Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jakou kuši pro začátečníka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 3:57 pm    Předmět: Citovat

buffy ale jednu fotku si ešte sľubila v bikinách a s kušou to všetci dobre vieme Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 9:19 pm    Předmět: Citovat

No tak myšlený je to tak, že by nám nafotili buffy jak testuje kuši a poslali nám to na mail, když s tim sama dělá okolky. Jenže takovou službu v ceníku nemaj....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 9:10 pm    Předmět: Citovat

Red arrows napsal:
A máme po legraci.Sakra.Koukal jsem do ceníku Jasy, no je to v haj--u, nikde tam nemaj to co by měli mít: focení zákaznic při zkoušení kuše (zezadu s příplatkem) se zasláním na email rozlišení 21Mpx pro stálé zákazníky zdarma

sorry tohle jsem nějak nepochopil Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

A máme po legraci.Sakra.Koukal jsem do ceníku Jasy, no je to v haj--u, nikde tam nemaj to co by měli mít: focení zákaznic při zkoušení kuše (zezadu s příplatkem) se zasláním na email rozlišení 21Mpx pro stálé zákazníky zdarma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buffy
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2012
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 8:35 pm    Předmět: Citovat

Red arrows napsal:
Hlavně doufám že buffy s tim pak vyrazí do lesa-tady je správná ukázka jak pak presentovat trofeje
http://img4.rajce.idnes.cz/d0408/7/7075/7075690_462278f9bd9983e188f6027b0ce66034/images/2.jpg?ver=0


Kam jinam než do lesa Smile, dám Vám potom vědět kam chodím, každopádně fotku Vám sem už nedám, zase by byly kecy, že jsem ji někde zkopčila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 3:34 pm    Předmět: Citovat

Hlavně doufám že buffy s tim pak vyrazí do lesa-tady je správná ukázka jak pak presentovat trofeje
http://img4.rajce.idnes.cz/d0408/7/7075/7075690_462278f9bd9983e188f6027b0ce66034/images/2.jpg?ver=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 4:57 am    Předmět: Citovat

Kolimator je dobra volba. Vyhody asi nemusim popisovat.

Alwarez je nemocny.

Ja byl furt v predstave ze si kusi kupuje ten pes na fotce, nevedel jsem ze se mam dat ke draze.

Amerika je zeme jednoducha, rizena pudem nazyvanym strach, ono jim to ten Goebels za valky vymyslel tak to jen dovezli a na lidovou praktisckou aplikaci napsal Orwell navod.

Alwareza se nebojime, slouzi tady jako zabavny prvek, ktery nas uci vyrabet alkohol z dzusu, ja ho delal vzdy s dedou z hroznu, uci nas jak vyrobit zbrane ktere ublizi spis majiteli, i kdyz s kazdy muze koupit perkusku s moderni hlavnovinou, uci nas Marxizmus i kdyz Marxe nikkdy necetl, ja jom v ramci prehledu, syejne tak bibli, atd,atd.atd

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

v alwarezovom svete je mozne vsetko,naozaj... Very Happy môzes vystrielat stovky komunistov,fasistov,marxistov a mozno aj martanov..az si cely udychany sklopis rozzeravenu hlaven k zemi,utries pot z cela,zagratulujes si k dobremu vysledku a vtedy ti z desiateho poschodia jeb.ne dvojkilovy hlineny kvetinac na gebulu..to je zivot o velky teiresias,ale to by si hadam len mal vediet..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

Alwi žije v jinym světě.Myslim že číst si tady amíci, jak existujou stylem že nosej bouchačku i na hajzlík, vařit by se mělo jen s brokovnicí na lince a za každym rohem číhá nějaký smrtelný nebezpečí který je třeba zabít něčim z příruční zbrojnice.....jakož i že se střílej na potkání......asi by čučeli.prokazuje tím bezva službu komoušovi, tohle by tisklo Rudý právo na první stránce. Very Happy

Buffy, nad kolimátorem jsem taky dumal, ale ten klasickej s okýnkem má jeden zaměřovací bod, ten kterej nabízí excal na http://www.excaliburcrossbow.com/catalog/crossbow/multi_red-dot_sight je multi. takže jich má víc nad sebou takže je to spešl.Má zásadní vadu že nezvětšuje.Takže by to fakt bylo na akční střelbu.Navíc to okno blbě vyčuhuje a měl bych strach že ho urazim.takže sem se na to vy....vy....nekoupil.
Jinak ten kolimátor od exc. podezřele připomíná jiný například od http://www.gunshop.cz/cs/fomei-kolimator-red-1x22x33-1855.html?zenid=dlc9qcd3vmj5gnt5b0lsaub131
takže tušim že to pleskaj v číně z jedný formy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buffy
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2012
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 11:10 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
buffy napsal:
Já se zastrašit nenechámSmile) a když uvidím svět jako zlé místo, tak prostě vyměním optiku Smile)
Ale jinak je to vážně trochu off-topic.


Myslíš jako optiku a když přijdou zombící tak tam dáš kolimátor pro rychlejší střelbu :DDD tongue2


Jasně, bez kolimátoru bych na zombíky nešla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:01 am    Předmět: Citovat

buffy napsal:
Já se zastrašit nenechámSmile) a když uvidím svět jako zlé místo, tak prostě vyměním optiku Smile)
Ale jinak je to vážně trochu off-topic.


Myslíš jako optiku a když přijdou zombící tak tam dáš kolimátor pro rychlejší střelbu :DDD tongue2
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:59 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Totalitni stalismus se mne vzdy snazil znicit a ti kteri byli popravovani stalinistickou cetou volali at zije Stalin neverice ,ze on je za jejich popravou.....


Tak se nám pochlub kámo kolik ti je a co si tenkrát dělal, že si byl tak utiskovaný a máš takové trouma, že s tím musíš srát každého na tomto foru? Protože nazvat něco totálním stalinismem odkazovat se na Marxizmus a Leninismus a za každém rohem vidět rudého bratra mi nepřijde zrovna adekvátní. Jsi trochu mimo kolej čeče. Dnes už na to jsou léčebny a ne fora. Pokud potřebuješ pomoc, mám kamaráda, který je lékař na tyto bludy a on tě určite pomůže !
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

To je správný řešení, ale těžký pro toho, kdo sám sebe jednou definoval jako oběť. Ten musí mít nepřítele za každou cenu, aby si tuto identifikaci pořád dokola mohl obhajovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buffy
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2012
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:10 am    Předmět: Citovat

Já se zastrašit nenechámSmile) a když uvidím svět jako zlé místo, tak prostě vyměním optiku Smile)
Ale jinak je to vážně trochu off-topic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 4:47 am    Předmět: Citovat

Totalitni stalismus se mne vzdy snazil znicit a ti kteri byli popravovani stalinistickou cetou volali at zije Stalin neverice ,ze on je za jejich popravou.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 3:56 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
http://www.youtube.com/watch?v=XDMtKTn_ajc&feature=related
Tohle je povidani pro baffy i kdyz v Cesku bude situace jina tam je to premnozene a tak se musi clovek ....



A tento pripevok si sem dal naco?! Co to ma spolocne s "Jakou kuši pro začátečníka" a preco strasis ZENY?! My sme v Cesko-Slovensku a nie v tej tvojej poodatej vymyslenej Amerike....

pre ADMINA: - bojite sa zablokovat Alwareza? ...Vsetci nanho nadavaju, uzivatelia radsej prestanu pisat prispevky, atd ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 3:34 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=XDMtKTn_ajc&feature=related

Tohle je povidani pro baffy i kdyz v Cesku bude situace jina tam je to premnozene a tak se musi clovek zabezpecit jinak a tohle se vztahuje na zdejsi lidi a tak tahle krasavice bylo v Canade roztrhana kojoty to je asi tady nejvetsi nebezpeci a pak tady jsou tkz super-kojoti co je pry krizenec vlka a kojota a vazi o hodne vice a je vetsi a tak jsem te zene kemose vypravel tim system jako bylo v Avataru uz nejste v Kansasu a tak jsem ji vypravel ze to neni uz New York tady jsou kojoti a tak ji nechci videt neozbrojenou at sebou nosi nejakou tu pistoli protoze musi si dat pozor je tu plno hadu a kojotu a delaji zde kraviny jako zena jednoho reditele sla vyhanet Kojoty od psu klackem a ti se do ni pustili a skoncila v nemocnici misto toho aby mela na pulte pri vareni brokovnici....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 10:30 am    Předmět: Citovat

Oha!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 10:26 am    Předmět: Citovat

buffy napsal:
... diskuzní fóra jsou o tom, že se tady lidi ptají na to, co neví a je jedno jestli je to ženská nebo chlap ne?

Já nic neřeším a ani nikoho nepodezírám, jen popisuju maximálně efektivní princip, jak získávat informace Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 8:16 am    Předmět: Citovat

že já nedržel hubu a chtěl jsem fotku Very Happy

Hele Alwa? Nemáš kurz školení na kontrašpijona Československého státu? Občas mi tak přijde, že partyzání jsou na tebe krátcí.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buffy
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2012
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 7:57 am    Předmět: Citovat

Ach jo Vy chlapi musíte pořád něco řešit že Very Happy
Asi Vás zklamu, ale fotka je vážně moje, až pojedu do Prahy, tak se můžete klidně přesvědčit sami Very Happy
For Imago: Každopádně diskuzní fóra jsou o tom, že se tady lidi ptají na to, co neví a je jedno jestli je to ženská nebo chlap ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 12:38 am    Předmět: Citovat

Naivní slintal....no většinou mě lidi nazývaj hůř.....tak nemuže aspoň jedna ženská na netu bejt skutečná?
Jednou jsem s timhle podezřenim zavrhnul jedno stvoření na jinym foru a byla to životní megachyba(pihatka, zrzka....copy) z kterýho jsem se dlouho vzpamatovával.Takže už to nedělám.A s tim raděnim? Jednou jsem poradil procesí, dodneška ty lidi hledaj.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 12:12 am    Předmět: Citovat

To je dobrý, až budu příště potřebovat něco poradit, budu předstírat, že jsem bezradná hezká ženská, postnu semtam nějakou vypůjčenou fotku a naivní slintalové se budou moct přetrhnout jak se budou předhánět s radami Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 12:03 am    Předmět: Citovat

A jelikož budeš používat stejný větný obraty a spojení maj Tě za chvíli,už proto že chodíš furt na stejný stránky a přihlašuješ se do stejnejch aplikací- ta slavná wifi má dosah na prd(a její místo se najde třeba z toho mailu).

Otázka zní jinak: KDO BY TĚ HLEDAL?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 11:55 pm    Předmět: Citovat

Nakonec Sanduro vypatral kde ziju a nasel cislo IP ,ze jsem v meste co je tady odtud 17 mil.....Kdyz si ja v McDonaldu dam WiFi tezko vypatrate lokalitu meho pocitace a to se mohu pohybovat tady ve meste 30x30 km,ale ja se mohu prihlasit treba z kazdeho statu .....ci konce sveta .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 11:36 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
buffy nenech se vyprovokovat a nic neuverejnuj pocitace jsou nebezpecna vec,natoz neuverejnuj nic s kusi !!! Jeste tak do soukromne posty a i tak ja jsem skepticky ......


fajn doporučení, z prvního mailu se dá přečíst IP adresa počítače a následně pokud má člověk poskytovatele připojení kterej se s tim nemaže i místo odkud je sčot připojenej Very Happy někdy stačí tam zavolat, dělat debila a vykecá i komu tudle adresu přidělil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:43 pm    Předmět: Citovat

Tak zase lituju že jsem si namísto lan a gum nevybral k podnikání kuše, no nic, řikám si, stejně by to skončilo blbě jako ty lana a gumy.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:06 pm    Předmět: Citovat

buffy nenech se vyprovokovat a nic neuverejnuj pocitace jsou nebezpecna vec,natoz neuverejnuj nic s kusi !!! Jeste tak do soukromne posty a i tak ja jsem skepticky ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buffy
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2012
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:40 pm    Předmět: Citovat

Abyste neřekli, že jsem na Vás zlá, tak tady něco máte Very Happy
Příště s kuší


Uploaded with ImageShack.us
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

No tak si ty plavečky vem do Prahy.....sakra tohle si musim zkopčit a uložit v kompu, aby mi dali slevu Very Happy že to byl muj nápad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 11 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.