Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lovenie a ochrana zvery.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 9:22 pm    Předmět: Citovat

Co to je za blba? Dodelat zdivocele prase nozem co ja jsem se navysvetloval tem vyrostkum tady nozem nikdy poranenou zver nedobijime vzdy strilime lukem i kdyby jsme mely strilet asi metr daleko ,noze pouzivame jenom kdyz nas obtoci had a lidska sila nic neni platna a tak se musime vyrezat s obeti hada ,.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 6:43 pm    Předmět: Citovat

No flinta to není..a divoký prase je taky tak nějak větší
http://www.youtube.com/watch?v=FIBEwY4_Yqc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 6:20 pm    Předmět: Citovat

https://www.youtube.com/watch?v=NN724rW8Qmo&feature=related

tenhle to měl slušně za párky Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

Pokud možno z posedu na stromě.Ono všeobecně panuje dost respekt ze zvířat-vidim to s čuníkama.Poslední osoba, která se se mnou jde podívat na chrochtáky, prchne při zaslechnutí šustotu a zakvičení.Bachyně s mladejma se v jejich očích stává smrtícím strojem protí kterýmu je jaguár domácí kočka......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
oravec
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 5.2. 2009
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 1:16 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
a tak muzici vzali vidle a hazeli vidle proti vlkum a tak se znich postupne stali vidlaci, vlci se jim prohrabavali domu do chlivku na domaci zver a on stal s motykou ve chlivku a kdyz se objevila hlava vlka ve chlivku tak jej sejmul .
Zajimave vypraveni jak jsem zil u vidlaku !!!!
ale to je odvaha vidlema proti vlkovi ne jak tí američtí poserové z youtube co loví lukem i medvěda ale za zadkem mají dva kamarády s puškama hahahaha Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 9:10 am    Předmět: Citovat

Na srdce ,na srdce !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 10:25 pm    Předmět: Citovat

No kam jinam to plesknout?
Moji kamoši divá prasata.Fotopast je bomba.Já doma, ona natáčí.Příště jí dám do dámský sprchy ve fitku Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=YBiS939hfuE&feature=plcp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 5:16 pm    Předmět: Citovat

Víš proč "Proc nikdo kus na Aukru nekoupi"?
Protože maj strach aby nedopadli jako lidi, co koupí jetou kuši na ebay a pak se snaží nadávat výrobci že má levou kladku jinou než pravou a podobně Very Happy na crossbownation
Přesto se ten exc. na kterej jsem upozornil prodá tongue3
Kdybych měl dceru ve věku 12 a víc, už ho beru.
Ten děda mi připoměl bezva historku ze střelecký.Rodina poslala fotky nože dědečka, který jak psali nechal jako vzpomínku na deserci z rakousko-uherský armády a boj v řadách čs.legií.Jediná malá chyba byla, že to byla dýka SS Very Happy takže si děda tak trochu ty útvary poplet......(možná byl u svatováclavský roty).
Alwarez, you' re a redneck too!
reindeer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 2:51 am    Předmět: Citovat

Proc nikdo kus na Aukru nekoupi zrovna mi psal jeden chytrak ,ze jeho predci nikdy nepotrebovali nejakou zbran na obranu slepic, maximalne vidle na dorazeni kuny ci thore ,ja malem zapomnel chovani Cechacku a tak i jeho predci byli vidlaci .Tak jako jeden se vratil za 7 let z ruskeho zajeti a vsichni v obave ze padl on se jednoho dne objevil u dveri, zajat Rusi a poslan na Sibir a tak pomahal v zemedelstvi bylo nedostatek lidi plno jich padlo na fronte a tak vypravel jak zil u vidlaku utekla jim krava a vlci ji strhli za vesnici a vlci na ni nalehali a neminili se vzdat ulovku a tak muzici vzali vidle a hazeli vidle proti vlkum ,az jim vidle dosly a tak vlci zvitezili ,vesnice byla asi 14 hodin chuze od civilizace Car jim zabavil bouchacky pred nekolika stoletima a tak se znich postupne stali vidlaci, vlci se jim prohrabavali domu do chlivku na domaci zver a on stal s motykou ve chlivku a kdyz se objevila hlava vlka ve chlivku tak jej sejmul . Byl jsem dost malej ,kdyz to vypravel a pozdeji jsem pochopil vidlaky a jsou u vas miliony vidlaku ....asi 3-4 roky po revoluci kdyz vyhrali bolsevici prijeli za nim 2 panove a ze ho na sanich odvezou na nadrazi a muze jit domu .....
Zajimave vypraveni jak jsem zil u vidlaku !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 4:53 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Tady existuje zakon ,ze se nesmi nic prodavat co se ulovi a muze se to dat pouze zadarmo pouze se smi prodavat co si chovas a tak jeden chlapek chova na svych 100 ha bizony a ma svuj odstrel a prodava maso ve sve restauraci a tak nekdo muze chovat aligatory a sit z toho boty a prodavat maso to je uplne legalni a tak to plati i s rybama.....zakon je od roku 1905 aby se vyloucil z pripadneho prodeje veskery profit a neopakovalo se to co se stalo z bizonama, zakon ma mit svuj ucel ,protoze jinak zver mit nebudeme ,je treba odstranit profit. vy si vsechno myslite ze to je anarchie ,to by byla krajni pravice ..... Ja za to nemuzu ze kazdy je tam v Evrope zdivocelej marxismem.....


Takže po letech vývoje a lehkých pochybeních s vystřílením bizonů(ono stejně mám pocit že dost jim dal i dobytčí mor) a původního obyvatelstva se dostali amíci až k tomu, že mají podle toho co píšeš legislativně ošetřený úlovky stejně jako my.Tomu řikám pokrok Thumbs Up
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 9:10 am    Předmět: Citovat

Celkem jednoduche v kazdem state je lov lukem povolen a treba regulovan kolik na byt nejmensi tah a nekde se ani neudava nejmensi tah a jasne kazdy stat to ma jinak a kusi je povoleno asi v 30-35 statech a proc je jasne ideoloigicky boj ze kus neni luk, jako to bylo zde a nakonec to prohrali soudruzi a v NC se muze lovit kusi coz kdyz jsi prinesl povoleni od doktora ,ze jsi tak stary ,ze neutahnes 35 liberni kladkovy luk muzes mit kus a to tu plati asi od te doby kdy byla povolena lukostrelba asi od roku 1935 .....Ja jsem se tem pitomcum smal co byli proti lovu kusi ....stejne to prohrajete volove a tak asi 3 roky se tu smi lovit kusi, prvni rok se prodalo 18 000 kusi navic, nez verejnost zjistila, ze dostat treba prase je stejne obtizne jako kladkovym lukem a dnes nadsenost lovit kusi upadla ....dodnes v nekterych statech neni dovoleno lovit kusi a je to pouze politicko -ideoligicky boj co odpurci prohraji i kdyz to bude trvat 20 let .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 8:52 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Stale se divim ze se zde setkavam s takovymi nazory kdybych mel hlad ,tak lovim kusi ,tak soudruzi lovit musime zacit 4 dny pred tim, nez nam hlad podlomi kolena a pak nikam nedojdeme a divim se ze v Evrope a treba u vas nema kazdy kus na stene ve svem "hradu"....Kus o tahu 225 liber zastreli slona a prakticky kazdou zver u vas sipka pujde zkrz,jo ti myslivci stale debati ucinnost sipky s kuse a ze lidi maji hlad ,vsak i ta propaganda to pise jak ctu a tak kazdy by se mel pripravovat na mizene casy......
alwarez,jednej veci nechapem..v niektorych statoch je lov lukom povoleny(obory),ale kusou nie..preco?preco luk ano a kusa nie..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 8:48 am    Předmět: Citovat

Prosím?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

Tady existuje zakon ,ze se nesmi nic prodavat co se ulovi a muze se to dat pouze zadarmo pouze se smi prodavat co si chovas a tak jeden chlapek chova na svych 100 ha bizony a ma svuj odstrel a prodava maso ve sve restauraci a tak nekdo muze chovat aligatory a sit z toho boty a prodavat maso to je uplne legalni a tak to plati i s rybama.....zakon je od roku 1905 aby se vyloucil z pripadneho prodeje veskery profit a neopakovalo se to co se stalo z bizonama, zakon ma mit svuj ucel ,protoze jinak zver mit nebudeme ,je treba odstranit profit. vy si vsechno myslite ze to je anarchie ,to by byla krajni pravice ..... Ja za to nemuzu ze kazdy je tam v Evrope zdivocelej marxismem.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 8:12 am    Předmět: Citovat

Hmm.. toto je zcestná myšlenka! Zde nikdo neloví z hladu, ale to aby to prodal jako černé maso do restaurací. Odhaduji, že takovejch podnikatelů je daleko více !!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 4:07 am    Předmět: Citovat

Stale se divim ze se zde setkavam s takovymi nazory kdybych mel hlad ,tak lovim kusi ,tak soudruzi lovit musime zacit 4 dny pred tim, nez nam hlad podlomi kolena a pak nikam nedojdeme a divim se ze v Evrope a treba u vas nema kazdy kus na stene ve svem "hradu"....Kus o tahu 225 liber zastreli slona a prakticky kazdou zver u vas sipka pujde zkrz,jo ti myslivci stale debati ucinnost sipky s kuse a ze lidi maji hlad ,vsak i ta propaganda to pise jak ctu a tak kazdy by se mel pripravovat na mizene casy......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 7:32 pm    Předmět: Citovat

Já anglicky umim..jenže jsem se to naučil z mejch oblíbenejch filmů....takže muj slovník je specifickej a mimo obor nedostatečnej.Začíná to "ááááá" pokračuje přes Fu*k a končí...většinou na obličej snorting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 1:01 pm    Předmět: Citovat

No alwarezi, zase si ukázal že jenom ty jsi "MISTR SVĚTA" a my ostatní jen "blbci" , ale nevím jestli se karta neobrátila toho b...e jsi neudělal ze sebe jako už poněkolikátý. San díky za překlad, já anglicky neumím takže to je pro mě těžší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 12:09 pm    Předmět: Citovat

No jo, tak trochu emérický osvěty to tady koukám nezbytně potřebovalo Very Happy
Poslyš, Ty jezdíš do čech? Nebo tady žije ten "svěřenec"? Jinak mi ty věty " ja to treba vypravel i memu sverenci co ted za leto zastrelil lukem uz 400 ryb a ma je v mrazaku a tak jidlo nemusi kupovat ,nebot soudruzi plati jako v Cine" nějak nedávají smysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

Omlouvam se, nepozoroval jsem to az do konce jak keca a ma srnce na zemi,tak to byla moje chyba a skutecne rika 300 yardu ....Ze bych neumel anglicky bych se divil . San Duro dobra pripominka =uznavam .... no asi moje druha chyba co? Nepozornost a uspechanost .....Ohio je takova rovina ,ze se v nekterych oblastech nesmi pouzivat kulovnice ,anebo se boji ze kulka poleti moc daleko;pouze brenek z brokovnice je povolen .Zde v NC skoncil asi 20 lety parlamentni zapas, nebo jestli se muze pouzivat kus a tak ,ze je to dovoleno asi 3tim rokem ,pred asi 5 lety jsme meli slezinu lukostrelcu co vymysleli nove zakony ,jednalo se o snizeni tahu drevolaminatoveho luku a slo to na 40 liber na 28 palcich a tak jsem si musel dat nekolik piv, nez to podepisu ,slo o navrh o kterem voli lidi co nic nevedeji a tak asi 5 let je ve state minimalni tah luku 40 liber chceme tam do toho zapojit take zenske ..
tak drevolaminatovy luk o tahu 40 liber @28 palcu je dovoleno pouzivat na velkou zver tedy jelence, cerne medvedy a zdivocela prasata jsou tu nejaci jeleni a nesmi se lovit a nebudou se smet lovit pristich 20 let ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 9:04 am    Předmět: Citovat

Za prvni mezi vystrelem a dopadnem neni ani vterina, to by musel mit kusi cos strili pres 1000ft/s, tedy nadzvukovou.

Za druhe

Rika jasne ,

Buck WENT about 300 yards, really long way for a good hit like this, but luckily it died on the open fields so recovery was a piece of cake.

Prelozeno:

Srnec (muzskeho pohlavi) odebehl asi 300 yardu, docela daleko na tak dobry zasah, ale nastesti zhasnul na otevrenem poli , takze dohledani byla malina ( lehky ukol)

Alwarezi nauc se tu anglictinu poradne. A ty pitomce se nech nebo te zas zacnu mazat.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 4:10 am    Předmět: Citovat

Jde o zoufalce co si dal reklamu a potrebuje prodat 2 kuse za rok a kus jej stala v USA asi 1000 $ US a jeste tak pocitam 200$ za postovne a ted prodava za 50 000 kc a pouziva reklamy k oblbnuti zakaznika ,nebot podle marxismu obchod je oblbovani a odirani zakaznika .Na tom videu nikdo nerika jak daleko jelenec bezel ani z jake dalky byl strelen ......
Jasne nikdo nekupuje ,nebot vladne propaganda mysliveckeho -komunistickeho zdruzeni co rve do sveta ,ze sip nic nezabije a ani ladovacka ,a tak porad premyslim ci vystrileli 40 milionu bizonu a miliardu cestovnich holubu a druh holubu uz byl vystrilen asi pred 130 lety .Prectete si ty poznamky pak co jsou pod videem..... Vy vsichni pitomci mate jenom 4-5 dni, nez tak zeslabnete ,nez vlastne nemuzete chodit....
Navic loveni nikdo z Cechacku nerozumi a ja to treba vypravel i memu sverenci co ted za leto zastrelil lukem uz 400 ryb a ma je v mrazaku a tak jidlo nemusi kupovat ,nebot soudruzi plati jako v Cine a tak se musi vratit do starych dob zalesaku.....Jednou na konci ledna jdu v Cesku po lese a v lese nebylo vubec nic a mala zver byla vypytlacena myslivci a tak ja jdou a premyslim k sakru neco musi tady byt k snedku bylo na zemi asi 5 cm snehu a vse zamrzle az pak me to trklo ,ricni skeble a tech bylo v rece dost, kde bylo vody pod kotniky a tak jsem nasbiral skeble a ty se otevrou ve varici vode ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 9:55 pm    Předmět: Citovat

No, prostě klasika made in Kuse.cz. Ono podle mne to přifukování účinnosti kuší(tedy těch na krámě) je silně účiná reklama.Pokud tedy nakupuje někdo, kdo nikdy z kuše nestřílel, chce nutně něco čím se pochlubí před kamarády-doprovázejíce to legendami jako je tahle-nebo se prostě chce cejtit že je děsně...děsně..."tlustej krk".Což je zákazník, kterej mívá to hlavní, prachy.
Když jsem se kdysi rozhodoval pro kuši excalibur, vyslechl jsem si heslo:
"kuši excalibur viděti znamená tlustého krka potkati".Tady jsem tedy zjistil, že tomu tak není...naštěstí Very Happy ale je mi jasný kdo asi tudle legendu vyrábí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Malá Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 8:37 pm    Předmět: Citovat

NO TREFIL ho na nakou vzdalenost a pak chudak jelenosrnec ubehl 300 yardu.

San
_________________
Prostě a jednoduše Malá Louda od Loudy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 7:33 pm    Předmět: Citovat

no taky si myslím že to bude jedna z variant překlep/reklama Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 7:02 pm    Předmět: Citovat

270 metrů je podle mne magořina-vem si to převýšení střely, dobu letu, čím na tu dálku mířit.
Buďto je to renonc v jednotkách nebo reklama-ta snese všechno... Very Happy
Jééé-to je od p.Cermana tak to je jasný Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 7:02 pm    Předmět: Citovat

původce kuse.cz Very Happy
i kdyby to bylo v YD tak je to cca 240 metrů a to si nemyslím.. není to myšleno že uběhl 270 metrů? Jeho rekace by odpovídala času uběhnutí této délky.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

myslíte že je to reálný http://www.youtube.com/watch?v=iUMI3qKi3gg&feature=plcp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 6:19 pm    Předmět: Citovat

některý zásahy jsou fakt super
http://www.huberttv.cz/-videa-/-(1397)-lov-lukem-a-kusi--sestrih-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 8:25 pm    Předmět: Citovat

Jak přesvědčíš 80% myslivců, tak proč ne. Ale ti borci si na 110% nenechají fušovat do svého " byznysu"! Bohužel v tomto má alwarez pravdu - totalita a pakárna v tomto směru je u nás na další 2-3 generace, než se něco změní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 10 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.