Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Optika pre kuse.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 11:31 am    Předmět: Citovat

urcite ze su,zvladnu dazd aj sneh,su navrhovane pre kanadske prostredie a tam o vodu v akejkolvek forme nieje nudza..plnenie optiky dusikom je uz dnes samozrejmostou,zaciatkom zimy si to môzes overit osobne,az bude vonku pod nulou a vytiahnes ju z teplej izby,tak sa do nej mrkni...mal by si vidiet cisto ,v opacnom pripade zazijes efekt okuliarov po vstupe cloveka z autobusovej zastavky do busu..v zime samozrejme.. Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
halooooo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2013
Příspěvky: 155
Bydliště: Veľký Krtíš, Slovakia

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 9:17 am    Předmět: Citovat

Caute nemate niekto skusenost s puskohladmi excalibur ako je to u nich s vodotesnostou ? Ja konkretne mam model lumizone. Ci sa s nim da strielat pri miernom dazdi alebo ked vonku snezi ? Nikde som sa to nedocital... Jasne pozeral som ine znacky ako napr bushnell atd tak tam je to automaticky napisane ze su waterproof a tiez odolne proti zahmlievaniu sa ale ten konkretny model co som pozeral stal skoro tolko co moja cela kusa Shocked Diky
_________________
excalibur equinox, lumizone 2-4 x 40 s podsvietením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Edward hudak
Nováček
Nováček


Registrace: 8.2. 2013
Příspěvky: 9
Bydliště: Zemplin

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 9:17 pm    Předmět: Citovat

Dnes z obchodu luk.sk mi napsal ze mi posila zarizeni proti vystrelu naprazdno na kusi excalibur v cene 75 eur,ktery jsem si davneji objednal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 5:01 pm    Předmět: Citovat

http://dx.com/p/professional-10x25-bushnell-monocular-telescope-with-cleaning-cloth-113502
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 2:01 pm    Předmět: Citovat

http://www.lovuzdar.sk/inzerat-18264/dialkomer

dobrá značka aj parametre a perfektná cena Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2013 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ve 3D
http://technet.idnes.cz/3d-tiskarny-c8k-/tec_technika.aspx?c=A121113_170743_tec_technika_pka

Hele, až přijdeš jak tomu vytisklýmu v měřítku 1:1 dát život, mám jednu objednávku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Cailean
Nováček
Nováček


Registrace: 9.11. 2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2013 6:10 pm    Předmět: Citovat

Jako že si náklop vytiskne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Este furt riesite ten naklop, lebo budem mat 3d tlaciaren tak mozme experimentovat.

San


Nějak nerozumím jak to myslíš?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2013 8:41 pm    Předmět: Citovat

Este furt riesite ten naklop, lebo budem mat 3d tlaciaren tak mozme experimentovat.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 11:59 am    Předmět: Citovat

Binoculars Minox Germany - Rapier s.r.o.
mesto: Sása
ulica: Nová 118
telefón: 0907467118
webstránka: www.rapier.sk, www.minoxoptika.sk, www.pytliaka.sk
email: rapier@rapier.sk
Naša firma je Distribútor Minoxu Germany pre Slovensko. Záručný a pozáručný servis ďalekohľadov Minox. Ďalekohľady s 30 ročnou zárukou. Kvalitná nemecká optika.

až prideš ku mne je to odo mňa 4-5 km
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 11:49 am    Předmět: Citovat

Umíte někdo nastavit laser na kuši aby fungoval jako optika
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 12:17 am    Předmět: Citovat

šlo by to i těma origo, ale já jsem požil flekatý (camo) co mi dal kamarád(byly špatně flekatý, jinej vzor než potřeboval na svojí potvoru od remingtona)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 11:33 pm    Předmět: Citovat

to Red arrows: sem se blbě zeptal - mě totiž nedošlo, že když nastavuju FPS kuše na kušohledu, tak že vlastně měním zvětšení a pak už s ním nehýbu, bo bych to rozházel (tys mi na to odpověděl dobře). No tak uvidím jak se rozhodnu, jestli VZ a nebo XB1.

A jakýma O-kroužkama máš ten Hawke vlastně přidělanej k montáži? Originál Excalibur nebo nějaký jiný? - dík ( a jinak ať dobře pořídíš zítra Very Happy )
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 10:54 pm    Předmět: Citovat

Překlepy-nějak mi jde do kopru klávesnice, má teprve 22let a už blbne(taky z doby kdy se věci nedělaly na jedno použití) a novou si ukradnu až zejtra Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 10:52 pm    Předmět: Citovat

To co nabízí exc. je stejně jako Hawke lowend made in žlutá řeka, který bez loga jsou výrazně levnější(http://www.alibaba.com/Scopes-Accessories_pid100005478) takže chybky prostě jsou, ale já jsem spokojenej jak na exocetu, tak equinoxu, mám tam lísnici a jsem z kulovnice zvyklej na optiku dost zvyklej takže přesná vzdálenost od oka atd mi nepřijde(1).Jaký je přiblížení, to bych taky rád věděl, protože ho mám nastavenej na 330 a 350(což je hovadina, protože neužívám 350grns šípy), takže okolo 3x(2) a dál s tim nehejbu, protože už by to bylo uplně mimo rychlosti(3)na 10 metrů nestřílím takže neřešim(4) a na 80m metrů jsem to zkoušel a nebyl jsem ještě na posledním okýnku ale na větší testy nesmí bejt zima(mám jen 60metrovou halu kde jsem v bezpečí a teple)(5).
Ono přesný nastavení těch žbrdlin na jakýkoliv optice je tak trochu mimo, protože neměřim vzdálenost k terči, používám šípy různejch vah, takže to užívám tak nějak odhad-korekce a jsem spíš střelec než experimentátor(Hawke nabízí nějakej software ke stažení ale jak píšu).
Optiky od excaliburu stejně jako hortonu(ta byla nejlepší, protože byla ještě z doby kdy se všechno neflákalo) mi taky vyhovovaly, nicméně-ta nejstarší od excaliburu slušně nažloutla, což by v mejch očích napovídalo buďto degradaci plastu, nebo tam někdo vevnitř fest hulí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 4:46 pm    Předmět: Citovat

to Red arrows: Ty Rede a jak si s ní spokojenej? Měl jsi před ní nějakou od excaliburu? Pokud jo - zdá se ti Hawke lepší? Já co sem četl na amerických fórech, tak vychvalujou tvar, velikost atd, ale na funkci optiky (čistotu obrazu) tak na tu nadávají. Že prý se do optiky musíš dívat úplně přesně, jinak máš obraz rozmazanej, hlavně na krajích a dělá to tzv svatozáře, nebo prostě kolečka...Ono ta bez toho přisvětlení kříže je za solidní cenu a je to vlastně dalo by se říct low end té firmy, takže nemůžu čekat zázraky, ale přece jen se ptám. A zeptám se tě ještě tady na pár otázek a ne v SZ, ať to je prospěšný i pro ostatní čtenáře.

1) Jakou kuši s ní máš osazenou?
2) Na jaké přiblížení střílíš?
3) Když dáš větší, popř. největší přiblížení, dělá pak velkej problém udržet obraz nerozmazaný, jak sem se dočetl? (že jen mírně pohneš s hlavou a už to je rozmazané)
4) Když míříš na cíl co je ve vzdálenosti např 10 metrů, není rozmazaný? Mám na mysli korekci paralaxy (tzn. že ten puškohled, kušohled umí ostře podat obraz až od např. 10 metrů a ať se snažíš sebevíc, tak cíl třeba na 9 metrech neuvidíš ostře. Nebo pokud je paralaxa od 20ti metrů a ty míříš s vychýleným okem na 10 metrů, tak se netrefíš tam kam chceš...mám na mysli toto http://www.takticka-malorazka.cz/takticka-malorazka/tm-teorie-paralaxa/ ).
5) Zkoušel jsi už střílet víc jak na 60yds podle té druhé části záměrné osy? pokud jo, sedí ty značky podle nastavení FPS kuše?

Až si uděláš čas tak napiš - třeba tím pomůžeš aj budoucím zájemcům o kušostřelbu Smile díky
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 2:57 pm    Předmět: Citovat

http://www.deben.com/xb1-crossbow-scopes/hawke-xb1-crossbow-scope-15-5x32-map.html
Tubus se podezřele podobá tact zone od excaluburu Very Happy
A tušim že to bylo od
http://www.zbraneliberec.cz/obchod/optika-a-montaze/puskohledy/hawke-crossbow-scopes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 11:14 am    Předmět: Citovat

to Red arrows: Co konečně? - Jo já vím Rede, že nemusím mít jejich optiku, taky sem se snažil dívat na net, co se na českým trhu nachází, ale nic moc jsem nenašel. Ten vari-zone mi přišel jako dobrej poměr cena/kvalita. Našel jsem spoustu "kušohledů" od nounejm výrobců, ale to asi ani nemá cenu zkoušet. Pak sem našel nějaký kušohedy Ten point, ale na ty sem nenašel žádný objektivní recenze a zkušenosti. Ty kušohledy Hawke se mi zdají dobré, hlavně kvůli té záměrné osnově. Jakej typ kušohledu máš? A z kama ho máš? Dík
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 11:56 pm    Předmět: Citovat

Konečně, když Ti to bude vadit, nikde není napsný že nutně musíš mít na kuši jejich optiku Shocked ,já jsem pružně přešel na Hawke a dobrý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 7:04 pm    Předmět: Citovat

to miki83: kdyby ty trojúhelníky byly zvrchu dolů od největšího po nejmenší, tak bych to chápal, ale když míříš na 50 yardů a máš přez terč trojúhelník jako kráva, tak to podle mě moc vhodné není...(stejně se asi míří jen na špičku, ale pokud vezmeš těžší hrot tak musíš optiku nadsadit). Ale když tam sou všecky trojúhelíky stejně velký, tak je to OK.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 6:48 pm    Předmět: Citovat

Já mám VZ a tam jsou stejné. Proč se na to ptáš, tohle by nemělo mít na nic vliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 6:38 pm    Předmět: Citovat

Mám otázku na majitelé optik Excalibur Vari-zone a Shadow-zone. Prosím vás, jak jsou na tom záměrném kříži zobrazeny ty trojúhelníky označující 30, 40 a 50 yardů? Jsou všechny stejně velké a nebo u 30 yds je nejmenší a u 50 yds největší? Podle pana Googla je to jednou tak a podruhé jinak.

Excalibur to má na jejich stránkách pouze v logu (a to nic neříká) takhle: http://www.excaliburcrossbow.com/catalog/crossbow/the_vari-zone_crossbow_scope

Pan Google mi však našel u vari-zone http://www.eders.com/images/D/17602.jpg a http://www.dwamarinestore.com/images/bows/092302.jpg

u shadow-zone mi našel obrázky pouze se stejně velkýma záměrnýma bodama. Jak to tedy je?
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:51 pm    Předmět: Citovat

Je pravda, že zoom závisí len od nastavenia fps na optike?
ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MatejU
Nováček
Nováček


Registrace: 4.1. 2013
Příspěvky: 2
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:12 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem za odpovede chlapi,

ešte by som sa chcel opýtať, ako funguje ten zoom na optikách excalibur. Je pravda, že zoom závisí len od nastavenia fps na optike? Alebo sa dá nastaviť aj nezávisle na nastavení fps?

S výberom kuše mám už celkom jasno, u mňa vyhráva exomax:) a príslušenstvo mám čas doladiť kým bude aspoň trocha teplo. Zvažujem rovno aj náklopnú montáž, pretože by som chcel časom strieľať aj na vzdialenosti okolo 70-80 m. Je vhodná napr. optika varizone + náklop na takúto streľbu? Varizone preto lebo po tom čo som prečítal nemám dôveru k noname optikám a na meoptu nane love.

ďakujem a pozdravujem všetkých
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 5:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj mateju, rozhodně se hloupě neptáš. Každý z nás tady začínal a ani dnes nevíme všechno. Kluci ti to zodpověděli. Já bych jen dodal, že to neřeším, prostě když střílím na 40, 50m tak mířím podle osnovy a šíp trefí cíl bez nějaký odchylky. Když se teda trefím tam kam chci. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 4:47 pm    Předmět: Citovat

Tak nějak.
Variabl nevyužívám, nemám na mrchu jako je Autauga(nebo jak se to jmenovalo) která mění zoom plynule stiskem vzdálenýho ovladače, takže je mi na prd, co vím záleží v který optický rovině záměrná osnova je a tipuju že u optiky Exc. zní odpověď ne.
Značky jsou podle mne orientační, nikde jsem o ubírání fps neslyšel, byla by to ale cesta.
Ano, podle mne a ta horní bude na 20.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 4:40 pm    Předmět: Citovat

MatejU
Radsej sa spytaj hlubost ako hlubost vyrobit Smile (Hluposti su to neni a ja som neni ani najmudrejsi ale skusim ti odpovedat.)

1. Znacky platia pre vsetky priblizenia (aj kriz bude vacsi.)

2. V metroch? Na Excalibur optikach su hodnoty (zaokruhlene cisla)len v "yardoch". Ale da sa povedat, ze aj v metroch (10y = 9,14m), len to niesu take "pekne cisla".

3. "Teoreticky ano". Zo zvacsujucou vzdialenostou ti sip bude viac a viac padat t.j. zalezi AJ aku budes mat kusu, sipi, tetivu ci bude zima/teplo, atd ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 2:02 pm    Předmět: Citovat

ahoj a vitaj medzi nami
ak ti ide o presnú streľbu tak dodržuj pokyny a vygoogli si metre a yardy
námerný kríž na tvojej optike je označený a nastavený na 20 yardov
tak to udáva výrobca ak ti ide o streľbu na väčšie vzdialenosti budeš potrebovať náklop Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MatejU
Nováček
Nováček


Registrace: 4.1. 2013
Příspěvky: 2
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všetkých diskutujúcich,

vopred sa chcem ospravedlniť, ak sa opýtam hlúposti, (som v tomto nováčik a kušu ešte len plánujem kúpiť) ale mám nejasnosti ohľadom optiky:

1. pri optike s variabilným priblížením: Ak by som chcel strieľať napríklad na 50 yardov s optikou od excal. twilight dlx 3 až 6x, tie značky na zámernej osnove 10, 20....50 yd asi neplatia pre všetky priblíženia, či?

2. niekde som zachytil informáciu, že je možné brať tie značky v excalibur optikách aj v metroch, nie len v yardoch, ale treba trochu ubrať fps pri nastavení optiky. Má s tým niekto skúsenosti?

3. ak sa stred zámerného kríža na optikách excal. nastrelí na 30 yd, bude to fungovať tak, že spodná značka bude zodpovedať pre 60 yd?

veľmi pekne ďakujem vopred za odpoveď a trpezlivosť, neviem si to dosť dobre predstaviť, bude to tým, že som do toho ešte fyzicky nekukal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 4:13 pm    Předmět: Citovat

Tak ale stále mi to přijde vtipné, jak pouze o tomto prodejci stále slýchávám ze všech stran jak každého odrbal a natahnul ale o jiných slyšíš jen chválu.
Jj. vyhrává u začátečníků, ale ten kdo se tomu věnuje déle mu nemůže přijít ani na jméno.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Další
Strana 8 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.