Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pacovské lukobranie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 3:26 pm    Předmět: Citovat

Jasně. U Jichoče odveta a kdo nedojde je srabák srabácká
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 3:20 pm    Předmět: Citovat

dav1dMldc napsal:
Pre zrovnanie grózerov 73lbs turek strelil o cca 25m menej ako môj 75lbs flámnsky, čo je dosť. Šíp bol flight 22g. Zelího luk mal dokonca 58lbs a hľa ten výkon, o Gabovom ani nehovorím... Takže "kompoziťáci", snažte sa! Very Happy


David, ma neštvi Very Happy a neporovnávaj flajtový špeciál s terčákmi Very Happy
Ja som strieľal tureckými terčákmi o váhe minimálne 36 gramov (ešte to doma prevážim) a širokými shield pierkami 4'' dlhými. Na flajte si mi sľúbil, že mi požičiaš svoj 28g flajťák, ale keď si videl môj mohutný náťah, zľakol si sa asi Very Happy Very Happy
Jedine Janči Eliáš mi ponúkol svoj flajťák, ale mal len 22g a to som sa bál s tým už strieľať......
....hovorím, idem k Jichočovi, spravím si flajťáky a tam vyskúšam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dav1dMldc
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.1. 2010
Příspěvky: 580
Bydliště: ladce

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

Elev, neprehodil si "autor luku" so "strelec"? Inak Lasky dával ten dostrel s BLBS (British longbow standard) a nie livery.
Tento rok sa potvrdilo, že dreváky nie sú také zle ako si mnohý myslia. Pre zrovnanie grózerov 73lbs turek strelil o cca 25m menej ako môj 75lbs flámnsky, čo je dosť. Šíp bol flight 22g. Zelího luk mal dokonca 58lbs a hľa ten výkon, o Gabovom ani nehovorím... Takže "kompoziťáci", snažte sa! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 1:24 pm    Předmět: Citovat

Elév napsal:

Všetkým Vám dík!
Smile


...hlavne Zelíčkovým!

Neskôr si tu ešte nasypem trochu popola na hlavu, ale teraz je stále dosť balenia a tak. Dík! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

Mám podobnou zkušenost z loňského roku- bez ohledu na typ luku prakticky stejný dostřel.
Z toho úhlu pohledu mi přijde důležitější ve kterém bodě odpor vzduchu a gravitace zvítězí nad rychlostí šípu.
Letos jsem měl sice lehké šípy s malou plochou opeření, ale zase mi dostřel pokazil lukostřelecký paradox- šípy chodily výrazně za luk.
Schválně jsem prásknul terčákem. Dostřel sice o cca20m míň, ale zato jsem trefil pásku
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 1:07 pm    Předmět: Citovat

Tuš tu je FLAJT

Výsledky sobotného strielania sú na dlhšie, kôli chybám v bodovačkách a nutnému prepočítavaniu...
Všetkým Vám dík!
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

Inak ale zaujímavé bolo, že všetky moje šípy dopadli presne do rovnakej vzdialenosti s odchýlkou v diaľke maximálne niekoľko metrov, väčšinou boli ale v jednej línii



Pri prvom pokuse som zarval jeden šíp do lesa, šiel som do lesa v rovnakej línii ako zostávajúce dva na lúke a hneď som ho našiel Smile
Pri vsetkých pokusoch som sa pohyboval okolo 210m, čiže aj šípy mám vyvážené Smile Takže som mal aj pevnú ruku a homogénnu techniku streľby. Pri vypúšťaní som uvoľnoval tetivu trhnutím, aby som dodal nejaké libry navyše a ťahal som viac ako 29''. Ale aj tak to nestačilo Confused Embarassed Crying or Very sad Mad

Nevadí, doštudujem Wink a určite vás teraz začnem otravovať s detailami o funkcii negatívneho ťažiska, váhy atď. Wink aspoň sa to tu trochu oživí, lebo je tu mrtvo, jediné príspevky počas leta sú ako bolo na turnajoch Razz

Bolo tam krásne, furt to mám v spomienkach.....

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:

Až dneska jsem si ověřoval, co je to vlastně ten biokompozit, a musím říci, že by měl patřit do stejné kategorie jako hwarang, nebo hybrid od Lukáše. Jedná se o kamufláž dřevolaminátu za hornbow s vyšším podílem přírodních materiálů.

Napisal som Grozerovi s poziadavkou o vysvetlenie. Ked dostanem odpoved, napisem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 12:17 pm    Předmět: Citovat

Faktom je že spraviť slušný luk je len prvý krok.Potom ešte slušný šíp a kooopu tréningu a sr..ania sa s technikou.Až potom z toho niečo môže byť. Preto Karpowitz asi ani nikdynikam poriadne nedostrelil. On tie svoje ťažšie luky ani natiahnuť nedokáže...
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 12:16 pm    Předmět: Citovat

On je ten flight taková trochu záhadná disciplína a mělo by se to střílet častěji.
Až dneska jsem si ověřoval, co je to vlastně ten biokompozit, a musím říci, že by měl patřit do stejné kategorie jako hwarang, nebo hybrid od Lukáše. Jedná se o kamufláž dřevolaminátu za hornbow s vyšším podílem přírodních materiálů.
Takže kategorie "zložitý kompozit" se nestřílela.

Jinak flajťáky jsem si udělal velmi narychlo, ale vliv to určitě mělo. Bez předchozího testování rovnou na závod- takhle si zodpovědnou přípravu nepředstavuji. Byl to takový pokus- lehký bikonický šíp s negativním těžištěm.

Šípy byly měké a tvar nedotažený. Peří sice relativně malé, ale taky měkké. Grozerem biokompozitem 72 lb jsem střelil něco přez 245m, Salukáček hybrid o palec delší 62lb (ten starý, černý, ostřílený) cca 270m.
Zajímavý pokus byla oprava při lehkém protivětru.
Sysel mi při loučení šlápl na šíp a ulomil hrot , který jsem kudličkou zařízl.
Výsledek - o cca 2cm kratší šíp bez hrotu= dostřel o 4Omíň.

Takže se těším k Jichočovi a ověřím si tam nové poznatky.

Ve dřevě mě tedy výsledky opět šokovaly.

Veliký zážitek byl Lasky s warbow a kládami


Rovněž pozoruhodná byla i skladba střelců.
V Čechách je jednoznačně nejsilnější kategorie TRRB- různé verze sportovních a loveckých reflexních luků v základním provedení a instinktivním způsobem střelby.

Tady bylo docela dost kladkařů a sporťáků obecně. Podstatně víc "primitivů", podstatně míň "jakobyhistoriků", myslím, že i vyšší průměrná úroveň. (tím myslím míň střelců kteří průměr sundavají dolů).

Ale čekat ve vedru na louce, až si deset kladkařů odstřílí po jednom a po třech šípech 4 terčovky na dvě terčovnice bylo dehydrující. Zbytek turnaje protékal svižně.

Rozdělení podle střeliva mi přišlo spravedlivé. Sice je LB v lehké výhodě, ale nijak výrazné. Za normálních okolností se rozdíl setře na dlouhých disciplínách. Na Pacově ani na nich, protože vedrem luk změnil vlastnosti natolik, že měl na 5Om cca 42,5 cm snos oproti běžné balistice Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 11:52 am    Předmět: Citovat

Dušanov luk má určite potenciál dostreliť 300 metrov. Chyba musela byť inde v šípe alebo technike strelby.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 10:51 am    Předmět: Citovat

Dusan napsal:
Nádherné fotky Janči. Až pri nich som si uvedomil aký je môj turek kraťas Wink

Budes presunut napriste do kategorie mezi "PRAKY" uz jsem Ti to rikal Laughing
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Ďakujem Elévovi , že ma osobne pozýval a veeeeeeľmi neďakujem sebe , že som nebol.Strašne ma to serie...Klasické otázky. Mal niekto okrem Iqákov skladaný luk ? Ako strieľal ten Dušanov Grózer ? A vôbec ako flajt ?


Čo sa týka toho môjho Grózera, tak som tajne dúfal, že prídeš aj so svojimi flajťákmi a vyskúšame ho. Ja som totižto mal tak nabité posledné týždne, že som nestihol spraviť flajťáky a strieľal som terčákmi - ešte ich odvážim, ale mali určite nad 550gr, čiže okolo 36 gramov a shield pierka 4'' dlhé. Dostrelil som s nimi najviac 216m a Cornus mi povedal, že preto, lebo neviem strieľať flajt (čo má pravdu, lebo som ho strieľal prvý krát v živote). Mýša flajťáky mal a strieľal s mojim Grózerom, ak sa nemýlim bolo to 250m.

Ja som očakával minimálne 300m, dúfal som v 400 Wink Chystám sa k Jichočovi a tam už budem mať svoje flajťáky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Ďakujem Elévovi , že ma osobne pozýval a veeeeeeľmi neďakujem sebe , že som nebol.Strašne ma to serie...Klasické otázky. Mal niekto okrem Iqákov skladaný luk ? Ako strieľal ten Dušanov Grózer ? A vôbec ako flajt ?
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
laskyy
Nováček
Nováček


Registrace: 3.1. 2012
Příspěvky: 60
Bydliště: melcice lieskove

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 8:58 am    Předmět: Citovat

vdaka za prijemnu nedelu... nabuduce iste pridem opat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 11:49 pm    Předmět: Citovat

Byl to hořkosladký víkend ...
http://sysel-knouri.rajce.idnes.cz/2012-08-18_Lukostrelba_Pacovske_lukobranie/
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 11:12 pm    Předmět: Citovat

A su nejake ciastove vysledky z flightu. ????

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fedosteve
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.12. 2011
Příspěvky: 447
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 10:46 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem v prvom rade Elévovi za pekný turnaj. Trať bola o čosi náročnejšia ako minulý rok a o to krásnejšia. Snáď len tie nešťastné terčovky. Naša skupina začínala Gule z východu ale tiež sme mali asi 20 minútový prestoj. Ale Peter si to už v sobotu, resp.v nedeľu zanalyzoval a už som mu videl na očiach nejakú novú disciplínu nahradzujúcu časť terčových disciplín. Ďakujem tiež všetkým za fotečky a zvlášť Davidovej mamine, teraz už môj šéf bude vedieť prečo som trval na dovolenke v piatok. Večerné rozhovory tiež mali tradične čosi do seba, dokonca ako už bolo spomenuté, nabralo to duchovný smer a bol vymyslený nový štýl lukostreleckého postoja. Keďže išlo o duchovno, hlavné slovo mal pri tom "Bůh večírkové lukostřelby". Nemusia to byť nutne osoby opačného pohlavia! Taktiež musím spomenúť Lojza a jeho výbornú grogovú záklopku. Nápad s putovným hlineným krčahom bol taký štýlový. Pani domácej klobúk dole, že to s nami vydržala a taktiež za výborný slivkový koláč. Gulášik bol výborný, sám som si dal aspoň šesť porcií. Teda nie naraz.
Mýša pekne vo svojom článku turnaj opísal, mali by spolu zo Zelím pouvažovať o vydaní nejakého bedekera z turnajov. Niečo ako Turnaje v roku ..... . Neostáva mi nič iné len pogratulovať všetkým víťazom, ktorý zvíťazili zaslúžene a dodržiavajúc rytierske hodnoty a zaželať Elévovi veľa morálnej sily pri organizovaní ďalšieho turnaja.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 10:19 pm    Předmět: Super ale náročné Citovat

Elévovi a jeho rodine veľká vďaka za krásny turnaj, na ktorý budem ešte dlho spomínať.

Trať bola naozaj náročná, guláš bol naozaj výborný a večierok bol naozaj príjemný a zábavný Smile

Je mi len ľúto, že som podcenil fyzickú prípravu a v sobotu som sa tak "vystrieľal", že na druhý deň som už nebol schopný strieľať flajt. Síce by som určite nenastrieľal rekordy ale bolo by super stáť s ostatnými spolu na čiare a púšťať šípy vysoko do neba Smile Nevadí, budúci rok si to vynahradím.

Ešte na záver pár slov k disciplínam:
- 3d - pár zvieratiek bolo postavených príliš blízko seba a keď išli za sebou dve skupiny strelcov tak museli na seba kvôli bezpečnosti dlhšie čakať
- roving - geniálny! (aj keď na posledných terčoch som si už kvôli neskutočným vzdialenostiam naozaj myslel, že si z nás robíš Elévko srandu Smile)
- gule z východu - super!
- puta a kórejec - klasicky výborné
- poker - Pacovská špecialita, úplne parádne Smile
- terčovky - z môjho pohľadu jediná drobná chyba v rozložení disciplín. Tým, že tu boli dve disciplíny na jeden terč vznikali tu "zápchy" a ľudia na seba čakali. Keď naša skupina došla k terčovkám, čakali tam celé dve ďalšie skupiny. Na budúci rok by som odporúčal buď menej terčových disciplín alebo viac terčovníc.

V každom prípade to bolo super, už teraz sa teším na budúci rok Smile
_________________
Archery is meant to be simple, not easy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 9:52 pm    Předmět: Citovat

Vďaka všetkým zy fotečky.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 9:23 pm    Předmět: Citovat

https://picasaweb.google.com/105172621249990655817/Pacov2012
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dav1dMldc
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.1. 2010
Příspěvky: 580
Bydliště: ladce

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 9:09 pm    Předmět: Citovat

Pripájam sa ku gratulácií, super turnaj Elévko thumbup ,taktiež moja skupina, s ktorou som si užil kopu srandy. Tu sú nejaké fotky:
https://picasaweb.google.com/101976637095549833305/Pacov2012?authkey=Gv1sRgCNeXyurgj__9Uw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 8:41 pm    Předmět: Citovat

Nádherné fotky Janči. Až pri nich som si uvedomil aký je môj turek kraťas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 7:50 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem Smile, ak by niekto chcel nejakú fotku v plnom rozlíšení stačí napísať, pošlem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

hezké fotky. Líbí se mi, jak stojí Zelí u flajtu jako divák v pozoru. Je vidět, že tahle disciplína pro něj hodně znamená
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 7:00 pm    Předmět: Citovat

Geniálny turnaj, ktorému nemožno nič vytknúť. Sláva Elévovi a všetkým, ktorí pomáhali a samozrejme aj všetkým zúčastnením.

foto: https://plus.google.com/photos/115366181057875893776/albums/5778783291195218017

Ďakujem za nádherne strávený víkend.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Baca
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 22.2. 2012
Příspěvky: 190
Bydliště: Blava (taka mala dedina pri Trnave)...

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

Asi by som sa len opakoval v superlativoch na turnaj tak dam aspon linky na par fotiek, poteste sa aj vy:

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=424974#424974
a druha cast:
http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=425072#425072

P.S. Sa mi, prosim nesmejte, ze sa tak vyskerujem na tom supovi (ci co to je)
ale trafil som tam 11-ku! Sice len zcela nahodou ale je tam a o to vacsia bola radost. Embarassed Very Happy
_________________
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 2:41 pm    Předmět: Citovat

Bolo to super, ešte aj to počasie vyšlo, takže obdiv a veľká vďaka Elév. No a taký nôž , čo mám ako výhru z tohto preteku som už dávno chcel a určite sa mi hodí. Véééľmi dlho mi bude pripomínať tento pretek. Je to moja najhodnotnejšia výhra zo všetkych pretekov - ešte raz dík Elév. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

pekne napisané, Mýšo. Pre mňa to zostáva naďalej Turnaj Turnajov.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 1:50 pm    Předmět: Citovat

Postřehy z turnaje se kterým jsem byl velmi spokojen naleznete zde:
http://www.prazskevetve.cz/
Veliký obdiv Elévovi, jeho přátelům i choti. Nejlepší guláš galaxie a bylo mi ctí mu pomoci tím, že jsem mu podal kladivo Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
Strana 3 z 26

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.