Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lukohrátky 2009
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 11:27 pm    Předmět: Citovat

Re Kenny: Já bych si vzal teda rozhodně luk! Je to sympatická parta... na www budou určitě fotky z minulých turnajů. Samozřejmě ale kostýmová povinnost je kostýmová povinnost - to je právo pořadatele.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Nováček
Nováček


Registrace: 3.6. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Kvasice.Okr.Kroměříž

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 7:43 pm    Předmět: Citovat

PERFECT,moc díky za tip.budou to první akce,pojedu do bruntalu,ale asi jen jako sběrač informací a posluchač. Smile
_________________
Kenny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Pro longbow, celodřevěné luky apod.:

Viz http://www.morrigan.estranky.cz/clanky/aktualne/plan-akci-na-rok-2009


červenec:
4.- 5.7. - Andělská Hora u Bruntálu - turnaj v tradiční lukostřelbě (Moravská liga)

srpen:
1.- 2.8. - Buchlov - III. Chřibský krkavec - turnaj v tradiční lukostřelbě (Mor. liga)
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Nováček
Nováček


Registrace: 3.6. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Kvasice.Okr.Kroměříž

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 3:57 pm    Předmět: Citovat

DĚKUJU Smile
_________________
Kenny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 11:19 am    Předmět: Citovat

20.6. Česká Ves u Jeseníku viz www.alexbow.cz Turnaje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Nováček
Nováček


Registrace: 3.6. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Kvasice.Okr.Kroměříž

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 10:26 am    Předmět: Citovat

v typu dl.luk,klas.luk,holý luk.... Question
_________________
Kenny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Nováček
Nováček


Registrace: 3.6. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Kvasice.Okr.Kroměříž

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

prosím lidi konají se nějaké turnaje aj na Moravě?zlín,Uh,Kroměříž,brno atp...??za info moc díky....
_________________
Kenny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
atlatlista
Nováček
Nováček


Registrace: 22.2. 2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 1:28 am    Předmět: Citovat

Skvělý turnaj , jsem tu nováček, turnajový panic ,lukohrátky 09 můj první Blush , ale skvěle jsem se bavil, nesledoval jsem výsledky a střílel tak abych se ve skupině nemusel stydět a byl to skvělý adrenalin až jsem se někdy celý klepal Laughing díky. P.S.Mám problém trénink mi teď přijde trochu bez vzrušení Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

tož veliká gratulace. Štěstí přeje připraveným Banana
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 11:43 pm    Předmět: Citovat

wav

DĚKUUUUUUUJEEEEEEMEEEEE. VYYYHRÁÁÁLYYYYYYYY JSME. Banana

Všem, kteří podpořili náš tanec s křídly ve videosoutěži v rámci Květnového festivalu, moc děkujeme. In Love

wav
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Griffinem, soutěžení je motivující a body měří nejen můj výkon vůči ostatním, ale i výsledky jednoho střelce závod od závodu.

Připomenu Sandurův zvěřejňovaný trénink, výbornej nápad co fungoval a touha pochlubit se lepším výsledkem přidávala na váhy ten poslední kamínek (k celkové lásce k lukostřelbě), který byl potřeba, aby soustředěný trénink dostal přednost před jinou aktivitou.
Chlubivost je jen jednou z podob soutěživosti, takže kdo je velmi chlubivý, tomu i na závodech bude velmi záležet na výsledku.
Nic proti tomu, když to udrží na uzdě.

Co je důležité, aby soutěžení bylo korigováno touhou se dozvědět víc (to znamená uvědomit si, že něco nevím) a přátelstvím.

Proto prosazuju trojjedinost principů tradiční lukostřelby: Edukace (forum, ukázky práce, sdílení zkušeností, četba), Stimulace (soutěžení apod.) Přátelství
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 1:22 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Ještě k tomu soutěžení a nesoutěžení:

2. No jo ale rád bych se zastal soutěžení. Kdyby toho nebylo, tak se nebudeme střelecky vyvíjet a posunovat. Koukněte se jenom na výsledky turnaj od turnaje a rok od roku!! Jsou tu obrovské posuny a naše tradiční lukostřelba se díky Káčkům, turnajům a lize jednoznačně zkvalitňuje. Tím, že chceme vyhrát turnaj, ligu nebo se posunout před nějakého kolegu, nutíme se trénovat a střelecky se vyvíjíme!!

3. Ještě je tady jedna motivace, alespoň pro mne. Vždycky si sečtu výsledky všech luků bez ohledu na kategorie. A tak mám radost, že Mýša s Iwarem penetrovali na 3.a 4. místo ze všech luků a Gawain se propracoval těsně do první desítky! Ještě je s TL v první desítce umístil Rosomák. To je, podle mne taky slušný úspěch!!

Rád vidím, když objektivně horší luk a šípy přestřílí ty technicky dokonalejší luky i šípy. Považuju to pak za "čistou esenci" lukostřelecké dovednosti a řemeslné zručnosti u luků a u šípů znalostí a zručnosti střelce. Samozřejmě v kategoriích TL a ještě více v PL.

4. Bez bodů, bez soutěžení a ligy bychom se střelecky nevyvíjeli a dokonce by se nezkvalitňovaly ani naše luky a šípy. Bylo by to "jenom" o setkání ale tradiční lukostřelbu bychom vpodstatě nikam neposunovali, a to by bylo špatně. Tak nějak to cítím.


Naprosto se shoduji s Griffinem. Soutěže jsou pro mne jedna z příležitostí, kde vidím, co lze dokázat a strašně mne to byčuje ke zkoušení. Nejsem v tomto extrémista ale rád bych se přiblížil k těm dobrým (jo, je to ještě kus cesty..). Ta druhá stránka je ta lidská, protože rád vidím lidi, kteří něco dělají a nesedí jenom doma (taky ty večírky jsou někdy velice zajímavé 'Laughing). Oceňuji i to, že většina lidí, co jsem se měl možnost s nimi potkat se chová normálně i kdyby mohli mít např. podle výsledků nebo podle postavení a majetku nos nahoře.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 12:24 am    Předmět: Citovat

Ještě k tomu soutěžení a nesoutěžení:

1. Je samozřejmě pravda, že nás to neživí a děláme to pro zábavu. Velký význam má pro mě i to, že se setkám s podobně "postiženými" lidmi, ukážeme si ty naše "klacky", probereme trénink, probereme lukostřeleckou "latinu" atd. atd.

2. No jo ale rád bych se zastal soutěžení. Kdyby toho nebylo, tak se nebudeme střelecky vyvíjet a posunovat. Koukněte se jenom na výsledky turnaj od turnaje a rok od roku!! Jsou tu obrovské posuny a naše tradiční lukostřelba se díky Káčkům, turnajům a lize jednoznačně zkvalitňuje. Tím, že chceme vyhrát turnaj, ligu nebo se posunout před nějakého kolegu, nutíme se trénovat a střelecky se vyvíjíme!!

3. Ještě je tady jedna motivace, alespoň pro mne. Vždycky si sečtu výsledky všech luků bez ohledu na kategorie. A tak mám radost, že Mýša s Iwarem penetrovali na 3.a 4. místo ze všech luků a Gawain se propracoval těsně do první desítky! Ještě je s TL v první desítce umístil Rosomák. To je, podle mne taky slušný úspěch!! Trochu mne mrzí, že kromě Gawaina jsme my ostatní s PL skončili poměrně hluboko v poli účastníků ale je to pro mne motivace s tím něco udělat. Rád vidím, když objektivně horší luk a šípy přestřílí ty technicky dokonalejší luky i šípy. Považuju to pak za "čistou esenci" lukostřelecké dovednosti a řemeslné zručnosti u luků a u šípů znalostí a zručnosti střelce. Samozřejmě v kategoriích TL a ještě více v PL.

4. Bez bodů, bez soutěžení a ligy bychom se střelecky nevyvíjeli a dokonce by se nezkvalitňovaly ani naše luky a šípy. Bylo by to "jenom" o setkání ale tradiční lukostřelbu bychom vpodstatě nikam neposunovali, a to by bylo špatně. Tak nějak to cítím.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 10:00 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
tak jo, já se zlepším Laughing
Kolikátý jsem v tabulce je mi pumpička. Povšimni si, že jsem se nehlásil do ligy Wink


Ano toho jsem si všiml, navíc sám si mi to říkal v Libichově, takže jsem si to pohlídal při zadávání do databáze. Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 9:07 pm    Předmět: Citovat

tak jo, já se zlepším Laughing
Kolikátý jsem v tabulce je mi pumpička. Povšimni si, že jsem se nehlásil do ligy Wink
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 6:58 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
pet.ar.kay napsal:
Berete to moc vážně,

Vždyť to je dobře ne?? Laughing


Ano to je dobře pokud to zaměříš na své výkony a na to jak se zlepšit. Ale na to kolikátý si v tabulce? To by snad mělo význam jen v případě že by si byl profesionál a na pořadí v tabulce záležela tvá obživa. Aspoň tak to vidím já.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 4:09 pm    Předmět: Citovat

taky jste pašáci a je třeba si na vás dávat pozor Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivar
Nováček
Nováček


Registrace: 16.5. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Przecieszyn, Polsko

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

Hmm... ale się dyskusja wywiązała... Very Happy
Nie miałem zamiaru niczego krytykować, regulamin zawodów jest regulaminem i jeśli to komuś nie pasuje to po prostu nie przyjeżdża na imprezę.
Moje osobiste przekonanie jest takie, że jeśli nastrzelam jakieś punkty to nie widzę przeszkód, żeby ich nie mnożyć x2... ale jeśli w jakiejś dyscyplinie jestem słaby to nie znaczy, że mam za darmo brać 50 pkt, tylko, że mam tą dyscyplinę więcej trenować Very Happy
I z tego tylko powodu nie brałem DK.
Zresztą... najważniejsza jest zabawa... i naprawdę daleko mi do tego, żeby być złym na cokolwiek, tylko z tego powodu, że byłem drugi, trzeci czy 10-ty Very Happy Very Happy Very Happy ...zwłaszcza, że przez te 3 dni strzelanie było dla mnie tylko miłym dodatkiem do medoviny (ale proszę nie traktować tego jako receptę na sukces Very Happy ).
Pozdrawiam gorąco!
_________________
"Łucznik wart jest jedynie tyle ile jest warta jego zapasowa cięciwa" - przysłowie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:
Berete to moc vážně,

Vždyť to je dobře ne?? Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Petře, počítal jsem ti terčovku, protože současně s tebou stříleli dva lidi od nás.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

Berete to moc vážně, je to hra a tak použití karet tam vnáší prvek nejistoty. Prostě známý Murphyho cyklistický zákon v praxi (Ať děláš co děláš vždy je to do kopce a proti větru). A že vás někdo porazí pomocí divoké karty nebo žolíka? Hold měly jste své karty investovat líp Smile
A nebo je nepoužít vůbec pak ale koukat jen na své výsledky a ne na pořadí.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

Taky jsem to řešil. Když mne někdo přestřílí, protože je lepší, tak mu to přeju- Jenom u Griffina je to nesnesitelné, protože pak následuje povinné focení a drobné ponižování- ale když se někdo dostane přede mne protože si dal žulíka na disciplínu, kde ve skutečnosti nastřílel o třetinu míň než já, tak mne to hněte. Divoká karta je pro mne ještě problematičtější, protože je mi žinantní něco v podstatě vzdát, tak jsem si jí dal alespoň na disciplínu, kde předpokládám že tak jako tak budu mít něco kolem 50K. Příště je zkusím nepoužít.
Ale jsou to Lukohrátky- tedy nejde o soutěžení , ale blbnutí s lukem, takže jsem spokojen
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 10:43 am    Předmět: Dálková Citovat

Zpytoval jsem svědomí a zkoumal, co bych měl trénovat a co jsem podělal a všimnul jsem si. že mám na dálkové jen dva body, přestože si matně pamatuju, že jsem trefil nějakou červenou, dvě modré , černou a bílou. Body počítal Kydliman a zapisoval Kibe. Vcelku nejde o nic, rozdíl mezi 5. a 6. místem není podstatný, ale příští rok si to nechám zapisovat do kartičky, protože rozdíl mezi 1. a 2. místem mi podstatný přijde. Laughing

Uvědomil jsem si taky, že spousta lidí nevyužilo karty a hanba mě fackuje , že já jo. Takže od příště budu hrát taky fair-play.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ha.
Pořádně jsem si přečetl zprávu od Ivara a musím se stydět
Bohužel, zachoval jsem se nesportovně a divokou kartu použil a sice na terčovku na padesát.
Zapisoval jsem já, takže je to moje vina. Zřejmě k tomu došlo tak, že jsem nastoupil na metu, ohlásil DK, odstřílel, spočítali jsme body- tak že se vytahovaly šípy a nahlas počítalo- a pak Šedý Vlk s Gawainou partičkou udělali frontu a zapisoval jsem jim do kartiček. V tom šrumci jsem to buďto nenapsal, nebo to v té mazanici nebylo čitelné a nebo to ten, kdo přepisoval výsledky přehlédl.
Jelikož jsem nastřílel 60K, získal jsem tak neoprávněně o 10K navíc, než byla skutečnost. Omlouvám se Embarassed
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 11:37 pm    Předmět: Citovat

Dik, to byla i moje skupina, tady jsou fotky toho chranice od Izapy v akci:

http://jerryuhlik.rajce.idnes.cz/Lukohradky_2009/#SDC18046.JPG

http://jerryuhlik.rajce.idnes.cz/Lukohradky_2009/#SDC18049.JPG
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 3:30 pm    Předmět: Citovat

Abych nezapoměl ,tady jsou fotečky které jako vždy zrobila Janina Smile

http://jerryuhlik.rajce.idnes.cz/Lukohradky_2009/
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 3:26 pm    Předmět: Citovat

Griffinka napsal:
Napeska napsal:
No,doufám ,že na Licoměrsko nastupuješ s tím právým lukem a samo dřev šajpy !!! 48 je nejvíc ! Držím palce .[/b]


No, to víš ,že nastoupím, ale obávám se, že to bude až příští rok. Crying or Very sad Uvidíme...

Jak příští rok?? Snad jsou závody příští týden a s větví stříliš už ne ,co ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffinka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 3:16 pm    Předmět: Citovat

Napeska napsal:
No,doufám ,že na Licoměrsko nastupuješ s tím právým lukem a samo dřev šajpy !!! 48 je nejvíc ! Držím palce .[/b]


No, to víš ,že nastoupím, ale obávám se, že to bude až příští rok. Crying or Very sad Uvidíme...
_________________
Griffinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

Slíbila jsem odkazy na materiály, ze kterých byly Lukohrátkovské terče. Kdo máte zájem tak mi napište SZ.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hoonza
Nováček
Nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Chrášťany (u Českého Brodu)

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 11:19 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny. Také bych chtěl poděkovat organizátorům za skvělý výkon. Byl jsem na lukostřeleckém turnaji poprvé a po uplynulém víkendu určitě ne naposledy. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.