Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vyroba sipu z bambusovych tycek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 11:21 am    Předmět: Citovat

Tak konečně kompletně olepená sada šípů ze štípaného bambusu:


_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 12:32 am    Předmět: Citovat

Laughing Myslel som tie xichtíky a vychádzajúc z nich som si potom myslel , že aj ostatné... Inak česť tvojej snahe.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 12:21 am    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Stále ten hnusný nalepovací kresting Laughing , ale bažantie perie oceňujem. Ako lietajú tie lepené štiepané?


Nalepovací kresting ? Co to je ? Všechno je ručně malované, jenom u těch prvních jsem měl takové nálepky a ty jsem použil (ty malé ksichtíky..., ostaní je malováno ručně).

Štípaný bambus - jsou tam 2 varianty a to nelepené z plného materiálu a lepené (6 částí). Letové zkoušky budou a poreferuji. Z toho plného materiálu jsem dělal lehké šípy 21 gramů a vcelku to šlo. Když jsem ale posílil luk, musel jsem posílit i šípy a s těmi jsem zatím nestřílel, čekal jsem na peří.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 11:38 pm    Předmět: Citovat

Kdybys náhodou zlomil - schovej mi prosím opeřenou část. Šípy vypadají moc pěkně...
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 11:31 pm    Předmět: Citovat

Stále ten hnusný nalepovací kresting Laughing , ale bažantie perie oceňujem. Ako lietajú tie lepené štiepané?
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Radas
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 24.2. 2010
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

prosimte to 6" peri z bazanta je ocasni?
nejaky doma mam, ale myslel sem ze se pouziva jenom z kridel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:05 pm    Předmět: Citovat

Velká krása ako vždy... Thumbs Up
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:01 pm    Předmět: Nové varianty bambusových šípů Citovat

Vyrobil jsem několik nových variant šípů - něco pro sebe a něco na pokusy a prodej.

33" dlouhé, pro luky 45 až 50 lb, cca. 30 gramů:





Jako kuriozitu zde představuji bambusové šípy ze štípaného bambusu. Je to pracné ale jsou neuvěřitelné..

33" dlouhé, mírně bikonický tvar, pro luky 60 až 70 lb, hmotnost cca. 34 až 36 gramů, mírně delší peří než je obvyklé - 6" délka a je to bažantí peří:





2 šípy jsou kratší - 31" pro pokusy

Před časem jsem taky získal HEXa bambusové tyčky, které jsem složitě proměnil na šípy pro silnější luky.

30" délka, pro luky 55 až 60 lb, hmotnost 32 až 34 gramů




_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kobsu
Nováček
Nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 5:30 pm    Předmět: Citovat

Obrat nátah +- standard měl vyjadřovat hodnotu kolem 28-29´´. Když jsem šípy porovnával na provizorní spinovačce, všechny bambusy (kromě jednoho) měly více jak dvojnásobný průhyb oproti karbonům. Přitvrdit, rozhodně musím přitvrdit... Very Happy Jo a váha je teď 24-25 gramů. Až bude chvilka zkusím novou várku pokusů. Jestli se zadaří, dám vědět jak jsem dopadl.
zdravím Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 11:40 pm    Předmět: Citovat

Bažant je pevný až moc Laughing Papagájové perie je ďaleko jemnejšie. Do tureckých šípov akurát .
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 11:03 pm    Předmět: Citovat

kobsu napsal:
..proti karbonům (Powerflight 500 + 100grs), kterýma normálně střílím jsou o hodně měkčí. Asi kdybych nakroutil hooodně tětivu, tak by ten netužší šíp ještě relativně fungoval. Ostatní jsou úplně... Nátah mám +- standard. Ještě jsem je nevážil, možná jsou opravdu lehčí... Zvážím a dám echo...
Jinak s broušením jsem to asi také hnal moc - uberu a dám pozor na srovnání spin... Ale peří papoušků si nedokážu představit stříhat v ruce. Cvik necvik, je hodně měkké.


Bambus není moc homogenní materiál, takže mezi koleny se Ti bude zdát tyčka měkká. Zde však vstupují do hry kolena, která kolem sebe mají materiál výrazně tvrdší. Chci tím říci, že statické měření SPINE moc nenapoví. Může se proto lehce stát, že když s takovým jakoby v celku měkkým šípem budeš střílet, tak při střílení se budou jevit jako tužší. Je moderní dnes mluvit o dynamickm SPINE a zde to tedy platí určitě. Nejlepší je skutečně otestovat hotové šípy a z těch vybrat ty lepší.

Peří z papoušků - nevím jak je tuhé, ale já momentálně používám bažantí a to je tedy jemné hodně a jde to. Chce to ostré nůžky.

Nátah - ta formulace +- standard nic neříká. Když budeš chtít střílet ala indiáni, tak 25" je normální, když budeš chtít střílet jako orientálci, tak standardem může být klidně 32 až 34" i více.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kobsu
Nováček
Nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 9:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jchoczi, proti karbonům (Powerflight 500 + 100grs), kterýma normálně střílím jsou o hodně měkčí. Asi kdybych nakroutil hooodně tětivu, tak by ten netužší šíp ještě relativně fungoval. Ostatní jsou úplně... Nátah mám +- standard. Ještě jsem je nevážil, možná jsou opravdu lehčí... Zvážím a dám echo...
Jinak s broušením jsem to asi také hnal moc - uberu a dám pozor na srovnání spin... Ale peří papoušků si nedokážu představit stříhat v ruce. Cvik necvik, je hodně měkké. Zkusnu asi ten plech od Spelec.
To Zeryk: ty barvičky letek jsou přírodní, a docela dobře se dohledávaj Smile . S pevností jsem problém zatím neměl, tak na neomotávkách šetřím ruce na další pokusy... Shocked
díky a zdar
Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 1:07 pm    Předmět: Citovat

kobsu napsal:
...podcenil jsem však shodnost spine tyček, mám každou jinou - příště si pohlídám broušení...nakonec jsou stejně příliš měkké (Geronimo 35lbs s klínkem) Evil or Very Mad ...tak jsou na prohlížení a na... Very Happy

Nedaří se mi tvarová shodnost letek (stříhám podle šablonky z kartonu) a potom jejich lepení (domoděl olepovačka) - gelovej vteřiňák dost oblemcá dřík...
Jestli máte nějaké rady, kritiky, prosím sem s nimi...

Michal


Ahoj, co znamená příliš měkké ? U bambusu spíše bývá opačný problém a to, že tyčky jsou pro určitý luk moc tuhé a současně spíše lehké. Je fakt dobré dodržovat pravidlo 8 až 10 grain/ lb. Je právě problém vybrat tyčky s podobným SPINE a současně podobnou hmotností. Podle délky nátahu se toto musí upravovat, protože je dobré podívat se při jaké délce nátahu je vůbec síla luku udána. Pokud je např. udána při 28" a skutečný nátah bude 30", tak musíš volit spíše tužší tyčky a s vyšší hmotností. Pokud je Tvůj nátah zhruba odpovídající normovanému nátahu a máš luk 35 lb, tak bych doporučil při shruba stejném SPINE komplet šípy s hmotností 22 až 24 gramů. Lehčí bych moc nedoporučoval a navíc ty lehké se hůř ladí. U toho broušení si dávej pozor, nemá smysl to brousit na totálně přesný válcový tvar - tyčku zbytečně zeslabíš a porušíš SPINE. Já to dobrušuji fakt v desetinách mm. Ze začátku jsem byl v tomto extrémista a brousil a brousil ale ty šípy byly spíše horší než teď, když je zabrousím pouze mírně. Je to jenom cvik.

S tvarovou přesností per já se moc nehrám, pírka stříhám ručně pomocí nůžek bez šablony a většinou to jde. Jinak ty Tvé šípy vypadají vcelku dobře ale střelecké vlastnosti se takto posoudit nedají.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zeryk
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2010
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 12:57 pm    Předmět: Citovat

To jsou barvičky Very Happy... jenom bych ještě přidal omotávku pro pevnost Wink

Jinak k tomu lepení a vystřihování... http://www.youtube.com/watch?v=nxeFvDgXE54&feature=related 3:56... mrkni na to.

Používám obyč. žlutou papírovou izolepu(moc nelepí a je docela průhledná), nalepíš na ni letku (pokud možno rovně), přilepíš na destičku, načáráš podle pravítka a jen vystřihneš.
U této metody je problém s měkkým peřím, jelikož při tom nalepování na izolepu nemusí držet tvar.
Zkus Univerzální chemopren... taky není zrovna nejčistší, ale co se ti nebude líbit, tak jednoduše nehtem odškrábneš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 12:53 pm    Předmět: Citovat

kobsu napsal:

Nedaří se mi tvarová shodnost letek (stříhám podle šablonky z kartonu) a potom jejich lepení (domoděl olepovačka) - gelovej vteřiňák dost oblemcá dřík...
Jestli máte nějaké rady, kritiky, prosím sem s nimi...

Michal


Na to lepení musíš být pečlivější ale je to otázka cviku. Nestejné peří po nalepení uprav nahřátým plíškem. musí být horký ale ne červený. Pak spečený hřeben letky přejeď párkrát smirkem tzv. po srsti. Wink T.S.-ATT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kobsu
Nováček
Nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 12:05 pm    Předmět: Citovat

Á, tady jsou! Very Happy Já hlava děravá...
http://vmichal.rajce.idnes.cz/Sipy_1/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kobsu
Nováček
Nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 12:01 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusil bambusáky ála Jchocz... mooc mne lákalo mít "svoje" šípy a na výrobu dřevěných dříků jsem si netroufl...jde to celkem dobře Smile...podcenil jsem však shodnost spine tyček, mám každou jinou - příště si pohlídám broušení...nakonec jsou stejně příliš měkké (Geronimo 35lbs s klínkem) Evil or Very Mad ...tak jsou na prohlížení a na... Very Happy

Nedaří se mi tvarová shodnost letek (stříhám podle šablonky z kartonu) a potom jejich lepení (domoděl olepovačka) - gelovej vteřiňák dost oblemcá dřík...
Jestli máte nějaké rady, kritiky, prosím sem s nimi...

Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 1:22 pm    Předmět: Re: Štípaný bambus Citovat

Garry napsal:
Zdravím mistry lukostřelce. email: garryborger@seznam.cz


Ahoj, já dělal šípy ze štípaného bambusu. Kupoval jsem bambus u firmy Lorys (kousek od Chrudimi). Dělají bambusový nábytek a dovážejí tyče 4m dlouhé průměrů až 16cm s tloušťkou stěny až 15mm. Dovážejí to myslím 2x ročně a ten bambus po čase při skladování praská, proto je tam potřeba dojet a vybrat si.

http://www.nabytekzteaku.cz/kontakt/
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Robil som si muškárku... dal som tam bmbs u nás bežne zohnatelný v baumaxe a pod. Experti by možno namietali, ale myslím, že ak bude tých šesť trojuholníčkov presne zlepených, tak druh bambusu sa už asi velmi riešiť nemusí. Každopádne funguje dobre, len som nevedel odhadnúť výslednú tuhosť (ale možno sa dajú nájsť nejaké tabulky), tak som musel nakoniec na ňu kupovať dosť lahučkú šnúru (2/3), ale o to vačšia pasia pri zdolávaní pstruha.... Wink Kurnik, išiel by som na ryby... Confused

Sorry za OT. Kludne zmažte...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Garry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.2. 2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 9:54 am    Předmět: Štípaný bambus Citovat

Zdravím mistry lukostřelce.
Zabrousil jsem na vaši stránku náhodou. Kamarád by chtěl zkusit vyrobit ze štípaného bambusu rybářský muškařský prut. Problém je ovšem vhodný materiál. Jestli vás mohu poprosit, pokud máte nějaké tipy, nebo odkazy na stránky, kde by to mohl koupit, hoďte mi to prosím do mailu, ať tady zbytečně nepíšem mimo Vaše téma. Všem moc děkuji. email: garryborger@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:48 pm    Předmět: Citovat

Ano. Hotentoti nebyli hlupáci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:46 pm    Předmět: Citovat

SOUHLAS. Kdybych byl něco lepšího ,vybočoval bych z davu a to se přece nedělá. Laughing .T:S:-ATT:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:45 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
Jichoči na to pr..m. Jsou tu mraky lidí kteří nepoužívají čárky ani háčky,co chtějí sdělit tomu je taky rozumět a nikdo jim to necenzuruje.Ani mně to žíly neškube. T.S. -ATT.

To je fakt. Za chvíli budeme považováni všemi stejně za národ hlupáků, tak na to se.me, proč si dělat násilí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:33 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
Mýšo ,Jichoč chce asi SPECIELNÍ chlubící vlákno. Že by se mu vyhovělo Question Razz . T.S.-ATT.


Ne, nechci. Jenom se mi líbí to vlákno "Galerie luků..." Ale jo, jde využít existující, tak nač zakládat další.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:27 pm    Předmět: Citovat

Mýšo ,Jichoč chce asi SPECIELNÍ chlubící vlákno. Že by se mu vyhovělo Question Razz . T.S.-ATT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:02 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
[quote="jchocz". Pomalu budeme muset založit podobně jako u luků speci chlubící vlákno o šípech...
.

No pro mně to asi těmato šípy zase na delší dobu končí celkově jich mám 50, na kšeft nedělám , snažím se je neztrácet a k tomu ještě střílím dřevákama. Ale otevřít vlákno vaše šípy by nebylo od věci. I mně by zajímalo jak dělají šípy ostatní a jejich zkušenosti. Však luk bez šípu je dorý akorát pro chromého i kdyby byl nevím jaký. Smile
T.S.-ATT.[/quote]
http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=605
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

Jichoči na to pr..m. Jsou tu mraky lidí kteří nepoužívají čárky ani háčky,co chtějí sdělit tomu je taky rozumět a nikdo jim to necenzuruje.Ani mně to žíly neškube. On se Jarda asi jen špatně vyhajal. Razz . T.S. -ATT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 1:32 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
Jen tak mimo mísu:
když už jste takoví estéti přes krásno šípů, proč si ty své příspěvky neprohlédnete nejdřív v náhledu (viz poslední tři) a neopravíte a postujete takovéhle neestetické mrzáky?


Je to spíše menší znalost jak to udělat s těmi citacemi.

To TS Spelec - používaj to tlačítko Citovat v pravé části a okopíruje se Ti automaticky ten text, který cituješ a následně odmažeš co nechceš a necháš jenom, co Ti vyhovuje. Bude to uzavřeno mezi ty značky v závorce. Je to ten text quote.... v hranaté závorce.

Zkontroluješ si to pak jako náhled a když budeš spokojený, tak to necháš. Jinak to stále můžeš upravovat.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 1:23 pm    Předmět: Citovat

Co je na nich až tak mrzáckého?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

Jen tak mimo mísu:
když už jste takoví estéti přes krásno šípů, proč si ty své příspěvky neprohlédnete nejdřív v náhledu (viz poslední tři) a neopravíte a postujete takovéhle neestetické mrzáky?
(např. [quote="jchocz". Pomalu budeme muset založit podobně jako u luků speci chlubící vlákno o šípech...[/quote]. atd.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Strana 2 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.