Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fórový střílení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

fenit napsal:
Cez vikend idem na druhy koniec ostrova pre objednavku sipov na novu sezonu.Vraciam sa k drevakom,tuto sutaz dokoncim carbonom,alebo tam na buduci tyzden supnem drevo dufam ze to nebude vadit,ozaj bude to este TRRB s drevenymi sipmi?Luk Geronimo s kolikom.

Nikomu to určitě nevadí - jen je to pro tebe "možná" oproti ostatním TRRB malá nevýhoda...
Alespoň se dozvíme, jak moc tvůj soustřel ovlivní "střelivo" Wink
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

Cez vikend idem na druhy koniec ostrova pre objednavku sipov na novu sezonu.Vraciam sa k drevakom,tuto sutaz dokoncim carbonom,alebo tam na buduci tyzden supnem drevo dufam ze to nebude vadit,ozaj bude to este TRRB s drevenymi sipmi?Luk Geronimo s kolikom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 9:08 pm    Předmět: Citovat

U nás počasí, že bys lukostřelce nevyhnal.... Evil or Very Mad - takže nic
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 4:09 pm    Předmět: Citovat

Tatiana

vcerajsi halovy trening 18m: 382b
_________________
„Čím dlhšie dovolíme problému, aby existoval, tým ťažšie je vrátiť mysli pokoj."
(Twylah Nitsch, Seneca)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 11:34 am    Předmět: Citovat

Tak som bol dnes skúsit znova 27m: vonku -2°C, sneženie, trocha viac som sa na to sústredil ao minule a výsledok je 209 +207 = 416 b. Bolo tam ale pár blbých šípov, tak myslím, že s tým výsledkom by sa ešte dalo čosi robiť. Nechám teraz oschnúť premočené krídielka na šípoch, potrénujem sokolov a idem skúsiť poobede znova 27m. Imago, ta tvoja 426b hranica ma nenecháva kľudným Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

Ita napsal:
hryska napsal:

Takze vysledok:
27m: 391b.
Mohlo to byt aj lepsie, lebo 2.kolo bolo za 215.

a poobede dalsi pokus, uz boli len -2 stupne
18m:
22+24+26+27+27+24+22+25+25+24+26+19+22+20+25+24+22+24+26+27=481b.


Fíííha, není co dodat - jsi borec!!! Very Happy


Ivet, pamataj, to je len treningovy vysledok, keby padol na sutazi.... Shocked
Ale budem sa tesit, ak sa tam prekonam aspon o par bodikov Smile
_________________
„Čím dlhšie dovolíme problému, aby existoval, tým ťažšie je vrátiť mysli pokoj."
(Twylah Nitsch, Seneca)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

hryska napsal:

Takze vysledok:
27m: 391b.
Mohlo to byt aj lepsie, lebo 2.kolo bolo za 215.

a poobede dalsi pokus, uz boli len -2 stupne
18m:
22+24+26+27+27+24+22+25+25+24+26+19+22+20+25+24+22+24+26+27=481b.


Fíííha, není co dodat - jsi borec!!! Very Happy
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

Wachn napsal:
Jeneš napsal:
Tak dneska jsem 27m stihnul ale výsledek je dost rozpačitý 192. Confused


Když jsem se ve své sestupné tendenci dostal až na velmi podobné číslo (a to na 18m), tak jsem to přestal zveřejňovat. Díky Jeneši, pro mě jsi velký lukostřelec.


Díky ale tenhle pocit zrovna nemám zejména v porovnání s Hryskou a Lubem, ale už si začínám trochu vzpomínat jak na to Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

Super gratulujem k obom výsledkom a ono to nie je týma okuliarmi, ale tou 27 -kou. Tam si sa výborne rozstrielala a tak sa Ti potom 18m zdalo ako strielanie zblízka a preto si tak suprovo nastrielala ... nie okuliare ! 27 !

Ty brdo, tak toto som netusila Shocked Shocked Shocked
_________________
„Čím dlhšie dovolíme problému, aby existoval, tým ťažšie je vrátiť mysli pokoj."
(Twylah Nitsch, Seneca)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 6:42 pm    Předmět: Citovat

Jeneš napsal:
Tak dneska jsem 27m stihnul ale výsledek je dost rozpačitý 192. Confused


Když jsem se ve své sestupné tendenci dostal až na velmi podobné číslo (a to na 18m), tak jsem to přestal zveřejňovat. Díky Jeneši, pro mě jsi velký lukostřelec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

hryska napsal:
Mno....hlasim, ze ja som sa k tej 27m "Fite" dnes dostala. V brezne sme mali rano -16,5 stupna, ale na Jarabej celkom prijemnych -5 stupnov, poletoval sneh doobeda.

Prvykrat som strielala v takej zime na 27 - cku a 1. krat v okuliaroch. Ja nechapem, preco som sa doteraz trapila poslepiacky a zmuriacky, ked v okuliaroch vidim tam, kam potrebujem

Dokonca som videla, ako mi uhybaju sipy pred tercom - predpokladam, ze to bolo tou teplotou, luk aj sipy ztvrdli a trvalo to cele prve kolo, kym sa aklimatizovali.

Takze vysledok:
27m: 391b.
Mohlo to byt aj lepsie, lebo 2.kolo bolo za 215.

a poobede dalsi pokus, uz boli len -2 stupne
18m:
22+24+26+27+27+24+22+25+25+24+26+19+22+20+25+24+22+24+26+27=481b.
No proste mam radost z tych novych okuliarov.


To Ita:
Paci sa mi, ze sa nevzdavas, ale ved Ty to poznas - tazko na cvicisku, lahko na bojisku, tak ideees!


wave wave wave wave wave wave wave


Super gratulujem k obom výsledkom a ono to nie je týma okuliarmi, ale tou 27 -kou. Tam si sa výborne rozstrielala a tak sa Ti potom 18m zdalo ako strielanie zblízka a preto si tak suprovo nastrielala ... nie okuliare ! 27 ! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 6:14 pm    Předmět: Citovat

Mno....hlasim, ze ja som sa k tej 27m "Fite" dnes dostala. V brezne sme mali rano -16,5 stupna, ale na Jarabej celkom prijemnych -5 stupnov, poletoval sneh doobeda.

Prvykrat som strielala v takej zime na 27 - cku a 1. krat v okuliaroch. Ja nechapem, preco som sa doteraz trapila poslepiacky a zmuriacky, ked v okuliaroch vidim tam, kam potrebujem

Dokonca som videla, ako mi uhybaju sipy pred tercom - predpokladam, ze to bolo tou teplotou, luk aj sipy ztvrdli a trvalo to cele prve kolo, kym sa aklimatizovali.

Takze vysledok:
27m: 391b.
Mohlo to byt aj lepsie, lebo 2.kolo bolo za 215.

a poobede dalsi pokus, uz boli len -2 stupne
18m:
22+24+26+27+27+24+22+25+25+24+26+19+22+20+25+24+22+24+26+27=481b.
No proste mam radost z tych novych okuliarov.


To Ita:
Paci sa mi, ze sa nevzdavas, ale ved Ty to poznas - tazko na cvicisku, lahko na bojisku, tak ideees!


wave wave wave wave wave wave wave
_________________
„Čím dlhšie dovolíme problému, aby existoval, tým ťažšie je vrátiť mysli pokoj."
(Twylah Nitsch, Seneca)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

Mno ... to chci vidět, kolik to bude, až se k tomu dostanu já... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 5:03 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem 27m stihnul ale výsledek je dost rozpačitý 192. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

Teď jsme nějakou chvíli stříleli na "redukáč" (jeden) a žádný úchvatný čísla Sad .
Zkrátka, ještě nám ty pětky až jedničky připisujou body Laughing
Karlovi se zadařilo - 455
Petrův soustřel: https://picasaweb.google.com/103340660224287329415/Robin?authkey=Gv1sRgCOzinOrA4raaIA#5696091985019609842

To: Wachn - líbí se mi, že bojuješ Wink
To: Holky slovenský - nevzdávám se Laughing
To: Lubo - snad brzy pošlu čísla ze "sedmadvacítky"
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 9:41 am    Předmět: Citovat

imago napsal:
Ty nasazuješ laťky, já používám holý luk a stringwalking, což jsou proti TRRB nesrovnatelné výhody...


nevadí, 427 bodov môj cieľ Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 8:57 am    Předmět: Citovat

Ty nasazuješ laťky, já používám holý luk a stringwalking, což jsou proti TRRB nesrovnatelné výhody...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 7:21 am    Předmět: Citovat

imago napsal:
lubo napsal:

20+17+20+20+22+17+18+13+12+19+19+24+23+21+18+17+19+23+17+23= 382 bodov
Very Happy

Lubo, podle čísel to teda počítáš 1 až 10 jako dosud = FITA terč na 18m?


áno všetko bezo zmien ako pri 18m , iba vzdialenosť zmenená na 27m,
vidím že si už tiež tak rátal, ale píšem znova aj pre ostatných
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 7:18 am    Předmět: Citovat

imago napsal:
Tak jsem zkusil tu sedmadvacítku. Je to psychicky daleko příjemnější střílení, než na těch 18 m. Na delších vzdálenostech se často zbavuji ukvapenosti, střílím víc uvolněně a pod kontrolou. Bavilo mě to: 207 + 219 = 426 b. Nebýt několika hodně blbých chyb, tak to skóre by bylo mnohem lepší. Ale o to jde - zbavovat se blbých chyb, že? V poslední čtvrtině jsem si uvědomil, že kroutím tětivu ukazovákem ke ksichtu a prsteníčkem ven, když jsem si na to začal dávat pozor, padaly sady jako 27, 28, takže na konci optimistické rozpoložení...
Samozřejmě BB.

veľmi dobrý výsledok, super Exclamation gratulujem
A vidím že mi dávaš za pravdu a máš taký istý pocit psychického uvoľnenia ako ja pri tejto "27".
Nasadil si asi neprekonateľnú latku Very Happy , ale skúsim sa k nej čo najviac priblížiť, aspoň vidím, že sa dá nastrielať oveĺa viac ako som nastrielal ja a tak sa musím zlepšovať, štvrtok idem na to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 2:29 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusil tu sedmadvacítku. Je to psychicky daleko příjemnější střílení, než na těch 18 m. Na delších vzdálenostech se často zbavuji ukvapenosti, střílím víc uvolněně a pod kontrolou. Bavilo mě to: 207 + 219 = 426 b. Nebýt několika hodně blbých chyb, tak to skóre by bylo mnohem lepší. Ale o to jde - zbavovat se blbých chyb, že? V poslední čtvrtině jsem si uvědomil, že kroutím tětivu ukazovákem ke ksichtu a prsteníčkem ven, když jsem si na to začal dávat pozor, padaly sady jako 27, 28, takže na konci optimistické rozpoložení...
Samozřejmě BB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 11:11 pm    Předmět: Citovat

Taky se to budu snažit zítra stihnout. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lee
Nováček
Nováček


Registrace: 9.6. 2009
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:54 pm    Předmět: Citovat

[quote="lubo"]No vidím že sa to tu začína uberať trocha iným smerom ako som chcel .. Sad
Môj zámer nebolo strieľať tak, ako v hale na 25m, alebo ako v terénnej lukostreľbe, alebo v teple miestnosti. Proste iba sa zdokonaliť v reálnej lukostreľbe za mrazu, snehu... na dlhšiu vzdialenosť. Nie proste strieľať tak ako niekto napísal, alebo určil v nejakých pravidlách - presnú vzdialenosť, veľkosť terča ...
Iba si zastielať na max. vzdialenosť v 3D s veľkosťou terča zodpovedajúcemu zhruba veľkosti zvierata a tým sa lepšie pripraviť na preteky v 3D, ktoré ja osobne uprednostňujem.
Je pravda že strieľam na terč 18m od vtedy ako som sa zapojil do tohto turnaja, minimálne 5x týždenne, ale už ma to začína trocha nudiť a preto som chcel vyskúšať niečo iné a občas si to prestriedať. Preto by som sa prikláňal k návrhu Imaga, strieľať tieto súťaže súčasne. Ono v březnu sú už súťaže 3D a tak by som to chcel strieľať dovtedy a nie až potom.
Ono jasne, môžem si strieľať aj sám, ale bol by som rád, ak by sa do toho niekto zapojil so mnou, človek si má možnosť´ porovnať tak svoje výsledky a vie "kde je". No ale hlavne sa tak namotivovať a súťažiť sám zo sebou.
Koba tak čo, nedal by si sa na tú tabuľku prosím Ťa už teraz ? Kto chce nech pokračuje iba v 18m a kto bude mať chuť a čas nech sa pripojí aj do tej 27.
vidím to Lubo stejně , zítra se připojím na 27m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:14 pm    Předmět: Citovat

lubo napsal:

20+17+20+20+22+17+18+13+12+19+19+24+23+21+18+17+19+23+17+23= 382 bodov
Very Happy

Lubo, podle čísel to teda počítáš 1 až 10 jako dosud = FITA terč na 18m?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 9:19 pm    Předmět: Citovat

Ita napsal:
Shocked
Fórostřelci, vy teda jedete Laughing
3 dobrý návrhy, tak co s tím Rolling Eyes . Dálka asi láká mnohé, tak je třeba tomu dát šanci.
Lubo dal první podnět, tak bych souhlasila se souběžnou 18kou a 27ičkou. A od března by se mohla rozjet buď "Kobovka" nebo "Syslovka".
Ale vy tady rozhodujete - né já Laughing
Vypadá to, že Lubo nasadil laťku dost vysoko, ale toho bohdá nebude aby český (slovenský, irský) lukostřelec z boje utíkal Cool
Myslím, že to taky zkusíme......


Yes, Very Happy
díky Ita , ideme na to Mad
Takže skúste viacerí , mne sa to strieľa -27m -po psychickej stránke ešte lepšie ako 18m. Keď totiž trafím 3 body, tak som stále v pohode, pri 18m vzdialenosti som nespokojný keď trafím 7bodov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:38 pm    Předmět: Re: Forove strielanie Citovat

jozefdugel napsal:
Ak čitam tak čitam,strielať aj cez zimu sa da aj vonku.my sme sa dohodli aj z Rajeckou Lesnou že to budeme točiť každu druhu nedelu na vonku.Pohodové strielanie na rôzné vzdialenosti v terene je dobrý trening.strielame na 14 terčov3d po 2 vystrely a dve kola.nevadi ani počasie,trať je vždy upravena.bodovačky nám služia skôr pre orientaciu,ale slubili sme že všetky tieto zavody,ktore budu aj vo february aj marci vyhodnotime a dame do tabuliek.ak by mal niekto chuť sa zapojiť môže prisť,teraz strielame vo Varine na chate Fatranka,začiatok o desiatej,.zatial nás chodi tak okolo 50 strelcov ale je vždy pohodička,pridu aj chlapci z Polska na čele s Adamom Bisokom,tak aj dobra konkurencia.po preteku dobry gulašik a prijemne posedenie.tešim sa na Vas.

Zdravím Jozef Smile
Ve Varíně jsem byla jen jednou a moc se mi tam líbilo. Takovýhle trénink samozřejmě předčí Fórový střílení - jen jste trochu "z ruky". Bydlet na Slovensku, už jsme u tebe....
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:26 pm    Předmět: Citovat

Shocked
Fórostřelci, vy teda jedete Laughing
3 dobrý návrhy, tak co s tím Rolling Eyes . Dálka asi láká mnohé, tak je třeba tomu dát šanci.
Lubo dal první podnět, tak bych souhlasila se souběžnou 18kou a 27ičkou. A od března by se mohla rozjet buď "Kobovka" nebo "Syslovka".
Ale vy tady rozhodujete - né já Laughing
Vypadá to, že Lubo nasadil laťku dost vysoko, ale toho bohdá nebude aby český (slovenský, irský) lukostřelec z boje utíkal Cool
Myslím, že to taky zkusíme......
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to dneska zkusil na terč a 275. Stále spousta práce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 7:26 pm    Předmět: Citovat

lubo napsal:
fenit napsal:
Tisicere diky za tento turnaj dnes som si bol len tak zastrielat na zvieratko a je jasne ze vdaka tomu ze sa tu snazim dva mesiace trafit zlty bodik co ma 4 cm,tak som valil do kill zony jedna radost a to na 25m.Vsetci 3-dackari cakajte zlepsenie.Inak Lubo zas na 27m 40cm terc,to bude za chvilu kopa tulcov prazdnych Laughing Laughing Laughing .Ale good luck.
To si dobry na 35cm pytel a 27m by som ja hladal viac ako 2 sipy

to je jasne že tam bude zlepšenie, hlavne v tej 15-20m vzdialenosti - preto som to aj strieĺal a preto chcem strielat aj tú 27m vzdialenost - ešte tam si byť istý a už to bude v pohode Very Happy
A neboj aj ja som dnes hĺadal 2 šípy v snehu a celkom dobre sa to na tom snehu stopuje.
ja mám totiž terč nalepený na mechu(pytel ) ten je iba tak 30-35 cm široký, takže po stranách mám terč iba od bodovania 4 -začiatok čiernej zóny. takže mám redukovaný terč 40cm na 27m vzdialenosť´Very Happy
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

koba napsal:
Však jsem psal Lubo, že mi to nedělá problémy zapisovat. ZDE můžeš vidět příklad.

Spíš jde o to aby se našel společný kompromis, protože ty to chceš, jako trénink pro 3D, já pro terénní, Sysel pro 25m halovku (např.).
Například střílení v mrazu mě nějak extra neláká Wink.

Asi by konečnou formu měla odsouhlasit Ita, jako autor a hlavní rozhodčí Wink.

Koba, klobúk dole za super rýchle spracovanie ... a dík za pridanie tabuľky, dúfam že sa vás zapojí čo najviac, samozrejme Ita, ešte čakáme na Tvoje "požehnanie".
Koba,máš pravdu každý strieľame pre niečo iné a uprednostňujeme niečo iné. Niekto halovú, terénnu, 3D ..... ale ono si to v podstate vôbec neodporuje. Ja som tiež nikdy nestrieľal halovú lukostreľbu, ale vďaka tomuto fórovému strieľaniu, ktoré je robené priamo na ňu ,som sa zlepšil v 3D na stredné vzdialenosti. A tak isto ty keď, budeš strielať na 27m pravidelne, tak sa v tom zlepšíš a určite sa tým zlepšíš aj v terénnej lukostreľbe a Sysel v terčovej na 25m. To je proste fakt. Mňa osobne nadchlo vaše fórové strieľanie a strieľam ho pravidelne už nejak mesiac, ale už to začína byť nuda, tak preto tá zmena, aby sa mi to na tých 18m neznechutilo, ale aby som mal stále z toho radosť. A napriek tomu že zajtra som celý deň v práci už teraz sa teším na štvrtok, ako si zastrieľam 27m, napriek tomu že ma mrznúť a celý deň snežiť - na počasí nezáleží ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jozefdugel
Nováček
Nováček


Registrace: 18.11. 2011
Příspěvky: 66
Bydliště: varin 881 okr.žilina slovensko

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 4:49 pm    Předmět: Forove strielanie Citovat

Ak čitam tak čitam,strielať aj cez zimu sa da aj vonku.my sme sa dohodli aj z Rajeckou Lesnou že to budeme točiť každu druhu nedelu na vonku.Pohodové strielanie na rôzné vzdialenosti v terene je dobrý trening.strielame na 14 terčov3d po 2 vystrely a dve kola.nevadi ani počasie,trať je vždy upravena.bodovačky nám služia skôr pre orientaciu,ale slubili sme že všetky tieto zavody,ktore budu aj vo february aj marci vyhodnotime a dame do tabuliek.ak by mal niekto chuť sa zapojiť môže prisť,teraz strielame vo Varine na chate Fatranka,začiatok o desiatej,.zatial nás chodi tak okolo 50 strelcov ale je vždy pohodička,pridu aj chlapci z Polska na čele s Adamom Bisokom,tak aj dobra konkurencia.po preteku dobry gulašik a prijemne posedenie.tešim sa na Vas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  Další
Strana 7 z 28

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.