Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rokytno písečná duna 3D
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 10:37 pm    Předmět: Citovat

Bejt ve skupině s Mýšou a Luďkem bylo hodně zajímavý. Pánové mi předvedli, jak se to má dělat. Já to pěkně zmastil, do půlky to ještě šlo, ale pak jsem asi neunes Mýšovo krupobití bodů, nějak jsem se rozložil a udělal si osobní rekord v autech. Asi budu muset chodit k ňákýmu psychologovi. A hlavně potrénovat s Taťkou Dvojkou, furt jsem přestřeloval, ještě nemám zafixovaný, že to z něj lítá rychlejc.
Ale závod to byl pěknej, rysa neřeším, protože v tu dobu už jsem byl rozloženej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

možná ten rys byl míněn tak, že máš stát u kolíku. Ale podle pravidel se ho máš dotýkat a to šlo dost blbě, když byl metr nad zemí Laughing Když sis stoupnul na tu kládu, tak nebylo vidět na terč a když před ní, nebyl tam prostor na balistickou křivku. Dost pochybuji, že to dal někdo s LB. Malá zvířata daleko jsou jenom těžká, ale když je před nimi pařez a za nimi ostružiní až mne samotného překvapuje jak přesně jsem schopen to dát Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 1:58 pm    Předmět: Citovat

Nektere terce byly opravdu proti pravidlum, ta klada pres osmicku byla nepekna, Luda ji musel mit v desitce. Skorova zona, 10,8 musi byt CELA videt z palebniho postu pro rozsah vysek strelcu, nerikam ze priprednout nebo se hodne roznozit je na skodu ale rys byl pro lidi pod 180 cm blby. Bud museli roznozmo balancovat na vetvi, nebo na ni stat. Jedinou dalsi alternativou bylo postavit se normalne a pri plnem natahu se dotykat natahovym loktem koliku.

Ta vetev pres druheho rysa byla totalne mimo. Ale trefit se to nakonec nak dalo. Rekord v grain per inch jsem tezce valcoval i longbovisty, litalo to tam jak vidle. Jako studium kompletni baisticke krivky moc poucne a nakonec jsem stejne nastrilel 179 A DAL SI 6 DESITEK... Vypadalo to jako bych hazel vidlema.

Objektivne vzato tyto dva terce byli proti pravidlum. Ostatni se dalo nejak prikleknout, roznozit naklonit ....

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

mě se prostředí velmi líbilo. Teplota pokojová. Lesní polostín, podloží střelbě přátelské. Plán jsem opět nesplnil a bez autu neprošel Embarassed Dost mne překvapil pan Ishi. Budu si na něj muset dávat majzla. Toho rysa jsem taky nepochopil. To už je extrém, kdy stavitel tratě staví mety do pozic z jakých by žádný lovec v životě nestřílel ani puškou, natož lukem. To je totiž první pravidlo lovu- střílet ve chvíli, kdy si jsem naprosto jistý zásahem. Střílet zavěšen hlavou dolů na větvi je sice zajímavé, ale pokud se vůbec trefím, zvíře pravděpodobně skoná tak za týden na infekci a užitek ze zásahu budou mít leda mrchožrouti.
Taky se projevila volnost pravidel oproti Fitě a vzdálenost některých zvířat opravdu neodpovídala velikosti skórovací zóny, přičemž přinejmenším vlk(tuším terč č.24 ) byl vysloveně v rozporu s pravidly, protože mu přez osmičku šla ne větvička, ale kláda. Možná to stavěl někdo na chůdách Laughing Některé terče byly tradičním lukem téměř netrefitelné- dřevěný šíp má neklidnější let a kratší balistickou křivku- ale alespoň to bylo těžší.
Laughing
Mě ty těžší výstřely vysloveně zlepšují výsledek, protože se musím pekelně soustředit.
Jít ve skupině s mistrem teréní je neskutečně motivující a i když to nerad přiznávám, zlepšuje to výkon. Ale taky to byla nejpomalejší skupina v jaké jsem kdy byl Laughing
Prošel jsem to s jedním šípem, takže jsem spokojen a místo bylo vybráno velice pěkně. Svačina připravená paní Ajutovou a pitný režim změnil stres ze soutěže v příjemnou procházku
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 10:04 am    Předmět: Citovat

Jsem včera znicil celkem 2 sipy, tak me to prislo asi na 1300, tak jsem byl trochu nastvanej v dnešní "ekonomické krizi". Ale u toho rysa nevím jak se tam kdo postavil, aby se dotýkal kolíku a mohl střílet, a ještě aby mu nevadila ta větev. Jinak jsem fakt byl spokojenej, nastřílel jsem podle plánu. Byly tam terče po rovině, z kopce, mírně nahoru. Počasí taky vyšlo nebylo moc vedro, sluníčko svítilo, až na toho rysa to bylo vše pěknýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 9:17 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
ano. Nadával jsem já, ale mít tě Ludánku ve skupině je depresivní a silně motivující Laughing
[bÁle ,bylo to celkem fajn postavený Lúda zničil jen jeden šíp ,měl vidět Ajutu i kdy rys postpal byl docela na zamyšlení mezi ušima .I toto je třeba halt trénovat . Rolling Eyes [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 12:43 am    Předmět: Citovat

ano. Nadával jsem já, ale mít tě Ludánku ve skupině je depresivní a silně motivující Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 9:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mi se to v celku líbilo až na kocku na 25m a rysa na cca stejnou vzdalenost kde jsem o větev před sebou přerazil šíp vejpůl. To nevím jak si autor představoval, že se to mělo střílet, myslím že těch co tam nadávali byl více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
tak co uz jste nachystaní? Asi bude spíše pod mrakem možná i zaprší

No. V nejhorším si vemte plastové luky, plastové šípy, plastové peří.... Laughing
člověk je poměrně obtížně rozpustný
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 11:28 pm    Předmět: Citovat

Pracoovne se budu v patek vyskytovat kolem hradce a tak nejdek asi odpiskam a pujdu na duny. Jsem unaveny a po skoleni coz obnasi osum hodin mluveni mam problem rici i dobry den.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 10:50 pm    Předmět: Citovat

tak co uz jste nachystaní? Asi bude spíše pod mrakem možná i zaprší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 12:49 am    Předmět: Citovat

Bohužel mám nějaké rodinné povinnosti, účastním se jedné rodinné oslavy takže bohužel. Nevyšli mi Žleby a Rokytno bohužel taky ne. Hold někdo mě na tom posledním místě bude muset nahradit.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 12:26 am    Předmět: Citovat

Ishi napsal:
Mám nový luk od Arniho, tak už ho asi na Duně vyzkouším, vypadá velice dobře. Kolik tam bude lidí se neví, protože klub Dominik jako snad jediný nezveřejňuje seznam přehlášených účastníků. Ale možná to časem taky vymakají. Very Happy Very Happy Very Happy

To jsem na něj zvědavý na toho chřestýše ,Starý chřestýši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 12:22 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Mě to taky trochu pije kref, že si nemůžu přečíst koho potkám. Zatím vím o Ajutovi, páč jsem s ním půl hodiny žvanil.

měli by dorazit komplet Pražské větve,Petr Josefus dnes jsem jej přihlásil,Pikaču z Edinburgu se také dnes přihlásil ,Zelí je jasný ,Miky do samý,tak myslím,že to bude fajn Arni se také chystá .Myslím,že nás tam bude jako na Žlebech .Zahnutým větvím ZDAR ! Kopím fůůůj !!! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:49 pm    Předmět: Citovat

Mě to taky trochu pije kref, že si nemůžu přečíst koho potkám. Zatím vím o Ajutovi, páč jsem s ním půl hodiny žvanil.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Mám nový luk od Arniho, tak už ho asi na Duně vyzkouším, vypadá velice dobře. Kolik tam bude lidí se neví, protože klub Dominik jako snad jediný nezveřejňuje seznam přehlášených účastníků. Ale možná to časem taky vymakají. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:24 pm    Předmět: Citovat

Sám jsem na ten závod zvědav jak to tam Franta postaví. No a zahnutejech větví tam podle ohlasů bude docela dost Smile, tak jsem zvědav kolik nás tam celkem bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se rozhod, přijedu postřílet nějaký písečný červy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

to zase bude atmoška, už se s mojí větví nemůžem dočkat Laughing
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:36 am    Předmět: Citovat

A vůbec za Pražské větve , povoláváme všechny zahlé větve na sobotní mač Cool Nape ska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:28 am    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Miki napsal:
jedete někdo ?

Mám nutkání se zůčastnit, přestože nemám desert boty. Jenže zatím nějak nemůžu zkrotit novýho Taťku Dvojku, lítá mi to z něj na všechny strany, tak nevím.
myslím,že by šli i Apache mocasine Mr.Cole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:26 am    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
jsem teda jel okolo toho Rokytna, je to spíše takový smíšený lesík, písku tam zase az tak moc není, takze Napesko ty desertový boty dej do lednicky, aby se nezkazily a mohli jsme je snít Smile, nezapomen tu šlehačku!
safra Lůďo koukal jsem na foto na netu a vypadalo to na poušť ,stejně si ty deserty vezmu není v nich vedro a bude to zajisté stylové a uvažuji o ,,rendlíku " na hlavu co nosí pan Mysa (Pakol ) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 9:34 pm    Předmět: Citovat

jedu. Snad to najdu Embarassed
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Jak zitra neprijedes na terenni mas pruser, mysaku.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

Zase se mi někdo sápe na kolečka, co naléhavě potřebuji na svůj egologický oděv Evil or Very Mad
To vypadá na slušnou šajpovačku Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si to snad doma taky vybrečel a ještě přemlouvám Arnyho,že ho tam taky svezu.Uvidíme se v dunách Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 9:46 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
jedete někdo ?

Mám nutkání se zůčastnit, přestože nemám desert boty. Jenže zatím nějak nemůžu zkrotit novýho Taťku Dvojku, lítá mi to z něj na všechny strany, tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 4:01 pm    Předmět: Citovat

jsem teda jel okolo toho Rokytna, je to spíše takový smíšený lesík, písku tam zase az tak moc není, takze Napesko ty desertový boty dej do lednicky, aby se nezkazily a mohli jsme je snít Smile, nezapomen tu šlehačku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 3:46 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Nejedu, 25.4. je tradiční bitva na Libušíně. To se nedá nic dělat, budou tam živé terče! Very Happy

Teda vyměnit honění draka po Libušíně za kvalitní lukostřelecký prožitek Rolling Eyes

Pavle,máte v Poreči nějaké soupeře, kterých se musíte obávat??
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:00 am    Předmět: Citovat

turbo napsal:
Sad písečná duna - je součástí rezervace se vzácnou suchomilnou květenou výskyt Endemitických druhů rostlin,- placka to je ale překvapí plno proláklin , vln a podobných nemilosrdných likdvidátorů odhadu vzdálenosti. my jedem do Chorvatska na EC - tak všem držím palce na Duně a vy nám držte v POREČI. turbo Laughing Laughing

duna je az za tyden to uz budes doma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.