Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lukohrátky 12.5.2012
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

No, myslel jsem si, že letos na Lukohrátky pojedu s primitvem, ale nějak to nevyšlo... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gawain
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 580
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Sledujem, že v kategórii PL skapal pes. Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 4:41 pm    Předmět: Citovat

No jo, prvně mi to vyšlo přesně 100.

I tak to ale nebude málo, jaks psal. Přece jen je ještě týden času na pozdní přihlašovatele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 3:55 pm    Předmět: Citovat

CAJ napsal:
Lucínek napsal:
Letos je hranice někde kolem 100 - 120 lidí, ale myslím, že jich ani tolik nebude - těch akcí je už hodně a občas se to tříští.

Přihlášeno už je přes 100 střelců... Laughing

No ano, konkrétně 96 Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 3:29 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Letos je hranice někde kolem 100 - 120 lidí, ale myslím, že jich ani tolik nebude - těch akcí je už hodně a občas se to tříští.


Přihlášeno už je přes 100 střelců... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Robert
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Kozlov 1064, Velký Újezd 783 55

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 12:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, Kozlováci se moc omlouvají, letos se z rodinných důvodů bohužel nemůžeme zůčastnit sad3 Tak Vám aspoň budeme držet palce, ať se vydaří počasí a šípy dobře lítaj.
_________________
"ABE" alias "Bratr plukovník"
Moje motto: "Slepé oko, rozhozená mysl a třesoucí se ruka ať mně dovede k vítězství !!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 11:01 pm    Předmět: Citovat

tak Kibe mě zná z kopce kde spolu pracujeme:) a asi sme se viděli buď na loňských lukohrátkách nebo na letošním prvním jarním šípu:) Ale každopádně rád se poznám znova a lépe Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 4:55 pm    Předmět: Citovat

zraplaz napsal:
ještě dodatek:) Hodil sem si k tobě teda zatím rezervačku na místo:) Ale pokud bude chtít někdo jiný z větší vzdálenosti svést, tak mu místo uvolním a dopravím se sockou:)


To je dost nepravděpodobné, spíš někoho svezeme do Prahy, ale v pátek jezdí lidi spíš opačně z Prahy do Brna. Ale nějak se s tou cenou nafty bojovat musí a ne jen naříkat! Spolujízdy na turnaje jsem doteď organizoval jen v rámci naší skupiny, nyní otevírám všem, budu zanášet na Jízdomat pravidleně.

Dobře jsi udělal s tím přihlášením k nám do skupiny, rádi Tě poznáme.
Cool
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 4:31 pm    Předmět: Citovat

ještě dodatek:) Hodil sem si k tobě teda zatím rezervačku na místo:) Ale pokud bude chtít někdo jiný z větší vzdálenosti svést, tak mu místo uvolním a dopravím se sockou:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 4:28 pm    Předmět: Citovat

Smile Mno sem psal Kibemu, zda se tam mohu k vám přifařit, nebo zda držíte místo pro někoho jiného:) Druhá možnost byli Vogonští střelci:) Ale zase sem jim nechtěl kazit průměr střelby jako na prvním jarním šípu Very Happy
No pokud budeš mít volné místo, tak se rád svezu:) Samozřejmě střelcům ze vzdálenějších lokalit dám přednost:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 3:53 pm    Předmět: Re: doprava Citovat

zraplaz napsal:
Ahoj lidi:) Jede tam někdo autíkem z Prahy s volným místem? Moje drahá polovička má bohužel v daném víkendu již něco jiného a tak jsem bez dopravy:)


Ahoj, já budu nejspíš nabírat Renku v pátek večer v Praze 10, tak bychom Tě mohli svézt. Wink Když už Tě teda máme ve skupině Laughing

Jinak cestou z Brna můžu nabrat i jiné lidi, vytížení možno registrovat zde: http://www.jizdomat.cz/jizda/47118
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 3:50 pm    Předmět: Citovat

a propos jak je to letos se stavbou? Případně bych mohl hodit bobika na práci a přijet už v pátek nějak dopoledne (popřípadě pokud by někdo ze stavitelů jel již v pátek dopoledne tak se rád svezu Cool ) a vypomoci se stavbou:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 3:49 pm    Předmět: Citovat

zatím 35 přihlášených střelců, ale když si vzpomenu na loňský rok, tak nás tam nakonec bylo požehnaněSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 3:29 pm    Předmět: Citovat

Letos je hranice někde kolem 100 - 120 lidí, ale myslím, že jich ani tolik nebude - těch akcí je už hodně a občas se to tříští.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 1:53 pm    Předmět: Re: :) Citovat

Climber napsal:
Tak já to tedy zvážím, přijedu určitě, uvidím jestli budu i střílet nebo jenom koukat.


To je jednak nesmysl - je to lukostřelecký svátek a ne sportovní podnik, tudíž ideální příležitost si zastřílet bez ohledu na schopnosti -

- a jednak to patrně ani nepůjde, se rozhodnout až na fleku. Je třeba podat přihlášku, zaplatit předem, nechat se zaregistrovat.
Byly také roky, kdy byl stanoven maximální počet střelců. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 12:57 pm    Předmět: Citovat

Mě u koukání vždy vadí, že si to taky nemohu zkusit Wink.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rainer
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2012
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 12:32 pm    Předmět: Re: :) Citovat

zraplaz napsal:
Lucínku jj koukal jsem na dopravu, ale přeci jen bych se raději svezl:) proto sem to nadhodil:) Samozřejmě pokud se nikdo nenajde, tak pojedu sockou:) to je jasnéSmile
Pro Climbera - Místo očumování doporučuju přihlášení a střelbu:)
Nejedná se o soutěž alá mistrovství ČRSmile Je to hlavně o zábavě, o skvělých lidech a o disciplínách, které na běžných závodech neuvidíšSmile Jestli se trefíš každým pátým šípem nevadíSmile Střelci jsou všech možných i nemožných úrovní a určitě zapadneš do kolektivu.) Jak říkám, není to o tom vyhrát, ale zúčastnit se a zakusit tu skvělou atmosféru:)


Tak já to tedy zvážím, přijedu určitě, uvidím jestli budu i střílet nebo jenom koukat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 9:43 am    Předmět: :) Citovat

Lucínku jj koukal jsem na dopravu, ale přeci jen bych se raději svezl:) proto sem to nadhodil:) Samozřejmě pokud se nikdo nenajde, tak pojedu sockou:) to je jasnéSmile
Pro Climbera - Místo očumování doporučuju přihlášení a střelbu:)
Nejedná se o soutěž alá mistrovství ČRSmile Je to hlavně o zábavě, o skvělých lidech a o disciplínách, které na běžných závodech neuvidíšSmile Jestli se trefíš každým pátým šípem nevadíSmile Střelci jsou všech možných i nemožných úrovní a určitě zapadneš do kolektivu.) Jak říkám, není to o tom vyhrát, ale zúčastnit se a zakusit tu skvělou atmosféru:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 7:49 am    Předmět: Citovat

Climber napsal:
Chtěl jsem se zeptat jestli by nevadilo, že bych přijel jen tak trochu "očumovat"? Střílím si zatím 3 měsíce u nás za hřištěm a tak si pochopitelně na žádné závody netroufám (ani nejsem moc soutěživý typ), ale napadlo mě, že bych mohl něco okoukat a přiučit se. Ptám se proto, jestli to není nějakým způsobem uzavřená akce pouze pro přihlášené střelce.

Celkem to není problém, ale ani bych neviděl problém v tom se přihlásit a přijet si zastřílet. Ony to nejsou ani tak závody v pravém slova smyslu - většině lidí tam jde primárně o zábavu a až potom nějaké body a pořadí ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 7:47 am    Předmět: Re: doprava Citovat

zraplaz napsal:
Ahoj lidi:) Jede tam někdo autíkem z Prahy s volným místem? Moje drahá polovička má bohužel v daném víkendu již něco jiného a tak jsem bez dopravy:)

Pokud jde o dopravu z Prahy, tak celkem není problém autobus, který jezdí z Phy do Kladna velmi často (ve všední dny skoro co půlhodina, o víkendech snad každou hodinu) a z Kladna do Libušína jezdí MHD.
Sice to celkově zabere více času než cesta autem, ale není to zásadní problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rainer
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2012
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 7:27 am    Předmět: Citovat

Chtěl jsem se zeptat jestli by nevadilo, že bych přijel jen tak trochu "očumovat"? Střílím si zatím 3 měsíce u nás za hřištěm a tak si pochopitelně na žádné závody netroufám (ani nejsem moc soutěživý typ), ale napadlo mě, že bych mohl něco okoukat a přiučit se. Ptám se proto, jestli to není nějakým způsobem uzavřená akce pouze pro přihlášené střelce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 12:16 am    Předmět: doprava Citovat

Ahoj lidi:) Jede tam někdo autíkem z Prahy s volným místem? Moje drahá polovička má bohužel v daném víkendu již něco jiného a tak jsem bez dopravy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 10:59 pm    Předmět: Citovat

Pěkný večer, oznamuje se střelcům vezdejším, že jsou k dispozici
propozice na Lukohrátky 2012.
Půjde opět o "výpravný" turnaj s řadou disciplín - plánováno je 16 disciplín v kategorii dospělých a 11 disciplín pro děti, opět bude soutěž družstev, tentokrát v zase trochu jiném pojetí.

Z důvodu organizačních problémů, očekávané brzké nedostupnosti stávající lokality a v neposlední řadě i z důvodu velké náročnosti takto pojatých výpravných turnajů při klesajícím zájmu o ně je možné, že tyto Lukohrátky (v pořadí již šesté) budou posledním takto pojatým turnajem v naší režii. Neváhejte tedy a přijeďte si zastřílet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 10:15 pm    Předmět: Citovat

sedairene napsal:
Lucínek napsal:
Embarassed Napraveno angel11

Prosím pěkně,můžeš Frantovi Kužílkovi změnit přezdívku ze sedairene (tj.moje) na ,,Šedého Vlka".Přihlášku vyplňovali na mém účtu.Díky Irena Embarassed

Chci se ještě zeptati bude-li kuchyň přístupná k vaření,uklidím po sobě Laughing


Ops .. to by se muselo někde v databázi, to by lépe věděl Pet.Ar.Kay ... neboj, my mu tak říkat nebudeme Wink

A s tou kuchyní to bude letos trochu složitější, protože nebude hospoda a tak se bude vyvářet právě tady v kuchyni. Tudíž v době polední rozhodně moc ne ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sedairene
Nováček
Nováček


Registrace: 19.9. 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: 790 65 Žulová,Petrovice 237

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Embarassed Napraveno angel11

Prosím pěkně,můžeš Frantovi Kužílkovi změnit přezdívku ze sedairene (tj.moje) na ,,Šedého Vlka".Přihlášku vyplňovali na mém účtu.Díky Irena Embarassed

Chci se ještě zeptati bude-li kuchyň přístupná k vaření,uklidím po sobě Laughing
_________________
Irene-matka Vlčice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 12:16 am    Předmět: Citovat

Embarassed Napraveno angel11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 11:13 pm    Předmět: Citovat

Dejte prosím odkaz na propozice do kalendáře akcí, obrací se na mě střelci s prosbou o radu, že neví kde se přihlásit. Tohle je třeba ohlídat, řada lidí vůbec na fórum nechodí a čtou jen hlavní stránku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 11:18 am    Předmět: Citovat

gawain napsal:
Tento rok sa Vineďáci žiaľ nezúčastnia. Sad

To je ovšem velká škoda ... no já budu letos asi také jen v pozici organizátora, protože to vypadá, že budu mít na starosti dětskou skupinu. Takže si možná střihnu ligu a tím to asi skončí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

Sysel napsal:
Budou zase skupiny soutěžit jako družstva? Loni to byla děsná psina a bavilo mě to na celém turnaji nejvíc Smile

Přesná podoba letošních LH se zatím rýsuje, ale nějakou formu skupinové soutěže bychom zase zařadit chtěli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

sfings napsal:
Lucínku+další organizátoři..
Banda asi 20-30poláků (jeden bus iroc ) uvažovali,(před Vánocema)..že by dojeli na Lukohrátky.. Bylo by to v poho?? Je zase omezený počet? Ivar jede na víkend střílet do Polska,tak by zjistiljak to vypadá a zhruba počet lidí,co by dojeli.. Dík za info!
cat

Ahoj, klidně ať dorazí, počet střelců zatím nijak limitován není, těch akcí už je poměrně hodně a tak ten zájem o jednotlivé akce už není takový jako dříve - myslím, že jsme schopní to pobrat bez limitu.
Čím dříve se přihlásí, tím větší je šance na ubytování na základně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.