Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Veřejné versus privátní turnaje
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 10:13 pm    Předmět: Citovat

na buduci rok budu do lukostreleckej ligy zaradene dva turnaje na slovensku a uz teraz premyslame ze urobime dalsi ... mam aj napad ale uvidime ako to vsetko dopadne ... a to sme nikdy ziaden turnaj neusporiadavali .. podstatna je chut , organizacne schopnosti a odhodlany ludia ako Elév a jemu podobny ... ak budu ludia iba brblat ze niesu turnaje alebo ze sa nestihol prihlasit chyba bude ta ze nieje viac turnajov napriklad aj v jeden datum ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

K lukostřelecké lize. Nikdy se nepočítalo s tím že by se každý zúčastnil všech závodů. Do žebříčku jsou brány tři nejlepší výsledky z každé disciplíny. Takže pokud nestihneš tři závody nejsi ten rok hodnocený, pokud stihneš závodů více tak se berou jen ty tři nejlepší výsledky. Stejně je to třeba s českým pohárem EAA 3D s tím rozdílem, že tam se počítá průměr a ne ze tří ale z pěti nejlepších výsledků.

Turnaje rozhodně nejsou nafukovací. To jsme si prakticky ověřili například letos na lukohrátkách, kdy jsme nedávali žádný limit co do počtu účastníků a bylo to opravdu na hraně. Čim víc lidí tím větší čekání na disciplínách a tím menší konfort pro střelce.

Dle mého názoru by mělo platit, čím více střelců tím více také organizátorů závodů a tím také více závodů. A odkud se ti organizátoři vezmou? No jedině z řad střelců. A jestli budou závody zařazeny do ligy je věc organizátora. Kapacita jednotlivých závodů nebude stačit nikdy, prostě závody nejsou nafukovací. A to jestli závod bude privátní nebo veřejný to je věc organizátora. Pokud jsou závody čistě privátní tak samozřejmě nejsou ligové. To je příklad všetického naadamu.
Co ale dělat se závody co nedokážou kapacitně uspokojit zájem? To byly v podstatě všechny letošní závody v lize, snad kromě Lukohrátek. Takže tyto závody se mají vyloučit z ligy? To pak ale v lize žádný závod nezůstane.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Jan napsal:
Rozhodně tady z mé strany nejde o závist. Všechny vložené fotky se mi taky moc líbí.
Už vůbec vám všem nechci kazit radost z vydařeného a pěkně prožitého víkendu s lukostřelbou.
Kdo mě zná osobně, vám to zajisté potvrdí.
Obdivuji každého, kdo něco zorganizuje pro druhé.

Ale jsou tu i ti, kteří by jeli a o akci se dozvídají až teď.
A je jim to líto a mě je líto jich a snažil jsem se upozornit na to, že by to do budoucna asi mělo být jinak.


Něco na tom samozřejmě je.
Já jsem se o této akci dozvěděl včas, byť tu nevisela.
Kontaktoval jsem přes SZ pořadatele, a tam se mi dostalo velice zdvořilého, leč jednoznačného vysvětlení, že se jedná o soukromou akci...
V podstatě podobně vyzněl i Královský turnaj - tam dokonce pořadatele i trochu znám a chystal jsem se tam, ale vyjádření tady bylo tak jednoznačné, že jsem je ani nekontaktoval. Jen pro "starou partu" a i to je už moc lidí.

Zjevně se jedná o širší problém v komunitě tradiční lukostřelby.
Turnaje mají svá omezení a počet zájemců enormně narostl. Ta propast mezi vzájemně se přátelícími střelci, kteří se tomu věnují již několik let, a člověkem, jenž přijde, je jasně patrná, to Jan uvádí velmi trefně.
Jistě to nejni zlá vůle a mnozí si to - vzhledem k dlouholetým zvyklostem asi ani neuvědomí. To je spíš problém vztahů uvnitř komunity.

Pak je tu ale problém s LL, a ten vidím dost zásadní.
Pokud mám mít jakákoli liga jakýkoli smysl, musí mít její právoplatní účastnící mít rovnou příležitost získat body účastí na započítávaných akcích. A to prostě nefunguje. Lazluk byl plný snad během šestatřiceti hodin, jiné turnaje se započítávají a jsou vlastně jen pro zvané. Další jsou zveřejněny ve chvíli, kdy jsou již předem rezervována místa pro tolik přátel, že to reálně vychází skoro stejně jako soukromá akce.
Aby za takové situace bylo pořadí v LL spravedlivé, musel by se nejspíš počet bodů dělit počtem akcí, kterých se daný střelec zúčastnil. Jinak celkové pořadí o střeleckých schopnostech moc nevypovídá.
Rolling Eyes

To je jen malá reflexe z pohledu člověka, který s tím nedávno začal a v komunitě je nováček. Není to nic výjimečného, podobnou situaci znám ze soukromně pořádaných bitev v historickém šermu, z utajených závodů horských kol, z tajných conů, ze super extra ortodoxních LH akcí, kde se zájemcům i hleny z nosu zkoumají, jestli mají patřičnou středověkou patinu...
Wink

Nejde samozřejmě o nikoho, pro koho je lukostřelba stylem života a jezdí na všechny akce - takový člověk prostě zapadne do toho tvrdého jádra a dostane se všude. Ale pokud si někdo prostě občas chce jet zastřílet, tak to s tou naplněností problém je. A pokud se tradiční lukostřelba má rozvíjet, tak bude narůstat právě počet těchto lidí, tvrdé jádro bude vždy relativně omezená skupinka.
Soukromé akce jsou samozřejmě plným právem vyhrazeny té omezené skupině. Ale měl jsem pocit, že ATL a lukostrelec.cz jsou otevřené instituce. Mám trochu podobný pocit, který níže vyjádřil např. Jan, že se tu prostě občas nešťastně míchá to soukromé s tím otevřeným a může z toho zbýt taková podivná pachuť.

Což rozhodně nemá být nějaký útok na konkrétní organizátory nějaké akce, kteří s tím samozřejmě mají akorát starosti a dočkají se leda nevděku. Spíš je to námět pro nějaké případné rozsáhlejší změny do budoucna. Dlouhodobě se to asi takhle dělat nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 12:59 am    Předmět: Citovat

Bohužel luk se kterým bych mohl na Ilburku střílet mi praskl a kostým taky nemám takže bohužel Ilburk budu muset vynechat. Je to škoda slyšel jsem na něj samou chválu, nicméně je to pouze moje chyba že se nemůžu zúčastnit.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 12:53 am    Předmět: Citovat

Miki napsal:
Soron napsal:
Ilburský turnaj letos taky bude .....

Snad mi někdo "klacek" půjčí. Wink Ilburk se musí Exclamation


thumbleft
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: ne červenec 04, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

Soron napsal:
Ilburský turnaj letos taky bude .....

Snad mi někdo "klacek" půjčí. Wink Ilburk se musí Exclamation
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: ne červenec 04, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

Ilburský turnaj letos taky bude ... skoda, že tam nepřijedou takoví jako Myša, Komtur, atd. Ale sami jsme si to takto určili .... "pravidly". Kdyby někdo uspořádal turnaj jen pro asijské luky a dal podmínku dobového oblečení, také bych asi nepřijel Sad

(Toto téma se tu ale již řešilo mnohokrát dříve)

Každý pořadatel má svá kritéria pro pořádání a nelze s tím než souhlasit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ještě mladej a ještě dlouho budu, takže Sadská je letošním třetím ročníkem v podstatě na pokraji své cesty Twisted Evil
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 4:40 pm    Předmět: Citovat

Nejde jen o to podilet, ale turaje organizovat.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

myslis ze je nedostatok mladych lukostrelcov ktory budu ochotny podielat sa na organizacii ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

Ano, bez zapojeni mlade krve proste casem delat velke turnaje nepujde.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 5:43 pm    Předmět: Citovat

orange napsal:
Kdyz jsme delaly tabory pro deti, vzdy nadesel cas predat zezlo mladsim.

Delalo se to tak, ze se jim pomohlo zorganizovat nejdrice neco mensiho, ale s vetsim poctam deti, aby se otrkaly, treba jednodenni vylet.

U lukostrelby by slo zorganizivat treba jen vice akci jako je Sadcka Jenodenka s omezenim poctem discipplin a poctem strelcu tak do 50ti.


To je k tématu ??
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

Kdyz jsme delaly tabory pro deti, vzdy nadesel cas predat zezlo mladsim.

Delalo se to tak, ze se jim pomohlo zorganizovat nejdrice neco mensiho, ale s vetsim poctam deti, aby se otrkaly, treba jednodenni vylet.

U lukostrelby by slo zorganizivat treba jen vice akci jako je Sadcka Jenodenka s omezenim poctem discipplin a poctem strelcu tak do 50ti.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 7:13 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
pet.ar.kay napsal:
O kvalifikaci se zatím určitě neuvažuje.

jak to můžeš vědět Laughing


Mluvím o akcích pořádaných Lukostřelcem, samozřejmě nemůžu mluvit za ostatní pořadatele.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 7:02 pm    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:
O kvalifikaci se zatím určitě neuvažuje.

jak to můžeš vědět Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

O kvalifikaci se zatím určitě neuvažuje.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 2:41 pm    Předmět: Citovat

osobne nepovazujem zverejnenie foto z privatneho turnaja ako nevhodne .. je to turnaj a podla mna teda splna danu "kolonku" to ze niekoho pozvu a ineho nie je ina vec , obmedzenie poctu ucastnikov , alebo moze byt niekto nesympaticky nebodaj sa usporiadatel rozhodne ze si urobi nieco svoje pre kamaratov a za to sa naozaj kritizovat neda . jedina vec ma trosku zaskocila je "kvalifikovanie" ak bude teda potreba sa v buducnosti kvalifikovat cisto hypoteticky ako by sa mal potom kvalifikovat slovensky lukostrelec .... to je trosku divne ale sam som za mierne a pohodove strielanie v skupine priatelov ako za monstrozne kolosalne giga turnaje ake pozname z fotografii z Koreje a podobne . Inak foto vyzeraju vazne vyborne Very Happy ja som tiez chvilu trenoval danu problematiku ale moja praca mi nanestastie zabranila sa tomu venovat dlhsie ale bolo to asi pred troma rokmi co ma mrzi ze uz sa to neda ale zivot ide dalej Rolling Eyes http://picasaweb.google.sk/j.jancovic/Lukostrelba#5488530173834786178
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 12:16 pm    Předmět: Citovat

Jo to je nářez Johnny. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnny
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 10:47 am    Předmět: Citovat

Podporuju rebely Cool a tak přidávám fotky z prvního českého veřejného pokusu o horseback archery http://celik.rajce.idnes.cz/jizdni_lukostrelba_Vsetice_2010/

Myslím, že organizátorům se dá jen poděkovat za vynaložené úsilí, jakékoliv další komentáře jsou dost zbytečné. Anonymně kecat umí spousta lidí, ale udělat hezký víkend a uspokojit takovou spoustu lukostřelců už málo kdo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:37 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem tam stačil dát aspoň dosažené body.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

Děcka sorry, nestíhám udělat výsledky, ráno nastupuju na měsíc do rehabilitačního ústavu. Až na půl dne zdrhnu, tak doplním počet bodů a pořadí do seznamu účastníků na našich stránkách www.kamberk.eu. Věřte, že bych na závodech rád viděl všechny, kdo mají zájem, ale počet přes 100 účastníků, znamená snížení kvality soutěže pro všechny. Bohužel losování nebo pořadí přihlášení by mohlo znamenat neúčast některého z kamarádů, na které se celý rok těšíme. Snad vyhlásit dva termíny, ale to si neužijeme současně. Příští rok možná budou výraznější změny: místo konání, větší zahraniční účast atp. Samozřejmě to budeme tlačit k lepšímu.
_________________
SI VIS PACEM PARA BELLUM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 6:45 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně tady z mé strany nejde o závist. Všechny vložené fotky se mi taky moc líbí.
Už vůbec vám všem nechci kazit radost z vydařeného a pěkně prožitého víkendu s lukostřelbou.
Kdo mě zná osobně, vám to zajisté potvrdí.
Obdivuji každého, kdo něco zorganizuje pro druhé.

Ale jsou tu i ti, kteří by jeli a o akci se dozvídají až teď.
A je jim to líto a mě je líto jich a snažil jsem se upozornit na to, že by to do budoucna asi mělo být jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 6:38 pm    Předmět: Citovat

No právě, že na Všetických stránkách nic nebylo, tak jsem to dala sem. Jsem holt rebel Cool
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 6:27 pm    Předmět: Citovat

Kdyby si to Elen nezaložila ty, založil bych to já, jen co se dostanu k tomu abych stáhl fotky z foťáku. Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 6:13 pm    Předmět: Citovat

To je v pohodě Elen. Ono hodně lidí fotky vidět chce, na našich stránkách nemáme diskusi a navíc jste ochuzeni o výsledky. Liborovi se nechtělo zapisovat 1560 čísel, tak dá na naše webovky jenom pořadí. Až bude mít čas. Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 5:54 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, netušila jsem, jaký humbuk způsobím tím, že sem dám fotky. Tak se všem omlouvám, příště zašlu fotoalbum "pozvaným" do mailů a bude klid. Žádná mužská ješitnost a ego se už nemusejí bát Wink
A trošku se zamyslete nad tím, PROČ vám ty fotky tak vadí. Místo toho, abyste dělali všechno proto, abyste se na takovéhle akce dostali, akorát nadáváte. Tak se možná pak nedivte, že vás nikdo na takovéhle akce nepozve. Já na pozvání čekala dva roky, než jsem se dostala do povědomí těchle skvělých lidí, kteří Naadam pořádali. A remcala jsem snad, že mě nikdo nepozval? Ani náhodou.

Mysa napsal:

Co se sebepresentace týče, prosím povšimněte si, že diskuse nebyla založena pořadatelem.
Speciálně se omlouvám tobě a Komturovi.
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 5:49 pm    Předmět: Leon Citovat

No, podobnou přestřelku jsem čekal. Rolling Eyes Ono to asi jinak dopadnout nemohlo. Ale podle mě ,ať si každej dělá se soutěží kterou pořádá co chce... Cool
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 3:57 pm    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:

No pokud jde o mne můžu ti nabídnout pouze pomoc při zpracování výsledků. Samozřejmě záleží především na termínu.


I to je významná pomoc, proč vymýšlet vymyšlené, když v tom již má někdo systém. Mě fakt přijde jako největší bariéra sehnání dostatku terčovnic. Pokud je tu nějaký klub, který je zapůjčí, pak se dá na něčem stavět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 1:41 pm    Předmět: Citovat

Sysel napsal:

No, v to by případně nemusel být zas až takový problém, mě organizování baví a nedělá problém. Koneckonců je to můj denní chleba jak v práci tak v oddíle, který vedu. Pokud je někdo schopen zajistit materiální stránku (zapůjčení terčovnic), seženu místo.

Bohužel jsem sám, v Brně tu žádný klub "tradiční" nebo "3D" lukostřelby není. Takže budovat zásobu terčovnic je nad moje síly. Amortizace zapůjčených terčovnic krytá ze startovného je samozřejmostí. Naopak sehnat lokalitu by neměl být problém. Už teď mě napadají dvě. Alespoň by něco bylo konečně i na Moravě.

Takže kdyby se našel někdo, kdo by do toho šel se mnou ...


No pokud jde o mne můžu ti nabídnout pouze pomoc při zpracování výsledků. Samozřejmě záleží především na termínu.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 1:37 pm    Předmět: Citovat

Jan napsal:


Můžou totiž vzniknout další skupinky organizátorů a budete mít honičku s termínama a časem třeba i opačný problém s účastí. Nakonec se vám na to hodně lidí vybodne, noví půjdou po svým a původní už budou mít jiné zájmy a starosti. Zbude 5 mohykánů a ostatní budou rozprostřeni po celé republice na dalších několika podobných akcích.


Tak to je přirozený vývoj. A pokud vzniknou další nové akce a stávající zaniknou, nebude mě to mrzet.

Materiální zajištění akcí nabízíme od samého začátku. S lidskými zdroji je to horší.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.