Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

1. Jarní šíp 2012
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 10:25 pm    Předmět: Citovat

Tak ještě jedna vzpomínka na úžasnou akci a závěrečný večírek:
http://sysel-knouri.rajce.idnes.cz/2012-03-24_Lukostrelba_LL_-_Prvni_jarni_sip
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mudansha
Nováček
Nováček


Registrace: 30.3. 2012
Příspěvky: 8
Bydliště: Jindřichův Hradec / Plzeň

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 8:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj přátelé a kolegové ve střelbě. Zde je několik fotek (především skupina Luny) z výborného Zelenkovského a Spol. Jarního šípu Díky moc za parádní zážitek. Vděčný střelec Milan Houser
http://mudansha.rajce.idnes.cz/prvni_jarni_sip_2012
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 11:19 pm    Předmět: Citovat

P.S. Lucínku, ještě mám dva nápady na bodovačky. Musíme to někdy někde probrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 11:05 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem myslel, že se ještě vrátím k bodování, ale vidím, že je to už důkladně prodiskutováno, tak nebudu blbnout.
Naštěstí nám do toho nevstoupil Alwarez s nějakým moudrem, že, soudruzi!
Taky si musím trochu zachválit, pobavil se a střelecky jsem si to užil moc, třeba kolem toho potoka by se dalo chodit furt dokola. Nebo náš skupinovej otužilec Korčagin, byl v rybníku až po prsa, téměř ploval, my to tam totiž nasázeli skoro všichni a než odstřílel poslední, tak ty první šípy zatím odpluly dost daleko. Taktéž s večírkem jsem spokojen (např. závody na rudlíku a už téměř tradiční bujné tance).
Pomocníků se našlo taky dost, jak při stavění, tak při úklidu. Myslel jsem že nebudu děkovat jmenovitě, abych se vyhnul nebezpečí opomenutí, nicméně někdo pomohl tak výrazně, že musím.
Krtky vytvořili Alois s Johankou, významná posila Vjetví Jihu, a mimo to dobře staví disciplíny.
Ajuta, stavěč zápasící se zákeřnou chorobou.
Náš synátor Honza, jednoznačně nepostradatelný (řidič náklaďáku, traktorista a strojník pípy)
Ticháč, mimo jiné nekonečné vynášení a zanášení hromad materiálu odněkud někam.
Kibe, neúnavný nosič a posel od časných ranních hodin.
V neděli nás při sklízení disciplín vyloženě zachránili Martin s Martinou, Horst Běžkař, Hombré (a asi i někdo další).
Mařenka posílá osobní poděkování Syslovi s Renkou, že místo ní uklízeli místo zkázy po večírku (i ostatním co přiložili ruku).
A díky kolegům Jižanům z Itaclubu za 3D zvěř, s ní to byla určitě zatím nejhezčí Radíkovská lesní stezka.
Nejmenovaní pomocníci nechť mi odpustí. A všichni jste nás potěšili svojí přítomností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 8:17 pm    Předmět: Citovat

Ještě se vrátím ke svému minulému příspěvku: došlo mi, že mohl vyznít neuctivě vůči kvočnám. Tak to nééé. Jsem vždy ráda, když nějakou ulovím. Páč jsme spíš rodinný podnik, všichni kvočnujem, Honza už má funkcí, že je nestíhá, tetička zapisuje, a babičku s dědečkem do polí rozhodně honit nebudem, tak bez těch ulovených kvočen to prostě nejde. A přesně jak píše Mýša: někdy je to řehole. A někdy radost!! Takže všem kvočnám: DĚKUJI!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
...takhle je těch nešťastných jen tolik, kolik jich zrovna v tom termínu turnaje nemůže přijet Wink


To mohu potvrdit! Crying or Very sad

Jinak ty Jarpice byly po organizační stránce skutečně obdivuhodné, byť bych řekl, že pro kvočny prostě celkem náročné (byl jsem s Tebou zrovna ve skupince a dobře se pamatuji, jak jsi pořád listoval ve štosu a rozptylovalo Tě to v té celkové koncentraci na střelbu, byť to zapisování bylo kolektivnější a střídali jsme se).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 6:52 pm    Předmět: Citovat

Mě je bytostně líto pořadatele, který si s tím dá práci, vypižlává krtečky, tvoří příšeru, pro běhny dělá disciplínu kde se můžou blýsknout....a pak mu to ohrožuje lidský faktor, nebo počasí. Žrádlo, lidskou fantazii a počasí prostě neovlivní i kdyby to byl Zelí- veliký mág.

Kdyby člověka popouzely zjevné chyby ve vyhodnocování, nejezdil by skoro nikam, Lazlukem počínaje.

My se ke kartičkám s pravidly a bodovačkou dostali evolucí. První Naadam jsem počítal kalkulačkou na 4 desetinná místa a Libor psal diplomy. Když jsme to dokázali, lidi už byli pod vlivem, pryč, nebo přežraní.

V létě na to nebyla psaná pravidla a "průvodčí" byli proškoleni. Každý si to pamatoval jinak......

Rok na to proběhla kontrola kompatibility s tiskárnou až těsně před závodem a dostali jsme se do dvouhodinového skluzu.

Pravidla byla u každé disciplíny spolu s bodovačkou, aby to lidi nemuseli vláčet , ale někteří průvodčí si je odnesli s sebou.

Rok na to opět nefungoval ráno počítač.

A pak jsme si řekli : "a dost!". Každý dostane svojí bodovačku s pravidly. Protože tam máme cizáky, tak vícejazyčnou. Spočítá si výsledky sám, nemá si na koho stěžovat, odpadnou dva mezičlánky (zapisovač a přepisovač)., bodovačky se srovnají podle velikosti....ale má to své mouchy- někteří střelci jsou natolik demokratičtí, že se odtrhnou od skupiny a pak očekávají, že se jim bude věřit , a potom jak píše Lucínek, vyhlášením práce pořadatele nekončí. Ještě tak dva dny maká a potom má ještě přepisovat haldu čísel a navíc bodovačky přepočítávat Laughing

Kvočnování má navíc tu nevýhodu, že sposta lidí si myslí, že kvočna je otrok, který jim vysvětlí pravidla, zapíše výsledky, dojde vytahat šípy, donese jim je a pokud bude třeba, zaběhne jim na základnu pro pivko. Navíc u nespokojenců sklidí první nevděk Laughing

Vydrž Zelí
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
macek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:52 pm    Předmět: Citovat

Anojky všichni,to se nám to rozvinulo ve velikou debatu.Ale je pravda i s mými pidi zkušenostmi na rozdíl od ostatních - tak se mi zapisovací karty střelců líbí a ten fičák jak byly sepsány v Jarpicích byl obdivuhodný.Co se týká výsledků - ty se daj zbasamutit lehce a tak se tedy i trošku stalo.V každém lukostřelci je kousek soutěživce tak mu taky trošku o ty místečka na bedýnce jde.Ale kurňa ta zábava a ta pohoda!!!!!!!!!!!!!!Když jsme s Mátou odjeli,bylo mi trochu do bulení - nedokázala jsem se nějak vrátit do města!Ty lidičky po tý zimě mi fakt chyběli.

PS:Doufám že osazenstvo kolem pípy pochopilo jak se pijí velké panáky§ pottytrain5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:26 pm    Předmět: Citovat

jarenka napsal:
Toto jsme taky zvažovali. Přišlo mi nepraktické pořád v tom listovat. Ale tak asi jo. Asi lepší než to přepisovat. Ale chybného výkladu kvočny to stejně nemusí úplně eliminovat.


Jak to bylo praktické či nepraktické by museli zhodnotit ostatní patroni, co byli na podzim v Jarpicích. Mě to přišlo skoro jednodušší než hledat to stále v té tabulce, co tiskne toxophilus.

Každopádně podstatný je střelecký zážitek. A ten byl v Radíkově opět naprosto dokonalý Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:23 pm    Předmět: Citovat

Takhle vypadá Excelovská tabulka, kterou jsme použili na podzim.

Je v tom seznam disciplín, body a všechna pole, která má smysl vyplnit. Celé zkopírované 2x vedle sebe, tiskneme to na A4 a půlíme. V případě zájmu volně k použití. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:20 pm    Předmět: Citovat

Toto jsme taky zvažovali. Přišlo mi nepraktické pořád v tom listovat. Ale tak asi jo. Asi lepší než to přepisovat. Ale chybného výkladu kvočny to stejně nemusí úplně eliminovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:11 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, není v tomto případě rozdíl v komfortu střelce - my jsme třeba ty střelecké karty měli ve formátu A5 na střelce a patron (kvočna) dostal desky, propisku a všechny karty své skupiny. I proto pomáhalo to barevné rozlišení, protože když máš potom ve své skupině 2 děti, jeden PL, dva TL a dva HL, tak máš 4 barvy karet a hned se ti lépe hledá karta pro dítě, když jsou tam na první pohled jen dvě Smile Střelec pokud to nechtěl průběžně kontrolovat, tak dostal tu kartu až na konci, aby si vše zkontroloval, že je to OK.

O školení mi chvíli vyprávěj, co někteří patroni dokázali u některých našich disciplín vymyslet, na to by ani Jára Cimrman nepřišel Laughing

Každopádně všem se to líbilo a kdyby nemělo být příště, tak uděláte nešťastných nejméně 100 lidiček z celé republiky, takhle je těch nešťastných jen tolik, kolik jich zrovna v tom termínu turnaje nemůže přijet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:03 pm    Předmět: Citovat

O kartičkách jsme taky uvažovali, hlavně Zelí. Že jsme zůstali u Toxophila je nejvíc moje vina, ale s dobrým úmyslem. Když k nám střelec přijede a zaplatí si, chci aby o něj bylo postaráno. Mně osobně neustálé vytahování propisky a zmuchlaného papíru otravuje. Za tuto starost jsou u nás kvočny finančně zvýhodněné. Také mi přijde proškolení 11 kvočen jednoduší, než 90 startujících. Že jsem kvočny neproškolila není úplně pravda. Kromě dvou jsem to zvládla u všech, ale někde nepomohlo ani školení.
Je mi jasné, že z celého problému vyplývá, že jestli bude nějaké příště, tak budou kartičky. Tak si pořádně ořezejte tužky a číhejte Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Máta
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

Nazdar bando, všem díky za naprosto parádní víkend. Jeden se celou zimu těší a pak to uteče jako voda. Ještě jednou sláva Zelenkovic bandě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 2:28 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Ale je potřeba zdůraznit jedno. Myslím, že je hlavně důležité, že jsme si to všichni parádně užili a pokud budu mluvit za sebe, rád oželím všechna vyhlašování a pořadí, jen když si budu moci zase přijet do Radíkova takhle parádně zablbnout!

Tím ovšem nemluvím za své děti, jediné, co je zajímá, jakmile vystřelí poslední šíp, je "kdy bude vyhlašování?" a "co je za ceny?" Laughing
Je jim celkem jedno, kolikátí jsou, hlavně když dostanou nějakou blbinu, o které mohou říct, že si ji "vyhráli" Wink
A to je krasa ked su deti stastne,lebo svet je o nich Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 2:18 pm    Předmět: Citovat

Ale je potřeba zdůraznit jedno. Myslím, že je hlavně důležité, že jsme si to všichni parádně užili a pokud budu mluvit za sebe, rád oželím všechna vyhlašování a pořadí, jen když si budu moci zase přijet do Radíkova takhle parádně zablbnout!

Tím ovšem nemluvím za své děti, jediné, co je zajímá, jakmile vystřelí poslední šíp, je "kdy bude vyhlašování?" a "co je za ceny?" Laughing
Je jim celkem jedno, kolikátí jsou, hlavně když dostanou nějakou blbinu, o které mohou říct, že si ji "vyhráli" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

Jinak jak na to koukám, tak těch pitomin je tam víc, třeba výsledky < 30 bodů u dětí na příšeře, když při prvním šípu mimo měla být celková nula a 5 * 6 = 30, takže to musel nutně být minimální nástřel hned po té nule ... Wink

Tady je asi potřeba zdůraznit nutnost toho školení kvočen. Já jsem na něj nikdy moc nevěřil (vždyť je to přeci jasný, ne? Na tom není co vysvětlovat) a už jsem byl pak svědkem tolika velmi zvláštních pojetí dané disciplíny a jejího hodnocení, že mne z toho přecházel zrak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 2:03 pm    Předmět: Citovat

Předně mé velké poděkování za úžasný víkend, Bambulka znovu moc litovala, že se toho nemohla také zúčastnit. Bylo to super!!!
In Love


K těm zmatkům s výsledky - už před loňskými LH mne Itazipa s Bambulkou přesvědčovali, že se máme vykašlat na Toxophila a udělat kartičky podobné tomu, co má Mýša na Naadamu nebo s čím se běhá na 3D. Odmítl jsem a výsledky jsme zpracovávali dlouho, pracně a s chybami.

Na Jarpice už jsme volili co nejjednodušší počítání (tzn. tak, aby to šlo bez kalkulačky snadno z hlavy spočítat jen podle pravidel vyvěšených u disciplín), rozdali jsme barevně odlišené bodovačky a vypustili do terénu. Na konci si to každý sečetl, někdo jiný mu to zkontroloval (ještě by bylo vhodné udělat to tak, že si to prohodí a vzájemně zkontrolují různé skupiny, aby se zamezilo případným fixlům, ač je nepředpokládáme) a ejhle - výsledky byly rychle, pokud vím tak dobře a nemusel být zaměstnán nikdo na plný úvazek mlácením do počítače.

Tenhle systém má jedinou chybu - stejně nakonec někdo musí ty výsledky někam přeťukat, aby bylo možné je zveřejnit a započítat do ligy. Ale už to může být v klidu a pohodlí domova s velkým monitorem a pořádnou klávesnicí a že nejsou ten den večer se také asi nikdo nezblázní.

Takže za nás hlásím jednoznačně ústup od Toxophila a nástup k tužce a papíru a připojuji poděkování Mýšovi za to, že takhle výpravné kartičky s Komturem zavedli. Nejdeme zcela jejich cestou brožurek s kompletními mnohojazyčnými pravidly, jako vylepšení téhle metody se v Jarpicích ukázalo i barevné rozlišení bodovaček pro jednotlivé kategorie, které usnadňuje závěrečné vyhodnocování i průběžné zapisování při soutěži ...

Takže bych to více než doporučil i na podobných akcích, s tím vyhodnocovacím programem to fakt jednodušší není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 2:00 am    Předmět: Citovat

Zelí, výsledky byly zapomenuty asi všemi už druhý den, stejně vždycky převládne ten pocit krásy ze střelby, jsem rád, že jsi mě pochopil, že nejde o kritiku, ale o to, aby nás všechny trklo, kde se ač nečekaně může co "zpatlat", jsem rád za toto : " v zájmu urychlení to tam dávaj pomocnice (nestřelkyně), ty to nepoznaj ", to je přesně ono, těm holkám nejde nic vytknout, a vlastně ani nikomu, tady jen střelec pohledem oka vidí, že je to divný, já o tom psal hlavně proto, že je to situace, která nám lukostřelcům ani nepřijde na mysl, že by se to mohlo stát ( něco jako když by si někdo na 3D napsal že trefil zvíře za 15 bodů ) a vida stát se to může.
O diplomy ani pranýřování nějakých "viníků" nejde a nemůže být o tom ani řeč, nejsou, já to beru jen jako zkušenost/poučení na co si dávat pozor a to mluvím o nás všech co jsme už nějaký ten turnaj pořádali/spolupořádali.
Apropo o Lucinku nejde a ani nešlo, byla uvedena jen jako jeden z příkladů, ona je a byla v pohodě už i tam, naštěstí už je velká a rozumná a baví se hlavně samotnou lukostřelbou Wink
A už bych to neřešil Wink páč po lukostřelecký stránce to bylo boží Idea Very Happy
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 12:22 am    Předmět: Citovat

Mýšo, nepřeháněj.
Lví podíl na spokojenosti střelců tentokrát měla ta naše Česká kanada a excelentní počasí. My jsme zmastili výsledky takovým způsobem, že to musím nazvat kolapsem bodování.
Nechal jsem se ukolébat pocitem, že po tolika letech pořádání turnajů se už něco takovýho nemůže stát. Nevěnoval jsem dostatečnou pozornost přípravě propozic. Cedule u disciplín a taháky kvočen nebyly sjednocené, některé popisy nebyly úplně jednoznačné a opravovali jsme to na poslední chvíli.
Navíc jsem úplně vypustil "školení kvočen".
Těchto několik zdánlivě drobných nedostatků se zkombinovalo tak dokonalým způsobem, že například Uloupení vejcete mohlo být zapsáno čtyřmi různými způsoby.
Běž jak blízko chceš zas utrpělo tím, že někdo psal naměřený čas a někdo ušetřený a pár chyb bude i na Příšeře, kde zřejmě někdo nepoužil nulové pravidlo.
Proto navrhuju zapomenout na výsledky, dodatečně vyřadit z názvu akce slovo Turnaj a přejmenovat to na Lukostřelecký sraz k uvítání Jara.
(výsledky Ligových disciplín lze použít, tam je to zřejmě v pořádku)
V kategorii dětí (dobře se o tom rozepsal Miki) bych to řešil anulováním těch dvou kritických disciplín. Pak to vypadá takhle:
1. Chejnovská Viktorie 541
2. Tichá Žofie 345
3. Bukovčan Martin 322
(naštěstí medailové pozice zůstaly stejné)
4. Ratajová Jolana 268
5. Mikolášová Lucie a Tichá Anastázie 263
6. Šustr Max 256
7. Rataj Bastien 253
8. Houžvíčková Kačenka 250
9. Homolka Jakub 188
10. Habartová Anna 155
11. Král Artuš 12
Lucka opravdu na ty zmatky doplatila nejvíc, prosím Mikiho aby jí vyřídil mojí omluvu. Rovněž Jolanka poskočila hodně nahoru. Zbylo pár čistých diplomů, tak já je vypíšu a někde předám.
Ono při tom přepisování do počítače by se daly ty nejkřiklavější nesmysly odhalit, jenže v zájmu urychlení to tam dávaj pomocnice (nestřelkyně), ty to nepoznaj a my pak na důkladnou kontrolu nemáme čas, zvlášť když se neustále někdo chodí ptát, kdy už bude vyhlášení.
Zejtra ještě napíšu poděkování, dnes už musím jít chrnět, byl jsem včera úplně vyčerpanej, a to jsme ještě večer dopíjeli soudek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 8:32 pm    Předmět: Citovat

pěkné fotky . Zelí, jsi bourák a hrdina
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 12:04 pm    Předmět: Citovat

Jani,
přehlédnutí shodného počtu bodů u Kibeho a Jerryho je moje chyba. Snažila jsem se, aby byli diplomy co nejrychleji napsané a toto jsem přehlídla. Mrzí mně to,omlouvám se a rozhodně to nebylo proto, že už má Jerry doma medailí mnoho. Jeho umění si vážím a obdivuji ho. Naopak mně mrzí, že s ním nebývám ve skupině (zatím se mi to poštěstilo pouze jednou) a nemohu sledovat jeho umění přímo v akci.
Miki,
chyb je tam mnoho. Víme o tom, ale už to bohužel nezachráníme. U dvou disciplín je to takový galamatiáš, že už to nikdo nerozmotá. Zelí vymyslel trochu řešení, ale to vám sem napíše až večer.
Jenom trochu k tvému rozboru: u Běž jak blízko chceš byly 2Ká za bod.
K Lucince: koukala jsem do bodovačky. Má tam něco zaškrtané a opravné číslo tam není.
Všichni:
Děkuji za děkování. Je to taková naše jediná satisfakce a motor do příště. Doufám, že chmury ze špatně spočítaných výsledků vám nezastíní zážitek z pár vystřelených šípů v krásné krajině Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 11:48 am    Předmět: Citovat

nadherne fotky ... gratulujem vsetkym vitazom aj vsetkym ktori neprekrocili prvu trojku ..... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 11:43 am    Předmět: Citovat

Hezký den, přeji všem. Ještě jednou děkujeme Zelíkům. Přenechávám umístění, mám podle soukr. výpočtů asi o 100 méně. Diplom si stejně zarámuju, protože je krásný a medaili případně vyměním za jinak barevnou a zvu Vás na romadůr, ale rychle, než ho sníme! Hlavně se mi splnil životní cíl porazit alespoň jednou Zelíčka a že nám bylo v Radíkově hezky! Ahoj Johanka a Lojza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 10:52 am    Předmět: Citovat

Pěkné,pěkné diploma pane Zelí .Gratuluji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 9:34 am    Předmět: Citovat

Pořadatelům patří velké díky a obrovská poklona za skvělý víkend. Turnaj z mého pohledu neměl jedinou chybu.
Děkuju naší skupině za příjemný den. Bylo mi v Radíkově vážně dobře.
No a sobotní večírek byl též špica. Kdo tam nebyl nepochopí Wink Laughing
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 2:04 am    Předmět: Citovat

Omlouvám se všem poškozeným, byl jsem jednou z kvočen, která to blbě vyplnila (vejce) Embarassed ...nebyl v tom záměr (měl jsem to odstřílené za 10 vteřin, takže oba způsoby zápisu pro mě znamenaly stejný výsledek). Navíc bych se s Jerrym dělil o 2.-3. místo (a to se nestává často Very Happy ). Na přístí akci ti Jerry vezmu půl medaile. Wink
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 1:04 am    Předmět: Citovat

https://picasaweb.google.com/115366181057875893776/PrvyJarnySip2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLD1zb20pYqaYw&feat=directlink
Pridávam moje fotky z tohto úžasného turnaja a pripájam poďakovanie všetkým zúčastneným. Najmä Zelímu a Jařenke, klaniam sa Vášmu majstrovstvu Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sfings
Nováček
Nováček


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: moravááá

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 10:45 pm    Předmět: Citovat

http://chinshin.rajce.idnes.cz/1.jarni_sip_24.3.2012_Radikov/
..takže fotky převážně ze skupiny od Luny jsou zde!
Jinak taky samozřejmě všem děkujeme za super turnaj!..a omlouváme se všem z naší skupinky a všem Zelíčkům,že jsme byli takové mrtvolky a moc jsme nereagovali na okolí..,bylo nám opravdu zle..
sleepy3 sleepy3
Ale pro příště už budem připraveni!! occasion5
Ps:pro Soňu fotky Artuše jak si nadbíhá holkám na konci alba! flower
cat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 9:45 pm    Předmět: Citovat

Tak ještě jednou, o žádný chybě při přepisování výsledků nebo výpočtu nevím, jenom to bylo špatně zapsáno kvočnou do karty. Rozdíl mezi naměřeným a zbývajícím časem apod. Proto říkám, že za to nemůže ani přepisovací středisko, ani výpočetní, ani střelci, protože Ti narozdíl od 3D bodovačky neměli. Bodovačka byla jedna na skupinu a za její správné vyplnění odpovědná kvočna. Tak prosím nešiřte fámy Wink
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.