Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Loveké hroty
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 2:35 pm    Předmět: Citovat

No ono to prakticky ani skouset nemusis, kdyz na snusku agresivnich spoluobcanu vytahnes devitku tak krasne utikaji. Abebe Bikila byl amater.

Mam s tim uz skoro bohate zkusenosti, a to byla raze 6,35

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 2:15 pm    Předmět: Citovat

No ta neregistrace(i s rizikem koupě debilem) je mi jasná, to zpracování co jsem viděl perfekt, cena vzhledem k absenci poplatků spojených se zbrojákem dobrá (jinak by za ty prachy byla pistole stavu velmi dobrá)
váha pokud se pominou recykláty taky dobrá.....
To praktický použití co ví zatím nikdo nezkusil-to bych při úrovni našich soudů apod nechtěl snad ani vidět Very Happy ale jak se řikalo na divokym západě je lepší bejt souzenej dvanácti než nesenej šesti....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 1:55 pm    Předmět: Citovat

Red arrows napsal:
Dřevo je sesychající se, kroutivá, nehomogenně narostlá, hydroskopická, lámavá nesmyslovina náročnější na zpracování než 90% moderních materiálů s nerovnoměrným rozložením všeho-od pevnosti v tahu, tlaku ohybu až po váhu.
Zase z druhý strany je to
hezký(teda jak pro koho já třeba nadšení ze dřeva nesdílím)
levný(pokud tedy nechcete něco exotickýho)

Takže tak nějak mnoho úspěchů, já bych do toho nešel Shocked
Já mám nekonečnou zásobu když mám 2 šípy. už jsem dal s jedním pár tisíc ran(teda s nějakym tim přelepením letek) ale chce to teda větší terčovnici a chodit pro něj po každý ráně(což mi prospívá, protože jinak jsem línej jako to prase).
Kouká že Alwi se nadchl přebíjením nábojů.....dokud se to nezprasí nějakou nepozorností tak je to fajn, když se to zprasí je to Krchov.....

Ked som zacinal s tradicnou lukostrelbou moje sipy boli karbonove..teraz visia na stene a raz za pol roka z nich zotriem prach a to je vsetko..to je ich osud odvtedy,odkedy si robim sipy do lukov drevene..zatial som nepostrehol ziadne znamky krutenia,a podobne vecicky,sustrel s nimi taky ako s karbonami..tela sipov su osetrene lakom,nieje dôvod,aby sa z nich stali spongie..z tohto poznania som prisiel na myslienku urobit to iste pre kusu..drevo tela sipu je este pevnejsie,ovela tvrdsie ako pri sipoch do lukov..farbene,lakovane..neviem aky dam nimi sustrel do vzdialenosti od 30 do 50 metrov,to este neviem,na jednych mam nalepene letky rovno,teraz idem robit zopar dalsich kusov,tam ich nalepim do uhla,aby som mal potom moznost porovnat sustrely..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 1:51 pm    Předmět: Citovat

Protoze je to normalni plne funkcni cool devitka , s moderni hlavnovinou, a schovas to do dlane a vazi to nula cela prt.

Kdyz nabehne parta spoluobcanu, pustis tam broky a kdyz tam nekdo zbude se zeptas jestli ma zajem videt jake dela 9mm ogival diry.

Neregistrovane, spolehlive, prodejne bez zbrojaku od 18 let, co vic muzes chtit, v americe ti prodaji zbran az od 21.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 1:30 pm    Předmět: Citovat

Ono většinou to nepřizabije toho správnýho ale někoho vedle na sousednim stanovišti protože se to rozlítne do stran Very Happy
Svojí .58 jsem taky ládoval ručně, no a jsem tady..jenže černym prachem.Kdežto ty pistolový bezdýmný potvory, to je jinej maglajs a tlyky jako prase Shocked
Já znám opačnej příběh-jak tady jeden člobrďa přebíjel, pozapoměl do pár nábojů dát prach-což se prostě asi stane, v tom rachotu na střelnici nebylo slyšet že by to byl nějaký divný zvuk.No a když vystřelil podruhý z SW bylo rázem kilo starýho železa.Protože zápalka prvního náboje jak zjistili vytlačila střelu do hlavně kde zůstala vězet a potkala se s tou z druhýho....naštěstí u revolverů ty kusy lítaj nahoru Very Happy

Ty hele Vy s těma deringerama od GG jste jak tak sleduju na netu docela fanoušci značky a furt se množíte.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 1:20 pm    Předmět: Citovat

Kdyz si delas naboje a nedavas pozor si VUL a kdyz to exploduje genofond se vylepsi.

Ja laduji svuj derringer rucne a uz v tom mam docela praxi.

Kdyz te netrefim tak te na tri metry upalim. ¨

Spodni hlaven 4mm broky, vrchni hlaven 9 mm ogival.

S dedeckm jsem prebijel brokove kdyz mi bylo deset.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 1:00 pm    Předmět: Citovat

To ne, ale net je docela plnej rychlorozborek zbraní po spapání přebitýho náboje s nějakou chybkou(vzláště starší typy ráží mívají nábojnice do kterých se vejde daleko víc než naximální navážka), stačí se trochu zamyslet, nedávat pozor a je to tady.Stejně jako když se vyrobí náboj bez prachu,poplýst typy a podobný laskominy.Čumim vždycky na kamaráda, jak se s tim mazlí(ze střelce se stal malofabrikantem protože ho to baví) a já teda nějaký zalíbení nenalézám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 12:54 pm    Předmět: Citovat

Jinak když už ty nábojové lovecké hroty tady někdo sem dal. Jak to funguje že ten šíp neodletí x metrů od zvěře daleko? Tuhle prasečinu stejně můžou vymyslet jen amíci.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 12:42 pm    Předmět: Citovat

tak pokud není náboj založen v komoře a exploduje, je horší nábojnice, než samotný náboj, takže pokud nepřebíjíš náboj v kovové trubce, maximálně ti to udělá jizvu do nábojnice...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 12:37 pm    Předmět: Citovat

Dřevo je sesychající se, kroutivá, nehomogenně narostlá, hydroskopická, lámavá nesmyslovina náročnější na zpracování než 90% moderních materiálů s nerovnoměrným rozložením všeho-od pevnosti v tahu, tlaku ohybu až po váhu.
Zase z druhý strany je to
hezký(teda jak pro koho já třeba nadšení ze dřeva nesdílím)
levný(pokud tedy nechcete něco exotickýho)

Takže tak nějak mnoho úspěchů, já bych do toho nešel Shocked
Já mám nekonečnou zásobu když mám 2 šípy. už jsem dal s jedním pár tisíc ran(teda s nějakym tim přelepením letek) ale chce to teda větší terčovnici a chodit pro něj po každý ráně(což mi prospívá, protože jinak jsem línej jako to prase).
Kouká že Alwi se nadchl přebíjením nábojů.....dokud se to nezprasí nějakou nepozorností tak je to fajn, když se to zprasí je to Krchov.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 12:26 pm    Předmět: Citovat

Jasně, ale to chceš střílet z Excalibru? Kde jaká vlhkost či prasklina ti může udělat takovou rotiku.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 12:20 pm    Předmět: Citovat

Drevo samo o sobe je nevycerpatelny zdroj zde vsechno drevo roste 4x rychleji, nez na hrazi trebonskych rybniku ve stredni Americe roste drevo 10x rychleji ,bambus jeste rychleji .......30 cm za den......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 12:04 pm    Předmět: Citovat

To si mi stále nevysvětlil jak to myslíš! Nevyčerpatelný zdroj?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:57 am    Předmět: Citovat

Jeste nedavno jsem mel plne vedro loveckych sipu ....asi plne vedro = 200 sipu tohle jsem vysvetloval memu sverenci a on mel doma nejmene 100 sipu......kemos kolumbijec mi ukazoval nekolik krabicek 357 magnum co mne nenadchlo zeptal jsem se jestli umi prebijet a on prebil patronu pouze kladivkem a to mne zahralo......./krabicka patron =50 kusu/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:54 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Co vás láká na dřevu?

Je to proste drevo..zazrak prirody..natural magic.. Very Happy a drviva cast tohto sipu sa pekne v maticke zemi rozlozi a pohnoji ju,ak ten sip stratim,ci sa cely zaryje do hliny..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:48 am    Předmět: Citovat

miro6446 napsal:
spitamen počkaj s nákupom alebo si pozri ten čo sme vyrobili s bowhunterom123 chce ich vyrábať väčšie množstvo len čo sa oteplí určite budu lacnejšie Very Happy

Neponahlam miro,minimalne do jarneho obdobia nie..nejake lovecaky obetujem na svoju uchylku,naparem ich do vyschnutych stromcekov,plechov a pod.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:41 am    Předmět: Citovat

Co vás láká na dřevu?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:38 am    Předmět: Citovat

spitamen počkaj s nákupom alebo si pozri ten čo sme vyrobili s bowhunterom123 chce ich vyrábať väčšie množstvo len čo sa oteplí určite budu lacnejšie Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:30 am    Předmět: Citovat

Definuj mi nekonečné množství střeliva? Na co ? Pokud vlastníš cca 100 šípů, tak dle mého je to nevyčerpatelné množství. Díky karbonu se si nelámou, neohnou, občas olepíš letku, doplníš inset a je to...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:12 am    Předmět: Citovat

Jedna se mit nekonecne mnozstvi streliva a aby si nikdo nestezoval jak je to drahe .....jako patrony muzete prebijet ja jsem zkousel 9mm patronu prebit jen 5x .....da se prebit az 20x........sip do terce vydrzi az 700 vystrelu......lovecky hrot se necha az 6x narovnat a zabit 6 pasrncu.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:56 am    Předmět: Citovat

Co máš na dřevěných šípech to nepochopím Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:54 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Sipka do kuse muze byt drevena a muze byi vyzbrojena trade point .........

Ja na tie svoje chcem osadit redukciu a potom nasadit srobovaci lovecak..druha moznost je a ta sa mi vidi lepsia je plochy hrot na drevene sipy,cena za kus je 6eur..vaha 140grain..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:50 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:49 am    Předmět: Citovat

Sipka do kuse muze byt drevena a muze byi vyzbrojena trade point .........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 8:48 am    Předmět: Citovat

Jo, jsem jako stopař...z jedný písně
Krhavý oko a divokej vous
Maskován za košík do obchodu vklouz
Je jako stopař on nedá se zmást
Hned větří regál kde vrší se chlast
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 6:56 am    Předmět: Citovat

No tak red je lepší. Já sem je nenašel. Vypadaj dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 11:01 pm    Předmět: Citovat

A už se mám obavu nedělaj.Dobrá zpráva je, že se ale dá sehnat podobnej stromek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 10:58 pm    Předmět: Citovat

jo, to jsou oni Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 10:36 pm    Předmět: Citovat

http://www.midwayusa.com/product/120496/grim-reaper-razorcut-ss-whitetail-special-mechanical-broadhead-100-grain-stainless-steel-pack-of-3

Vlítlo to jen do toho malýho stromku..a spodní čepelka ulítla.Ale jinak dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 6:59 pm    Předmět: Citovat

Já ten hrot najdu, už sem na něj někde koukal ale nevím kde. Zkusím to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  Další
Strana 11 z 23

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.