Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fórový střílení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:58 pm    Předmět: Citovat

Zelíci dík, že jste se přidali (i když jste schválně čekali, až bude horší počasí) a SKVĚLÁ fotoreportáž Laughing Laughing
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:53 pm    Předmět: Citovat

Fíííha - tady teda padaly čísla v tom nečasu Shocked
To už není Fórový střílení ale "kryo-lukostřelba" Laughing Jen když to čtu, tak mě brní prsty....
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hračička
Nováček
Nováček


Registrace: 22.12. 2011
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 6:35 pm    Předmět: Citovat

Dnes silná motivace, vedle střílel Richard s BB a padalo mu to tam... Má snaha byla korunována letošním nejlepším výsledkem 454. Takže spokojenost, jen kdyby to tak padalo pořád...
_________________
Kdo si hraje, nezlobí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pepik Libichov
Nováček
Nováček


Registrace: 19.8. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

Chlapci co se týče odečítání bodů tak se to týká Lovecké lukosřelby,střílelo se to v Madarsku na ME od IAA.Tam prostě když nedáž zonu tak se body odečítají.Zvířata tam měli na různých kolejnicích a ty jezdily.Je to dost náročné pro pořadatele a záleží i na jeho fantazii.Tak to mne to bylo vysvětleno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

fenit napsal:
Lubo suhlasim s Elevom,Ty nemusis mat nejaku predstartovnu horucku.Drzim palce a tak jim to tedy nandej Laughing


no dík, budem sa snažiť, potom sa ozvem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Elév napsal:
Lubo, ak je v strednej európe niekto plne kvalifikovaný na strelbu na pohyblivé terče, tak si to TY!!!
PS:...ako sa má hydina? Ešte ti z tých tristo kohútov a bažantov niečo zostalo? Very Happy


Very Happy Very Happy s tých minuloročných už jasne že nie, ale momentálne mám čerstvu stovku prepelíc a 100 kohútov ... bažanty 500ks budú až v máji Smile
ale o tom som nechcel Very Happy

pôvodne som len chcel, že či niekto nemá skúsenosti s tým mínus 5 bodovým hodnotením ...

a pripomen sa pred Mrlínkom, prinesiem ti tie perká z morky a bažantov ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
fenit musim ti vysvetlit tady se nic nedozvis od tech teoretiku a zacatecniku ... aby se prorazila branice to je ta blana co oddeluje vnitrnosti od plic a tak kdyz se vnikne vzduch do plic a ty zkolabuji ......


No "ta blána" není bránice ale pohrudnice, ale přece nebudeme poučovat jediného zkušeného profesionála na fóru. puke_l Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 11:09 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
.......nikdo se se mnou nehadal ,ale kdo tuhle pitomost vymyslel nedozvedel jsem se ......


Do prčic Alwy, guru náš, rabi!... že si to niekto dovolil ťa takto vynechať z rozhodovania o bodovaní na europskych pretekoch.... Shocked ... povedz kto to bol, rozbijeme mu hubu... Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 11:00 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
fenit musim ti vysvetlit tady se nic nedozvis od tech teoretiku a zacatecniku ....jedu takhle na zavody a uz si to nepamatuji jestli to bylo minule leto, nebo predminule a tam mi zacali vypravet o to systemu -5 bodu a tak jsem se nadechl a rekl jsem jim kdo si tu pakarnu vymyslel a nikdo se nechtel priznat a pak jsem pokracoval jako by z vas nikdo nestrilel zver a sip co dopadne kamkoliv zpusobuje tezke krvaceni a treba prasata se strileji do bricha za zebra v uhlu, aby se prorazila branice to je ta blana co oddeluje vnitrnosti od plic a tak kdyz se vnikne vzduch do plic a ty zkolabuji ,zasah do krku je snad jasny a zasah do tepny do zadni kyty je taky jasny a pokud mate primy zasah do bricha a dostatecne velkou hlavici nechate tam lezet zvire co zalehne a rano jej najdete 30 m od posedu .......nikdo se se mnou nehadal ,ale kdo tuhle pitomost vymyslel nedozvedel jsem se ......


Chtěl bych podotknout, že se jedná o sportovní klání a ne lov. A u sportovního střílení si pravidla určuje pořadatel.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 10:27 am    Předmět: Citovat

fenit musim ti vysvetlit tady se nic nedozvis od tech teoretiku a zacatecniku ....jedu takhle na zavody a uz si to nepamatuji jestli to bylo minule leto, nebo predminule a tam mi zacali vypravet o to systemu -5 bodu a tak jsem se nadechl a rekl jsem jim kdo si tu pakarnu vymyslel a nikdo se nechtel priznat a pak jsem pokracoval jako by z vas nikdo nestrilel zver a sip co dopadne kamkoliv zpusobuje tezke krvaceni a treba prasata se strileji do bricha za zebra v uhlu, aby se prorazila branice to je ta blana co oddeluje vnitrnosti od plic a tak kdyz se vnikne vzduch do plic a ty zkolabuji ,zasah do krku je snad jasny a zasah do tepny do zadni kyty je taky jasny a pokud mate primy zasah do bricha a dostatecne velkou hlavici nechate tam lezet zvire co zalehne a rano jej najdete 30 m od posedu .......nikdo se se mnou nehadal ,ale kdo tuhle pitomost vymyslel nedozvedel jsem se ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 9:59 am    Předmět: Citovat

Lubo suhlasim s Elevom,Ty nemusis mat nejaku predstartovnu horucku.Drzim palce a tak jim to tedy nandej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 9:06 am    Předmět: Citovat

Lubo, ak je v strednej európe niekto plne kvalifikovaný na strelbu na pohyblivé terče, tak si to TY!!!
PS:...ako sa má hydina? Ešte ti z tých tristo kohútov a bažantov niečo zostalo? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 7:45 am    Předmět: Citovat

fenit napsal:
To som nepocul ze -5 bodov,to je sila.U nas je vsetko bodovane takto.prvy sip kill zona 20,druhy kill zona 16,treti sip kill zona 12, prvy sip wound zona 18,druhy 14,treti sip wound 10 bodov.Mozno velke sutaze ako Europa su prisnejsie


No tiež som ešte tak nastrielal na -5 bodov, i keď má to logické opodstatnenie: v love buď zastrelíš ,alebo minieš , ale neporaníš. Sú tam strelci hlavne s Maďarska, ale i Švédsko, Fínsko, Nemecko, Irán .... no uvidím o 9 dní ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 7:40 am    Předmět: Citovat

Jeneš napsal:
lubo napsal:
lebo chcem o nejakých 10 dní vyskúšať ME v Budapešti v loveckej lukostreľbe. No a tam sa strieľa do vzdialenosti až 40m + pohyblivé terče. Problém vidím ale v tom, že na tých 40m by som aj bol hádam schopný trafiť zviera, ale problém je že ho musíte trafiť do kill zóny. Ak zviera poraníte u nás na 3D je to +5bodov, ale tam je to mínus 5 bodov.



To střílí i tradičními luky nebo jenom sporťáky?
Na maďarské tradiční luky mi to přijde docela daleko, většinou používají celkem slabé luky.


Ano striela sa na túto vzdialenosť aj s tradičnými lukmi - maďarskými, ja som va kategórii TRRB a tých 40 m sa mi zdá dosť trafiť kill zonu a neraniť zviera. Na túto vzdialenosť strielaju všetci, teda aj kladkáči a aj tradičné luky .... No a na vzdialenosť do 30m sú terče pohyblivé, má sa to pohybovať nie len kolmo na Teba ale aj šikmo od Teba alebo k Tebe , tak som zvedavý .... a tu tiež - poraníš tak -5 bodov .... Shocked Tiež by tu mala byť aj imitácia lietajúceho zvierata ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 7:34 am    Předmět: Citovat

Lee napsal:
lubo napsal:
Kedže som ešte takúto súťaž nikdy nestrielal, tak neviem či nie je lepšie na tie 40m vzdialenosti dať radšej naschvál mimo a teda 0 bodov, ako poraniť zviera a mať mínus 5bodov. Nebol ste už niekto na takejto súťaži a nemáte s tým skúsenosti ? budem rád ak mi poradíte, ako to chodí .... dík


jasné Lubo že je lepší mít 0 než -5 Very Happy Ale ty přece schválně mimo střílet nikdy nebudeš -normálně to pošli do kill zone a bude to v pohodě Very Happy

No jasné v pohode budem zo 40m vždy triafať kill zónu Very Happy nie je problém Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 9:26 pm    Předmět: Citovat

https://picasaweb.google.com/eduard.sokol/BlackDogCompetition5Feb2012?authuser=0&feat=directlink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 8:41 pm    Předmět: Citovat

To som nepocul ze -5 bodov,to je sila.U nas je vsetko bodovane takto.prvy sip kill zona 20,druhy kill zona 16,treti sip kill zona 12, prvy sip wound zona 18,druhy 14,treti sip wound 10 bodov.Mozno velke sutaze ako Europa su prisnejsie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:10 pm    Předmět: Citovat

lubo napsal:
lebo chcem o nejakých 10 dní vyskúšať ME v Budapešti v loveckej lukostreľbe. No a tam sa strieľa do vzdialenosti až 40m + pohyblivé terče. Problém vidím ale v tom, že na tých 40m by som aj bol hádam schopný trafiť zviera, ale problém je že ho musíte trafiť do kill zóny. Ak zviera poraníte u nás na 3D je to +5bodov, ale tam je to mínus 5 bodov.



To střílí i tradičními luky nebo jenom sporťáky?
Na maďarské tradiční luky mi to přijde docela daleko, většinou používají celkem slabé luky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lee
Nováček
Nováček


Registrace: 9.6. 2009
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 5:42 pm    Předmět: Citovat

lubo napsal:
Kedže som ešte takúto súťaž nikdy nestrielal, tak neviem či nie je lepšie na tie 40m vzdialenosti dať radšej naschvál mimo a teda 0 bodov, ako poraniť zviera a mať mínus 5bodov. Nebol ste už niekto na takejto súťaži a nemáte s tým skúsenosti ? budem rád ak mi poradíte, ako to chodí .... dík


jasné Lubo že je lepší mít 0 než -5 Very Happy Ale ty přece schválně mimo střílet nikdy nebudeš -normálně to pošli do kill zone a bude to v pohodě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 5:12 pm    Předmět: Citovat

lubo napsal:
Koba omylom si mi pripísal viac bodov ako som nastrieľal. Na 27m som dal iba 409 bodov a ti si mi do tabuľky napísal až 429bodov. Tak to prosím oprav.


Opraveno a děkuji za kontrolu. Wink
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubo
Nováček
Nováček


Registrace: 14.12. 2011
Příspěvky: 126
Bydliště: Stará Turá

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 4:40 pm    Předmět: Citovat

Koba omylom si mi pripísal viac bodov ako som nastrieľal. Na 27m som dal iba 409 bodov a ti si mi do tabuľky napísal až 429bodov. Tak to prosím oprav.
Skúšam teraz dlhšie vzdialenosti. Dnes som skúšal 60 šípov (6 x 10šipov)na 40m, terč som nechal 40cm. Len tak pre zaujímavosť, ak by si chcel niekto vyskúšať, tak som dal 223 bodov, hlavne záver som chcel už rýchle odstrielať a tam mi to išlo hodne šípov mimo ... Sad
Viem že to tu moc nepatrí a že vymýšľam stále nové vzdialenosti,ale chcel som si vyskúšať aj takúto vzdialenosť, lebo chcem o nejakých 10 dní vyskúšať ME v Budapešti v loveckej lukostreľbe. No a tam sa strieľa do vzdialenosti až 40m + pohyblivé terče. Problém vidím ale v tom, že na tých 40m by som aj bol hádam schopný trafiť zviera, ale problém je že ho musíte trafiť do kill zóny. Ak zviera poraníte u nás na 3D je to +5bodov, ale tam je to mínus 5 bodov. Kedže som ešte takúto súťaž nikdy nestrielal, tak neviem či nie je lepšie na tie 40m vzdialenosti dať radšej naschvál mimo a teda 0 bodov, ako poraniť zviera a mať mínus 5bodov. Nebol ste už niekto na takejto súťaži a nemáte s tým skúsenosti ? budem rád ak mi poradíte, ako to chodí .... dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 12:12 am    Předmět: Citovat

fenit napsal:
Sef clubu nieco nafotil do mojho fotaku,ale ho triaslo od zimy tak to musim pretriedit od tych rozmazanych a dam to sem az to nevadi Eddie.


Tak to je super že sem dáš nějaké to foto a můžeš i pravidelně, aspoň se mrkneme jak to u Vás vypadá. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 8:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj trochu este odbocim lebo Ita sa pytala minule na sutaze tu v Irl a pisali sme o vzdialenostiach na 3D.V nedelu bola prva sutaz v tomto roku a bol som dost prekvapeny.Bolo 14 tercov a isli sa dve kola teda 28.Ale z tych 14 osem bolo v dialke okolo 40m a viac (do 50) styri boli v 25-30m a iba dva boli pod 20metrovou hranicou.No to bolo ine cafe,ani neviem kolko som nastrielal,ale nestoji to za rec niekde v polovici pola,hlavne som rad ze som bez straty sipov co u inych bolo horsie.A tych ulamanych v stromoch no hruuza.Sef clubu nieco nafotil do mojho fotaku,ale ho triaslo od zimy tak to musim pretriedit od tych rozmazanych a dam to sem az to nevadi Eddie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 8:20 am    Předmět: Citovat

ZDE naleznete aktualizovaný přehled Fórového střílení.

Klobouk dolů před všemi, kteří to odstřílí při teplotách -10°C a nižších.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 8:46 pm    Předmět: Citovat

Jupí, dnes na Tyrsaku se mi zadarilo. Mám nový luk a také nový osobni rekord.

412 bodiku.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 3:55 pm    Předmět: Citovat

Dneska odpoledne mráz trochu polevil, tak jsem s postupně tuhnoucími prsty dal 27m za 268.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lee
Nováček
Nováček


Registrace: 9.6. 2009
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 11:58 am    Předmět: Citovat

dnes velmi mrazivo Smile -19 st. , nicméně 9km běh a potom forový střílení 18m -TRRB 408 b , nic moc ale končil jsem s upadajícími prsty Very Happy
Luk Jekyll 60lb vydržel i tyto mrazy !!! Very Happy vhodné i na lov na Kamčatku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

U nás bylo po ránu -17°C a to je celkem už dost i na nás Wink.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hryska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 4.9. 2011
Příspěvky: 170
Bydliště: Divín, Jarabá, Divín...a dokola

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 8:21 am    Předmět: Citovat

No tak co je vela, to je vela!!!
-28 °C rano v Brezne a pre toto by som sa najradsej z neho odstahovala. Tento tyzden nehrozilo, ze by som vonku natiahla luk, ani na Jarabej teplota na -10 °C dnes nevystupi. Takze budem doma v teplucku Rolling Eyes
_________________
„Čím dlhšie dovolíme problému, aby existoval, tým ťažšie je vrátiť mysli pokoj."
(Twylah Nitsch, Seneca)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 12:49 am    Předmět: Citovat

Dneska 253.
Geronimo bez okna, cedrové šípy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  Další
Strana 4 z 28

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.