Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lukohrátky 2009
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

Stanoviště byla 3. Šel jsi po jednom výstřelu vpřed a po dosažení nejblížšího stanoviště k terči zase couval.

Nám se na králicích jeden šíp taky odrazil a namířil si to na střelkyni samu.
Možná by mohli být dál. Střílí na to i děti a u jejich slabších lučíků je pravděpodobnost odrazu vyšší.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

A jeste jen mala zkusenost ohledne bezpecnosti, pri stelbe na kraliky se jeden muj sip odrazil dost razantne v ostrem uhlu a letel primo na hlavu jednoho prihlizejiciho z nasi skupiny, nic prijemneho a sip letel dost zprudka (ze 40lb luku, 11/32 sipy bez 3D HROTU). Sipy se odrazely i ostatnim, ale ja trefil u blizkeho kralika presne rozhrani tela a lemu. Chelo by to priste zonu, kde ma stat skupina a take, aby byla posunuta o 90 stupnu jako to bylo posledne na Mistrovsti.

Take mne pripadalo ze popis discilin neni konzistenti, napr 5 sipu na 3 stanoviste Serifa. Mozna tech stanovist bylo 5 a my je prehledly ? Ten Serif chce urcite upresnit.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 8:50 pm    Předmět: Citovat

Griffinka napsal:
SanDuro napsal:


Griffinko, prijd zas mezi nas jak telo a duch dovoli ....

San


Druhý pokus o odpověď: Vynasnažím se, už se na vás všechny moc těším.
No,doufám ,že na Licoměrsko nastupuješ s tím právým lukem a samo dřev šajpy !!! 48 je nejvíc ! Držím palce .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 5:56 pm    Předmět: Citovat

no ja este raz davam klobuk dole pred organizatormi, predchvilou som to urobil o rok neskor Embarassed , som nejak off
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sfings
Nováček
Nováček


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: moravááá

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 5:47 pm    Předmět: Citovat

..tak jak vidím..všichni byli mooooc rádi,že jsem vám tam přivezla pár poláků do konkurence.. angel13 ..že..?
Tak tady pár fotek..
http://chinshin.rajce.idnes.cz/Lukohratky_8-10.5_2009/
A všem samo díky za super akci..a hlavně našemu nej patronovi naší nej grupy!!
cat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drobcek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 365
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 4:45 pm    Předmět: Citovat

Ja bych jeste chtel organizatorum podekovat za uzasny nejen sobotni program, ale taky za patecni koncert kapely multiinstrumentalband,
pac to byl pro nektere z nas opravdu ale opravdu hodne zajimavy zazitek Laughing Laughing Laughing obzlvaste Itazipova vlozka indianskych pisni Very Happy
_________________
...cvič se v rytířství a uč se umění,
které tě ozdobí a v boji čestně poslouží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 3:47 pm    Předmět: Citovat

Ja zas dekuji organizatorum.

A opravdu i clenum me skupiny.

Pri turnaji jsem prisel na to jak se sportovni lukostrelba lisi od te tradicni.

Neni to ani vybavenim ani oblecenim. Je to o tom ze se sejde parta lidi a tri dny se kralovsky bavi a je u toho desna sranda.
Ta sranda jak videt muze mit vysoky motivacni charakter a jak Polaci tak Slovaci dokazali ze lukostrelba je jen jedna a ze strileni z tradicniho luku neni omluva k tomu aby se clovek netrefoval do terce. Smile

Jeste jsem zapomnel na Mysu, ale to je takovy pomyleny renesancni svetoobcan asi jak ja.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Poutnik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 187
Bydliště: Všude a nikde, jinak prozatim Kladno

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 3:02 pm    Předmět: Citovat

I ja dekuji za pekne proziti Lukohratek. Letos jsem si po dlouhe dobe zastrilel a bylo to moc fajn.

Jinak bych jeste rad podekoval sve skupince, ktere jsem delal patrona. Byla moc fajn a dekuji jim, ze to se mnou vydrzeli :c) Tak snad zase pristi rok :c)
_________________
HŇ, HŇ, HŇ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Školník
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Žloukovice

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

Všem zúčastněným a zvláště pak pořadatelům děkujeme za krásně prožité tři májové dny.
Kačka a Míla(Školník).

Pár foteček na : http://milaru.rajce.net/LK_2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luna
Nováček
Nováček


Registrace: 20.6. 2006
Příspěvky: 31
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 2:04 pm    Předmět: Citovat

Také bych se ráda připojila k dlouhé řadě naprosto spokojených lidiček Smile bylo to úúúúžasné a nezapomenutelné a všichni jste neskutečně báječní Big Ups zvláštní poděkování Vlaštovce za pohodové vedení naší skupinky a péči o nás In Love a ten samí dík Barsiné za dokonalou podporu při 3D, kde díky jejím výhružným pohledům a přesným instrukcím jsem se občas i trefila Laughing
Děkuju moc !
_________________
Luna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 1:28 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Nebudu se opakovat, bavil jsem se kralovsky, hlavne NASA GRUPA.


Legolas a Barsiné zdraví z brna.Turnaj opět perfektní, atmosféra opět perfektní a organizátorům velký dík za přípravu a organizaci, ste špica.

Patron san duro je nejlepčí Very Happy vybičoval náš tým k vynikajícím výkonům(kromě mě Sad ), loni sme vyhráli Bowyard, tak letos chtěl v tom vítězném týmovém tažení pokračovat......ovšem polští chlapci tomu pomohli, jsou fakt výborní a navíc se eště furt usmívají.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivar
Nováček
Nováček


Registrace: 16.5. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Przecieszyn, Polsko

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Witajcie! Very Happy
Dzięki wielkie organizatorom za perfekcyjnie przygotowane i przeprowadzone zawody... i wszystkim za kolejną możliwość postrzelania w tak miłym gronie łuczników i łuczniczek Very Happy
Pierwsze, co zrobiłem jak zobaczyłem wyniki to pożałowałem, że nie wykorzystałem DK na kółeczkach i nie wyprzedziłem Mysy... ale jak do mnie dotarło, że on też z DK nie korzystał to ogromnie się ucieszyłem... przynajmniej było fair-play, wygrał zasłużenie... i może dzięki temu nie skreśli wszystkich Polaków, którzy się zgłosili na Vsetice Wink
Hmm... ja w ciągu tych trzech dni (fajnie, że Lukohratky były podzielone na piątek i sobotę - strzelało się dużo spokojniej) też eksperymentowałem z tym, jaki wpływ na celność mają wszelkiej maści trunki (tego nie tłumaczcie bo forum czytają też dzieci! Very Happy )
Zwłaszcza w piątek... kiedy udało mi się zgubić w lesie w trakcie jednej konkurencji... i to wcale nie dlatego, że trasa była źle oznaczona... Very Happy ...jednym słowem - medovine macie cudooooowną, a w połączeniu z piwem... rewelacja... a jak się później strzela Very Happy Very Happy
Pewnie znacie takie stare, chińskie przysłowie - "Z alkoholem jeszcze nikt nie wygrał... tylko Polakom kilka razy udało się zremisować" Very Happy Very Happy Very Happy
...tak więc...
NASZA GRUPA!!!
...dzięki San... a w przyszłym roku od razu nas wpisuj na swoją kartkę, nawet nikogo nie pytaj Very Happy
Pozdrowienia z Polski! ...i do następnego! Very Happy
_________________
"Łucznik wart jest jedynie tyle ile jest warta jego zapasowa cięciwa" - przysłowie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

Já jsem se pro letošek rozhodl ani jednu kartu nevyužít.

Pokud by byla opravná karta, mohlo by to zkomplikovat hladký průběh takových disciplíny jako třeba střelba na postupující šik, lovecká stezka nebo třeba roving (ty dvě sice letos nebyly ale můžou být v dalším ročníku)
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffinka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 11:53 am    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:


Griffinko, prijd zas mezi nas jak telo a duch dovoli ....

San


Druhý pokus o odpověď: Vynasnažím se, už se na vás všechny moc těším.
_________________
Griffinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 11:49 am    Předmět: opravný pokus Citovat

Aby se to nekomplikovalo, opravný pokus by mohl být místo divoké karty. Stejně jsem si těch 50 bodů nezasloužil - na té postupce bych to v reálu nedal ani náhodou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

jarenka napsal:

A nemohla bych těchto karet mít dle počtu disciplín?Já mám pocit,že příště by to bylo lepší,úplně po každé disciplíně.Ha ha. Embarassed Laughing


Jařenko, Jařenko, spíše musíme zmírnit tempo u těch pinďuláků jak jsme je do sebe šoupaly... Do jedné nožky, do druhé nožky a nakonec jak řekl Leon byla z toho stonožka. Pak se nám bude střílet lépe.

Nevím, ale už z těch žolíků a divokých karet jsem byl mimo a ani jedno jsem nepoužil. Myslím, že ty opravné pokusy to ještě komplikují. Nějak mi nefungoval mozek a z toho bych byl ještě více mimo. Alkoholické nápoje ničí buňky mozku (nebo žádné již nemám ?)...
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffinka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Nebudu se opakovat, bavil jsem se kralovsky, hlavne NASA GRUPA. Sve organizacni pripominky jsem vrhnul u ohne pod rouskou slivovice a byla v podstate jen jedna.

Jeste jednou moc dik.

P.S. Malemu smradovi griffinovi dluzim kombat. Odcinim na nejblizsi akci a kaju se .

Griffinko, prijd zas mezi nas jak telo a duch dovoli ....

San

_________________
Griffinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 9:58 am    Předmět: Citovat

Já také moc a moc děkuji!!!Bylo to super!!Ukočírovat takovou bandu loupežníků chce pořádnou odvahu, a tu vy teda máte!!!
Re Buky:
Návrh: co zavést "opravnou kartu"? Střelec by mohl jednu disciplínu opakovat a počítalo by se skóre opravného pokusu.

A nemohla bych těchto karet mít dle počtu disciplín?Já mám pocit,že příště by to bylo lepší,úplně po každé disciplíně.Ha ha. Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 2:48 am    Předmět: Citovat

Nebudu se opakovat, bavil jsem se kralovsky, hlavne NASA GRUPA. Sve organizacni pripominky jsem vrhnul u ohne pod rouskou slivovice a byla v podstate jen jedna.

Jeste jednou moc dik.

P.S. Malemu smradovi griffinovi dluzim kombat. Odcinim na nejblizsi akci a kaju se .

Griffinko, prijd zas mezi nas jak telo a duch dovoli ....

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 12:49 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Co takhle se naučit střílet, nebo si pořídit pořádný luk do 48 palců?? Laughing


a) je správně thumbleft
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Silverwolf
Nováček
Nováček


Registrace: 12.5. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 11:55 pm    Předmět: Citovat

K dlhému radu ďakovačov sa pripájam aj ja s Vellinkou. Môj pohľad na LUKOHRÁTKY nájdete na mojej stránke.

Ešte pridám 3Déčko a bude to hotovo.
_________________
... aj vlci sú len ľudia ...
www.vlcik.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 11:35 pm    Předmět: Citovat

Složte se Arnimu. Já ho na Slovensko odvezu.

Griffine, ty furt špekuluješ jak se zbavit soupeřů. Co takhle se naučit střílet, nebo si pořídit pořádný luk do 48 palců?? Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 11:23 pm    Předmět: Citovat

gawain napsal:
Ja sefujem sam sebe king ,, takze smola, urcite pridem a privediem DALSICH evil4


No a je to tady!!! Tak teda přijeď, my se to tady zatím pokusíme naučit. Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 11:13 pm    Předmět: Citovat

Re Bambulka a MG: Je to tak a už bych se s tím netrápil. Malej Griffin říkal "V poho." Rolling Eyes

Re Bambulka - termín: To byl teda nápad, takhle to zveřejnit, teď si Gawain s Rosomákem vezmou dovolenou! Ach jo.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gawain
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 580
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 11:03 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
gawain napsal:
Buduci rok sa urcite uvidime a prideme v hojnejsom pocte Razz


To jo, ale ty, ty zůstaň doma ... angry4 Nemáš nějaké služby v práci nebo něco..abychom podle toho mohli vybrat vhodný termín?

gawain napsal:
V septembri s najvassou pravdepodobnostou budeme robit turnaj my, tak dam vediet ak to bude na isto. Very Happy


To by bylo dobře, složíme se Mýšovi na cestu!!!! Idea


Ach jo, ta mezinárodní účast, ta mezinárodní účast...


Ja sefujem sam sebe king ,, takze smola, urcite pridem a privediem DALSICH evil4
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 9:45 pm    Předmět: Leon Citovat

Tak to nemělo vadu!!! Díky Cool
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 9:13 pm    Předmět: Citovat

Jerry napsal:
Akorád mě docela štve ta zmizelá Janiny kamera.


Bohužel jsme jí ve věcem nenašli....
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 9:10 pm    Předmět: Citovat

Pochopitelně se také připujuji ke gratulaci za skvělé zavody .


Akorád mě docela štve ta zmizelá Janiny kamera.
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:

K tomu 18. místu: no právě, už teď se pyšně nafouknul a vypadá to, že sekne s lukostřelbou, dokud je na vrcholu... Very Happy


Moc mne tato chyba mrzí, ale napadlo mne to náhodou až včera večer. Ani když jsem psala výsledky mi to nedošlo, kdyby jo tak bych to přehodila. I já se moc omlouvám a jako máma chápu, že to pro to dítě musí být strašné zklamání a vysvětlit mu to je pořádně těžké.
Rozhodně nám, ale tato nešťastná věcička zase ukázala, že pořád máme ještě mezery, takže příští rok bude rovnou v přihlášce zaškrtávací políčko na kategorii dětí a do Toxophilla donutíme Lucínka udělat nějakého hlídače věku, aby nám to už neuteklo.

Malý Griffine - Porazit 4 další kluky je sice dobrý, ale porazit 20 dospěláků je naprostá bomba, myslím, že na tebe můžou být rodiče pořádně pyšní.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 7:30 pm    Předmět: Citovat

Termín už je stanovený teď - příští rok se uvidíme 14.-16.5.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.