Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

5.Mistrovství ČR v bojové a lovecké lukostřelbě - SEBU
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 10:50 pm    Předmět: Citovat

Mám fotečky od dvou dobrých fotografů (pan Zeman a pan Sojka). Není jich moc, ale když mi nějaké pošlete, ráda je přidám.
http://lukostrelecleontyna.rajce.idnes.cz/5._MCR_v_lovecke_a_bojove_lukostrelbe_ve_Velharticich/
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

Josh napsal:
Reddie, to že něco řekně konkrétní člen nebo příznivec lukostrelce.cz neznamená, že jde o oficiální názor. Jsme volné sdružení a každý si může dělat, co chce.



nikde som nepísal, že je to názor org. Lukostrelec CZ a ani nenapadám organizáciu ani som nemal v úmysle. A končím v tejto diskusii. Ďakujem ešte raz a naposledy za skvelú akciu (bye)
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 5:02 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
Z niektorých úst lukostrelec.cz som počul i ja že na SEBU neide, ...

Reddie, to že něco řekně konkrétní člen nebo příznivec lukostrelce.cz neznamená, že jde o oficiální názor. Jsme volné sdružení a každý si může dělat, co chce.

Mluvit o bojkotu je zbytečně konfrontační (ať to bylo myšleno jakkoliv a prezentováno jako soukromý názor), zvláště pokud to vyjde z řad pořadatelů. Já jsem třeba nejel ze zdravotních důvodů, kvůli nimž jsem prakticky rok nedržel luk v ruce.

Důvody neúčasti ostatních jsou jejich soukromá věc. Nicméně pokud bych si dovolil spekulovat, tak pro jedince nevybavené vlastním přibližovadlem nemusela být dopravní dostupnost místa akce zcela optimální a zkušenosti z předchozích akcí v hradních areálech rovněž nebyly nejlepší.

Ohlasy účastníků jsou však bez výhrad pozitivní, takže lze pořadatelům jen blahopřát k úspěšné zrealizované akci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 5:01 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
Z niektorých úst lukostrelec.cz som počul i ja že na SEBU neide...

Ďalej, to že sa to organizovalo vo Velharticiach nikomu nehralo proti. Prišiel kto chcel. Wink


Ale to pokládám za normální, když v rozhovoru někdo řekne, že tam a tam nepojede. To není výzva k tomu aby nechodil někdo další.

Skutečně ale myslím, že ta volba těch super vzdálených míst není dobrá a to byl v tomto případě ten největší problém. I kdyby to bylo jak jsem psal v té Francii, tak by se někdo našel, kdo by přijel (proto ten argument, že někdo přijel i ze Slovenska podle mne až tak nerozhoduje). Já ale myslel, že ten záměr byl skutečně udělat akci pro všechny zájemce. Když bereš, že někteří chodí jenom na ten den soutěže a je to tak daleko, tak vstávají např. kolem 3.00. Pro mé starší tělo to tedy fakt není...
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

kukn napsal:
Jediné, co mě mrzí, je (aspoň jak to vnímám já, protože to na předchozích ročnících nikdy nebylo) bojkot soutěže ze strany mnoha lukostřelců z Ligy a lukostřelce.cz celkově. Těšil jsem se na známé tváře, ale hodně jich chybělo. Škoda.

Ahoj Adame,
pár lidí z Lukostřelce tam rozhodně bylo, dokonce bych řekl, že více než pár, protože od letošních Lukohrátek máme těch členl zase o mnoho více (jen namátkou třeba Školník, Zelí, Kolihovi, Houžvíčkovi, Špačkovi, no napočítal jsem tam lidí se statutem našeho člena jen v kategorii dospělých alespoň dvacet).

Ale chápu, kam svou připomínkou míříš. Spíše na "staré" členy Lukostřelce, na lidi jako já, Itazipa, Josh, Jarda a halda dalších, nechci zde nikoho moc jmenovat. Nuže - nechci také nikomu dělat advokáta, takže mohu jen k tomu, co o tom vím.

Sám jsem se nezúčastnil, protože se nám jednak na tento termín sešly dvě různé akce, z nichž druhá byla časově méně náročná a protože v současnosti máme v rodině určité zdravotní problémy, takže všechny víkendové akce jsou momentálně u mne dost nejisté.
Nebýt toho, účast jsem zvažoval.

Ale k obsahu disciplín jsem měl velmi podobnou připomínku, jako Zelí. Totiž všechny disciplíny na velmi krátké vzdálenosti a ještě se zbytečnými časovými limity. V tomto směru se mi dle propozic jevila soutěž dost nevyvážená a řada kamarádů na soutěž i proto nejela - nechtěli na místě nikoho "prudit" a raději volili cestu toho, že se akce nezúčastní. V mnohých také ještě zůstává hořkost z akce na Křivoklátu a současné popření Milanova předchozího tvrzení, že Křivoklát bylo poslední "Mistrovství". Ale to je minulost a je každého problém, jak se s tím srovná nebo jak s tím naloží.

Každý máme na problematiku lukostřelby trošičku jiné náhledy a očekáváme od ní něco trošku jiného a právě proto s Milanem jako představitelem filozofie S.E.B.U. o tom můžeme vést dlouhé polemiky, kterými se stejně ve finále nic nevyřeší Wink

Faktem je, že takto pojatá lukostřelba je zábavná, zejména pak pro střelce, kteří stojí spíše na začátku, protože z malé vzdálenosti a pod tíhou časových limitů se mohou často spíše přiblížit jinak objektivně lepším střelcům, protože zde mnohem větší měrou rozhoduje i faktor náhody. Někteří od toho ale čekají něco jiného a na takovéhle akce prostě nejezdí. Je to jejich volba a je to tak v pořádku.

Soutěž ve Velharticích jsme jinak neignorovali z hlediska Lukostřelecké ligy, naopak jsme S.E.B.U. nabízeli i možnost zapůjčení kompletního vybavení na všechny tři ligové disciplíny, akci jsme propagovali na stránkách Lukostřelce a nijak jsme ji nezatracovali ani nezatracujeme.

Jak zde nejčastěji opakuje zejména Griffin - pokud si někdo dá tu práci, že pro ostatní zorganizuje soutěž, buďme za to rádi a podpořme jej v tomto úsilí, protože pokud po každé akci zůstane jen halda prudičů, nikdo žádné soutěže dělat nebude a můžeme si střílet maximálně doma na zahrádce.

Takže já jsem rád, že S.E.B.U. znovu udělalo akci pro veřejnost a ne jen pro své členy a rád jim (stejně jako komukoli jinému) nabídnu pomoc Asociace až již v propagaci nebo třeba materiálním zajištěním pro pořádání Ligy a myslím, že každá podobná soutěž si své lidi najde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

jchocz napsal:
ve Francii ?). Pro mnohé z východu Čech nebo Moravy to bylo prostě mimo normální rádius. Pokud by to měla být akce pro většinu lukostřelců i z ligy a vůbec Čech nebo i Slovenska, co tak někde ve středních nebo východních Čechách ? Hradů a zámků je myslím celkem dost, i tak aby to bylo někde v srdci Čech a pro všechny. Kromě toho snad ani není důvod aby to bylo zrovna na zámku nebo na hradě.

Ten povzdech nad bojkotem a ignorováním pokládám za silně nefér.


a zas Ti muím oponovať. Dnes mám asi zlý deň čičo. Z niektorých úst lukostrelec.cz som počul i ja že na SEBU neide, ale nebudem na nikoho ukazovať, je to ich vec. Ďalej, to že sa to organizovalo vo Velharticiach nikomu nehralo proti. Prišiel kto chcel. Kukaj na I. Nagya a J. Mareka zo Slovenska. klobúk dole, i keď večer pred prespali u mňa v Prahe ale prišli. S jedným súhlasím , nemusí to byť zrovna na hrade, ale zas tomu dáva plus fíling. Kde urobíš streľbu z hradieb? Very Happy. Dnes už rýpať nebudem Wink
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

kukn napsal:
Jediné, co mě mrzí, je (aspoň jak to vnímám já, protože to na předchozích ročnících nikdy nebylo) bojkot soutěže ze strany mnoha lukostřelců z Ligy a lukostřelce.cz celkově. Těšil jsem se na známé tváře, ale hodně jich chybělo. Škoda.


Nevím, že by někdo tuto akci bojkotoval a vůbec ne lukostrelec.cz. Myslím, že organizovat tyto akce tak daleko je prostě ten problém (příště ve Francii ?). Pro mnohé z východu Čech nebo Moravy to bylo prostě mimo normální rádius. Pokud by to měla být akce pro většinu lukostřelců i z ligy a vůbec Čech nebo i Slovenska, co tak někde ve středních nebo východních Čechách ? Hradů a zámků je myslím celkem dost, i tak aby to bylo někde v srdci Čech a pro všechny. Kromě toho snad ani není důvod aby to bylo zrovna na zámku nebo na hradě.

Ten povzdech nad bojkotem a ignorováním pokládám za silně nefér.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kukn
Nováček
Nováček


Registrace: 18.3. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

Za sebe bych z pozice rozhodíčho chtěl poděkovat organizátorům za naprosto bezproblémový a nestresový průběh, přehlednost a pěkné prostředí (a nejlepší prohlídku hradu, kterou jsem kdy zažil). Od začátku až do konce paráda Smile

Děkuji také všem střelcům-účastníkům: žádné nadávky, žádná zlost, ale pohoda, přátelská nálada a sportovní chování.

Co se zničených šípů týče, tak u mě na stanovišti (kolečka) bylo z cca 450 vystřelených šípů 1 zničený, 2-3 poškozené a 1 ztracený, pokud si dobře pamatuju. To je myslím dobré skóre Smile

Jediné, co mě mrzí, je (aspoň jak to vnímám já, protože to na předchozích ročnících nikdy nebylo) bojkot soutěže ze strany mnoha lukostřelců z Ligy a lukostřelce.cz celkově. Těšil jsem se na známé tváře, ale hodně jich chybělo. Škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

dobre tak ja stebou súhlasím Laughing , ale by som mohol naraziť aj na kritiku Zelího, pretože ak sa pozrieš na výsledky trebárs na strelbu z hradeb kde bola naj vzdialenosť cca 50 m tak sa môžeme nad tým zamyslieť. konec koncom aj organizátori nám vytkly priemernú úspešnosť strelby, čím plne súhlasím. ja som sa neviem kedy tak fasa pobavil pri lukostrelbe ale som si vedomý môjho slabého výkonu Embarassed
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
tak to JA nesúhlasím s Tebou, pretože vidíš tu nejakú narážku na Zelího??? skús Shocked komu som to písal a koho tam uvádzam. Ja ho poznám tiež a viem že robia súťaže Wink


Hups, to jsem asi pochopil špatně já. Já myslel, že narážíš na tu kritiku od Zelího. Samozřejmě, že jsem si všimnul, že to je u vzkazu od Leontýny. Nic, takže v pohodě. Vlastně tedy můžeme i navzájem souhlasit, nebo ne (aby to vyznělo trochu optimisticky...) ?
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 12:57 pm    Předmět: Citovat

jchocz napsal:
reddie napsal:
...... ľudia sa vždy budú sťažovať a hlavne tí čo ešte nič neorganizovali Wink


Tak v tomto s Tebou nesouhlasím zcela zásadně, protože Zelí s kamarády náhodou organizuje soutěže, které jsou jedny z nejlepších, které znám. To by sedělo u někoho jiného ale ne u Zelího !!!


tak to JA nesúhlasím s Tebou, pretože vidíš tu nejakú narážku na Zelího??? skús Shocked komu som to písal a koho tam uvádzam. Ja ho poznám tiež a viem že robia súťaže Wink
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 12:39 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
...... ľudia sa vždy budú sťažovať a hlavne tí čo ešte nič neorganizovali Wink


Tak v tomto s Tebou nesouhlasím zcela zásadně, protože Zelí s kamarády náhodou organizuje soutěže, které jsou jedny z nejlepších, které znám. To by sedělo u někoho jiného ale ne u Zelího !!!
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 12:30 pm    Předmět: Citovat

Leontyna napsal:
předchozích mistrovství si lidé na dálky dost stěžovali, tak jsme je sem nedávali... Laughing


...... ľudia sa vždy budú sťažovať a hlavne tí čo ešte nič neorganizovali Wink
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Přece jen trochu kritiky. Na akci která se jmenuje Mistrovství by opravdu mělo bejt několik aspoň trochu dálkovejch disciplín. Z jedenácti byla jen jedna na větší dálku než 25 m (přibližně). Člověk kterej jede na Mistrovství prostě musí aspoň zkusit trefit něco na 50 nebo i víc metrů. Na tom jsme se shodli s více střelci.

Naprosto s tebou souhlasím Smile Chtěli jsme dole na louce před stanovým městečkem dát jednu dálku, ale nakonec jsme to zavrhli. Na Křivoklátě a předchozích mistrovství si lidé na dálky dost stěžovali, tak jsme je sem nedávali. Pokud to umožní prostory pro příští rok, není problém je zařadit. Laughing
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Školník
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Žloukovice

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem. Dobře připravená akce, vše probíhalo plynule, škoda jen menší účasti a tím i konkurence než by si zasluhovala soutěž hodna Mistrovství ČR v bojové a lovecké lukostřelbě. Časové limity na jednotlivé disciplíny vhodně nastaveny, ani příliš dlouhé nebo naopak krátké. Velmi pěkné prostředí v němž se soutěž nacházela. Nakonec i to počasí celkem vyšlo. S pozdravem Školník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 11:26 pm    Předmět: Citovat

Organizace obecně klapala dobře. Vzhledem k tomu, že bylo málo lidí, tak se vše stihlo dřív než bylo psáno v programu.
Disciplíny byly otevřené všechny najednou, takže občas se rozhodčí i nudili.
Dopadové plochy (králíci, kolečka, střelba z hradeb) v rámci možností (je to hrad na skále) byly zvoleny dobře.
Propustná síť byla jen jedna, ale za ní prkenná ohrada, takže dobrý. Jinak všude jinde byly za terči dostatečně velké pěnové panely. Řekl bych, že úmrtnost šípů nebyla větší než jinde.
Jídlo v pohodě, na hradě stánek(klobásy, špízy) a v obci 2 hospody.
Tábor na krásným místě pod hradem u říčky Ostružné, k dispozici vařič, voda, čaj, kafe, vohniště.
Záchodů mohlo bejt víc, ale to mě zas tak netrápí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 10:54 pm    Předmět: Citovat

Jenom pro dokreslení - kolik disciplín bylo současně otevřených, jak vypadalo jištění (sítě, dopadové plochy, apod. - po Křivoklátu byly obavy, že to bude opět pohřebiště šípů), zázemí soutěže (jídlo, stany, WC atd.) a organizace obecně (prezentace, IT, vyhlašování výsledků)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

Griffin už podal téměř vyčerpávající hlášení, přidávám jen pár vlastních dojmů.
Všeobecně to byla hodně příjemná akce. Prostředí hradu má prostě svoje kouzlo. Pěkně postavený disciplíny, sympatický rozhodčí a dobrá parta jak v táboře, tak v hospodě.
Jen ty časový limity, to mě deptá. Jak u mě stojí člověk se stopkama, jsem ztracen. Ale to je zkrátka můj problém, byl jsem tam dobrovolně.
Přece jen trochu kritiky. Na akci která se jmenuje Mistrovství by opravdu mělo bejt několik aspoň trochu dálkovejch disciplín. Z jedenácti byla jen jedna na větší dálku než 25 m (přibližně). Člověk kterej jede na Mistrovství prostě musí aspoň zkusit trefit něco na 50 nebo i víc metrů. Na tom jsme se shodli s více střelci.
A abych nezapomněl - hromadné salvy všech střelců z hradeb, to je silnej zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
..."aby tam Zelí a Griffin nic nenastříleli" a to se očividně podařilo Very Happy


Jo, jo, ..já jsem to teda taky dodržel a pro velký nával jsem terčovku vzdal a do rychlostřelby se mi už pak taky nechtělo..tu jsem prokecal u stánku s klobásami, teda klobásu jsem jedl a kecal se známými.. . Ale mě letos rychlostřelba stejně nejde.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 9:58 pm    Předmět: Citovat

Leontýna: Teď už jo ... ráno mi nějak blba poštovní schránka a maily se mi do ní nahrnuly až teď večer ... asi zase něco vrtali na serveru.

Zelí: No vidíš, alespoň máš antiosobák Wink Jestli se nepletu, tak jsme se domlouvali nějak v tom duchu "aby tam Zelí a Griffin nic nenastříleli" a to se očividně podařilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 9:41 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Zeptám se - byla tedy nakonec ta Lukostřelecká liga v podobě, jak jsme se o ní bavili, nebo nebyla vůbec?


Posílala jsem ti ráno email, doufám, že došel Question
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Zeptám se - byla tedy nakonec ta Lukostřelecká liga v podobě, jak jsme se o ní bavili, nebo nebyla vůbec?

Nevím v jaké podobě měla být, ale nakonec se v neděli střílely dvě disciplíny - terčovka a rychlostřelba. Jak se potom ukázalo, pro mě by bylo lepší, kdyby to nebylo. V terčovce jsem spáchal nejhorší nástřel za posledních několik let. Když jsem to pak probíral s Kozákama, tak jsme usoudili, že jsme asi pili votrávenej rum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

Zeptám se - byla tedy nakonec ta Lukostřelecká liga v podobě, jak jsme se o ní bavili, nebo nebyla vůbec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 1:56 pm    Předmět: Velký dík Citovat

Já děkuji všem soutěžícím. Vaše příspěvky mě hřejí u srdce a věřím, že i ostatní organizátory a rozhodčí. Oficiální vysledky už si hledají cestičku na náš web. Buďte prosím trpěliví. Wink
Těším se na viděnou na některé z letních či podzimních soutěží.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 12:26 pm    Předmět: Citovat

pekne,no uz som zvedavy na tie vysledky
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Darin
Nováček
Nováček


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 12:25 pm    Předmět: Citovat

Chtěl bych tímto pochválit Leontýnu, Milana a Dana za skvělou organizaci Mistrovství, dle mého názoru asi nejlepší za historii soutěže. thumbright

Všechno fungovalo, tak jak mělo a nezaregistroval jsem, že by někde byl nějaký větší zmatek. Akorát škoda, že bylo tak málo soutěžících - myslím si, že by v pohodě odstřílelo dvakrát tolik lukostřelců.

(Jinak, já tam byl jako rozhodčí u mé oblíbené disciplíny, králíky. Co lepšího si přát než posílat rozkošná chlupatá stvořeníčka na brutální smrt? Twisted Evil)
_________________
Philip Prentis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 12:00 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
...cim si strielal na vo velharticiach? nemal si LB? nemal si byt HL Question


Překvapil jsem (i sám sebe) a vzal jsem si Griffinčin jezdecký luk (asyřan od Grozera), takže jsem byl ve správné kategorii. Přečetl jsem si předem pravidla a zjistil, že jsou to většinou krátké vzdálenosti a můj LB je dělaný na větší dálky, krátké se mi s ním střílí špatně, protože to moc přestřeluju...Tak proto.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 10:40 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
- deště nakonec byly ale jen částečně, my (Griffin, Vlk, Malej Griffin) jsme odstříleli v sobotu za sucha, v neděli ani nekáplo. Někteří v sobotu dostříleli asi za deště, pršelo nakonec cca od 15-18.00.

.


-heh, mi sme tam prisli cca. 11.00 a zacali strielat okolo 12.00. troska sme zmokli pocas sutaze ale bola to sranda. viac sme zmokli v hospode Laughing

-na moninec sa tesim na trlb, bude zabava, aspon pre mna. cim si strielal na vo velharticiach? nemal si LB? nemal si byt HL Question

- Imrich Nagy 3. miesto
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 12:28 am    Předmět: Citovat

Telegraficky a "na přeskáčku" pár dojmů a informací z Velhartic:

- dva dny před konáním hlásili meteorologové katastrofické deště, ještě v pátek strašili záplavovými dešti, bořkami apod. Bylo to znát na počtu lidí, kteří dojeli - odhaduju cca kolem 60.
- deště nakonec byly ale jen částečně, my (Griffin, Vlk, Malej Griffin) jsme odstříleli v sobotu za sucha, v neděli ani nekáplo. Někteří v sobotu dostříleli asi za deště, pršelo nakonec cca od 15-18.00. Ach ty předpovědi!! Rolling Eyes
- bylo fajn, že někteří to pojali (stejně jako Griffini) jako rodinný výlet a dojeli a stříleli i s dětmi. Dětská kategorie měla asi 10 účastníků ale byla a docela si zazávodili. Děti střílely sólo i kombat a evidentně je to bavilo. Malej Griffin skončil na 2. místě a odmítal si sundat medaili ještě u benzinové pumpy.
- discipliny (kromě jedné) byly umístěny na hradě, a v hradním příkopu, nikde se nic nekumulovalo, dalo se to "proběhnout" celkem rychle, asi i kdyby byla obvyklá stovka účastníků, tak se to rozložilo. Koukli jsme, jestli není někde fronta, když tam bylo pár lidí, šli jsme jinam, kde bylo volno.
- časové limity jsou neúprosné a stály mě hodně bodů a podle výsledků nejen mě. Extrémní případ byla pro mne lovecká terčovka, kde než mi došlo, že nemusím "vyplácat" všechny šípy ale střílet pěkně v klidu a reději jít po kvalitě než kvantitě, tak jsem už měl 12 zvířat za sebou a před sebou jen 4. I přesto si myslím, že byla hezká, je vidět, že i ze 2D terčů se dá udělat prima velice zábavná "lovecká terčovka". Jenom ten čas..ten čas..
- střelba z hradeb se teda fakt asi natrénovat nedá
- kolečka a králíci jsou mrňavý potvory
- K výsledkům: nerad bych něco zkomolil, tak se vyjádřím jen ke kategorii tradiční luk: 1. Griffin, 2. Seifgard (asi jediný střílel primitivním lukem Embarassed - longbow, selfbow - tuším jasan, vyhrál s ním rychlostřelbu 11/11!!! notworthy) 3. Immre Nagy (doufám, že jsem nezkomolil jméno, pokud ano, tak se moc omlouvám)
Celkově nás moc v TL nebylo, tak odhadem 12.
- Srdečně blahopřeju Legolasovi - teď nevím jestli střílel dřevěnými šípy v kategorii HL nebo dural/carbon v kategorii sportovní luk. V každém případě svoji kategorii vyhrál a získal titul.
- Na další výsledky si budete muset počkat do oficiálních výsledků, nebo až si prohlédnu fotky, které jsme udělali při vyhlášení. Very Happy Nebo to sem někdo doplní, kdo si pamatuje další kategorie.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 11:43 pm    Předmět: Citovat

Re Reddie: díky moc a ahoj příští týden na Monínci - koukal jsem, že střílíme oba stejnou kategorii. Zkusím potrénovat pro změnu s TRLB. Je na to ještě celý týden Very Happy .
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.