Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zelňačka 2012
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 9:16 am    Předmět: Citovat

Máš pravdu, s mým emocionálně–pocitovým zaměřením a tvým analyticko–intelektuálním by nám to fakt neklapalo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 12:35 am    Předmět: Citovat

Mno - v každém případě jsme si ujasnili, že pro mne Imago není ta pravá partnerka. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 12:34 am    Předmět: Citovat

Byla vtipná. Čistě teoreticky jsme problém se ženou probírali a až do odvolání jsem uvolněn z manželských poviností
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 12:30 am    Předmět: Citovat

Já trubka zapomněl poděkovat za všechny pochvaly. Jak psal jednou Mýša, hlavně to je ten chleba, z kterýho jsou pořadatelé živi...

Imago - ale ta tvoje poznámka byla vtipná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 12:08 am    Předmět: Citovat

V tom případě se CAJovi veřejně omlouvám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 10:43 pm    Předmět: Citovat

Tak se už taky konečně vyjádřím.
Poděkování jsem pronesl na místě, ale je třeba to trochu rozvést. Dodatečně děkuju všem, co pomohli složit některé disciplíny v sobotu hned po dostřílení, výrazně nám to ulehčilo práci. Pak ještě Lucínci pomohli v neděli dopoledne se sklízením a nakládáním.
Pak musím zdůraznit, že naprosto klíčovou úlohu při přípravě i stavbě sehráli Lojza s Johankou. Například jejich zásluhou mají Vjetve Jihu nejkrásnější koule široko daleko. Vymysleli a vyrobili štěnice a řadu dalších věcí a zařizování. A celý pátek vytrvale stavěli většinu disciplín. Bez nich by jsme byli ztraceni.
Další naprosto nepostradatelnou postavou je náš Honza - Cháron. Zajistil veškerou dopravu materiálu všemi směry a v sobotu vzorně převozničil.
S počítačovejma věcma nás často zachraňovala Jana Růžičková, zvaná Růženka, a nakonec ještě zafungovala jako důležitá pořadatelka u Bílé paní.
No a bez mojí statečné a neobyčejně pracovité Mařenky Jařenky by to už vůbec nešlo.

Teď zkusím zareagovat na předešlé příspěvky nebo připomínky z turnaje, na které si vzpomenu, asi to bude lehce chaotické:

Slunce do očí - to jsem zpozoroval až v neděli při bourání KÚ, při plánování i stavění bylo vždy zataženo, tak mě to vůbec nenapadlo. Ale v daných prostorách by se to stejně řešit nedalo. Snad se to dá omluvit tak, že kdyby případný protivník měl možnost se nám postavit se sluncem v zádech, jistě by ji využil. Blbý je, že to neměli všichni stejné.

Ne dokonale funkční hospody - lehký kolaps v pátek Na Nežárce a těžký kolaps v sobotu v Zámecké krčmě. Hostinští zřejmě nevzali moje oznámení o příchodu tlupy žíznivých a hladových lukostřelců dostatečně vážně a byli nepřipraveni.

Štěnice - ta nejbližší, to byla moje vážná chyba. Měli jsme z prdele kliku s tím vokem. Jednak byly nevyzkoušené, ale hlavně jsem zaváhal při ranní obchůzce - bylo vidět že je moc blízko, ale už se mi nechtělo do toho zasahovat. Dodatečně si uvědomuju, že to ani nemá lukostřeleckou logiku. Pokud stojíme u zvířete takhle blízko, je lepší ho zkusit ulovit jakýmkoliv jiným způsobem než výstřelem z luku.

Antonín Fieger zajisté je krásný člověk, dodám že především duší.

Pochvala za vynikající fotodokumentaci - Kumo, Sysel, Janči. Nemá někdo foto i z jiných skupin?

Večerní ohňovka - to vůbec nebylo v plánu. To Deny s Kebulí udělali navíc a tímto jim velice děkuji.

Ženy - bohužel nebyl už čas ani síly rozpitvat bodovačky a vyhlásit pořadí žen. Omlouvám se jim a věřte, že mě to mrzí, už jen proto, že mezi prvními čtyřmi jsou tři Vjetve Jihu.

ČAJ - vždycky jsem po účastnících našich turnajů chtěl, aby v příspěvcích psali i to, co se jim nelíbilo a co bylo špatně. Čaj je jeden z mála, co to dělá.

Nevyvážené bodování disciplín - to je dlouho diskutovaný problém. On ale většinou brblá kdo to zmastil a když se to povede, tak si pochvaluje. Pokusím se toho vyvarovat, ale na druhou stranu si říkám, že když jednu disciplínu úmyslě ocením na 500 bodů a jinou na 50, tak se s tím střelec musí vyrovnat, nebo odstoupit ze závodu.

Víc mě mrzí, že jsem nepokecal úplně se všema přítomnejma a někomu ani nepochválil vohoz, ale nějak jsem to nestihl nebo jsem byl zrovna myšlenkama jinde.

Pak se omlouvám za dva nejmenované, co se chvílema chovali jak hovada, myslím, že nejmíň jeden někoho urazil.

Doufám, že Vám moc neproletovaly šípy zástěnama. To byl největší problém těchto prostor, že se všechno muselo plentovat. Jen tak pro zajímavost: ke všem zástěnám, co jsme používali už dřív v Radíkově, jsme navíc spotřebovali dalších 150 m2 nové geotextilie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ewa
Nováček
Nováček


Registrace: 6.3. 2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

Díky moc všem ochotným a sluníčkově naladěným lidičkám, kteří se podíleli na přípravách a organizaci závodu a po celou dobu se o nás s úsměvem na tváři starali Smile.
Užili jsme si pohodový víkend a super střílení Wink .
Eva a Luba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 1:33 am    Předmět: Citovat

imago napsal:
Pořadatelé těchto akcí určitě ví sami, co se povedlo a co ne. Nechceš s tím přestat? Myslím, že by nikdo nelitoval...


Pokud si to pořadatelé "těchto akcí" opravdu myslí a opravdu vše nejlépe vědí sami, proč ne. Píšu to koneckonců pro ně jako zpětnou vazbu trochu jiného typu než jen "úža úža".

Stačí maličkost - informace od samotného pořadatele, že mu to nic nepřináší.


Ad Sysel
Mezi 10 000 cigareťáky (jejichž hypotetické vajgly hypoteticky asi riziko představují), je fajfka bílá bezriziková vrána. Nicméně vždy pečlivě sleduji, zda se všeobecně v daném místě kouří. Je-li tomu všeobecně tak, nevidím důvodu, proč by se na fajfku měl vztahovat přísnější metr, než na cigarety (logický by byl spíše opak).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 3:16 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Já bych si tohle ženě netroufnul udělat, protože by mě ubila kabelkou............

Ani si raději nechci domýšlet či nedej bože představovat, jak by to s tvojí výřečností vypadalo v reále Laughing Laughing Laughing .
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 2:25 pm    Předmět: Citovat

Já bych si tohle ženě netroufnul udělat, protože by mě ubila kabelkou. Ale asi by mě to ani nenapadlo.
Jelikož lukostřelbu miluji, tak buďto chválím, nebo držím pec. Sám kritiku snáším těžko.
Zelí je prostě Bůh večírkové lukostřelby a celý svět nám ho závidí. Jeden z mála, který závod opravdu umí udělat. Jeho práce s terénem a cit pro umístění terče je obdivuhodná. Škodolibá příšera je disciplína geniální okamžitě a mile trestající nepřiměřenou samolibost.

Vzdávám dík veškerenstvu a rodičům páně Zelenkovým, že nás jím obohatili.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed


Naposledy upravil Mysa dne st říjen 17, 2012 5:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 1:43 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
....................Je to stejné jakoby ses pomiloval se ženou a za chvíli bys za ní přišel s poznámkami na papíru a zhodnotil všechny plusy a mínusy toho, co jste právě společně prožili. ..........

Krásný příměr, dlouho mě takhle nebolelo břicho od smíchu. Laughing

p.s.: třeba to CAJ při večerním čaji a dýmce dělá Wink
p.p.s: peace Cool
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

CAJ napsal:
...Pokusím se to vyjádřit nějak strukturovaněji, než amébně přetékavou chválou:
...

CAJi, nezlob se na mě, já vždycky při těchto tvých samozvaných podrobných analytických rozborech hrozně trpím - bez ohledu na to, jestli převládá chvála nebo kritika. Když opravdu miluješ, tak v tom jedeš a nevnímáš to. Jakmile se nad tím pozastavíš, provedeš analýzu a definuješ to slovy, tak to dokonale zničíš. Je to stejné jakoby ses pomiloval se ženou a za chvíli bys za ní přišel s poznámkami na papíru a zhodnotil všechny plusy a mínusy toho, co jste právě společně prožili. Pořadatelé těchto akcí určitě ví sami, co se povedlo a co ne. Nechceš s tím přestat? Myslím, že by nikdo nelitoval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

CAJ napsal:

4. Zpráva "bezpečnostního technika"
...


Bezpečnostní technik by měl příště dohlédnout také na to, aby nikdo nekouřil na zámku, kde je na každém kroku zlatá do očí bijící cedule s přeškrtnutou dýmkou. Zejména když kolem 5x prošel kastelán, bez jehož blahoskonnosti by taková famózní akce ani nebyla. Doporučuji si napřed zamést před vlastními ústy, než začnu kritizovat druhé Wink Zelí dělal co mohl a riskoval kvůli nám hodně. Exclamation
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 10:50 am    Předmět: Citovat

Velike podekovani za krasny turnaj a zarovej velika omluva Zelickum, ze jsem musel hned po skonceni zmizet do severnich Cech, holt pracovni povinosti. Domu jsem dorazil vcera vecer a na shlednuti fotek se teprve chystam Wink
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 9:53 pm    Předmět: Citovat

tohle napsala Eliška na stánky lukostřelcicl.cz :


Myslím, že nebudu jediná, kdo si bude neskutečně chválit Zámeckou Zelňačku v Jindřichově Hradci.Tohle se doopravdy povede jen nám lukostřelcům, abychom i na tento den naplánovali takové počasí, jaké jsme měli.Prostě samo o sobě to je báječný nápad zahájit střelbu mezi zdmi zámku a jeho překrásného okolí.Opravdu jsem si chvílemi připadala jako bych se vrátila o pár století zpět a stanula před úkoly a stanovišti jako pravý středověký lukostřelec.Fakt paráda.Proto také tímto blahopřeji a zároveň děkuji Zelímu,jeho rodině a přátelům pomocníkům,kteří pomáhali tuto akci zařídit, protože se opravdu povedla.

Eliška Rudová - SALVA
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 3:39 pm    Předmět: Citovat

Po královském turnaji jsem měl v otázce jasno, po aristokratické Zelňačce jsem poněkud ztratil glanc. Zkrátka se někdy jihočeská šlechta může měřit i s králem ...

Turnaj se, jak již byli konstatovali předpříspěvečníci, vydařil ve všech ohledech.
Pokusím se to vyjádřit nějak strukturovaněji, než amébně přetékavou chválou:

1. Disciplíny

Dobře postavené klasické ligovky a terčovky, když střílela naše skupina, byly ztížené ostrým nízkým protisluncem ... z tradičního pohledu tím lépe!

Zámecké 3Dčko ... poněkud "salónní", připomínalo mi to rytiny barokních stříleček v oboře, samozřejmě maximum v rámci prostorových možností a bezpečnosti.

Kyvadlo, rychlostřelba, kolečka ... klasika, standard, pochvalu zaslouží bytelné a široké zástěny, resp. protisvah u koleček.

Vynikající nápad na ozvláštnění klasických králíčků - zámecké "štěnice", vtipné, hezky ztvárněné.

Pacovský poker - nápaditě postavený v linii dlaždic, úžasné využití prostor rondelu.

Tradiční zelíčkovská "příšerná" vodní dispiclína byla tentokrát skutečnou výzvou, kanál neumožňoval zbabělé brodění pro zbloudilé šípy a vyžadoval hrdinně plovati se střelou v zubech po vzoru ohařů. Navíc pro děti byla k disposici příšerka alternativní, prostě dovedeno k dokonalosti.

Skvěle kreativně uchopená ústupovka, senzačně začleněná do historických prostor. Bomba!

Nová disciplína "bílá paní" ... skvělý nápad, do hradu naprosto ideální, mohla být pro dospělé i dále.

Z mého pohledu nejkrásnější dispiclína: Koule (tentokrát z jihu Wink), naprosto nádherně esteticky ztvárněné a umístěné tak vkusně na druhé nádvoří, že byla radost jen tam postávat. Musel to být zážitek i pro zcela laické návštěvníky!

2. Zázemí

Všeobecně skvělý servis velkého množství spolupořadatelů. Krásné prostory v černé kuchyni, k disposici převlékárna, umývárna, dvoje toalety...
I přes logické "štosování" kolem oběda se netvořily nijak hysterické fronty, vydávání jídel odsýpalo i přes to, že byly dva plnohodnotné chody, pro které si většina chodila nadvakrát. Zelňačka fámosní, buřty na "černém" roštu také moc fajn. Široká nabídka nápojů. Prostě luxus!

3. Celkové pojetí trunaje

... nenapadá mne nic jiného, než vznešené.
Že to bude pastva pro oči bylo jasné každému, kdo zná hradecký hrad/zámek. Zelíčkové ale zajistili na říjen neskutečně nádherné počasí, takže bylo vše zabaleno do takového zářivě zlatistvého obalu. Navíc mnozí účastníci vzali vážně kostýmní výzvu a je vidět, že to tradičnímu turnaji prostě sluší v barvitých oděvech.
Z celkové nádhery stojí za to vyzdvihnout převozníka "Charóna", jenž zase posunul úžasný dojem o něco dále, "erbové" ztvárnění mnohých terčů.
Večerní ozvláštnění pyromanskou podívanou bylo rovněž v linii celkově šmrncovní, lehce parodické leč vkusné, tak jak to Zelí umí.

4. Zpráva "bezpečnostního technika"

Disciplíny postavené proti zábranám nebo svahu, při střelbě vyžadující nadměřování dostatečné zábrany. Nikde křížení, pohyb v dopadové zóně etc. Jediné krizové místečko: nejbližší "štěnice" byla neprůstřelná i 45 lb lukem, natož dětským či "sporťáčkem", a vzhledem k umístění půl metru od mety se šípy odrážely přímo na střelce. Bastien to dostal do oka tak těsně, že 5mm by už znamenalo tragédii. Po upozornění byla ale briskně nahrazena náhradní průstřelnější kolegyní, čili pak už turnaj byl 100% bezpečný. Problém evidentně nebyl v umístění, ale v materiálu jediného terče.

Generelní dojem

Blaho!

Na závěr speciální poděkování Zelímu, jenž má sloní paměť a zajistil fajfkařsky vstřícnou putyku. Sláva mu, on je pašákem, jakož i jeho krásná choť, jimi povitý Charón item všichni nápomocní duchové a žínky!

Děkujeme uctivě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 3:11 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem všetkým za nádherne strávený víkend a geniálny turnaj.

foto: https://plus.google.com/photos/115366181057875893776/albums/5799502835661071841
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 11:32 am    Předmět: Citovat

Pěkné , jste šiškovní pane Zelí , moc šiškovní Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mudansha
Nováček
Nováček


Registrace: 30.3. 2012
Příspěvky: 8
Bydliště: Jindřichův Hradec / Plzeň

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

Také se přidávám k pění chvály a řčení díků! Nebudu se rozepisovat co všechno a jak moc bylo skvělé (všichni totiž ví, a něktěří to tu již všemožně rozepsali, že skvělé to bylo od začátku až do konce a se vším všudy!) Smile Zkrátka zvolejme chvála a 3 dny se radujme Very Happy ať alespoň tím můžeme Zelímu(a samozřejmě všem, kteří se podíleli na přípravách) vzdát neskonalé díky a vyjádřit velký obdiv! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 9:51 am    Předmět: Citovat

Všem organizátorům patří poděkovat za nevšední sobotní lukostřelecký zážitek........
Dalo by se říct, že sme byli na 1 den v lukostřeleckém ráji
děkuji a smekám pomyslný klobouk - tohle zorganizovat chce nesmírné úsilí a fantazii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 12:17 am    Předmět: Citovat

Prohlídnul jsem si všechny fotky a je to nádhera. Naprosto vám závidím to báječné počasí, krásné prostředí, nápadité discipliny a moc hezky postavené. Zase mě to nakoplo se zkusit co nejrychleji vrátit k "normálnímu" luku....

Od samého začátku si myslím, že lukostřelba patří do nádherných prostor zámků, hradů, zahrad a parků a je dobré ji skloubit i s přítomností veřejnosti. A nejen ta tradiční.

Klobouk dolů a velký respekt před organizátory. notworthy

A jěště něco: myslím , že je dobře, že se našli lukostřelci i lukostřelkyně, kteří neváhali a ozvláštnili divákům i ostatním kolegům turnaj svými kostýmy. Vypadá to pěkně.

A ta vodní příšera byla fakt nádherná a dramaticky postavená...

A tak vůbec to asi bylo moc hezké... love4
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 11:21 pm    Předmět: Citovat

Pravděpodobně nejlepší turnaj roku, naprostá paráda, která musela Zelenkovic stát pro mě nepředstavitelné usilí. Děkuji a kam přijdu, tam budu Jindřichohradecké velebit. Very Happy
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 11:02 pm    Předmět: Citovat

Jařenko, Zelí, Chárone a všichni ostatní kteří jste přiložili ruku k dílu a jinak se zůčastnili na přípravě, zajištění, zdárném průběhu a zakončení jednoho z nejúžasnějších turnajů, kterého jsem se zůčastnil - děkuji bylo to úžasné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 10:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem , jedním slovem ÚŽASNÝ,kdo tam byl, tak mi dá za pravdu.Pro mě VRCHOL sezóny. Jedno velký DÍKY.


http://dlouhesipy.rajce.idnes.cz/Zamecka_Zelnacka_2012
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 10:40 pm    Předmět: Citovat

Výsledky Zelňačky a Dne snajperů doplněny do Lukostřelecké ligy, je ke stažení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrom
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.8. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 10:15 pm    Předmět: Citovat

Zelí a spol... Zasloužíte velké BRAVO. Nádherné prostředí, zajištěná bezpečnost lidí i šípů, vtipné discipliny, NEUVĚŘITELNÉ POČASÍ a na závěr večírek s úžasnou ohnivou SHOW. Díky všem za jeden z nejlepších turnajů, které jsem zažil. Hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 10:07 pm    Předmět: Citovat

No kdybych nebyl v sobotu na jiné akci, která mě velmi nadchla, tak brečím, že jsem taky nejel do Jindřichova Hradce, který miluju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 9:45 pm    Předmět: Citovat

Antonín Fieger je zajisté krásný člověk
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tento turnaj se stal legendou již při svém zrodu, myslel jsem, že mě už nemá co překvapit, ale Zámecká zelňačka postavena na altruismu hraničícím se sebeobětováním mne udivovala na každém kroku. V podstatě si ani nevzpomínám, že bych střílel, spíše jsem se kochal tím landartem. Želva byla nakreslena v nadživotní velikosti Laughing - co víc si přát. Zelí, Jařenko a ostatní - DÍKY!

Fotky:
http://sysel-knouri.rajce.idnes.cz/2012-10-13_Lukostrelba_LL_-_Zamecka_zelnacka
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

Tak předně bych velmi rád za celou naší rodinu poděkoval za úžasný zážitek, který zcela předčil jakákoli naše očekávání. Takhle krásně ztvárněný turnaj, citlivě zapracovaný do složitého, ale nádherného prostředí jindřichohradeckého zámku s využitím každého volného místečka, to je něco, na co se nezapomíná.

Takže díky a klobouk dolů.

wav

A koho zajímají výsledky, tak ty jsou ke stažení zde.
Ačkoli nebyla vyhlášena, dovolil jsem si doplnit i kategorii žen - snad jsem dámy žádnou z vás nepřehlédl, pokud ano, omlouvám se a upozorněte mne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.