Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lukohrátky 2008
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deny
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.11. 2006
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Moc hezký překlad, já to pochopil stejně. Měli bychom honem začít konečně trénovat, aby to za rok nebyl debakl, protože se vyzbrojují i "maďaři"a těm to šlo také moc pěkně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

Bude to asi nějak takhle:
Chtěl bych velmi poděkovat všem, se kterými jsem měl to potěšení se potkat a utkat po celé čtyři dny.
Úroveň organizace byla tak vysoká, že to nedokážu s něčím srovnat. Chtěl bych se dočkat chvíle, kdy se v Polsku povede zorganizovat akce s takovým rozmachem. Jestli ano, vezmeme si příklad od nejlepších:o)
Neumím česky, ale jedno slovo jsem se naučil - PARÁDA.
Zdravím a na shledanou!
...příště nás bude víc a budeme ještě lepší Surprised)
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 3:18 pm    Předmět: Citovat

Polsky neumím, ale umím Slovansky - moc se jim to líbilo, hlavně organizace turnaje, oni si nic takového neumějí zorganizovat, takže nás přijedou za rok vypráskat ve větším počtu. Ach jo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Deny
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.11. 2006
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj kdo tu umí polsky??Docela by mě zajímal Ivarův příspěvek ale bohužel ho nejsem schopen přečíst protože polsky neumím.Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

ano ano, zajímalo by mě, jestli to bylo to lepčí z polskomaďarskoslovenského trojbloku. Jestli ne, musíme se potom začít víc snažit.Naštěstí potrápí chlapce z tradičního luku, proto nedám na Griffinovu výzvu a nepořídím si kopii Legolasova luku Very Happy

Jinak sem trénovat před tímto musel, páč po 1.jarním šípu sem zase já zíral na kvalitu střelců přede mnou.Nicméně smekám před Lucínkem - za organizací ještě takový výkon.Je to můj morální vítěz.A Bambulka si zaslouží totéž, smekám!!!

Legolas a Barsiné zdraví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

Deny a Lucinek ... panackove si proste prijdou, z voleje bez pripravy vystrilej fantasticky umisteni ... my tady dreme, potime krev ... a i kdyby se nam podarilo aspon se k jejich vysoke latce priblizit, tak napochoduje Kombatrobot Deny a vymlaskne nas ajn cvaj ... nedko je "talent" a nekdo "neuplnetalent" ...achjo...a to nemluvim o borcich z polskoslovenskomadarske komunity...celou sobotu jsem tahal bradu po zemi a valil bulvy jak to ti hosi a slecny umej ... to byla husta lekce, plavu v mori deprese a nevidim nikde ani ostruvek ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 12:16 pm    Předmět: Citovat

Ivar díky thumbright
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivar
Nováček
Nováček


Registrace: 16.5. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Przecieszyn, Polsko

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 11:23 am    Předmět: Citovat

Ahoj!
Chciałem bardzo bardzo serdecznie podziękować wszystkim, z którymi miałem przyjemność się spotkać i rywalizować przez te cztery dni!
Poziom organizacji turnieju był tak wysoki, że nawet na siłę nie mogę się do niczego przyczepić Very Happy
Chciałbym doczekać chwili, że w Polsce uda się zorganizować imprezę z takim rozmachem. Chylę czoła, będziemy brać przykład od najlepszych Very Happy
Nie znam czeskiego ale jednego słowa się nauczyłem - PARADA!
Pozdrawiam i do zobaczenia!

...a następnym razem będzie nas więcej i będziemy jeszcze lepsi Wink Very Happy

Krzysiek Plewniak / Ivar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
P.S. Griffin na strahove netrenuje, tam trenujeme s mh a kocourkem. Ja ho tam nevidel.


Teď to prasklo! Proč mu to říkáš, sakra. Já tady pracně tajím, že jsem přirozený talent (stejně jako Deny a Lucínek - viz jejich poslední příspěvky) abych si udržel image pilně trénujícího a svědomitě se připravujícího lukostřelce, navíc jsem chtěl vyvolat dojem, že se to dá naučit a ty teď tohle... ach jo Very Happy

No jo no - na Strahově jsem byl letos jenom jednou. Embarassed
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:44 am    Předmět: Citovat

Ehm ... jsem na tom podobně jako Deny. Kvůli všem možným přípravám LH jsem se ani pořádně nevyspal, peří na šípy dolepoval až při soutěži a 5. místo je velký úspěch, nehledě na to, že neulítnout mi blbě do strany poslední dva šípy na ústupovce (nebo alespoň ulítnout jen jeden), měl bych bonus za čas a už jen ten by mi stačil na sesazení Legolase ze 3. místa Rolling Eyes Navíc jsem předtím střílel LB, který mi ale stihl rupnout chvíli před LH, takže jsem se musel ještě přeorientovat na HL. No třeba příště ... podstatné pro mě je spíše to, že se Lukohrátky povedly a že se Vám líbily ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Deny
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.11. 2006
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:11 am    Předmět: Citovat

No všem vám závidim že jste si udělali čas na trénink před Lukohrátkama.Já jsem poprvé po 2 měsících držel luk v ruce na lukohrátkách a 6. místo pro mě bylo spíše překvapením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 1:32 am    Předmět: Citovat

Miki napsal:
SanDuro napsal:
.....Legolas mel formu jak prase........

Ano, ale podpořil jí velmi tvrdým 3 týdením tréninkem před turnajem, takže to jeho 3 tí místo bylo velmi zaslouženým sklizeným ovocem. Very Happy


Jezis sak tak to ma byt jeste aby to vyhraval nejaky zacatecnik co netrenuje, Twisted Evil

Ja jsem trenoval poctive FITU a javor na steroidech drzel dvakrat pred lukohratkama.

P.S. Griffin na strahove netrenuje, tam trenujeme s mh a kocourkem.
Ja ho tam nevidel.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 12:01 am    Předmět: Citovat

Hoši hoši,nebudťe na sebe tak přísný.! Wink Všichni jste stříleli SKVĚLE! Ja trénuju už 5 týdnu,a mám pořád nátah jak skládácí židli.A to nemluvím o tom kam mi to lítá bandhead
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 9:58 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
ty jsi tedy sedmilhář Griffine.


To je možná pravda. Very Happy Jenom opravuji ... po pracovní době, jinak bych byl masový vrah ...

Unikl ti ale textík v závorce - s tímto lukem. Laughing, takže to pro tentokrát byla pravda. Já si na tenhle luk dal opravdu jenom 2 týdny a to jsem ještě ten první týden střílel i longbow, protože jsem se nemohl rozhodnout. Do toho jsem se snažil vymyslet, kde se ta pokřivená maďarská potvůrka drží a celý týden posunoval madlem, protože mi to lítalo všelijak. Erze se mi smál, že s tím co mám na luku, by se mi v Maďarsku vysmáli a nepustili mě na závody v kategorii tradiční luk. Tam "pravověrní" nemají madlo vůbec omotáno kůží!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

ty jsi tedy sedmilhář Griffine. Kdo to neví, Griffin střílí v pracovní době v hale a pak jede domů trénovat krátké vzdálenosti Laughing Nebo na Strahov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
Ano, ale podpořil jí velmi tvrdým 3 týdením tréninkem před turnajem, takže to jeho 3 tí místo bylo velmi zaslouženým sklizeným ovocem.


Správně, tak se to má dělat. Já jsem disponoval pouze 14 denním velmi měkkým tréninkem (s tímto lukem) a moje 5. místo bylo taky velmi zaslouženým ovocem. crybaby
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 5:24 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
.....Legolas mel formu jak prase........

Ano, ale podpořil jí velmi tvrdým 3 týdením tréninkem před turnajem, takže to jeho 3 tí místo bylo velmi zaslouženým sklizeným ovocem. Very Happy
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

Myso,

Legolas mel formu jak prase, byl v mem tymu a nechali jsme ho na kombat proti vsem. Vymlasknul je vsechny.

Sparvny clovek na spravnem miste a tak jsme ty skupiny vyhrali. Kanzdy mel svych 5 minut slavy ve spravnem case.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

to jsem rád, že nejsem blbec. V kombatu mne vyšoupl ten blonďák Legolas v prvním kole. Dostal jsem peška a pak jsem byl na všechny zlý.
Už jsem si natloukl skobičku na medaili a teď si říkám, že je malá na to, abych se na ní oběsil. Budu muset zhubnout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Dekuji nnohokrát všem organizátorum za užasnou soutěž!! Razz Byla to moje první a mel jsem z toho trochu vítr. Ale bylo to super,a už se těším na další podobnou akci.! Laughing Mahoni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

Jo saníku, naprosto s tebou souhlasím...!!! Cool
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlastovka
Nováček
Nováček


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 121
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Drobcek napsal:
poznamenala nejpuvabnejsi rozhodci ... In Love


no počkej Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Ja mam na to takove rceni. Chlubit se ze jsem trefil umi kazdy blbec ale minout cil s gracii to je frajerina.

zacatecnik San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Tetelka napsal:
Jak nejlíp okecat zásah mimo...... Rolling Eyes Laughing


poznamenala nejpuvabnejsi rozhodci ... In Love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tetelka
Nováček
Nováček


Registrace: 19.12. 2006
Příspěvky: 139
Bydliště: Roztoky u Prahy

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 3:13 pm    Předmět: Citovat

Jak nejlíp okecat zásah mimo...... Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Nebyl si sám taky jsem střílel na zlého ducha kterého jsem určitě zasáhl Smile
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

Tema tygr: vysvetleni je jednoduche, kazde zvire ma zleho Evil or Very Mad a dobreho Laughing ducha, ti co strileli "mimo" zasahovou plochu, obetovali svuj sip, body, radost a zastrelovali zleho ducha, aby mohli ocistit jeho dusi ... no a dalsi skupina pak mohla v klidu lovit. Tak me napada, nemeli by se ty body pak rozdelit? ... takova esotericka lukostrelba na zle duchy to je umeni ... co rikate? .... tak nic prizname se, ja to "tele" velky taky minul pale
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Morgweil
Nováček
Nováček


Registrace: 8.10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

no tygr byl nejzakernejsi z nasi skupiny dostal snad jen 2 zasahy a pritom vesina ostatnich mensich zvirat toho schytala opravdu hodne Smile
_________________
Duch co má jasný cíl je nezadržitelná síla, naopak duch bez cíle jakkoli silný je jen stínem toho čím by mohl být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

Silverwolf napsal:
Pripájam sa aj ja s mojou mini galériou obrázkov z tejto úžasnej akcie...


Pěkné fotky! Byli jste nejucelenější dobově oblečenou skupinou. notworthy Velká část skupiny dokonce s původními luky z jednoho kusu dřeva tzv. selfbow. S takovým lukem jsme s Griffinkou odstříleli loni celou sezonu a máme je stejně nejraději. In Love
Fotka "překvapený Griffin" ...tak, tak, právě jsem zjistil, že zásah není za 2 ale za 1 bod a Lucínek se mi se svými 10 body z lovecké stezky vzdaluje.... Rolling Eyes Zatracený tygr!!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.