Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Potlach dne
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
oravec
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 5.2. 2009
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 3:12 pm    Předmět: Citovat

aj ja som presedlal z cesťáku na horský,aj mne chýba rýchlosť cesťáku,po rovine si ideš 50-kou ako nič,na horskom o tom s 2,1 širokými gumami môžem len snívať Laughing ale už ma na bajku dvakrát zrazilo auto (nie moja vina) takže...do tretice všetko dobré...som rád že žijem a budem si chodiť radšej po lese. inak bowhunter : myslíš že keď máš vzadu 11 kolo tak sa nenamakáš? skús ísť napr.cez Branisko.výhoda je akurát v tom že niekedy ideš na prevode kde máš 22 zubov,ide sa ti ľahko tak prepneš na nižší kde je 19 zubov ale už sa ti ide ťažko takže nejaký zúbok medzi tým je na škodu.ale aj tak,to že predajca na bajk napíše 33 prevodov... utópia... keď je na tom vpredu 1-ka a vzadu 11-ka,alebo vpredu 3-ka a vzadu 1-ka tak by som chcel vidieť ako šikmo ide reťaz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 12:52 am    Předmět: Citovat

Heh, šak na horáku sa dá riadne valiť dolu kopcom,ale treba riadnu mašinu ,aby sa nerozpadla toothy7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 10:17 pm    Předmět: Citovat

Tecumseh napsal:
Treba jazdiť po teréne tam Ťa kamion nedostane Laughing

Presne, presedlal som na horský. Chýba mi ale rýchlosť cesťáka. Lietali sme s kamošmi priemerne 35 km/h. Už mám rozum a vidím, že sa na našich cestách nedá.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 8:52 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Kým sa mi narodilo prvé dieťa jazdil som 1000 km mesačne. Pred desiatimi rokmi som to zabalil lebo som nechcel skončiť pod kamiónom.
My tam mame kde jazdit od Hlohovca poza piestany vsade lesy.Tam som to najazdil Smile Ale Ty si bol este vacsi makac Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 2:41 pm    Předmět: Citovat

Teraz už sú bezpilotné lietadlá.Tie majú prehadzovačky -panečku ! Twisted Evil
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 2:38 pm    Předmět: Citovat

Treba sa stať vodičom kamionu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

Treba jazdiť po teréne tam Ťa kamion nedostane Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Kým sa mi narodilo prvé dieťa jazdil som 1000 km mesačne. Pred desiatimi rokmi som to zabalil lebo som nechcel skončiť pod kamiónom.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 10:26 am    Předmět: Citovat

Na SK som mal za moje sportove obdobie zivota 4 horske bicykle,viete v Piestany bicyklove mesto a aj sa tam slusne kradnu a na vsetkych som mal tachometre a dokopy som najazdil cirka 27 800km.Jasne ze to bolo viac rokov.Teraz mi staci auto luk a udica Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 12:18 am    Předmět: Citovat

Very Happy ty voe...velocipédisti .Ja som rád , že nemám defekt a veziem sa Laughing

70 ročný otec mojej kámošky- jazdí na 50 rokov starom velo bez prehadzovačiek a na veľkých kolesách pekne aj do kopca 10km tam aj naspäť bez problémov ... a strieľa aj lukom !
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Radas
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 24.2. 2010
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 11:57 pm    Předmět: Citovat

Já mám už třetí rok Shimano nexus osmirychlostní a je to paráda.
Ale řadím gripshitem. Tohle a rapidfire musí být supr. Jde to i pod zatížením?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

Mám v plánu Shimano Alfine 11 speed...Rohloff už je na mě moc těžkej a drahej.
http://www.youtube.com/watch?v=7wuXoD9db04
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

nemyslíš vážne.. pri toľkých prevodoch je škoda na bicykel sadať.. však to sa už ani nenamakáš Shocked Laughing
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 6:28 pm    Předmět: Citovat

Niečo pre cyklistov. Novinka firmy Shimano na budúci rok

_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mangas
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2011
Příspěvky: 188
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 8:17 am    Předmět: Citovat

hej hej, cely ta seria o "barbaroch" je zazivna a nekonformna..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 11:42 pm    Předmět: Citovat

o nič moc neprídete.Kanál mám. Spočiatku som ním bol aj nadšení. Čím vic však do pár vecí v histórii vidím. Tím menej som z toho , ako sú prezentované , spokojný. Skôr naopak.

Naposledy čo stálo celkom za "kuk" bol doku o Vandaloch.Konečne sa na to niekto pozrel"bližšie" a ejhle-dnešný výraz pre neokrôchaného ničiteľa Vandal-je vedle jak ta jedle. Celé to spískala Rímska katolícka cirkev- nakoniec , ako veľa bordelu čo má za nechtami...
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 11:29 pm    Předmět: Citovat

mám i vlastní semafor, ale takovýto kanál taky nemám Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 11:04 pm    Předmět: Citovat

Dík, tak tento kanál tiež nemám.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mangas
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2011
Příspěvky: 188
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 10:17 pm    Předmět: Citovat

trochu od veci a neviem ci do dobreho vlakna, ale Viasat History uz par dni avizuje seriu dokumentov "Indiani". Podla ukazok to vyzera dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2012 2:50 am    Předmět: Citovat

Jas zase neuplne ,kolik je ta marze na kreditovou kartu ani to nehledej i ja mohu brat kredilovou kartu jen staci zvednout telefon a zavolat at mi poslou prihlasku a pak za pouzite kreditove karty platim 3 % z prodeje a kdyz nekdo koupi za 100 $ platim 3 $ z toho za pouzivani jejich karty jasne vse plati zakaznik ......Pokud jako zakaznik pouziva pay-pal tak mi strhavaji asi 11% co plati zakaznik a tak vetsinou jdeme okolo pay-pal co oni strasne nenavidi ,nebot prichazi o penize ,ale treba v obchodovani s Australii nemam jine vychodisko ,nez pres pay-pal ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2012 1:20 am    Předmět: Citovat

Jedna dobrá a jedna blbá, vlastně dvě dobré zprávy z rakouských sámošek. 1) Zboží je stále o 25% levnější, než u nás. 2) Některé sámošky už neberou kreditky.. možná proto, aby necpaly nechutné marže nenažraným bankéřům. Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mangas
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.2. 2011
Příspěvky: 188
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 4:34 pm    Předmět: Citovat

no jo, uz je to tak, Nemcom prve dve svetove vojny nevysli, tak do tretice sa im to predsa len podarilo. A to bez vystrelu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 3:51 pm    Předmět: Citovat

Kibe napsal:
Když se v médiích poprvé objevila zpráva o Ráthovi, tak jsem si zazoufal, co to zase má zůstat očím běžného občana skryto, že musejí udělat takou honosnou kauzu. No tentokrát bych se raději mýlil, protože ona skutečnost, kvůli které toto divadlo sehráli je vskutku nepěkná.

Po tom okázalém předávání Rátha spravedlnosti opustili všichni novináři poslaneckou sněmovnu a hned v dalším jednání poslanci schválili ESM (podle mě nejhorší záležitost od revoluce).
Kdo chce vědět více, tak tady: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EItMh48LUE4
a tady:
http://esm.svobodni.cz/historie.php

Poslední co chybí, aby ESM nabylo platnosti je podpis prezidenta (Klaus naštěstí bude principielně proti, ale poslanecká sněmovna ho může přehlasovat).

Dávám to sem až dnes, protože jsem si o tom chtěl zjistit více, jestli to je opravdu tak zlé jak to vypadá a asi to tak opravdu je. To co nás dělí od takřka zániku ČR pokud ESM přijmeme, je přijetí eura a to jsem si myslel, že záleží hlavně na nás, ale není tomu tak. Euro nám může být zavedeno takřka bez naší účasti.
Info: http://zvara.blog.idnes.cz/c/202149/O-prijeti-eura-si-rozhodneme-sami-Jiste-pane-premiere.html

Doufám, že lidský nezájem a intriky mocných ve spolupráci s médii nazapříčiní nějakou zbytečnou tragédii.



U nás to dnes schválili... Ovčan o tom nemá ani potuchy a je mu to jedno.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 10:09 am    Předmět: Citovat

Je pravdivý.Strieľa sa tam furt. a točia tetivou a 2-3 šípmy naraz...celkom sranda.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Blembloud
Nováček
Nováček


Registrace: 27.2. 2012
Příspěvky: 54
Bydliště: Ostrov u Macochy

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 9:18 am    Předmět: Citovat

Něco jsem našel:

http://www.youtube.com/watch?v=W0pybtg5FJQ

Co dodat k názvu War of the Arrows?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 1:36 am    Předmět: Citovat

Aj v novej "Snehulienke a poľovníkovy" strieľa princ akýmsi laminátom od "Grózera "?



Samozrejme bez prsteňa a z ľava...
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:02 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Jo holky tohle neni Hollywood nechci vas videt az vylezete na strom ,musite mit cele telo prikryte ,rukavice a rousku a namazat na sebe to zetlele listi se zemi aby vas zvirata neucitila tedy prekryt ten lidsky pach necim a sice existuji ruzne spreje, ale to to je tahak na penize pouzivame to co mame pod sebou a stejne 17 leta chytila chiggers a tak jsem ji poslal osprchovat a aby ta napadena mista potrela denaturovanym alkoholem a ono kdyz se tak ve 3 dnech namaze asi 3x chiggers zmizi ,tedy se opiji a vylezou ze zavrtane kuze ja jich mel nespocet sednout v lete na travnik je nebezpecne neprijemne a kdyz mate po tele tak 100 techto broucku nemuzete se smichy udrzet ....jestli se nebudete drzet mojich rad dzungle vas vytresta ,,,,jsou jasne zakony dzungle a ty musime znat a obavat se jich .......Jo a jedna 19 leta to brala na lehkou vahu a kojoti ji roztrhali i tady je jich dost ,ale ty nam problem netvori ,nebot jak rikaji zakony dzungle, kazdy ma byt ozbrojeny ,pomahal jsem na zahradce matce sverence a ta mela na dosah ruky brokovnici tak jsem se toho nechtel ani dotnout ,nebot neznam mechanismus .....kolumbijce zena je z New Yorku ,ale ted bydli zde a tak musi miti pistole a trvalo chvili ,nez jsem ji presvedcil, ale ted ma v kuchyni malorazku ......



dostal si ma, toto je o hodne vtipnejsie ako ten obrazok...
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:00 am    Předmět: Citovat

Jo holky tohle neni Hollywood nechci vas videt az vylezete na strom ,musite mit cele telo prikryte ,rukavice a rousku a namazat na sebe to zetlele listi se zemi aby vas zvirata neucitila tedy prekryt ten lidsky pach necim a sice existuji ruzne spreje, ale to to je tahak na penize pouzivame to co mame pod sebou a stejne 17 leta chytila chiggers a tak jsem ji poslal osprchovat a aby ta napadena mista potrela denaturovanym alkoholem a ono kdyz se tak ve 3 dnech namaze asi 3x chiggers zmizi ,tedy se opiji a vylezou ze zavrtane kuze ja jich mel nespocet sednout v lete na travnik je nebezpecne neprijemne a kdyz mate po tele tak 100 techto broucku nemuzete se smichy udrzet ....jestli se nebudete drzet mojich rad dzungle vas vytresta ,,,,jsou jasne zakony dzungle a ty musime znat a obavat se jich .......Jo a jedna 19 leta to brala na lehkou vahu a kojoti ji roztrhali i tady je jich dost ,ale ty nam problem netvori ,nebot jak rikaji zakony dzungle, kazdy ma byt ozbrojeny ,pomahal jsem na zahradce matce sverence a ta mela na dosah ruky brokovnici tak jsem se toho nechtel ani dotnout ,nebot neznam mechanismus .....kolumbijce zena je z New Yorku ,ale ted bydli zde a tak musi miti pistole a trvalo chvili ,nez jsem ji presvedcil, ale ted ma v kuchyni malorazku ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 9:53 am    Předmět: Citovat

alwarezove sverenkyne:-)


_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 6:56 pm    Předmět: Citovat

No utahuji srouby utahuji .....

A ja zbrojim a zbrojim ...

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  Další
Strana 14 z 32

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.