývá obecně méně lidí. Jsem moc rád, že jsem mohl být účasten, i když nemohu právě střílet.
Itazipa: já Tě chápu, ale věř, že jsem se velmi těšil na to jaké budou ohlasy na fóru, protože na závodech jsme moc času na vyzpovídávání účastníků opravdu neměli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 5:29 pm    Předmět: Citovat

Mě to občas dělá problém na některých 3Dčkách, kde mi zavazí hrana svahu ve volném výhledu, ale naučil jsem se střílet na špičkách Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 5:28 pm    Předmět: Citovat

Nejen ty ale třeba Napeska a další. Je dobré si to uvědomit a počítat s tím.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

Peter tou vyskou ma asi na mysli mna Embarassed .. ja sa ale nestazujem strielal som ako som vedel a to ze mne dialkove discipliny nejdu je iba moj problem ale bude fajn ak budete ratat aj s krpcami ako som ja Laughing inak pekne to bolo zabavil som sa a nabuduce ma tam mate zase Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 4:32 pm    Předmět: Citovat

Petře všeho moc škodí. Vždycky si najdu čas a osobně poděkuji a když mám něco na srdci, tak to řeknu do očí. Ono to psané slovo všechno nepobere.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 3:46 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
Snad jen takový skrovný návrh:
Co kdyby účastníci každého turnaje poděkovali organizátorům přímo na místě, třeba při předávání cen, protože je určitě za co. Tam můžou prezentovat i své připomínky. Navíc jsou tu i soukromé zprávy.
Protože pokud je tu za rok dvacet turnajů s padesáti účastníky, tak se na vláknech za ten rok objeví tisíc naprosto stejných děkovných příspěvků, jako přes kopírák....


Nic proti ale organizátory poděkovaní potěší a je dobrá i zpětná odezva. Třeba z diskuse tady jsem si uvědomil to, že při stavbě disciplín je potřeba dbát i na to že ne každý lukostřelec vyrostl do mé výšky. A na turnaji na to ani nemusí být čas. Tím že se rozdají ceny to nekončí, je například potřeba uklidit terčovnice a spousta dalších drobností.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 3:43 pm    Předmět: Citovat

Jardo naprostý souhlas, mluvíš mi z duše.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 3:21 pm    Předmět: Citovat

Snad jen takový skrovný návrh:
Co kdyby účastníci každého turnaje poděkovali organizátorům přímo na místě, třeba při předávání cen, protože je určitě za co. Tam můžou prezentovat i své připomínky. Navíc jsou tu i soukromé zprávy.
Protože pokud je tu za rok dvacet turnajů s padesáti účastníky, tak se na vláknech za ten rok objeví tisíc naprosto stejných děkovných příspěvků, jako přes kopírák....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

U nás je obvyklá cena za 3D 380,- až 400,- korun 500,- a více za 3D maraton. Je v tom oběd. Ceny jsou většinou symbolické, jednou jsem za druhé místo dostal perníkovou medaili. Jinak na 3D si vystřelíš 28 šípů, na maratonu 56.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gawain
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 580
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 2:20 pm    Předmět: Citovat

Ale ludia spametajte sa uz konecne!
Ak niekto napise svoje pocity a vyjadri svoju krytiku, tak sa s toho len poucime, usmejeme a zamyslime sa. Netreba nam vysvetlovat ako to pri organizovani chodi, ja to poznam a mozem povedat, ze Castrum 2009 bol plny krytiky a poucili sme sa. Castrum 2010 hol uz o nieco lepsi a verim, ze treti rocnik vyrazi strelcom dych Razz . Jichocz vyslovil to co na srdci to na jazyku. Nerobte z toho horor, no s niecim z Jichocoveho prispevku suhlasim a to, ze 500 KC je trochu moc. Na slovensku je vsetko oproti CR drahsie (bohvie preco) ale ani MSR v 3D nemali drahsie startovne ako 15 € co je cca. 390 CR. Rolling Eyes
Ale inak lutujem, ze som sa nemohol zucastnit. Snad nabuduce.
Drzim palce. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 7:58 am    Předmět: Re: Hups Citovat

jchocz napsal:
Na 90% to tak je (lze chválit), ale PROSÍM, aby zde bylo možné napsat i těch 10%.

Ale ano, samozřejmě, že sem jde napsat cokoliv. Cenzura v tomto směru rozhodně neprobíhá Wink
jchocz napsal:

Některé jsou zbytečně uražené, některé jsou zbytečně emotivní a ty typu, že se na to příště vysereme, jsou pro mne nepochopitelné.

Zřejmě máš na mysli mé prohlášení, že "Pokud pořadatel bude dávat do soutěží čas, energii a ještě je bude ve výsledku dotovat (a sklidí nakonec kritiku, že je soutěž drahá), příště se na to vykašle. Včetně nás. ", tak to není nijak nepochopitelné. Jestliže se ukáže, že ta soutěž je jako celek prostě příliš drahá (ať už kvůli nájmu, cenám a kdoví čemu dalšímu) a že je tím pádem dotovaná z kapes pořadatele a přitom bude výše startovného pro řadu lidí neakceptovatelná, tak je jen logické, že se prostě příště konat nebude. Bohužel jsme dnes v tržním prostředí, asociace nemá na svou činnost letos od nikoho ani korunu a co se nezaplatí ze startovného (nebo to někdo nevěnuje nad rámec toho, co už pro ATL dělá), to není. Prodělečnost takové soutěže je pak potřeba minimalizovat - nejsnazší je ji zrušit Wink
Ale abych předešel spekulacím - MČR zatím rušit nechceme, pokud k tomu nebudou vážnější důvody, než je tento. Zatím se to utáhnout dá a být o něco více střelců, dotované to být nemuselo.

jchocz napsal:

Každý zde je rád za jakoukoli akci a toto má být diskuse kam to ještě posunout, co udělat lépe a tak. Nebo ne ?

V pořádku, jak jsem psal - uvědomujeme si, že MČRTL může kdokoli brát jako "další normální závod". Položil jsem věcnou otázku - kudy dál? Jak z něj udělat něco, co bude chápáno jinak? Já nad tím přemýšlím už třetí rok. Budu rád za jakoukoli radu na toto téma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 9:59 pm    Předmět: Citovat

Co naděláš, tak dobrý pivo jako u vás mají málo kde.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 9:40 pm    Předmět: Hups Citovat

Hups, teď tady budu za blba. Já nechci nic hanit a znevažovat. Taky někdy pomáhám s organizací i stavbou disciplín a kvočnováním a vím, že není prdel udělat cokoli. Fakt jenom nekecám, ale pokud to jde (a mám informaci, že někdo něco potřebuje), přiložím RÁD i ruku k dílu. Vyjádřil jsem názor, protože vidím i to, co lze zlepšit a kde by stálo za to udělat něco jinak. Něco mělo být bráno s humorem a něco jsou skutečné náměty na přemýšlení, ale mám pocit, že tady se má jenom chválit. Na 90% to tak je (lze chválit), ale PROSÍM, aby zde bylo možné napsat i těch 10%.

Nechci zde zanášet nějaké vášně a vůbec mým cílem nebylo nějak trvdě něco kritizovat. Nechci ale aby to zde bylo jako v nějakém trapném americkém filmu - všechno je super, všichni jsou krásní a úžasní...

Reakce některých mi ale bohužel říkají, že k tomu americkému stylu směřujeme. Některé jsou zbytečně uražené, některé jsou zbytečně emotivní a ty typu, že se na to příště vysereme, jsou pro mne nepochopitelné. Pak ty slovní spojení typu "nechutných obviňování" - to již vůbec nechápu. Zde napsal někdo něco ve stylu "nechutného obviňování" ? Každý zde je rád za jakoukoli akci a toto má být diskuse kam to ještě posunout, co udělat lépe a tak. Nebo ne ?
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bohda
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Staré Město, UH

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 9:18 pm    Předmět: Bohda Citovat

Chlapy, sice jsem letos na MČR nebyl, ale moji kolegáčci ano a velice si soutěž pochvalovali. Zvláště "Myšobijec" Káša Twisted Evil.
Co se týče k diskuzi o MČR, pak ji beru s lehkým nadhledem. Diskuze je potřebná, pokud nesklouzne do nechutných obviňování. Takže pište, co se Vám nelíbilo, pořadatelé si vezmou ponaučení, ale stížnosti typu "nechutnalo mě vaše pivo" mezi ně podle mě nepatří.
Doufám, že se na MČR příští rok, po roční pauze, opět dostanu a porovnám si moje střelecké dovednosti i v jiných disciplínách, než které děláme v ML.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Pepiku dost dobrý , máš můj obdiv ,pravdivé jednoduché stručné Smile Smile Smile
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pepik Libichov
Nováček
Nováček


Registrace: 19.8. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

Vážení kolegové,byl to můj první závod u vaši asociace a jsem velice překvapen jak do sebe jdete.Musím napsat že ty disciplíny mě některé vůbec neberou ,ale musím zkusit vše.Říkam jednou a dost.Pojedu ještě jednou až někdo udělá závod za 200Kč,tak jak to bylo tady.Jelikož pořádáme také závody tak vím co to stojí.Tř ineděle do předu už vše zajišťovat,být na netu,pořád s někým telefonovat.Lidé se přihlašují a odhlašují.Postavit tratě,nějak to tam dovést,roztahovat se někomu na pozemku a pak to uklidit,to není zadarmo.Terče se rostřílí, tu slámu tam také někdo navezl.Voda na záchodě atd.se také někde promítne.Do toho oběd v ceně.Všichni si braly z auta na parkovišti ovoce,džusy,minerálky a tatranky.Určitě to tam nenadělil mikuláš,ale byl to pořadatel.Dále se k tomu vede účetnictví,a to je plno dalších věcí které nejsou vidět.A ta největší věc, o které nemáte někteří ani zdání, je zodpovědnost, kdyby se něco stalo,to věšinou odnáší pořadatel Nevím o jakých špičkách je řeč,ale vyhrály ti nejlepší takže nesnižujte jejich výkon a titul který získaly.Musíte se někteří smířit s tím že oni jsou ti nejlepší pro daný rok.Za rok to bude jinak.Odměnění bylo takové jaké bylo, diplomy medaile a něco k tomu ,že tam zůstaly pouze vítězové a pár nás poražených kteří jsme se snažily udělat vítězům aspoň trochu ty správné atmosféry,tak na tom nevidím nic špatného.A závod pro pořadatele skončil až když byly výsledky na netu.A kdyby jste si odpustily těch pár piv ,tak jste nakonec mohli ušetřit.Petře a Hynku bylo to skvělé .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 8:14 pm    Předmět: Citovat

jchoczi ty jsi normální borec , Confused , někdy si zkus udělat nějaký turnaj a pak si budem povídat o organizaci , ono totiž pomáhat je něco úplně jiného,kritizovat umí úplně každý , a co by jsi si představoval o větším komfortu závodu , jaký je rozdíl když poběžím 100m v oblastním závodě , a na olympiádě ? Myslím si že veliké procento disciplín jsou dílem lidí z Lukostřelce a na většině zavodů jsou převzaty vlastně od nich (a podle mě je to v pořádku) dát 500kč za 300 soutěžních výstřelů na parádních terčích a ve skvělém místě se mi nezdá tak moc ,to se na mě nezlob (a nebo klidně zlob ) vyjeď si někdy na 3D závod ,kde dáš 380kč za startovné a vystřelíš si 28krát a za první místo dostaneš plyišovýho medvídka a budeš se divit ,ale mistrovství světa ve 3D se střílí zase na zvířátka ,moc se toho vylepšit nédá.
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 4:47 pm    Předmět: Citovat

v buducnosti ak by ste sa rozhodli ze spachate juhomoravsku jednodenku pocitajte so mnou Smile aspon by som nemusel vstavat o 3:30 Laughing ale nie vazne to myslim ... a ak bude niekde na juhu Moravy tak kludne pridem aj pomoct s tym akosi problem nemam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 3:35 pm    Předmět: Citovat

legolas napsal:

Říkal sem si, že bych zkusil jako Ajuta nějakou jihomoravskou komorní jednodenku


V takovém případě nabízím zcela vážně maximální pomoc, rád bych nějaké turnaje na moravě, neřkuli blíž k Brnu a Slováci mi dají jistě za pravdu také.

Co se týká stížností, to je vždycky těžké, já třeba poděkoval i když jsem měl také pár kritických postřehů, ale říkám si, že to prostě patří někam k pivu a ne sem, protože ve výsledku jsem byl maximálně spokojený a vše je výsledkem kompromisu.

Co se týká stížnosti na nedostatek lidí při stavbě, tak ty nechápu. Stačilo napsat sem do fóra, že je třeba helfnout. My tam třeba byli v pátek hodně brzo, ale Petr prošel kolem až za 2 hodiny a to už toho moc k pomoci nebylo, protože za chvíli byla tma. A pokud by byl problém s dobrovolníky, stačí jim nabídnout adekvátní odměnu - snížení startovného na cenu obědu a ještě vám budou trhat ruce.

Hodně zdaru a nenechte se odradit, jenom to ne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 3:27 pm    Předmět: Citovat

Já to nechápu..........vždyť to byl velmi vydařený turnaj a to velmi........stačí jen poděkovat, nic víc........všem co se na organizaci podíleli.........ještě jednou smekám a děkuji. Před všema co pořádají Lukohrátky, Zelňačky, Bažanty, Naadam apod........chci jet, podmínky znám, přijedu, zastřílím si........nelíbí se mi to, je to daleko, drahé apod..........no tak nedojedu, jak prosté.........
Snad vadí oficiální název MČR.Tak dáme příště Licoměrská jednodenka Smile
Říkal sem si, že bych zkusil jako Ajuta nějakou jihomoravskou komorní jednodenku, ale aby mi někdo vyčetl startovné, atmosféru, blbé terče, hnusný pivo(nicméně starobahno je opravdu nic moc Sad .........tak proto na to.s....u
Na jednu stranu chcete velkolepý turnaj pod hlavičkou MČR s cenama hodnýma turnaje a na druhou je sratovné 500 moc.......stále tomu nerozumím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 12:32 pm    Předmět: Citovat

O ceně bych se vůbec nebavil.
Každé 3D stojí kolem 400 a to ještě člověk platí licenci.
Cena je záležitost pořadatele, do toho já jako účastník absolutně nemám co mluvit. Maximálně nepřijedu, protože se mi to bude zdát drahé. Ale akce nesmí být ztrátové, to je přece premisa!

Spíš si myslím, že ta cena je problém právě ve vztahu k nabitému říjnu:
pokud člověk platí každý týden po sobě 400-500 za závod, už to moc je.
Jednorázově 450 nikoho nezabije.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

Pokud bych se k tomu mohl vyjádřit tak na mě visela administrativní a organizační část pořádání závodu. Rozhodně to není one man show. Terčovnice a materiál zajišťoval Itazipa s Lucínkem. Nemalou ruku k dílu přiložila Bambulka s Vlaštovkou a nedovedu si představit že by se to zvládlo bez Hynka. Tímto bych jim chtěl ještě jednou poděkovat.

Filozofie mistrovství spočívá ve volbě a vyváženosti disciplín s ohledem na všestrannost a zajištění pohody pro střílení, toho dle mého názoru bylo dosaženo.

O ceně se tu mluvilo, ale pokud se nepodaří zajistit sponzory těžko se s ní dá hýbat směrem dolů. Spíš si myslím, že do budoucna vyvstane otázka jestli za danou cenu vůbec závody pořádat.

Co se týká piva to se dle mého názoru pít dalo. Sice nejsem pivař, ale pár kousků jsem dal. No pokud někdo tvrdí, že to byl patok, zjevně nepil předrevolučního Šáriše, Ostrožskou desítku a to už vůbec nemluvím o něčem co se nazývalo pivo žigulevskoje (všechno na přelomu 80-90 let minuleho století).
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.


Naposledy upravil pet.ar.kay dne st říjen 13, 2010 1:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 11:59 am    Předmět: Citovat

No...

... myslím, že o mně nikdo nemůže říci, že bych nebyl kritický k čemukoli, co se mi nelíbí. Laughing (mám koneckonců kritiku v popisu práce Razz )

Já za sebe mohu místopřísežně prohlásit, že jsem byl nadšený.
Klobuk dolů před pořadateli, po tom, co jsem o problémech slyšel. Bez přehánění.

Akce byla zjevně schopná bez problémů utáhnout množství lidí běžné na Lukohrátkách, což samo o sobě je úctyhodné. Že tam nakonec nepřijeli je podle mne spíše věcí celkové strategie tradičního lukostřílení v Čechách (už jsem zde o tom - kriticky Smile - psal, vrátím se k tomu na konci příspěvku).

Mně se naopak líbilo, že akce byla co do účastníků komorní a přitom "disciplínově" a rozmachem "veliká", tj. že jsem ještě byl schopen obsáhnout přítomnou společnost (u 100 lidí to absolutně nezvládám) a přitom závod s mnoha disciplínami, na velké ploše, spousta tréninkových terčů, pohodové zázemí. Jídlo bylo přijatelné. Pivo - tam jsem trochu zmlsán tím, že pravidelně piji přímo v Plzni tamní živá piva - ale pít jsem to dokázal. Ceny pro vítěze mi malé nepřišly. A to počasí!
Big Ups Skutečně jsem byl nadšen. Big Ups

...

No, nebyl bych to já, abych si také něco neodpustil ... Twisted Evil

Takže za prvé jen taková drobnost do budoucna - při účasti těch zmiňovaných 100 lidí bych rád viděl, kam by se vešla auta. Prostory k parkování, co jsem viděl, byly tak tak vyčerpány a to tam byla půlka plánovaného množství. Pro příště by bylo vhodné tohle řešit ... šipkami, pásky či nějakým chudákem, co bude ochoten stát u vjezdu a posílat auta podle nějakého klíče na připravené prostory.

Za druhé myslím že vím, co měl Jichocz na mysli - že akci scházela jistá velkolepost. Že tam nebyly famfáry, průvod kostýmovaných střelců ani stripteeasové tanečnice svíjející se kolem dlouhých luků. No nebylo to tam.
Mně osobně to vůbec nevadilo. Pokud by se ovšem akce měla chápat jako oficiální ukončení ligové sezóny historické lukostřelby u nás, stálo by za to zvážit kostýmování pořadatelů a trochu formálnější zahájení i vyhlašování cen.
Podle mých skromných zkušeností udělají dva hradní trubači a jeden herold s atmosférou neuvěřitelné divy. Trchu mi bylo líto, že se nevyužili ti koně, když už tam byli ... jezdec má respekt a kostýmovaný jezdec, třeba s praporcem vždy trochu zvedne pocit z civilní na sváteční rovinu.

A teď to hlavní:

letos prostě vyšel nabitý podzim, hlavně říjen. A bylo toho málo na jaře, mi přišlo. To je o té strategii lukostřelby v Čechách. Já vím, že jsou to sóloakce nadšenců a že si to pořádá každý, jak mu vychází dovolená a tak. Ale prostě ... nějaká koordinace by měla být - jinak to dopadne takhle. Pokud člověk připočítá 3D závody, tak je teď každý týden něco. Nedá se čekat, že pak všichni přijedou na jednu konkrétní akci - z pohledu kalendáře TO VŽDY BUDE AKCE JAKO KAŽDÁ JINÁ, KDYŽ DVA TÝDNY PŘED I PO JSOU VÍKENDY S PODOBNOU NABÍDKOU Idea Idea Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 11:02 am    Předmět: Citovat

Vrátím se k Jichočovu hodnocení soutěže.

- problém je v tom, že k účasti nikoho nepřiměješ, pokud nechce/nemůže z rozličných důvodů přijet. Takže je to věc, kterou pořadatel těžko ovlivní. V tomto případě byl problém trochu i v tom, že termín nebyl znám dostatečně dlouho dopředu. To je jedna z věcí, které se jistě změní. Už od května známe termín příštích Lukohrátek (14.-15.5.2011) . u MČRTL to nebude jiné - termín dáme vědět do konce tohoto roku a bude neměnný.

- cena startovného se odvíjela mj. od nákladů a předpokládané účasti. Nemyslím, že je velký rozdíl pro jednotlivce v tom, jestli zaplatí 350Kč nebo 450Kč, zatímco pro pořadatele je to rozdíl dost podstatný. Pokud pořadatel bude dávat do soutěží čas, energii a ještě je bude ve výsledku dotovat (a sklidí nakonec kritiku, že je soutěž drahá), příště se na to vykašle. Včetně nás.

- kvalitu piva nemohu posoudit. Měl jsem jich jen pár a pít se to dalo, ale nejsem pivař.

- konstruktivně: Jakým způsobem odlišit "mistrovství" od "normálního" turnaje? Snažíme se o to pečlivým výběrem reprezentativních "tradičních" disciplín, ne moc ani ne málo, vyrovnané na jednotlivé dovednosti ... jestli přijedou "ti nejlepší" nebo ne, to už je jen na nich. V tomto případě mi napadají jen dvě nebo tři slavná jména, která na turnaji chyběla. Jinak tam bylo dobrých střelců poměrně hodně. Alespoň v sobotu ...

Ano, je snadné napsat, co bylo z osobního úhlu pohledu špatně. Prosím ještě o to, napsat, jak by to mělo být lépe ... díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Eleniel napsal:
Jako, že Jichoč na MČR nebyl? A nikdy nepomáhal s Doubravským bažantem nebo Zelímu spolu s klukama ze Sagittaria? Shocked


Ne mám na mysli, zákulisí pořádání této konkrétní akce...

A myslím to obecně o té pomoci ne na jichoce pozor, to bychom si nerozumněli. Byl to spíš postesk nad členy Asociace, jako pořadatele. Ale to je prostě dlouhá historie a kapitola sama pro sebe. Bohužel.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 7 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.