Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše šípy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fedosteve
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.12. 2011
Příspěvky: 447
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 12:33 pm    Předmět: Citovat

Pekne Tulák, ja mám už tiež novú sadu "drevákov" , ale nie také pekné, lietajú zatiaľ dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 12:32 pm    Předmět: Citovat

no v podstate to tu vsetko alwarez povedal ale teda aby tobolo odomna ...... je to ozdoba ... podla mna pekna .. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 9:24 am    Předmět: Citovat

Sipy Tulaka jsou spravne ja takovymi sipy oddelal plno veverek, divokych kraliku,holubu atd ........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 9:11 am    Předmět: Citovat

To je stara indianska ozdoba a tak poznaly zeny a deti kdo bizona zastrelil i kdyz sip prosel zviretem lezel na blizku.... bizoni se zacali strilet za prvniho snehu a za lovci tahly zeny a deti a porcovaly zvirata po prerii lezelo stoky zvirat........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 8:53 am    Předmět: Citovat

tie farebne uzučké dzindziky to k čomu slúži hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

Pekné. U teba tradične aj s parádičkou.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 8:52 pm    Předmět: Citovat

nova sada sipov .... stare uz mali viac ako dva roky aktivnej sluzby a uprimne bolo mi uz luto ich neustale skracovat lebo za chvilu mohli ist akurat tak do kuse Smile

nove su Cedrove ... hrot tercovy 125 grain ...dlzka sipu 73 cm





Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 6:09 pm    Předmět: Citovat

Naso napsal:
Chci se zeptat, který druh bambusu je nejvhodnější na šípy, z štípaného bambusu, cca na 50-70lb luk, a jaká je životnost takového šípu?


Neřešil bych druh bambusu. Mám jistou zkušenost, ale je to fakt o řád složitější, než normální bambus nebo (HEXa tyčky). Dělal jsem šípy pro luky od cca. 40 do 80lb. Je nutné vybrat bambus velkého průměru (já měl vnější průměr cca. 15 až 16cm a tloušťku stěny do 13mm) s tloušťkou stěny 10 až 13mm nejméně a pak je nutné v podstatě odstranit to nejdůležitější a to tvrdou vnější stěnu, protože jinak by měl takový šíp výrazně jiné vlastnosti (SPINE) v různých směrech ohybu. V podstatě musí zůstat pouze ta méně tvrdá část. Dělal jsem i flajt šípy pro luky 50 až 60lb a průměr (největší) vycházel na cca. 7 a něco mm. uvedené šípy jsem měl bikonické - u hrotu a končíku 6mm a dostal jsem se na hmotnost s hrotem cca. 20 až 22gramů při délce šípu 30". Bambus je těžký a pro silnější luky jsem měl hmotnost šípů 30 až 40 gramů. Rovnal jsem to ohřevem, který ale na druhé straně způsobuje křehnutí a když to přeženeš, tak se hodně snižuje životnost a odolnost. Štípaný bambus je ale problémový z hlediska bezpečnosti, protože při broušení přerušíš vlákna a je nutné na hotový šíp použít odolný lak - epoxidový nebo polyuretanový.

Živostnost - jak je uvedeno výše. Je dobré umístit hrot tak, aby nevycházel někde poblíž uzlu (kolena). Hodně záleží i na konstrukci hrotu. Pokud se podaří udržet průměr tyčky u hrotu 7.5 až 8mm, tak odolnost je neuvěřitelná, samozřejmě je nutné to brát s rezervou...
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 9:21 am    Předmět: Citovat

Naso napsal:
Chci se zeptat, který druh bambusu je nejvhodnější na šípy, z štípaného bambusu, cca na 50-70lb luk, a jaká je životnost takového šípu?

Aj aj.
Ja som si bambus obľúbil, je veľmi trvanlivý, ale ťažšie laditeľný.
Kúpil som pred dvoma rokmi od Tigra z Číny, ručne ich spinuje, boli super. Má v ponuke aj tzv. hexa shafty, čo sú tyčky lepené zo šiestich klinov štiepaného bambusu, tie som neskúšal, lebo cena.
http://stores.ebay.com/first-bird-bamboo-crafts/bamboo-arrow-shaft-/_i.html?_fsub=18765333&_sid=426811102&_trksid=p4634.c0.m322
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Naso
Nováček
Nováček


Registrace: 31.12. 2011
Příspěvky: 133

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 1:02 am    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, který druh bambusu je nejvhodnější na šípy, z štípaného bambusu, cca na 50-70lb luk, a jaká je životnost takového šípu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 8:33 pm    Předmět: Citovat

ve výtvarných potřebách. Skoro v ničem jiném, než étheru se nerozpouští. Nebo blbě.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 6:50 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
já používám karnaubský vosk. Rozpouští se étherem, nebo teplem. Volím metodu silně napuštěného hadříku kterým šmidlám po šípu. Čas od času se to musí obnovovat. Ale přiznám, že to nedělám kvůli vlhkosti,ale aby se šíp pěkně tahal z terče.


TEMPO obsahuje právě karnaubský vosk, v čem je to rozpuštěné ale nepíšou. Kde kupuješ ten vosk v pevném stavu?
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 4:49 pm    Předmět: Citovat

já používám karnaubský vosk. Rozpouští se étherem, nebo teplem. Volím metodu silně napuštěného hadříku kterým šmidlám po šípu. Čas od času se to musí obnovovat. Ale přiznám, že to nedělám kvůli vlhkosti,ale aby se šíp pěkně tahal z terče.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 4:13 pm    Předmět: Citovat

U mě je to zatím ve fázi experimentu. Rozetřu hadýrkou tenkou vrstvu TEMPA na šíp a nechám zaschnout. Potom zaleštím bavlněným hadrem, kterým přejíždím nahoru a dolu po roztočeném dříku upevněném v AKU vrtačce. Věřte mi, že tření i teplo vzniká a je to rychlé a málo pracné. Postup jsem zkusil iopakovat dvakrát pro lepší povrch.

Jinak pozor, ta TEMPA existují dva druhy: Na staré laky (obsahuje abrazivní látky) a na nové laky (bez abraziv). Zkouším ten bez abraziv, jaký používáte vy ostatní? Jinak TEMPO jsem schopen sehnat i ve větším množství a za VOC a dovést na některé závody, kdyby byl zájem.
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 10:30 am    Předmět: Citovat

Ďakujem, autovosk mi nenapadol a to skúšam všeličo.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Ste sa mi tu kurna rozbehli zatial co srobujem hroty.vy sa mate to je same slovenske a ceske mototechny a co ja tu chudak na ostrove,viem o akom vosku krutite?Jedine Palovi rozumiem,lebo viem kto je Azia Tuhai-bei Smile.Podla tejto debaty je ten lak z 3 D River slaby,tak ho dam aj 7 x.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 9:50 am    Předmět: Citovat

máš pravdu, preto si chcem časom spraviť takú zmes sám, uvarenu v nejakom poobijanom medennom kotliku Wink
zatiaľ som len k prírode bližšie nez keby som používal komerčné laky ktoré sú na šípy aj tak naprd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 9:44 am    Předmět: Citovat

Dusan napsal:
pallo007 napsal:
kurna, tak nad lukom z modernych materialov nosom ohrnate, ale sipy autovoskom natierate? vasi mongolsky a turkotatarsky predkovia sa istotne v hroboch obracaju:-)))

aaaale. tempo je zmes tvrdých voskov rozpustena v terpentine a natlacena v kovovej tube. jediný moderný materiál je plastovy stuplik na tube.


to je fuk, Tuhaj-bej by vam to neschvalil:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 9:43 am    Předmět: Citovat

pallo007 napsal:
kurna, tak nad lukom z modernych materialov nosom ohrnate, ale sipy autovoskom natierate? vasi mongolsky a turkotatarsky predkovia sa istotne v hroboch obracaju:-)))

aaaale. tempo je zmes tvrdých voskov rozpustena v terpentine a natlacena v kovovej tube. jediný moderný materiál je plastovy stuplik na tube.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 9:40 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
v Čechách to mají snad v každé drogerii. Je to autovosk na staré laky v tubě a ta stojí kolem 70 CZK (3E)

je to tak. aj na slovensku to majú všade. stačí prist do drogérie alebo do predajne s autodielmi a povedať "Jedno Tempo!"
Kedysi som s ňou reparoval lak na mojej Škode 105, dnes s ním impregnujem šípy a spokojnosť zostáva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 9:40 am    Předmět: Citovat

kurna, tak nad lukom z modernych materialov nosom ohrnate, ale sipy autovoskom natierate? vasi mongolsky a turkotatarsky predkovia sa istotne v hroboch obracaju:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Nejaký odkaz na ´´TEMPO´´? Dík


www.automaxhk.cz/picts/thumb-fullsize/tempo-pasta-865-0.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

v Čechách to mají snad v každé drogerii. Je to autovosk na staré laky v tubě a ta stojí kolem 70 CZK (3E)
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 8:55 am    Předmět: Citovat

Nejaký odkaz na ´´TEMPO´´? Dík
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

Sysel napsal:
Mě spíš zklamaly ty laky obecně a hledám jiné cesty - třeba voskování TEMPEM, které by mohlo umožnit i snadnou opravu povrchové úpravy již hotového šípu. Vyleštění řeším AKU vrtačkou, v rychlosti to zatím vede, uvidíme, co časem ...

Sysel, skús nechať to TEMPO vsiaknuť, potom to vylestit nie vrtackou ale ručne jelenicou, vtedy sa ten vosk parádne zahrieva a tým lepšie penetruje drevo Wink nakoniec dosiahne úplne hladký, tvrdý a vodeodolny povrch.
laky už nepoužívam, používal som len vodourieditelne, ale bolo to na prd, lebo kazdy lak sa časom vytahovanim z tercov osupe. Tempo, čo je vlastne súbor tvrdých voskov, stačí prelestit a je to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 12:24 pm    Předmět: Citovat

Diky tak to necham ti diry maju 0.4mm a casom sa to trochu vytaha a bude to ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 11:35 am    Předmět: Citovat

fenit napsal:
alwarez napsal:
fenit tycku namocit a vytahnout ,nechat odkapat a prebrousit brusnym papirem cislo asi 120 a pak zase tycku namocit a okamzite vytahnout a prebrousit brusnym papirem c 220 a potreti namocit a nechat uschnout a to uz se nebrousi takovy sip vydrzi pul roku venku pres zimu pod snehem kdyz jej stratime on za tu dobu nasaje vodu, ale nechame jej vyschout a treba se odlepi pera a musime je zase prilepit sekundovym lepidlem .....
prave ze tam je taka guma s dierkami asi 3mm aby ten lak rovnomerne strelo ale ked to vytiahnem ten sip je ako keby ani nebol namoceny.Tam aj pisu ze ten povlak je asi tisicina palca.mne sa to zda malo aby to udrzalo vodu.Ci to nemam robit bez tej gumy?


Bez gumy ne! Ta je tam právě na to, aby vše přebytečné rovnoměrně setřela. Ale záleží taky na jejím průměru a těsnosti, nesmí to být moc. Já mám několik stěrek různého průměru v rozpětí 0,5 mm.

Jinak to, že Ti připadá "jakoby suchý" je normální. Běžně lakuji 5-7 vrstev. Výsledek je ovšem perfektní a pořád dostatečně rychlý. Mě spíš zklamaly ty laky obecně a hledám jiné cesty - třeba voskování TEMPEM, které by mohlo umožnit i snadnou opravu povrchové úpravy již hotového šípu. Vyleštění řeším AKU vrtačkou, v rychlosti to zatím vede, uvidíme, co časem ...
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

Muzes to otrit trochu hadrikem ja to nanasim hadrikem primo z plechovky a jde to docela rychle 12 sipu mam vyrobeno docela rychle a kdybych sipy vyrabel po tisicich jako treba Kejval-- poridil bych si cely maceci zarizeni ,ale ja tak za tento rok jsem udelal asi 200 sipu a tak se s tim nemazlym az lidi zacnou vice kupovat ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 9:09 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
fenit tycku namocit a vytahnout ,nechat odkapat a prebrousit brusnym papirem cislo asi 120 a pak zase tycku namocit a okamzite vytahnout a prebrousit brusnym papirem c 220 a potreti namocit a nechat uschnout a to uz se nebrousi takovy sip vydrzi pul roku venku pres zimu pod snehem kdyz jej stratime on za tu dobu nasaje vodu, ale nechame jej vyschout a treba se odlepi pera a musime je zase prilepit sekundovym lepidlem .....
prave ze tam je taka guma s dierkami asi 3mm aby ten lak rovnomerne strelo ale ked to vytiahnem ten sip je ako keby ani nebol namoceny.Tam aj pisu ze ten povlak je asi tisicina palca.mne sa to zda malo aby to udrzalo vodu.Ci to nemam robit bez tej gumy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 11:11 pm    Předmět: Citovat

fenit tycku namocit a vytahnout ,nechat odkapat a prebrousit brusnym papirem cislo asi 120 a pak zase tycku namocit a okamzite vytahnout a prebrousit brusnym papirem c 220 a potreti namocit a nechat uschnout a to uz se nebrousi takovy sip vydrzi pul roku venku pres zimu pod snehem kdyz jej stratime on za tu dobu nasaje vodu, ale nechame jej vyschout a treba se odlepi pera a musime je zase prilepit sekundovym lepidlem .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 25, 26, 27  Další
Strana 8 z 27

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.