Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jakou kuši pro začátečníka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 6:22 pm    Předmět: Citovat

Manuál podobný vifikundace většinou neobsahuje(myslim že horton má nějakej manuál ke stažení tak koukni)http://www.hortonarchery.com/manuals.aspx
Kladky bych řekl se nečasují, prostě jsou jak jsou a nazdar.
Lis na výměnu tětivy(případně kabelů) nevim, neviděl jsem, zkus brnknout do Jasy a oni ti nastíní cenu(co vim tak prostě servis to jistí)
Jo a ta kuše, co sis vybral a co má podle prodejce "Precízne vypracované telo kuše z výkovku" tak má pažbu i hlaveń z jednoho kusu umělý hmoty neboli plastu(nevim jak kde, v čechách se plasty zatim nekovaj) což je onen důvod toho, že je to levný(nevim jak kdo, ale já teda vidim nějakej ten rozdíl mezi plastem a duralem s povrchem někde okolo 50HRC.
Tady jí máš ve verzi než chytla tu vyrážku zvanou kamufláž ale nejni to teda hezkej pohled, obvzláště ty šrouby Smile:




P.S. Horton už mám pocit u těhle kuší nějak pomrvil pojistku a musel zasílat novej díl a pak nikde tam nevidim jeho proslulý dial a range neboli náklop optiky:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 5:55 pm    Předmět: Citovat

ale myslím, že na tomto foru se stále opakujem.. fakt si to přečti je to tu...
stále ti schází základní myšlenka.. lov či častá střelba ... pak je volba jasná a není co řešit..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 5:50 pm    Předmět: Citovat

musi to ist dole a tak to tam navinut..a s tymi obratenymi lucistami,to je este komplikovanejsie oproti klasikam-kladkam..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Thomas_Cale
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2013
Příspěvky: 19
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 5:25 pm    Předmět: Citovat

Chalani, díky za odpovede.
"stolice na seřízení" , koľko to stojí a kde to zoženiem?

Pokiaľ by som bol schopný robiť si servis doma (ten manuál na časovanie kladiek a postup pri výmene tetivy býva dodávaný ku kuši?) , tak by som chcel radšej kladkovú. Teda pokiaľ nebudem nútený meniť tetivupríliš často. Ono v podstate o každú zbraň sa treba starať. O jednu viac, o druhú menej. Ono v hľadáčiku som mal Hortona BrotherHood


http://www.kusa.sk/kusa_a_prislusenstvo/kuse_reflexne_a_kuse_kladkove/kladkove_kuse.htm?pls=5

hlavne aj kôli cene. Pre začiatok dotoho moc nechcem vraziť. Pokiaľ úplne prepadnem tomuto športu, potom rozmýšlať nad tými drahšími ako TenPoint či Matrix od EXC.

Ešte otázočka. Keď sa robí omotávka na mieste styku tetivy s kladkami, to musím zhodiť tetivu, či ide to aj bez toho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 12:17 pm    Předmět: Citovat

Thomas_Cale napsal:
BrckoSK:Čítal som aj toto vlákno. Tento týždeň som prečítal už nejedno fórum. No aby som mohol hľadať konkrétny model v istej cenovej relácii,ktorý by mi vyhovoval,musím sa najprv rozhodnúť či kladková alebo reflexná a potrebujem znať odpovede na tieto otázky. Možno na niektorú už bolo odpovedané aj v tomto fóre, no zrejme som to prehliadol a ospravedlňujem sa za to.
Takže najprv potrebujem zistiť čo by ma ako majiteľa kladkovej kuši čakalo.
1, Omotávka na tetivu sa robí aj na miestach okolo kladky? (predpokladám,že ak sa robí omotávka na tetivu, tak tetiva musí byť zhodená z kuše, však?)
2, Dokážem si načasovanie kladiek spraviť sám alebo musím zájsť do špecializovaného servisu?
3, Výmenu tetivy zvládnem sám? Je potrebné k tomu nejaké špeciálne náradie, alebo sa to dá zvladnúť aj v "teréne"?
4, Ak budem mať mesiac, kedy nebudem mať čas chodiť na strelnicu, musí sa tetiva zložiť z kuše alebo môže byť nahodená?

Ku kladkovým ma to láka hlavne kôli rozmerom. Aj výzorovo sa mi viac páčia. Preto ak budem viac vedieť o problematike kladkových kuší, budem vedieť ktorá by mi viac vyhovovala.



Thomas
Omotavka sa dava aj v miestach styku tetivy s kladkami...



P.s.-ak nejaká otázka znie banálne, prosím, nejako to preglnite a skúste mi to vysvetliť. Ako som spomínal, som v tomto nováčik. Ďakujem

_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 10:11 am    Předmět: Citovat

Nasiel som to vlakno: (Mozno si to uz cital ...)

Kladkové VS reflexní kuše

http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=73071

Thomas_Cale - kludne sa spytaj aj na "blbost" (pre niekoho to moze byt ale pre druheho nemusi)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 9:47 am    Předmět: Citovat

dobré otázky Thomas
pred rokom som riešil tu istú dilemu čo ty teraz ja nemam skusenosť s kladkou no môžem opísať skusenosť s reflexom
1. omotavku na tetivu po dobrej ukážke zvládneš potrebuješ iba omotavací strojček a niť podperné tyčky a uťahovací háčik si vyrobíš
2.V podstate na reflex nepotrebuješ špecializovaný servis ak nepôjde o nejaký mimoriadný problém čo sa ale stane málokedy
3. výmenu tetivy zvládneš za 1-2 minúty aj keby si sedel na strome na toto ti stačí servisná tetiva
4. ja mam kušu iba rok ale tetivu som dal dole iba pri udržbe alebo výmene
5. výhodou reflexu je jednoduchosť a bezpečnosť

vitaj medzi bláznami a pomätencami hm.. Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 9:30 am    Předmět: Citovat

Čau, asi takhle. Na kladce si maximálně doma vyměníš omotávku teťivy a to vlastně není výměna Very Happy
Jinak pokud neinvestuješ to servisní stolice na seřízení, časování kladek a nedostaneš manuál na jak to udělat, tak si nevyměníš doma nic Very Happy /tzn. platíš servis/
Měl jsem několik kladek a volím dneska reflex. Když vidím Matrixe tak nemám smysl kupovat kladku. Mě prohození teťivy zabere maximálně 2 minuty, na kladce cca týden a to budeš muset kluky v servisu popohánět Very Happy
Pokud chceš opravdu kladkovou kuši kup Ten Point, vždy dělal perfektní kuše a servis se u nás dá sehnat bez problémů.
Jo, když s kuší nebudeš střílet, tak teťiva na kladce zůstává natažená stále, vlastně i tak ti přijde od prodejce.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Thomas_Cale
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2013
Příspěvky: 19
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 8:23 am    Předmět: Citovat

BrckoSK:Čítal som aj toto vlákno. Tento týždeň som prečítal už nejedno fórum. No aby som mohol hľadať konkrétny model v istej cenovej relácii,ktorý by mi vyhovoval,musím sa najprv rozhodnúť či kladková alebo reflexná a potrebujem znať odpovede na tieto otázky. Možno na niektorú už bolo odpovedané aj v tomto fóre, no zrejme som to prehliadol a ospravedlňujem sa za to.
Takže najprv potrebujem zistiť čo by ma ako majiteľa kladkovej kuši čakalo.
1, Omotávka na tetivu sa robí aj na miestach okolo kladky? (predpokladám,že ak sa robí omotávka na tetivu, tak tetiva musí byť zhodená z kuše, však?)
2, Dokážem si načasovanie kladiek spraviť sám alebo musím zájsť do špecializovaného servisu?
3, Výmenu tetivy zvládnem sám? Je potrebné k tomu nejaké špeciálne náradie, alebo sa to dá zvladnúť aj v "teréne"?
4, Ak budem mať mesiac, kedy nebudem mať čas chodiť na strelnicu, musí sa tetiva zložiť z kuše alebo môže byť nahodená?

Ku kladkovým ma to láka hlavne kôli rozmerom. Aj výzorovo sa mi viac páčia. Preto ak budem viac vedieť o problematike kladkových kuší, budem vedieť ktorá by mi viac vyhovovala.



Thomas

P.s.-ak nejaká otázka znie banálne, prosím, nejako to preglnite a skúste mi to vysvetliť. Ako som spomínal, som v tomto nováčik. Ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 11:32 pm    Předmět: Citovat

Thomas_Cale: o tejto teme tu uz bolo pisane, tusim aj na zaciatku tohoto vlakna.
Poloz si otazku preco nechces reflexne a preco chces kladkovu - kludne to sem napis.

Mne sa na kladkovych pacil mensi rozmer ale s prichodom Excalibru Matrix uz nemusim riesit.
Takmer kazdy uzivatel si kladol otazku - kladku alebo reflex. Vacsina sa rozhodla pre reflex. Ak by som bol v USA a mal dost penazi, tak si este kupim kladku.

Napis sem aj co sa chces spytat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Thomas_Cale
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2013
Příspěvky: 19
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 9:17 pm    Předmět: Citovat

Ahojte.

Chcel by som si zaobstarať kušu. Zatiaľ hlavne len na terčovú streľbu, no nevylučujem ani lov niekedy v budúcnosti. Neviem sa rozhodnúť medzi kladkovou a reflexnou. Pokiaľ by to nebolo nevyhnuté chcel by som radšej kladkovú. Výzorovo sú pre mňa ďaleko pred reflexnými. Ale o kladkových kušiach viem strašne málo - údržba,výmena tetivy,časovanie kladiek ... Fórum som si prešiel dvakrát, a veľa toho popísaného nebolo o kladkových kušiach. Aspoň ja som nenašiel. Hľadal som aj inde na nete, ale je toho strašne málo,respektíve nič.

Ak by sa tu našiel majiteľ kladkovej kuše, ktorý by si našiel trochu času, podelil sa o skúsenosti a prípadne zodpovedal pár mojich otázok, bol by som veľmi vďačný.

S pozdravom Thomas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:35 am    Předmět: Citovat

Ty jsi ale vtipálek Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 10:27 pm    Předmět: Citovat

To mi nedělá takovou starost jako že hospodskej kterýmu odprodávám úlovky řiká, že má letos guláš nějakou divnou chuť, tak trochu jako po metylu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 10:21 pm    Předmět: Citovat

Ty jo Very Happy kámo tohle vnadidlo je zakázané Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 10:17 pm    Předmět: Citovat

To chce zkusit to naplno přímo v akci, kdyby ses stavila u mne, nasypali by jsme návnadu a práskli nějký trofejní kus.Mám teď novej vnadidla na velký kusy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 8:50 pm    Předmět: Citovat

Už máš odstříleno?
Arrow
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mane.n
Nováček
Nováček


Registrace: 19.2. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 8:34 pm    Předmět: Citovat

Bohužel nekoupila, v plánu to je,mimochodem děkuji za kontakt, peníze by byly, ale s časem je to horší, musím se ještě domluvit. Nerada bych kupovala něco, co mě potom nebude bavit... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 2:04 pm    Předmět: Citovat

Ne ne ne .. předal jsem kontakt na jednoho kluka, který je blíže a má více času. Konečně to byla pravá osoba a ne jen Cerman ghost smilebox
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 1:55 pm    Předmět: Citovat

čo naša nova začiatočníčka dáko sa odmlčala kupila-nekupila hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 4:38 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 10:01 am    Předmět: Citovat

jo a zabudol som najprv veľa čítaj vo vláknach najdeš mnohé odpovede tak aby sme sa stále neopakovali

vitaj na fóre medzi bláznov a pomätencov Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 8:56 am    Předmět: Citovat

zabruslila si do toho správneho fóra len maj trochu trpezlivosti lebo sme už opatrnejší určite by pomohlo ak by si do profilu uviedla viac info aby chalani mali aku taku prestavu napr. na výber kuše ma vplyv tvoja fyzická kondička ak si slabá nemôžeš kupovať silnú kušu ak si malá budeš mať problém s naťahovaním atď. atď Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 1:52 am    Předmět: Citovat

Já jsem z Karlovarskýho, jestli chceš mužeš se zastavit, jinak po zkušenostech s Buffy docela promiň(nemáš nějakou historii na nyxu nebo jinde?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mane.n
Nováček
Nováček


Registrace: 19.2. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 1:38 am    Předmět: Dotaz na plzeňáka Citovat

Ahoj, po přečtení komentářů mám obavy, jestli se mám přiznat, že jsem holka,Very Happy ale chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo od Plzně čí alespoň z plzeňského kraje. Kuše mne velmi zaujala a chtěla bych si ji prohlídnout a zkusit popř. koupit, ale nechce se mi kvůli tomu jet do Prahy, tak jestli by se našel někdo ochotný? Už jsem si zkoušela střelbu z historického luku, to mne bavilo, poté ze sportovního, ale to už mi nic moc neříkalo, tak proto kuše. Předem díky za odpověď

PS: Nevím v jakém jiném fóru se zeptat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 4:58 pm    Předmět: Citovat

jo buffy nazabudni na tie bikiny a samozrejme foto mám to poznačené Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 4:50 pm    Předmět: Citovat

jak jsem říkal já Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

B I N G O Very Happy
som to vedel že si daš povedať
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buffy
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2012
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 4:47 pm    Předmět: Citovat

No spíš kuš čeká na mě, chybí mi ještě nějaký drobný, takže příští výplatu se jde kupovat Excalibur vixen pink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

buffy nejako strácam prehľad na aku kušu vlastne čakáš Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buffy
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2012
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 6:31 pm    Předmět: Citovat

miro6446 napsal:
buffy ale jednu fotku si ešte sľubila v bikinách a s kušou to všetci dobre vieme Very Happy


No jo no jo, kdo si počká, ten se možná dočká Smile
Na kuši stále ještě zatím čekám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 10 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.