Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

1. Jarní šíp 2012
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 8:46 pm    Předmět: :) Citovat

jo a ještě dodatek:) nikoho do pytle neházímSmile Do pytlů jenom střílím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 8:45 pm    Předmět: :) Citovat

To nebylo myšleno Miki nějak zle:) Bylo to jen konstatování, že by se hodila spíš případná pomoc při datlováníSmile Rozhodně sem se tebe či jiných pořadatelů nechtěl nějak dotknout. Jen sem se chtěl zastat tabulaček:)
Debata a diskuse je samozřejmě přínosnáSmile
Nápad s anulací je zajímavý, ale může to být dosti tvrdé opatřeníSmile
Spíš bych ušetřený čas na některých disciplínách počítal nepočítal za tolik bodůSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 7:57 pm    Předmět: Re: :) Citovat

zraplaz napsal:
..................................No řeknu to asi takhle - proč jste to v tom případě nedělali vy, co si tu stěžujete?.................

Ano čekal jsem, že tento argument na mě někdo vytáhne, ale popravdě než mě hodíš do nějakého pytle nespokojenců co nikdy nic nepořádali a tak mají držet ústa zjisti si patřičné informace komu to podsouváš Wink Ostatně soudím, že bavit se o chybách ať už je udělá kdokoli je potřeba a to minimálně jako pomůcka pro nás pořadatele závodů v tom aby jsme těm situacím které mají sklon k tomu "drhnutí" věnovali příště zvýšenou pozornost.
Co se týče toho zda jsou v tom " namočeny" hlavně "kvočky" tak zde já tvrdím, že tomu tak není, ano "kvočna" tak nějak skupinu vede, ale celá skupina je složena ze svéprávných lidí a tak je logické, že když se přijde na stanoviště disciplíny, tak "kvočna" přečte k této pravidla a s ostatními je prodiskutuje zda je to všem jasné a pokud se tak nestane, je na skupině aby tuto "miniporadu" iniciovala, pokud k tomu nedojde a všichni se tváří že je jim vše jasné a pak to udělají blbě není jiná možnost, než těmto lidem výsledek v této disciplíně anulovat a do celkových výsledků ho nepočítat ( pokud není samozřejmě možný dvojí výklad pravidel, či v nich chybí podstatná upřesňující informace, v tomto případě by se měla disciplína anulovat všem soutěžícím ), jako analogii uvedu příklad ze závodů 3D, kde např. pokud střelec vytáhne šíp ( dle pravidel stačí když se ho dotkne ) ze zvířete ještě před tím než je střelený bodový stav zapsán ( také zapisuje jeden člověk = "kvočna" ), automaticky se mu píše 0 ( aut ).
Nakonec bych chtěl říci aby jsme nepropadali nějaké histerii o nevděčných prudičích, my všichni co závody pořádáme se známe dlouhá léta a naše přátelství a vzájemné uznání či respekt tyto věci nijak nepoškodí, jde jen o diskuzi nad situacemi kterých se chceme všichni vyvarovat a hledání řešení. Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 7:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj , chtěl bych poděkovat všem kdo se podílel na tak parádním závodě.
Opravdu super. Doufám že Vám to oplatíme u nás V Dlouhém Újezdě.
Nemohu si ale nevšimnout v Uloupení vejcete - Open čas od 0-5 sekund není fyzicky možný ?? tam se asi při zadávání výsledků přehodili sloupečky čas a body za čas. Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

To: Jana
Jerry byl a je, nejen pro Petra motorem, takže doufám, že mezi jeho nový i starý koníčky se vždycky vejde lukostřelba Wink
23.června se na vás oba těšíme u nás na Jihu Very Happy
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 5:57 pm    Předmět: Citovat

Ita napsal:
Nadšená z akce a nespokojená s výsledkem (dobře zapsaným) podávám malou fotoreportáž

Moc pěkné fotky!

Zúčastnění Vogoni (Louda, pet.ar.kay, Buky, Marty, Seifgard) byli moc spokojeni a předpokládáme, že i ten stopař zraplaz, co se nám nanominoval do skupiny. Vogon Louda to odkvočnoval a nechal řádně zapsat - my máme byrokracii v malíčku.

Zde několik zvogoněných fotek (jen samý Vogoni):
http://mbuk.rajce.idnes.cz/2012-03-24_1._jarni_sip/
_________________
Odpor je zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 5:20 pm    Předmět: :) Citovat

Chtěl bych všem poděkovat za suprovej závod:) Není nic lepšího než si zablbnout v terénu po celé zimě v hale:)
Co se výsledků týká, tak nepřál bych těm, co si tu na něco stěžují, vyplňovat výpočetní tabulky. Ono to není moc sranda, když jsou špatně zapisované hodnoty. Pokud někdo místo zbývajícího času napíše odstřílený čas a opačně. S tím, zda si toho měli při datlování do počítače všímat... No řeknu to asi takhle - proč jste to v tom případě nedělali vy, co si tu stěžujete? Ono není moc velká sranda to mlátit do počítače, luštit zapisované hodnoty a ještě u toho hledat chyby, když celkový počet střelců byl značný.
Chybičky se prostě stávají. Jsme jen lidé.
Jinak závod opravdu dokonalý. Počasí bomba:)
A teší mě, že se mi podařilo na královské ústupovce nastřílet nejvícSmile Ale zase sem netrefil ani jeden stan Very Happy
Každopádně Zelíovic klanu děkuji za super zážitek a budu se těšit zase příštěSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

Chybovaly kvočny, vše bylo jasně popsáno v propozicích, co jsme nafasovali. Často s vysvětlivkami dopsanými rukou (jen v propozicích pro Kvočny) a výklad byl jednoznačný tedy až na nulové pravidlo při netrefení všech únosců vejcete, ale tady jsme to myslím nepochopili všichni stejně. Stejně tak ne všichni hlídali své svěřence aby nestříleli proti pravidlům (ať už vědomě nebo nevědomě). Stringwalking na 50 m? To je unfér řekl by Mirek Dušín. Cool

Jinak děkuji Zelíčkům za skvělý turnaj, jsem rád, že to nevzdali i přes šílenou správcovou a spoustu práce, kterou s tím mají, protože to místo a umístění disciplín je opravdu unikátní. A já to tam zkrátka myluju Very Happy

Taky díky všem soupeřům, protože bez nich by nebyl žádný závod tak báječný a vítám nové nepřátele v Tradičním luku. Budu vás sledovat Twisted Evil a těším se na oživení této kategorie Wink
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 4:25 pm    Předmět: Citovat

Jarda hlásil chyby ještě před vyhlášením, čímž je mu podle mne odpuštěno. Mohlo se to "prošťourávat" do večera, ale to už by byla většina z nás doma v "pelechu". Sčítací komise sčítala řádně, jen některé skupiny zapisovaly špatně.... Dospělí to pochopí, děti hůř
Nadšená z akce a nespokojená s výsledkem (dobře zapsaným) podávám malou fotoreportáž
https://picasaweb.google.com/103340660224287329415/JarniZeli?authkey=Gv1sRgCNjxg6Hq38jJcQ#
(Ivane, když jsi zvládnul "Kulový", tak tohle by byla pro tebe brnkačka. Teda asi až na to běhání Laughing )
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 4:03 pm    Předmět: Citovat

Pokud by terče měli přímo hodnotu kterou mají mít a v případě měřeného času by tento byl u disciplíny napsán tak je po problému.Ty chyby jsou podle mne z těch přepočtů a ne úmyslné podvádění.
A hlavně mne štve že jsem tam nebyl,asi bych to neuchodil Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jana
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

Opět krásný závod, jen ten závěr ... Jestli dobře čtu výsledky, mají v Openu Kibe a Jerry stejný počet bodů, tak mi přijde škoda, že to tak nebylo řečeno i na konci a nebyla vyhlášena dvě 3. - 4. místa. Jen doufám, že jde o nějakou malou chybičku a že není důvodem něco jako, že ".. Jerry už má přece medailí plnou skříň ..." To by byla fakt škoda Sad Myslím, že cesta k vítězství v čemkoliv bývá dlouhá, náročná a tvrdě odpracovaná a to, že Jerry to zvládl tak rychle a navíc se na úplné špičce udržel takovou dobu, je super a může to být jen motivací pro ostatní, že to zkrátka možné je.
Tak to jen, že to mi přišlo jako malá vada na kráse, jinak závod byl moc pěkný, mj. i díky skvělé kvočně Anežce, dík moc Smile
_________________
Chovej se k druhému tak, jak chceš, aby se on choval k Tobě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

Bylo to krásný, počasí vyšlo a zastříleli jsme si všichni báječně, ale ač o tom Zelí už mluvil, tedy ty výsledky, to je děs, víte, že nejsem hnidopich, ale některý věci mi hlava nebere, například disciplína " Běž jak blízko chceš", propozice hovořili o limitu pro dospělé 90s, pro děti 120s a body podle odečtu času do limitu, převod na ká jedna ku jedné, dle výsledků je u dospělých ( porovnávám podle sebe ) počítáno 1bod = 2ká a u dětí už tomu nerozumím vůbec, i pokud vezmu zdvojenií ká oproti propozicím pak 120s x 2 = 240 ká a to pokud by to dítě odstrílelo za 0 sekund, když vezmu, že mě to trvalo 41s a to jsem byl jedním z nejrychlejších dospělých, počítám, že u dětí mohl být čas tak někde kolem 70 - 100s, pak nerozumím výsledkům jako 202ká ( odběhnuto za 19s ), 196 ká ( odběhnuto za 22s ), 174 ká ( odběhnuto za 33s ) o hodnotě 288 ká ani nemluvě, tam už jde o porušení časoprostoru. ( a to ani neřeším, že u mojí Lucinky tam je 0 ká, ač to stihla o 40s před limitem a odstřílela všechny terče ). Nevím,ale můj názor je, že chyby v kategoriích dospělých jsou k mávnutí rukou, nám o nic moc nejde, ale u dětí tam by se mělo dbát na fair play v maximální míře, protože když děcko ví, že střílelo dobře a pak vinou špatných výsledků skončí v poli poražených je to těžký vysvětlovat.
Stejně tak v kategorii HL dřevo je u prvního v této disciplíně 180 ká což odpovídá odstřelení všech terčů za rovných 0 sekund Question Question
Další je "Uloupení vejcete", vidím tam 230 ká, to odpovídá při plném nástřelu 9 bodu ( 90 ká ) odtřílení disciplíny za 6 sekund, tomu prostě nevěřím, jsem ochoten uvěřit nějakému cca 4s času na jeden vystřelený šíp, ale 2s, ani náhodou, a to není jediné je tam dokonce 240 ká ( 5s ), nebo 220 ká ( 7s ) čí 210 ká ( 8 s ) to všechno odpovídá skoro světovým rekordům v rychlosti a přesnosti střelby zároveň.
Nevím sakra práce, máme sofistikované výpočetní nástroje, ale nikomu při zapisování výsledků nepřijde divné, že ty hausnumera co tam doplňuje jsou nelogická Question
No nic, to jen tak, protože je to podle mě prostě škoda, když umíme udělat parádní střílení v parádních prostorách ( a teď mluvím obecně ), vyjde nám k tomu počasí a pak to "zazdíme" výsledkama které odporují logice a o ty trumfy a "poháry" apriory nejde, jde o princip.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 11:43 am    Předmět: Citovat

Tady je několik málo fotek ze závodu z naší ekcelentní skupiny:)
http://jerryuhlik.rajce.idnes.cz/J_hradec.25.3.2012
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 10:46 am    Předmět: Leon Citovat

Janicaaa !!! Razz Super konečně tomu pacholkoj někdo naprášil kožuch. Twisted Evil Ježiš takovejch let na to čakáme a já to neviděl... Embarassed Blahopřeji Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 8:32 pm    Předmět: Citovat

pokud to někoho zajímá tak tady jsou výsledky
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 12:44 am    Předmět: Citovat

V pátek ráno odjíždíme do Radíkova a jsme mimo internet.
Kontakt pouze na mobil: Zelí 602 258 599, J(M)ařenka 723 726 087
Dojeďte v pořádku a kdož tam ještě nebyl, nezabluď!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 9:45 am    Předmět: Citovat

clock Roll Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 9:57 pm    Předmět: Citovat

Tak už je to definitivní: nevyjde mi to.
sad3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sfings
Nováček
Nováček


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: moravááá

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 9:54 pm    Předmět: Citovat

Nejede někdo z Ovy,Olmíku či Brna směr "Jarní šíp"??..se 2 volnýma místama??V pátek odpo nebo v sobotu ráno??Kdyžtak pisněte!
Dík.. cat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 5:59 pm    Předmět: Citovat

Ozvalo se mi dnes několik zájemců, že jim přihláška nefunguje. To je tím, že byla nastavena do neděle a pak sama chcípla. (vloudila se chyba, uzávěrka je psaná v pondělí, tak to ještě dnes mělo fungovat)
To nevadí, jestli se ještě chcete přidat, mejlujte nebo volejte, ale co nejdřív, kvůli obědům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 5:53 pm    Předmět: Citovat

Leone, škoda. Hlavně občana dobře uvítejte. Ale v Beaver City si to vynahradíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 10:49 am    Předmět: Leon Citovat

Tak bohužel !!! Crying or Very sad Máme vítání občánků... tak snad na Beaveru. Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 11:15 pm    Předmět: Citovat

Pro příznivce tvrdýho bigbítu:
Narazil jsem na zajímavou informaci.
V pátek 23.3. vystoupí ve Slavonicích britská metalová legenda NAPALM DEATH, ježto je to kousek od Radíkova, nabízí se pro lukostřelce metalisty mimořádný zpestření turnaje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
seifgard
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.7. 2006
Příspěvky: 181
Bydliště: Praha - Uhříněves

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 10:59 pm    Předmět: Citovat

Buky napsal:
Vogonští střelci:

http://mbuk.rajce.idnes.cz/2012-03#P3140100.jpg

Ale zatím nevím, jak ho dát na hůl. A je dost těžký. Uvítám rady.

_________________
CSWBS - Kde jiní končí, my začínáme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 10:45 pm    Předmět: Citovat

Buky,
tak ta se vám povedla!!!! Už se těším až ji přiděláte a přijedete Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 10:15 pm    Předmět: Citovat

zástavu PVIQ60 už skoro nikdo neunese, tak zvažujeme kolečka Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 8:58 pm    Předmět: Citovat

Vogonští střelci:

http://mbuk.rajce.idnes.cz/2012-03#P3140100.jpg

Ale zatím nevím, jak ho dát na hůl. A je dost těžký. Uvítám rady.
_________________
Odpor je zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 8:10 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Pomalu se nám to blíží, jen mě tak napadlo, že někteří tu kdysi nadhodili myšlenku o vytvoření své lukostřelecké zástavy, vlajky či bunčuku. Jestli se do toho někdo z přihlášených pustil, tak to zkuste dodělat, úplně vidím, jak na zahajovacím palouku se tyčí nejméně několik tyčí (ať tam ta naše chlupatá větev není sama).


Zrovna o tom kujem pikle, ale jsme strašně neschopná banda Very Happy
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 6:44 pm    Předmět: Citovat

Pomalu se nám to blíží, jen mě tak napadlo, že někteří tu kdysi nadhodili myšlenku o vytvoření své lukostřelecké zástavy, vlajky či bunčuku. Jestli se do toho někdo z přihlášených pustil, tak to zkuste dodělat, úplně vidím, jak na zahajovacím palouku se tyčí nejméně několik tyčí (ať tam ta naše chlupatá větev není sama).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 10:09 pm    Předmět: Citovat

Petr mi hlásil, že přihláška dělá jednu chybičku, s kterou se zatím nedá nic dělat. Dítěti do 12 let to počítá za licenci 100,- kč a správně tam má bejt 50,-.
Tak se tomu nedivte, v potvrzení přihlášky to bude opraveno na správnou sumu.
Kdyby k nesprávné platbě přece jen došlo, vrátíme přeplatek v Radíkově.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.